Wszystkie pacjentki w szpitalu przy Polnej mają ujemne wyniki na obecność koronawirusa. Czy trafiła tu pacjentka zarażonego ginekologa?

Bogna Kisiel
Bogna Kisiel
Wszystkie pacjentki w szpitalu przy Polnej mają ujemne wyniki na obecność koronawirusa.
Wszystkie pacjentki w szpitalu przy Polnej mają ujemne wyniki na obecność koronawirusa. Robert Woźniak
Ginekolog z Poznania, który jest zarażony koronawirusem, przyjął kilkadziesiąt pacjentek. Jedna z nich miała trafić do szpitala przy ulicy Polnej. - Wszystkie nasze pacjentki mają ujemny wynik testu na koronawirusa – twierdzi Lesław Ciesiółka, rzecznik placówki.

Lesław Ciesiółka, rzecznik Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego przy ulicy Polnej w Poznaniu podkreśla, że klinika pracuje normalnie.

Czy na Polną trafiła pacjentka zarażonego koronawirusem ginekologa? Odpowiedzi na to pytanie nie uzyskaliśmy.

Czytaj też: Koronawirus w Poznaniu: Jednym z zakażonych koronawirusem jest ginekolog z Poznania. Jego stan jest ciężki

„Gazeta Wyborcza” podała, że wśród zakażonych koronawirusem jest ginekolog, który w stanie ciężkim przebywa w szpitalu przy Szwajcarskiej. Po powrocie z urlopu w Austrii, w ubiegłym tygodniu przyjmował pacjentki w Centrum Medicover oraz w prywatnym gabinecie.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu namierza wszystkie osoby, które mogły mieć kontakt z lekarzem, w tym kilkadziesiąt pacjentek. Wszystkie muszą być poddane kwarantannie.

ZOBACZ TEŻ:

Zmienią się godziny otwarcia sieci sklepów Biedronka. W sklepach będzie mogła też przebywać ograniczona liczba osób. To tylko część zmian, która zostanie wprowadzona do poniedziałku, 23 marca. Wszystko w trosce o pracowników i klientów w czasie, kiedy na całym świecie szaleje pandemia koronawirusa. Przejdź dalej i sprawdź szczegóły --->

Biedronka walczy z koronawirusem. Duże zmiany dla klientów i...

Koronawirus w ekspresowym tempie przenosi się między państwami. Chociaż zakażenia odnotowano już w wielu miejscach na świecie, wirus nadal jest pewną niewiadomą. Oto mity na temat koronawirusa, w które nie powinieneś wierzyć --->

Mity na temat koronawirusa. Nie powinieneś w to wierzyć!

Zobacz, jak przygotować się na wypadek wystąpienia epidemii choroby w Polsce. Jakie produkty medyczne i spożywcze warto kupić i przechowywać w domu? Jak się skutecznie zabezpieczyć na wypadek kwarantanny? Oto lista potrzebnych produktów. Przejdź do galerii ----->

Koronawirus: Co kupić? Jakie produkty medyczne i spożywcze ...

Czapury pod Poznaniem - tu mieszkała pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce. Czy mieszkańcy nie obawiają się epidemii?

Sprawdź też:

Koronawirus w Polsce - mapa na żywo:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie