Wybierz z nami Ambasadora Dnia Dziecka!

  Wybierz z nami Ambasadora Dnia Dziecka!

  AB

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Wybierz z nami Ambasadora Dnia Dziecka!
  1/2
  przejdź do galerii
  Lista kandydatów na Wielkopolskiego Ambasadora Dnia Dziecka jest już zamknięta. Ogółem mamy trzydzieści małych uśmiechniętych dzieciaków, na które można głosować do 31 maja, do godziny 11.59.
  Wszystkich kandydatów zobaczyć można w zakładce „Nasze akcje”, gdzie można też od razu oddać głos. A zrobić to można na trzy sposoby.

  Przez SMS. Jeden SMS równa się 10 głosom na kandydaturę. Głosowania dokonuje się poprzez przesłanie SMS pod numer 72355 w treści wpisując AM, a po kropce numer wybranego kandydata. Koszt wysłania SMS-a do 160 znaków wynosi 2,46 zł z VAT. Dziennie możesz oddać nieograniczoną liczbę głosów.

  Przez Facebooka. Jeden głos oddany przez Facebooka daje 5 głosów na kandydata. By zagłosować, wystarczy zalogować się przez Facebook na naszą stronę internetową i wtedy opcja „głosowanie przez Facebook” będzie aktywna. Z pomocą tej aplikacji dziennie możesz zagłosować jeden raz na każdą kandydaturę.

  Tradycyjnie - klikając na kandydata na naszej stronie. Głosowanie tradycyjne równa się jednemu głosowi na kandydata. Głosowanie odbywać się będzie poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk „Głosuj za”. Za pomocą tej metody dziennie możesz oddać pięć głosów na każdą kandydaturę.

  WYBIERZ RAZEM Z NAMI WIELKOPOLSKIEGO AMBASADORA DNIA DZIECKA

  Zwycięży ten, kto dostanie największą liczbę głosów.

  Za pierwsze miejsce laureat dostanie dyplom „Wielkopolski Ambasador Dnia Dziecka 2016”; publikację zdjęcia na łamach „Głosu Wielkopolskiego” 1 czerwca jako „Wielkopolskiego Ambasadora Dnia Dziecka”; sesję fotograficzną przygotowaną przez zespół naszych fotoreporterów i jej publikację na łamach „Głosu” w jednym z czerwcowych wydań sobotniego „Magazynu Rodzinnego”; 2 vouchery na wypoczynek w Olandii.

  Voucher obejmuje 2 noclegi, 2x śniadania, obiadokolację z napojami dla dwóch osób; 4 bilety na wycieczkę 19 czerwca, pociągiem o nazwie Katamaran relacji Poznań - Kołobrzeg - Poznań, wycieczka obejmuje rejs katamaranem. Voucher dwa loty w Freeflycenter.

  Laureat drugiego miejsca dostanie pamiątkowy dyplom i dwa podwójne vouchery na wypoczynek w Olandii oraz 4 bilety na wycieczkę pociągiem Katamaran 19 czerwca. A także voucher dwa loty w freeflycenter.

  Laureat trzeciego miejsca otrzyma pamiątkowy dyplom i dwa vouchery także na wypoczynek w Olandii.

  Osoby, które głosami czytelników i internautów zajmą miejsca 4-10, otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo