Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Cezary Jan Śpiewak-Dowbór
4 022
(15,97%)
-
2
Agnieszka Bartków
1 174
(4,66%)
-
4
Olga Iwona Sowińska
420
(1,67%)
-
3
Lech Artur Kaźmierczyk
1 889
(7,50%)
-
5
Wojciech Jerzy Walendziak
115
(0,46%)
-
6
Arkadiusz Aleksander Skiba
255
(1,01%)
-
7
Maja Tokarska
489
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA
-
7
Elżbieta Żmijewska
433
(1,72%)
-
2
Łukasz Andrzej Prażnowski
761
(3,02%)
-
1
Beata Elżbieta Dunajewska
2 252
(8,94%)
-
5
Ewelina Justyna Wojdyło
165
(0,66%)
-
6
Krzysztof Jan Kopeć
161
(0,64%)
-
3
Ewa Elżbieta Patyk
185
(0,73%)
-
4
Jerzy Petryczko
658
(2,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY
-
7
Hanna Krzak
189
(0,75%)
-
4
Piotr Brzyszcz
210
(0,83%)
-
5
Sabina Burban
84
(0,33%)
-
3
Iwona Cudowska-Żukowska
162
(0,64%)
-
6
Jakub Bródka
313
(1,24%)
-
1
Łukasz Mariusz Hamadyk
1 665
(6,61%)
-
2
Dobrosław Wojciech Bielecki
501
(1,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK
-
2
Tomasz Sokołów
120
(0,48%)
-
1
Joanna Małgorzata Sobańska
404
(1,60%)
-
3
Eliza Dorota Szeksztełło
33
(0,13%)
-
4
Łukasz Bińkowski
60
(0,24%)
-
5
Sylwia Anna Toporowska
39
(0,15%)
-
7
Marcin Grudziński
86
(0,34%)
-
6
Grzegorz Litwinienko
27
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Małgorzata Milewska
577
(2,29%)
-
4
Barbara Karolina Szczemier-Szczemierska
177
(0,70%)
-
3
Krzysztof Józef Wiecki
696
(2,76%)
-
1
Waldemar Jaroszewicz
2 927
(11,62%)
-
5
Krystyna Kamińska
753
(2,99%)
-
2
Andrzej Marcin Skiba
1 787
(7,09%)
-
7
Roman Wawrzyniec Itrich
156
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO
-
1
Weronika Milena Hansen
92
(0,37%)
-
4
Jacek Hoffmann
25
(0,10%)
-
3
Teodor Michał Kudła
20
(0,08%)
-
2
Kamila Kołodziejczyk
44
(0,17%)
-
5
Ryszard Śnieżko
29
(0,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ryszard Andrzej Zagłoba
95
(0,38%)
-
1
Anna Katarzyna Krawczyńska
484
(1,92%)
-
6
Stefan Kożyczkowski
63
(0,25%)
-
3
Iwona Maria Krakowiak
64
(0,25%)
-
5
Agnieszka Wiktoria Amrożewska
31
(0,12%)
-
4
Tadeusz Gołuński
57
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Sławomir Czesław Ziembiński
62
(0,25%)
-
4
Jarosław Piotr Gawina
123
(0,49%)
-
3
Lucyna Maria Pogodzińska
22
(0,09%)
-
2
Krzysztof Jan Magnuszewski
0
(0%)
-
5
Joanna Maria Pingot
30
(0,12%)
Okręg 2
Śródmieście, Chełm, Ujeścisko-Łostowice
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Adam Józef Nieroda
2 127
(4,46%)
-
10
Mateusz Jacek Skarbek
2 431
(5,10%)
-
2
Kamila Maria Błaszczyk
2 384
(5,00%)
-
1
Bogdan Marian Oleszek
6 273
(13,17%)
-
4
Krzysztof Czesław Wilczyński
349
(0,73%)
-
5
Marek Bumblis
1 154
(2,42%)
-
6
Stanisława Borowska-Gala
301
(0,63%)
-
7
Jan Władysław Muński
76
(0,16%)
-
9
Dorota Marzena Topolewska
541
(1,14%)
-
8
Maria Róża Szczepańska
561
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA
-
2
Aleksandra Maria Dulkiewicz
2 602
(5,46%)
-
8
Danuta Gdaniec
432
(0,91%)
-
1
Paweł Bogdan Adamowicz
5 599
(11,75%)
-
6
Sylwia Barbara Rydlewska-Kowalik
409
(0,86%)
-
9
Stanisław Michał Jażdżewski
174
(0,37%)
-
7
Tomasz Jerzy Tołoczko
251
(0,53%)
-
3
Teresa Wasilewska
615
(1,29%)
-
5
Elżbieta Sławomira Woroniecka
373
(0,78%)
-
4
Marcin Sławomir Bildziuk
271
(0,57%)
-
10
Katarzyna Maria Czerniewska
681
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY
-
7
Marzena Maria Świątkowska
151
(0,32%)
-
9
Andrzej Wygonowski
44
(0,09%)
-
2
Anna Maria Gałek
565
(1,19%)
-
4
Błażej Leonczuk
76
(0,16%)
-
3
Marcin Gruszkiewicz
108
(0,23%)
-
5
Iwona Klewcow
50
(0,10%)
-
1
Jacek Mariusz Hołubowski
1 462
(3,07%)
-
6
Justyna Katarzyna Dudek
218
(0,46%)
-
8
Marcin Bachórz
78
(0,16%)
-
10
Paweł Jakub Szajna
208
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK
-
6
Przemysław Giers
39
(0,08%)
-
4
Marcin Marek Leoniak
97
(0,20%)
-
8
Tomasz Jakub Gurfinkiel
47
(0,10%)
-
5
Barbara Bożena Rolewicz
44
(0,09%)
-
2
Michał Rafał Wojciechowicz
249
(0,52%)
-
3
Magdalena Katarzyna Kamrowska
306
(0,64%)
-
1
Jolanta Maria Banach
1 801
(3,78%)
-
7
Jolanta Maria Lipska
99
(0,21%)
-
9
Iwonna Grażyna Chojnacka
80
(0,17%)
-
10
Magdalena Muszel
257
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Robert Grzegorz Siarnowski
278
(0,58%)
-
2
Kazimierz Marian Koralewski
1 184
(2,49%)
-
5
Alicja Zuzanna Krasula
337
(0,71%)
-
1
Kacper Maciej Płażyński
9 794
(20,56%)
-
3
Przemysław Tomasz Majewski
380
(0,80%)
-
6
Joanna Dorota Cabaj
543
(1,14%)
-
7
Teresa Tul
87
(0,18%)
-
10
Sławomir Stefan Łabsz
75
(0,16%)
-
8
Daniela Maria Dynaburska
58
(0,12%)
-
9
Mariusz Andrzej Szczesiak
80
(0,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Mariola Aurelia Ataman-Mańkowska
68
(0,14%)
-
1
Marian Alfred Menczykowski
469
(0,98%)
-
7
Krzysztof Ludwik Lasota
150
(0,31%)
-
2
Anna Stawska
315
(0,66%)
-
5
Izabela Maria Pereda
54
(0,11%)
-
3
Robert Rocztejn
40
(0,08%)
-
6
Irena Wilamowska
71
(0,15%)
-
8
Andrzej Henryk Konopacki
75
(0,16%)
Okręg 3
Aniołki, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza, Suchanino, Piecki-Migowo, Jasień
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Dominik Bolesław Kwiatkowski
930
(2,54%)
-
3
Beata Jankowiak
2 726
(7,44%)
-
6
Dawid Łukasz Król
408
(1,11%)
-
1
Piotr Borawski
4 945
(13,49%)
-
4
Anna Ewa Golędzinowska
1 736
(4,74%)
-
8
Michał Hajduk
1 697
(4,63%)
-
7
Zbigniew Golemski
201
(0,55%)
-
5
Ewa Małgorzata Okuniewska
1 450
(3,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA
-
1
Piotr Adam Dzik
3 251
(8,87%)
-
2
Adam Rafał Aleksiejuk
1 115
(3,04%)
-
3
Monika Anna Matwiejszyn
902
(2,46%)
-
6
Andrzej Bojanowski
564
(1,54%)
-
4
Lucyna Henryka Karczewska
401
(1,09%)
-
5
Radosław Andrzej Nowak
424
(1,16%)
-
7
Alicja Maria Chorzelska-Pytlak
214
(0,58%)
-
8
Łukasz Marcin Świacki
775
(2,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY
-
5
Beata Bogusława Hołubowska
273
(0,74%)
-
4
Joanna Iwona Sulska
240
(0,65%)
-
7
Damian Szomszor
60
(0,16%)
-
3
Mariusz Piotr Grzenia
130
(0,35%)
-
2
Magdalena Maria Komorowska
333
(0,91%)
-
1
Florian Stefan Wojciechowski
691
(1,88%)
-
6
Andrzej Juras
86
(0,23%)
-
8
Grzegorz Kowalczyk
281
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK
-
2
Beata Peters
516
(1,41%)
-
1
Jędrzej Włodarczyk
1 237
(3,37%)
-
3
Lucyna Elżbieta Bujnicka
123
(0,34%)
-
4
Bogusław Kaczmarek
88
(0,24%)
-
6
Leonard Piotr Bauć
69
(0,19%)
-
7
Alicja Maria Kosińska
172
(0,47%)
-
5
Monika Mieczysława Kulecka
98
(0,27%)
-
8
Łukasz Sebastian Cora
226
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Bożena Schott
684
(1,87%)
-
3
Piotr Włodzimierz Gwit
377
(1,03%)
-
4
Agnieszka Zdzisława Trojok
1 087
(2,97%)
-
5
Zbigniew Symonowicz
333
(0,91%)
-
1
Piotr Gierszewski
4 965
(13,54%)
-
2
Przemysław Dawid Malak
1 300
(3,55%)
-
6
Jolanta Wiesława Szryter
147
(0,40%)
-
7
Danuta Teresa Ziętek
428
(1,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Józef Lomperta
259
(0,71%)
-
2
Dorota Kamińska-Szewczyk
193
(0,53%)
-
6
Piotr Krzysztof Andruszkiewicz
141
(0,38%)
-
4
Zbigniew Antoni Wrzosek
109
(0,30%)
-
3
Anna Czaja
167
(0,46%)
-
5
Wiesław Andrzej Kaczmarek
51
(0,14%)
-
7
Irena Demko
56
(0,15%)
Okręg 4
Młyniska, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Strzyża, Brętowo
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Lolita Anna Dwojacka
387
(1,33%)
-
1
Emilia Lodzińska
7 146
(24,49%)
-
2
Krystian Jarosław Kłos
1 618
(5,54%)
-
3
Daniel Szymon Sokalski
532
(1,82%)
-
5
Ewa Teresa Czerlonek
259
(0,89%)
-
7
Marcin Jarosz
659
(2,26%)
-
6
Aneta Nowak-Tymińska
370
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA
-
6
Karolina Dominika Mizik
223
(0,76%)
-
7
Michał Leszek Szwaguliński
173
(0,59%)
-
5
Tomasz Michał Gawłas
507
(1,74%)
-
4
Irola Maria Ferlin
231
(0,79%)
-
1
Piotr Grzegorz Grzelak
3 397
(11,64%)
-
3
Maria Zofia Bernolak-Szczypior
422
(1,45%)
-
2
Wojciech Stanisław Błaszkowski
1 414
(4,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY
-
2
Bożena Lucja Kruk
176
(0,60%)
-
5
Anna Obrębska
158
(0,54%)
-
6
Mieczysław Dudek
78
(0,27%)
-
1
Dariusz Krzysztof Maciejewski
521
(1,79%)
-
4
Jacek Jerzy Bojanowski
127
(0,44%)
-
7
Piotr Michał Walentynowicz
561
(1,92%)
-
3
Halina Teresa Wojnowska
103
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK
-
1
Tomasz Marek Larczyński
706
(2,42%)
-
2
Monika Aleksandra Kozień-Bernatowicz
255
(0,87%)
-
7
Liliana Jolanta Chrząszcz
140
(0,48%)
-
3
Maciej Stefan Kaczorek
123
(0,42%)
-
5
Jacek Piotr Hebda
84
(0,29%)
-
4
Wanda Guss
105
(0,36%)
-
6
Wiesław Zdzisław Kołodziej
59
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Karol Kazimierz Rabenda
3 115
(10,67%)
-
2
Mirosław Przyborowicz
740
(2,54%)
-
3
Romuald Stanisław Plewa
1 512
(5,18%)
-
6
Małgorzata Teresa Tabaka
478
(1,64%)
-
5
Katarzyna Beata Ceynowa
992
(3,40%)
-
4
Aleksander Mieczysław Surewicz
203
(0,70%)
-
7
Artemida Maria Srzednicka
373
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO
-
3
Arkadiusz Łukasz Karczewski
57
(0,20%)
-
1
Agnieszka Dorota Chaberek
180
(0,62%)
-
4
Marzena Beata Guzowska
77
(0,26%)
-
5
Bernard Roman Karczewski
27
(0,09%)
-
2
Aleksandra Żórawska-Glessner
30
(0,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Artur Ryszard Pastucha
338
(1,16%)
-
2
Anna Maria Jarema-Żyżun
164
(0,56%)
-
6
Aleksander Józef Komassa
61
(0,21%)
-
3
Paweł Jackiewicz
101
(0,35%)
-
4
Joanna Helena Pastwa
140
(0,48%)
-
5
Małgorzata Torłop
59
(0,20%)
Okręg 5
Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje, Przymorze Wielkie, Przymorze Małe
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Joanna Maria Dziatko
319
(0,91%)
-
6
Anna Maria Skiba
765
(2,17%)
-
1
Agnieszka Maria Owczarczak
6 699
(19,01%)
-
2
Przemysław Ryś
3 818
(10,83%)
-
3
Mateusz Radosław Janota
437
(1,24%)
-
7
Mikołaj Jakub Wysiecki
440
(1,25%)
-
4
Andrzej Paweł Kowalczys
3 040
(8,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA
-
3
Wioleta Małgorzata Umławska
272
(0,77%)
-
1
Piotr Stanisław Kowalczuk
2 014
(5,72%)
-
7
Marcin Makowski
596
(1,69%)
-
6
Karolina Kneba
263
(0,75%)
-
2
Agnieszka Marta Wierzbicka
1 085
(3,08%)
-
4
Iwona Maria Stankiewicz
414
(1,17%)
-
5
Jakub Michał Godziniec
99
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY
-
3
Adam Piotr Kuźmicz
129
(0,37%)
-
2
Liliana Klaudia Pawlak
731
(2,07%)
-
1
Mikołaj Szymon Gralla
510
(1,45%)
-
7
Jaśmina Wiktoria Maciejewska
439
(1,25%)
-
5
Michał Rafał Kulwicki
91
(0,26%)
-
4
Inez Angelika Kaszuba
219
(0,62%)
-
6
Karol Jan Burban
50
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK
-
6
Weronika Maria Brzeziak
27
(0,08%)
-
5
Marta Dopierała
142
(0,40%)
-
7
Damian Krzysztof Fąs
41
(0,12%)
-
2
Iwona Dorota Klawikowska
236
(0,67%)
-
1
Grzegorz Roman Ptaszyński
796
(2,26%)
-
3
Laura Abucewicz
131
(0,37%)
-
4
Paweł Hryniewicz
178
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Zbigniew Henryk Wnuk
798
(2,26%)
-
1
Jan Jakub Kanthak
4 799
(13,62%)
-
2
Maciej Andrzej Gierzyński
0
(0%)
-
4
Barbara Imianowska
966
(2,74%)
-
5
Mirosław Jerzy Jandy
286
(0,81%)
-
6
Sonia Anna Górniak
635
(1,80%)
-
7
Elżbieta Izabella Strzelczyk
1 125
(3,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Andrzej Lasota
153
(0,43%)
-
2
Paweł Andrzej Kowalski
123
(0,35%)
-
1
Andrzej Ceynowa
1 213
(3,44%)
-
4
Halina Mirosława Arendt-Zubek
49
(0,14%)
-
3
Anna Monika Mikołajewska
167
(0,47%)
Okręg 6
Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Łukasz Kacper Bejm
4 156
(12,51%)
-
2
Karol Ważny
2 638
(7,94%)
-
5
Bogumiła Anna Lebiecka
326
(0,98%)
-
4
Żaneta Beata Geryk
1 434
(4,32%)
-
3
Jarosław Władysław Gorecki
2 077
(6,25%)
-
7
Julia Karolina Lewandowska
1 519
(4,57%)
-
6
Jan Perucki
4 077
(12,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA
-
2
Wojciech Janusz Stybor
440
(1,32%)
-
1
Andrzej Zbigniew Stelmasiewicz
2 210
(6,65%)
-
6
Izabela Wojtkowska-Wyszkowska
325
(0,98%)
-
4
Irena Stanisława Górska
620
(1,87%)
-
3
Sławina Maria Kosmulska
333
(1,00%)
-
5
Mateusz Gmerek
392
(1,18%)
-
7
Anna Małgorzata Motyl
514
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY
-
6
Jadwiga Burban
70
(0,21%)
-
1
Dorota Dudek
732
(2,20%)
-
3
Katarzyna Wojnowska
218
(0,66%)
-
2
Henryk Szczepan Maciejewski
133
(0,40%)
-
4
Krzysztof Antoni Łopuski
91
(0,27%)
-
5
Maciej Jerzy Kraziński
43
(0,13%)
-
7
Zygmunt Głuszcz
66
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK
-
4
Danuta Małgorzata Sowińska
150
(0,45%)
-
1
Elżbieta Jachlewska
689
(2,07%)
-
2
Piotr Seweryn Pawłowski
207
(0,62%)
-
3
Tomasz Zbigniew Bolt
109
(0,33%)
-
5
Maciej Andrzej Pieńkowski
53
(0,16%)
-
6
Helena Halina Szabanowicz
90
(0,27%)
-
7
Mariusz Pokornicki
89
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dawid Patryk Krupej
3 928
(11,83%)
-
3
Jacek Włodzimierz Teodorczyk
889
(2,68%)
-
5
Katarzyna Joanna Sulewska
936
(2,82%)
-
4
Olaf Aleksander Dramowicz
694
(2,09%)
-
2
Henryk Czesław Hałas
981
(2,95%)
-
7
Grażyna Zofia Jarosz
546
(1,64%)
-
6
Katarzyna Grażyna Sękowska
307
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO
-
3
Zbigniew Justa
26
(0,08%)
-
1
Dorota Elżbieta Maksymowicz-Czapkowska
244
(0,73%)
-
5
Andrzej Sylwester Skrzypek
26
(0,08%)
-
2
Piotr Maciej Babiński
46
(0,14%)
-
4
Danuta Balcerzak
36
(0,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Piotr Paweł Falba
45
(0,14%)
-
6
Romuald Wincenty Koperski
97
(0,29%)
-
5
Anna Małgorzata Leda
77
(0,23%)
-
2
Kinga Izabela Gierczak-Lisowska
155
(0,47%)
-
1
Edward Rajmund Gwoźdź
319
(0,96%)
-
3
Jolanta Paulina Torłop
57
(0,17%)