Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Lwówek Śląski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Lwówek Śląski ulice: Malinowskiego, Plac Wolności, Sienkiewicza, Stogryna, Szkolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dawid Zdzisław Kobiałka
      242 (50,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Daria Puchalska-Dancewicz
      174 (36,63%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aneta Małgorzata Gerter
      59 (12,42%)

    Okręg 2

    Lwówek Śląski ulice: Browarna, Kościelna, Mickiewicza, Murarska, Orzeszkowej, PCK, Słowackiego, Szpitalna, Traugutta, Zamkowa

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Roman Antoni Ciechanowicz
      100 (24,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mateusz Zbigniew Kuryło
      102 (24,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Joanna Ewa Jędrzejczyk
      117 (28,26%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krystyna Wanda Orzoł
      95 (22,95%)

    Okręg 3

    Lwówek Śląski ulice: Chrobrego, Działkowa, Konopnickiej, Krawczyńskiego, Krótka, Morcinka, Plater, Przyjaciół Żołnierza, Rzeczna, Słowicza, Targowa, Towarowa

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Zbigniew Gaweł
      66 (14,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Aleksander Jan Fuławka
      171 (36,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Robert Piotr Mikłaszewski
      130 (27,96%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Elżbieta Maria Szawłowska
      98 (21,08%)

    Okręg 4

    Lwówek Śląski ulice: Aleja Wojska Polskiego, Gryfowska, Henryka Brodatego, Jastrzębia, Kamienna, Leśna, Łąkowa, Matejki, Obrońców Pokoju, Partyzantów, Skwer Miast Partnerskich, Sobieskiego, 10 Dywizji

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Szymon Krzysztof Wrzesiński
      85 (17,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Edward Karasiński
      227 (47,29%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grażyna Barbara Suchecka
      168 (35,00%)

    Okręg 5

    Lwówek Śląski ulice: Betleja, Budowlanych, Daszyńskiego, Dworcowa, Graniczna, Jasna, Jaśkiewicza, Kilińskiego, Kombatantów, Kwiatowa, Ogrodowa, Piekarska, Polna, Potokowa, Rybna, Spółdzielcza, Struga, Tęczowa, Warsztatowa, Wiejska; Sołectwo: Mojesz

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Tomasz Malczewski
      72 (12,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Rafał Zieliński
      134 (23,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zbigniew Eck
      200 (34,78%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zdzisława Mirosława Trzaska
      169 (29,39%)

    Okręg 6

    Lwówek Śląski ulice: Górna, Jana Pawła II, Krasickiego, Sikorskiego, Staszica, Zielona, Zwycięzców

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Edward Jonak
      134 (26,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Ugrynowicz
      261 (52,41%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mariusz Janusz Proszko
      103 (20,68%)

    Okręg 7

    Lwówek Śląski ulice: Agatowa, Asnyka, Chopina, Cicha, Kościuszki, Krzywa, Legionów, Łokietka, Norwida, Osiedlowa, Oświęcimska, Prusa, Reymonta, Stroma, Szymanowskiego, Topolowa, Żwirki i Wigury

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Paweł Jakub Mazur
      162 (30,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Andrzej Kubis
      226 (42,48%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bogusław Brzozowski
      144 (27,07%)

    Okręg 8

    Lwówek Śląski ulice: Chabrowa, Dębowa, Kasztanowa, Kręta, Malownicza, Myśliwska, Nowy Świat, Pałacowa, Parkowa, Piękna, Płakowicka, Podgórska, Pszczela, Ptasia, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Strzelecka, Tarnopolska, Torowa, Wąska, Widnica, Widokowa, Wyzwolenia, Zagajnik, Zbożowa, Złotoryjska, Żytnia; Sołectwo: Dworek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marcin Stanisław Korol
      75 (15,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grażyna Mizerska
      115 (23,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Piotr Jacek Wiśniowski
      220 (45,36%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Stęplewska
      75 (15,46%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Dębowy Gaj, Dłużec, Górczyca, Pieszków, Radomiłowice, Sobota

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Izabela Anna Król
      32 (7,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Ewa Róża Płucińska-Dąbrowska
      155 (37,26%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Uboga
      229 (55,05%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Bielanka, Skorzynice, Zbylutów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Franciszek Tołczyk
      96 (19,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Angelika Jadwiga Giecewicz
      99 (20,45%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tadeusz Edward Koblak
      289 (59,71%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Chmielno, Gaszów, Skała, Ustronie, Żerkowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Kamil Kołodenny
      45 (13,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Franciszek Eugeniusz Pawłowicz
      213 (64,35%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Roman Gałka
      73 (22,05%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Kotliska, Rakowice Małe, Włodzice Małe, Włodzice Wielkie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marcin Radziński
      136 (28,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anita Iwona Pysz
      72 (15,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI LOKALNI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Izabela Zabawa-Proska
      73 (15,24%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Stefania Wróblewska
      198 (41,34%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Gradówek, Niwnice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Arkadiusz Marceli Świerczyński
      72 (18,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krystyna Elżbieta Replin
      79 (20,41%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Małgorzata Krenz
      236 (60,98%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Nagórze, Płóczki Dolne, Płóczki Górne

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mateusz Jan Rusinek
      279 (63,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Kinga Agata Nestorowicz
      33 (7,57%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Robert Czepiel
      124 (28,44%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Brunów, Rakowice Wielkie, Radłówka

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Agnieszka Nestorowicz
      99 (22,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Urszula Elżbieta Kondela
      89 (20,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zbigniew Jan Zamasz
      101 (22,90%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mieczysław Stanisław Grabowicz
      152 (34,47%)