Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Śródmieście i Ochota
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Elżbieta Marta Mysińska
56
(0,06%)
-
6
Agata Helena Marczyk
36
(0,04%)
-
9
Joanna Beata Wicha
247
(0,26%)
-
1
Jan Dawid Śpiewak
5 049
(5,39%)
-
2
Zofia Barbara Sobczak
288
(0,31%)
-
5
Patryk Krzysztof Jesiotr
0
(0%)
-
3
Michał Kujawski
34
(0,04%)
-
8
Krzysztof Bąk
45
(0,05%)
-
7
Filip Jakub Sarniak
30
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Zofia Teresa Bohosiewicz
815
(0,87%)
-
3
Minh Thuy Dao
534
(0,57%)
-
5
Marta Katarzyna Wenclewska
310
(0,33%)
-
1
Ryszard Krzysztof Krzysztofowicz
1 191
(1,27%)
-
4
Jeremi Jan Suliga
282
(0,30%)
-
8
Miłosz Konrad Sałagan
276
(0,29%)
-
6
Artur Wolke
192
(0,20%)
-
7
Teresa Grażyna Czerwińska
635
(0,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Ewa Dorota Malinowska-Grupińska
15 072
(16,08%)
-
2
Paweł Eryk Martofel
1 552
(1,66%)
-
4
Piotr Janusz Żbikowski
1 596
(1,70%)
-
8
Jerzy Kowalczyk
67
(24,28%)
-
9
Anna Teresa Nehrebecka-Byczewska
7 940
(8,47%)
-
7
Anna Małgorzata Stelmaszyk
1 555
(1,66%)
-
3
Jarosław Henryk Kaczyński
2 341
(2,50%)
-
5
Tomasz Zajdel
996
(1,06%)
-
6
Joanna Maria Staniszkis
8 168
(8,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Tomasz Grzegorz Pióro
239
(0,25%)
-
3
Sylwia Dominika Domaradzka
322
(0,34%)
-
7
Iwona Monika Kuchta
197
(0,21%)
-
9
Marta Maria Długokęcka
271
(0,29%)
-
4
Patrycja Martyna Gruszczyńska
192
(0,20%)
-
5
Andrzej Ryszard Hałubek
83
(0,09%)
-
6
Piotr Marcin Nguyen Van
181
(0,19%)
-
8
Kazimierz Zbigniew Radzikowski
126
(0,13%)
-
1
Artur Robert Dobrowolski
1 382
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW
-
2
Bożena Danuta Sitek
27
(0,03%)
-
4
Kamil Jakub Kuliński
13
(0,01%)
-
3
Ewa Wiktoria Redel
19
(0,02%)
-
5
Krzysztof Arkadiusz Barszcz
13
(0,01%)
-
7
Wiesław Szczęsny
14
(0,01%)
-
6
Joanna Balbina Kowalska
13
(0,01%)
-
8
Jerzy Wojciech Krzekotowski
26
(0,03%)
-
1
Krystyna Barbara Kacperczyk
48
(0,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Monika Joanna Wozińska
316
(0,34%)
-
4
Grażyna Małgorzata Piotrowicz
131
(0,14%)
-
5
Krzysztof Piotr Kędlarski
53
(0,06%)
-
6
Anna Zofia Gregier
70
(0,07%)
-
3
Elżbieta Gutkowska-Dziuba
140
(0,15%)
-
9
Jakub Krzysztof Nawrot
106
(0,11%)
-
1
Andrzej Tadeusz Rozenek
5 131
(5,47%)
-
7
Artur Jan Kulikowski
46
(0,05%)
-
8
Maciej Józef Morawiec
41
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Przemysław Kropiwnicki
10 532
(11,23%)
-
2
Jakub Jan Roszkowski
3 302
(3,52%)
-
5
Aleksandra Mazur
1 547
(1,65%)
-
4
Bożena Kolasińska
1 794
(1,91%)
-
3
Filip Jakub Frąckowiak
4 019
(4,29%)
-
6
Maria Bajer-Oleszkowicz
300
(0,32%)
-
7
Artur Krzysztof Seredyn
343
(0,37%)
-
8
Lidia Ewa Niewęgłowska
712
(0,76%)
-
9
Teresa Barbara Brykczyńska
656
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA
-
1
Roman Marian Ochociński
312
(0,33%)
-
2
Zofia Joanna Komorowska
142
(0,15%)
-
3
Jolanta Gabriela Kamińska
73
(0,08%)
-
4
Jolanta Wasiak
93
(0,10%)
-
5
Marek Stanisław Wasiak
16
(0,02%)
-
7
Dariusz Mirosław Sierż
18
(0,02%)
-
6
Alicja Barbara Struszewska
32
(0,03%)
-
9
Tomasz Sebastian Wasilewski
57
(0,06%)
-
8
Katarzyna Agnieszka Sulkowska
35
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
8
Robert Łuczak
162
(0,17%)
-
1
Justyna Glusman
5 533
(5,90%)
-
6
Anna Maria Szymborska
356
(0,38%)
-
7
Ewa Agata Nehring
130
(0,14%)
-
2
Marcin Piotr Dobrowolski
322
(0,34%)
-
3
Wojciech Józef Wojtowicz
140
(0,15%)
-
4
Marta Jadwiga Porzuczek
123
(0,13%)
-
5
Jan Paweł Dowgiałło
153
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Marian Stanisław Sołobodowski
48
(0,05%)
-
1
Bartłomiej Wojciech Opaliński
258
(0,28%)
-
2
Zbigniew Czaplicki
98
(0,10%)
-
4
Małgorzata Hanna Karczewska
130
(0,14%)
-
6
Szymon Mikołaj Sieniarski
36
(0,04%)
-
5
Anna Elżbieta Pinkowicz
50
(0,05%)
-
7
Bożenna Jolanta Gołota
91
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Jakub Perkowski
482
(0,51%)
-
6
Anna Hirszler
22
(0,02%)
-
3
Marta Majstrak
89
(0,09%)
-
2
Piotr Dariusz Kowalczyk
83
(0,09%)
-
7
Rafał Sebastian Gorczyca
55
(0,06%)
-
5
Robert Aleksander Ostrowski-Jagoda
13
(0,01%)
-
4
Monika Olga Dutkiewicz
70
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA
-
1
Anna Krystyna Thomas
84
(0,09%)
-
2
Krzysztof Maria Ratschka
0
(0%)
-
4
Artur Wiesław Twardowski
44
(0,05%)
-
5
Jadwiga Maria Kuczawska
8
(0,01%)
-
3
Krystyna Maria Woźniak
30
(0,03%)
-
6
Marcin Wojciech Huk
13
(0,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+
-
1
Piotr Mateusz Wieremiejczuk
444
(0,47%)
-
2
Weronika Halina Naglik
112
(0,12%)
-
3
Zofia Mędlińska
102
(0,11%)
-
8
Jakub Ignacy Depta
68
(0,07%)
-
7
Magdalena Anna Pawłowska
96
(0,10%)
-
4
Kacper Kamil Mazurek
101
(0,11%)
-
6
Mateusz Rafał Panasewicz
84
(0,09%)
-
5
Sławomir Jan Śluzek
31
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA
-
3
Kamil Tarczyński
46
(0,05%)
-
6
Ewa Anna Pastor
69
(0,07%)
-
4
Magdalena Anna Stępińska
79
(0,08%)
-
1
Aleksandra Paulina Sheybal-Rostek
314
(0,33%)
-
2
Jerzy Józef Budzyn
99
(0,11%)
-
5
Mariusz Piotr Twardowski
89
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Anna Maria Orzechowska
30
(0,03%)
-
1
Krzysztof Ryszard Sękalski
55
(0,06%)
-
6
Mieszko Mateusz Wierzejski
6
(0,01%)
-
7
Bartłomiej Korniluk
16
(0,02%)
-
4
Barbara Antonina Butler-Błasińska
13
(0,01%)
-
2
Karolina Klaudia Dresz
0
(0%)
-
5
Karolina Monika Skotnicka
24
(0,03%)
Okręg 2
obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Praga Południe i Rembertów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
2
Cezary Damian Okrasa
411
(0,40%)
-
1
Hanna Dobrawa Gospodarczyk
1 935
(1,89%)
-
4
Marcin Grzegorz Zaród
80
(0,08%)
-
5
Inga Maria Domańska
277
(0,27%)
-
7
Anna Halbersztat
109
(0,11%)
-
6
Marcin Włodzimierz Kmicik
45
(0,04%)
-
3
Kinga Barbara Stańczuk
235
(0,23%)
-
8
Marta Gastoł
103
(0,10%)
-
9
Michał Paweł Szajer
109
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Mariola Rabczon-Mazowiecka
1 149
(1,12%)
-
2
Jan Gralewicz
308
(0,30%)
-
3
Elżbieta Krystyna Kosim
397
(0,39%)
-
4
Agata Cecylia Marcewicz-Szymańska
242
(0,24%)
-
5
Jadwiga Danuta Krawczyńska
299
(0,29%)
-
7
Piotr Przemysław Kuchno
224
(0,22%)
-
9
Aleksandra Ewa Jeglińska
553
(0,54%)
-
8
Mariusz Piotr Barcz
220
(0,21%)
-
6
Tadeusz Tomasz Marzecki
185
(0,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Dorota Małgorzata Lutomirska
6 399
(6,24%)
-
6
Jerzy Barwiejuk
857
(0,84%)
-
7
Zofia Barbara Idzikowska
2 197
(2,14%)
-
8
Magdalena Szczygielska
2 541
(2,48%)
-
4
Jarosław Janusz Karcz
2 145
(2,09%)
-
5
Monika Ana Suska
4 321
(4,22%)
-
9
Dariusz Paweł Dziekanowski
6 034
(5,89%)
-
1
Marek Bruno Szolc
12 311
(12,01%)
-
2
Paweł Piotr Lech
5 577
(5,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Janusz Szczepan Wójcik
372
(0,36%)
-
3
Małgorzata Domańska
533
(0,52%)
-
4
Artur Krzysztof Wnorowski
168
(0,16%)
-
6
Sławomir Kowalczyk
160
(0,16%)
-
7
Karolina Magdalena Skała
193
(0,19%)
-
9
Katarzyna Magdalena Gorzkowska
259
(0,25%)
-
1
Michał Piotr Sawicki
1 737
(1,69%)
-
5
Iwona Kulesza
622
(0,61%)
-
8
Piotr Edward Kolarski
113
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW
-
2
Marian Popis
23
(0,02%)
-
6
Halina Prutis
7
(0,01%)
-
5
Anna Orzechowska
27
(0,03%)
-
8
Rafał Daniel Ratuski
11
(0,01%)
-
4
Barbara Zaremba
25
(0,02%)
-
1
Jacek Marek Gancarson
29
(0,03%)
-
3
Bożena Małgorzata Rępalska
16
(0,02%)
-
7
Paweł Kowalski
12
(0,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
8
Marek Władysław Siarkowski
77
(0,08%)
-
9
Włodzimierz Sypkin-Dębicki
50
(0,05%)
-
3
Krzysztof Jan Wzorek
123
(0,12%)
-
2
Dorota Lidia Grochala
412
(0,40%)
-
1
Monika Anna Jaruzelska
8 494
(8,29%)
-
4
Barbara Janina Tomaszewska
172
(0,17%)
-
5
Agnieszka Maria Brodowska
126
(0,12%)
-
7
Joanna Maria Kelles-Krauz
61
(0,06%)
-
6
Witold Kaczyński
90
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Dariusz Lasocki
4 354
(4,25%)
-
3
Oskar Jerzy Hejka
1 598
(1,56%)
-
5
Agnieszka Maria Hałaburdzin-Rutkowska
1 368
(1,33%)
-
4
Piotr Cezar Szyszko
2 304
(2,25%)
-
1
Sebastian Jerzy Kaleta
14 205
(13,86%)
-
7
Małgorzata Janina Piperek
1 134
(1,11%)
-
6
Barbara Świderska
1 520
(1,48%)
-
9
Tomasz Marian Koziński
1 149
(1,12%)
-
8
Katarzyna Ewa Pieknik
514
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA
-
2
Tomasz Orłowski
94
(0,09%)
-
1
Agata Alina Nosal-Ikonowicz
831
(0,81%)
-
3
Marcin Jakub Kowalczyk
46
(0,04%)
-
4
Zbigniew Szymon Wasilewski
22
(0,02%)
-
5
Emilia Maria Łukasik
64
(0,06%)
-
6
Dominika Marschall
39
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
7
Jerzy Stanisław Tarłowski
220
(0,21%)
-
4
Janusz Maciej Ozdowski
172
(0,17%)
-
2
Aleksander Michał Lesiński
1 362
(1,33%)
-
5
Ewelina Marianna Kiersnowska
373
(0,36%)
-
1
Stefan Bernard Gardawski
2 524
(2,46%)
-
3
Karolina Agnieszka Płocha
1 090
(1,06%)
-
6
Alicja Franciszka Fliszkiewicz
186
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Michał Warych
281
(0,27%)
-
2
Aleksandra Milena Buczyńska
113
(0,11%)
-
3
Sebastian Hubert Kęsik
46
(0,04%)
-
4
Renata Ranc
63
(0,06%)
-
5
Michał Karaszewski
64
(0,06%)
-
6
Monika Beata Łapińska
95
(0,09%)
-
7
Adam Sawicki
166
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Damian Wacław Bieńko
525
(0,51%)
-
2
Krzysztof Grzegorz Kapliński
73
(0,07%)
-
3
Ilona Kostrzewa
125
(0,12%)
-
4
Łukasz Sławek
52
(0,05%)
-
5
Hanna Sowińska
82
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA
-
2
Lilia Studzienna
19
(0,02%)
-
3
Karolina Choromańska
11
(0,01%)
-
1
Piotr Stanisław Uss
73
(0,07%)
-
4
Anna Regina Kołoło
26
(0,03%)
-
5
Grażyna Anna Zielińska
24
(0,02%)
-
7
Roman Sołtysiak
15
(0,01%)
-
6
Miłosz Stefan Sobolewski
24
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+
-
1
Edyta Kinga Ceran
527
(0,51%)
-
5
Jakub Filip Wolski
124
(0,12%)
-
2
Julia Weronika Walter
192
(0,19%)
-
4
Sebastian Czarnecki
166
(0,16%)
-
6
Tomasz Marek Czarnecki
71
(0,07%)
-
7
Antoni Sasin
173
(0,17%)
-
3
Monika Rulak
167
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA
-
3
Ewa Maria Zawadzka
103
(0,10%)
-
5
Michał Jerzy Boguszewski
32
(0,03%)
-
6
Jacek Kozłowski
105
(0,10%)
-
7
Żaneta Maria Regel
44
(0,04%)
-
4
Marcin Krzysztof Płaska
15
(0,01%)
-
1
Grzegorz Jerzy Gruchalski
259
(0,25%)
-
2
Joanna Maria Zeljas
56
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Edyta Sylwia Mirecka
27
(0,03%)
-
2
Anna Maria Piekarska
64
(0,06%)
-
6
Grażyna Jolanta Rudnik
25
(0,02%)
-
3
Bolesław Henryk Stradomski
10
(0,01%)
-
1
Arkadiusz Kazimierz Czak
66
(0,06%)
-
5
Karol Maciej Czachowski
9
(0,01%)
-
8
Agnieszka Katarzyna Bonisławska
11
(0,01%)
-
7
Grzegorz Dominik Zernik
12
(0,01%)
Okręg 3
obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Mokotów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Tomasz Paweł Andrzejewski
149
(0,14%)
-
6
Leszek Aleksander Kadelski
38
(0,03%)
-
8
Bartosz Maciej Brzeziński
142
(0,13%)
-
9
Weronika Samolińska
306
(0,28%)
-
2
Sebastian Roman Liszka
229
(0,21%)
-
3
Inga Anna Lechowska
281
(0,26%)
-
5
Barbara Iwona Falenciak-Pabijan
87
(0,08%)
-
7
Marika Krystyna Kamler
116
(0,11%)
-
1
Paulina Krystyna Piechna-Więckiewicz
3 220
(2,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Karolina Sobieraj
955
(0,87%)
-
3
Jacek Wojciech Czaplarski
163
(0,15%)
-
4
Ewa Biskupska
384
(0,35%)
-
6
Lidia Rutecka
273
(0,25%)
-
5
Ryszard Majkowski
187
(0,17%)
-
8
Natalia Łuszczki
155
(0,14%)
-
7
Adam Przybysz
263
(0,24%)
-
9
Anna Marta Wrochna
282
(0,26%)
-
1
Andrzej Wiktor Rogiński
1 345
(1,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jarosław Sergiusz Szostakowski
17 849
(16,28%)
-
2
Paweł Piotr Czekalski
3 072
(2,80%)
-
3
Paweł Sawicki
4 316
(3,94%)
-
6
Tadeusz Edward Ross
4 819
(4,40%)
-
4
Małgorzata Katarzyna Zakrzewska
8 758
(7,99%)
-
7
Magdalena Katarzyna Wojciechowska
3 040
(2,77%)
-
5
Joanna Anna Wiśniewska-Najgebauer
4 608
(4,20%)
-
9
Wojciech Jerzy Turkowski
1 914
(1,75%)
-
8
Małgorzata Dorota Dąbrowska
2 928
(2,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Żaneta Barbara Jarząb
1 511
(1,38%)
-
2
Radosław Krzysztof Dejter
268
(0,24%)
-
3
Daniel Echaust
250
(0,23%)
-
4
Daniel Maksymilian Kowitz
110
(0,10%)
-
6
Marta Kacprzak
441
(0,40%)
-
5
Robert Wiśniewski
469
(0,43%)
-
7
Marcin Andrzej Rostek
182
(0,17%)
-
8
Maria Krystyna Bacciarelli
283
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW
-
1
Beata Iwona Mirska-Piworowicz
57
(0,05%)
-
3
Andrzej Jakubowicz
19
(0,02%)
-
6
Witold Zbigniew Kowalski
9
(0,01%)
-
5
Wojciech Kałkusiński
6
(0,01%)
-
2
Ewa Jadwiga Dolińska-Markowska
16
(0,01%)
-
4
Klaudia Stanisława Mirska
14
(0,01%)
-
7
Katarzyna Anna Ciach
16
(0,01%)
-
8
Jolanta Agnieszka Stępień
20
(0,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Sebastian Wierzbicki
5 019
(4,58%)
-
3
Małgorzata Weronika Wójcik
993
(0,91%)
-
2
Krzysztof Rinas
611
(0,56%)
-
6
Małgorzata Pidek
222
(0,20%)
-
4
Joanna Justyna Ratajczak
587
(0,54%)
-
5
Marek Krzysztof Ledzion
142
(0,13%)
-
7
Zdzisław Pietryka
200
(0,18%)
-
8
Andrzej Marian Śmigielski
341
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jacek Marcin Cieślikowski
11 320
(10,32%)
-
2
Patryk Górski
5 618
(5,12%)
-
3
Elżbieta Wrotnowska-Gmyz
1 528
(1,39%)
-
4
Grażyna Żak
2 427
(2,21%)
-
5
Krystyna Stanisława Górniak
593
(0,54%)
-
6
Wiktor Aleksander Augustyn
589
(0,54%)
-
7
Andrzej Krzysztof Budzyk
248
(0,23%)
-
8
Małgorzata Krystyna Grodzka
689
(0,63%)
-
9
Krzysztof Tomasz Bosak
2 327
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA
-
1
Anna Nowak
597
(0,54%)
-
2
Olga Nikołaidi
55
(0,05%)
-
3
Kazimierz Ryszard Jaworski
75
(0,07%)
-
5
Leszek Nowak
50
(0,05%)
-
9
Magdalena Lidia Wadecka
51
(0,05%)
-
7
Eugeniusz Rembiejewski
23
(0,02%)
-
6
Mikołaj Benedykt Nosal
28
(0,03%)
-
8
Anna Wagner-Kabala
50
(0,05%)
-
4
Anna Zofia Kabała
74
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
8
Leszek Stanisław Wiśniewski
223
(0,20%)
-
4
Anna Maria Jarzębska
571
(0,52%)
-
7
Paweł Antoni Gałwa
66
(0,06%)
-
1
Jan Piotr Popławski
3 133
(2,86%)
-
3
Marcin Szczepan Jarzynowski
118
(0,11%)
-
6
Katarzyna Joanna Żaczek
326
(0,30%)
-
5
Łukasz Franciszek Fiszer
150
(0,14%)
-
2
Zuzanna Marta Glińska
1 722
(1,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Mirosława Rutkowska
148
(0,13%)
-
1
Marcin Wacław Salamon
303
(0,28%)
-
2
Marek Antoni Marecki
96
(0,09%)
-
5
Katarzyna Kumela
79
(0,07%)
-
7
Jakub Łukasz Stefaniak
522
(0,48%)
-
6
Jacek Tytke
62
(0,06%)
-
4
Anna Józefa Panas
117
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Janusz Ryszard Korwin-Mikke
1 683
(1,54%)
-
2
Hanna Dulska
49
(0,04%)
-
3
Łukasz Krystian Kłos
26
(0,02%)
-
4
Michał Marian Wołoszyn
17
(0,02%)
-
6
Katarzyna Maria Ziółkowska
22
(0,02%)
-
5
Krzysztof Jarosław Dzieszuk
17
(0,02%)
-
7
Małgorzata Kalinowska
16
(0,01%)
-
8
Edyta Maria Kida
26
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA
-
1
Marzena Renata Miguła
77
(0,07%)
-
7
Cezary Paweł Tekliński
14
(0,01%)
-
2
Maria Alicja Bluj
16
(0,01%)
-
3
Eleonora Ptaszyńska
6
(0,01%)
-
4
Maja Łucja Ciechanowska
31
(0,03%)
-
5
Ryszard Lis
22
(0,02%)
-
6
Kazimierz Karczewski
22
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+
-
4
Konrad Norbert Jabłoński
108
(0,10%)
-
6
Natalia Gabriela Stasiowska
137
(0,12%)
-
7
Małgorzata Jary
122
(0,11%)
-
3
Franciszek Stanisław Garstecki
46
(0,04%)
-
1
Marcin Kordowski
620
(0,57%)
-
5
Maciej Jakub Gołygowski
36
(0,03%)
-
2
Andrzej Grzegorz Skarżyński
73
(0,07%)
-
8
Karolina Janus
132
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA
-
3
Eryka Aleksandra Michalak
68
(0,06%)
-
2
Dariusz Krasnodębski
90
(0,08%)
-
4
Magdalena Julia Szynkarczuk
66
(0,06%)
-
1
Marcin Andrzej Rzońca
413
(0,38%)
-
5
Ernest Andrzej Walasek
43
(0,04%)
Okręg 4
obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Wola
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
5
Wiesław Wincenty Rudzki
84
(0,13%)
-
6
Karol Robert Basiaga
47
(0,07%)
-
7
Agata Anna Romanowska
426
(0,64%)
-
4
Katarzyna Lewandowska
320
(0,48%)
-
1
Karol Konrad Perkowski
1 574
(2,37%)
-
2
Dorota Barbara Białołęcka
393
(0,59%)
-
3
Justyna Samolińska
254
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Paweł Radulski
646
(0,97%)
-
2
Hanna Elżbieta Kacprzak
510
(0,77%)
-
3
Paweł Szymon Dybowski
210
(0,32%)
-
6
Elżbieta Szandecka
333
(0,50%)
-
5
Lewi Daniel Masyk
79
(0,12%)
-
4
Mirosława Barbara Taborowicz
118
(0,18%)
-
7
Arkadiusz Waldemar Szymanek
211
(0,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Mariusz Budziszewski
4 659
(7,02%)
-
1
Tomasz Marcin Sybilski
9 119
(13,75%)
-
3
Piotr Jerzy Kołomycki
1 709
(2,58%)
-
7
Małgorzata Żuber-Zielicz
2 753
(4,15%)
-
6
Anna Katarzyna Kościelniak-Miądlicka
3 558
(5,36%)
-
2
Renata Maria Niewitecka
5 906
(8,90%)
-
5
Edwin Bogdan Leśniak
1 129
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Katarzyna Maria Strzembosz
501
(0,76%)
-
7
Piotr Paweł Arendt
179
(0,27%)
-
3
Bogdan Robert Rutkowski
197
(0,30%)
-
1
Daniel Roszkowski
1 170
(1,76%)
-
6
Beata Sawicka
258
(0,39%)
-
4
Aneta Bożena Gielo
173
(0,26%)
-
5
Roman Sawicki
119
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW
-
2
Krystyna Aleksandrowicz
22
(0,03%)
-
4
Grzegorz Piworowicz
7
(0,01%)
-
3
Kamil Mirski
10
(0,02%)
-
6
Karolina Beata Kulińska
15
(0,02%)
-
5
Aleksandra Lewczuk
12
(0,02%)
-
1
Marcin Edward Wroński
38
(0,06%)
-
7
Paweł Marek Bralski
74
(0,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Andrzej Sitko
327
(0,49%)
-
3
Helena Olechowska
477
(0,72%)
-
4
Rafał Roman Zieleniewski
90
(0,14%)
-
1
Jan Marek Hartman
1 941
(2,93%)
-
5
Urszula Olszewska
403
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Joanna Chlasta
676
(1,02%)
-
2
Maciej Wojciech Binkowski
5 006
(7,55%)
-
1
Olga Ewa Semeniuk
8 013
(12,08%)
-
3
Rafał Sebastian Dorosiński
1 827
(2,75%)
-
4
Maria Weronika Jęda
981
(1,48%)
-
6
Jarosław Rafał Rubiec
526
(0,79%)
-
7
Hanna Mrowińska
1 030
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA
-
1
Anna Maria Tofil-Sławuszewska
303
(0,46%)
-
3
Katarzyna Maria Krawczyk
109
(0,16%)
-
5
Krzysztof Jerzy Jankowski
88
(0,13%)
-
7
Wojciech Antoni Babecki
47
(0,07%)
-
2
Teresa Maria Drabczyk
82
(0,12%)
-
4
Kamil Dariusz Kuczewski
60
(0,09%)
-
6
Karolina Julia Kucharska
98
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
1
Jacek Kisiel
2 435
(3,67%)
-
2
Joanna Klikowicz
752
(1,13%)
-
3
Janusz Adam Dziano
178
(0,27%)
-
4
Ewa Danuta Chybowska
368
(0,55%)
-
5
Daniel Paweł Brzozowski
168
(0,25%)
-
6
Hanna Barbara Nowak-Radziejowska
357
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Jan Tadeusz Rudziński
77
(0,12%)
-
1
Konrad Rykowski
186
(0,28%)
-
2
Anna Kalbarczyk-Perzanowska
122
(0,18%)
-
4
Ewelina Bogumiła Kulesza
104
(0,16%)
-
5
Sylwester Adam Chołast
76
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
5
Rafał Rywczyński
29
(0,04%)
-
2
Agnieszka Kowalska
117
(0,18%)
-
3
Agnieszka Dorota Skierska
38
(0,06%)
-
1
Paweł Piotr Banasiak
458
(0,69%)
-
4
Małgorzata Maria Żmigrodzka
31
(0,05%)
-
6
Łukasz Wojciech Czerniawski
36
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA
-
1
Piotr Paweł Kochański
97
(0,15%)
-
4
Małgorzata Anna Kubuszewska
21
(0,03%)
-
2
Grażyna Choromańska
20
(0,03%)
-
3
Elżbieta Dymkowska
20
(0,03%)
-
5
Krzysztof Niemira
12
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+
-
2
Gabriel Marian Murawski
60
(0,09%)
-
5
Natalia Aleksandra Wieczorek
132
(0,20%)
-
1
Paweł Jan Tanajno
898
(1,35%)
-
3
Kamil Łuczyński
80
(0,12%)
-
4
Julia Anna Henkelman
59
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA
-
1
Krzysztof Tadeusz Przepiórka
229
(0,35%)
-
3
Leszek Maciej Sawicki
56
(0,08%)
-
4
Paulina Broniszewska
57
(0,09%)
-
5
Tomasz Krzosek
42
(0,06%)
-
2
Joanna Urszula Kamieńska
122
(0,18%)
Okręg 5
obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bielany i Żoliborz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Aleksandra Kołeczek
1 967
(2,06%)
-
8
Sebastian Janusz Tuszyński
151
(0,16%)
-
6
Michał Sochacki
143
(0,15%)
-
2
Dominik Kuc
713
(0,75%)
-
3
Jolanta Maria Supińska-Modzelewska
186
(0,19%)
-
4
Linus Lewandowski
192
(0,20%)
-
5
Małgorzata Rawińska
179
(0,19%)
-
7
Katarzyna Nowak
202
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Jacek Bartmiński
1 150
(1,20%)
-
3
Wiktoria Magdalena Charczenko
295
(0,31%)
-
5
Maciej Wasilewski
379
(0,40%)
-
4
Barbara Henryka Sotek
204
(0,21%)
-
6
Karol Szymański
321
(0,34%)
-
7
Monika Kowalczyk
687
(0,72%)
-
8
Wanda Rajkiewicz
410
(0,43%)
-
2
Małgorzata Maria Trykacz
1 253
(1,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Czesława Kazimiera Sawicka
1 081
(1,13%)
-
5
Renata Kozłowska
2 561
(2,68%)
-
4
Mariusz Paweł Krasuski
1 915
(2,00%)
-
6
Magdalena Barbara Lipińska-Derlikowska
1 553
(1,62%)
-
1
Piotr Mazurek
15 938
(16,67%)
-
2
Dorota Ewa Łoboda
10 362
(10,84%)
-
8
Kacper Karol Pietrusiński
2 741
(2,87%)
-
3
Agnieszka Monika Wyrwał
6 325
(6,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Agata Joanna Witkowska
1 998
(2,09%)
-
3
Maciej Artur Fronc
249
(0,26%)
-
2
Małgorzata Dorota Bielecka
465
(0,49%)
-
4
Luiza Anna Ciećwierz
265
(0,28%)
-
5
Dorota Kowalczyk
259
(0,27%)
-
6
Marcin Suszyński
248
(0,26%)
-
7
Agnieszka Aleksandra Bagińska
243
(0,25%)
-
8
Marian Dziekański
284
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW
-
2
Jan Stanisław Postek
17
(0,02%)
-
1
Krystyna Anna Krzekotowska
209
(0,22%)
-
3
Barbara Widzyńska
19
(0,02%)
-
5
Sebastian Kacper Okulus
15
(0,02%)
-
4
Włodzimierz Jan Sandecki
19
(0,02%)
-
8
Maciej Dariusz Ociepka
42
(0,04%)
-
6
Marek Krzysztof Lewandowski
21
(0,02%)
-
7
Krystyna Maria Szczęsna
23
(0,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Krystyna Barbara Kozłowska
2 089
(2,19%)
-
3
Cezary Żurawski
319
(0,33%)
-
4
Wanda Maria Cymerman
300
(0,31%)
-
5
Dobromiła Natalia Szymańska
492
(0,51%)
-
2
Andrzej Jerzy Dryszel
391
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Tomasz Maciej Herbich
3 375
(3,53%)
-
1
Dariusz Figura
12 000
(12,55%)
-
3
Edmund Marceli Świderski
2 994
(3,13%)
-
8
Jerzy Wielgus
1 684
(1,76%)
-
6
Paulina Palczewska
1 062
(1,11%)
-
7
Wioletta Marta Jeżewska
852
(0,89%)
-
4
Anna Urszula Kaczmarska
2 722
(2,85%)
-
5
Filip Staniszewski
954
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA
-
1
Katarzyna Paczkowska-Mężyńska
615
(0,64%)
-
4
Piotr Sebastian Szajewski
69
(0,07%)
-
3
Nina Helena Zarzecka
88
(0,09%)
-
5
Monika Szajewska
78
(0,08%)
-
2
Jakub Janek
125
(0,13%)
-
6
Jan Wojciech Górecki
84
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
1
Katarzyna Aniela Homan
4 399
(4,60%)
-
5
Agata Grabias-Kwaśniewska
294
(0,31%)
-
4
Rafał Michał Opaliński
401
(0,42%)
-
3
Maria Krystyna Gromadowska
496
(0,52%)
-
7
Anna Maria Jakubiec-Puka
323
(0,34%)
-
6
Witold Lech Rugowski
102
(0,11%)
-
8
Krzysztof Leszek Kiełczewski
218
(0,23%)
-
2
Borys Piotr Lewandowski
961
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Remigiusz Lesiuk
224
(0,23%)
-
3
Jacek Zbigniew Friedel
47
(0,05%)
-
2
Marta Magdalena Wolska-Wójcik
159
(0,17%)
-
4
Katarzyna Lelonkiewicz
60
(0,06%)
-
6
Jerzy Mazurek
114
(0,12%)
-
5
Małgorzata Grażyna Chibowska
53
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Gabriela Zofia Jurkiewicz
588
(0,62%)
-
8
Janusz Kunowski
107
(0,11%)
-
2
Rafał Paweł Delakowicz
135
(0,14%)
-
3
Jakub Marek Jędryka
44
(0,05%)
-
4
Adam Mielnicki
44
(0,05%)
-
5
Edyta Sylwia Kłos
86
(0,09%)
-
7
Wojciech Bartosz Ziółkowski
61
(0,06%)
-
6
Kaja Karolina Wojciechowska
70
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA
-
1
Andrzej Ryszard Gorzkowski
110
(0,12%)
-
2
Irena Krystyna Midzio-Milczarek
9
(0,01%)
-
3
Anna Maria Środa
52
(0,05%)
-
6
Andrzej Konrad Wielgosz
28
(0,03%)
-
5
Andrzej Marian Szymański
30
(0,03%)
-
4
Anna Beata Pionkowska
24
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA
-
2
Jarosław Wojciech Rudnik
61
(0,06%)
-
4
Małgorzata Ewa Witek
108
(0,11%)
-
3
Przemysław Kaczyński
50
(0,05%)
-
5
Michał Wereszczyński
75
(0,08%)
-
1
Katarzyna Małgorzata Michalak
476
(0,50%)
Okręg 6
obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Białołęka i Praga Północ
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
3
Michał Osypowicz
216
(0,26%)
-
5
Łukasz Bogusław Truściński
110
(0,13%)
-
4
Zuzanna Jadwiga Wiechowska
153
(0,18%)
-
2
Agnieszka Nowak
1 143
(1,37%)
-
8
Agata Julia Grabowska
281
(0,34%)
-
6
Ewa Aleksandra Marczyńska-Goldstein
125
(0,15%)
-
7
Marcin Piotr Tysler
76
(0,09%)
-
1
Konrad Wojciech Wiślicz-Węgorowski
1 095
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Piotr Basiński
2 654
(3,17%)
-
3
Marek Franciszek Kruk
227
(0,27%)
-
4
Katarzyna Porczyk
389
(0,47%)
-
6
Małgorzata Wierzbicka
960
(1,15%)
-
5
Paweł Narcyz Niebrzegowski
124
(0,15%)
-
7
Radosław Śpiewak
1 040
(1,24%)
-
8
Leszek Stanisław Potentas
292
(0,35%)
-
2
Katarzyna Kajm
840
(1,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Grzegorz Adam Drobiszewski
1 179
(1,41%)
-
7
Roman Kazimierz Stachurski
1 035
(1,24%)
-
3
Gabriela Beata Szustek
2 878
(3,44%)
-
8
Aleksander Tomasz Łabanowski
1 005
(1,20%)
-
1
Magdalena Roguska
19 054
(22,79%)
-
5
Agnieszka Elżbieta Borowska
5 196
(6,21%)
-
2
Anna Bogusława Auksel-Sekutowicz
2 949
(3,53%)
-
6
Piotr Michalski
1 685
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Sławomir Leonard Wojdat
273
(0,33%)
-
4
Daniel Mioduszewski
320
(0,38%)
-
1
Dariusz Stanisław Olszewski
1 794
(2,15%)
-
3
Kamil Łukasz Hajduk
599
(0,72%)
-
7
Katarzyna Wolińska
393
(0,47%)
-
6
Wioletta Zaręba-Korzeniewska
193
(0,23%)
-
5
Judyta Anna Bugalska
342
(0,41%)
-
8
Tomasz Zamorski
208
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW
-
1
Andrzej Adam Rępalski
47
(0,06%)
-
5
Zofia Nakielska-Cremers
9
(0,01%)
-
7
Tadeusz Michał Prutis
3
(0,00%)
-
6
Karolina Maria Łojek
14
(0,02%)
-
2
Kalina Ewelina Tarasiuk
34
(0,04%)
-
4
Wiesława Górniak
14
(0,02%)
-
3
Maria Monika Tomaszewicz
14
(0,02%)
-
8
Adam Jerzy Kowalewski
9
(0,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Jadwiga Władysława Chrobak
214
(0,26%)
-
5
Jerzy Marian Rytel
167
(0,20%)
-
7
Andrzej Wiktor Wróblewski
113
(0,14%)
-
2
Anna Maria Osypiuk
614
(0,73%)
-
1
Jan August Artymowski
1 427
(1,71%)
-
6
Mariola Monika Pakuła
365
(0,44%)
-
8
Sebastian Jerzy Sawczuk
218
(0,26%)
-
3
Waldemar Robert Kowalczyk
184
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Sebastian Robert Kędzierski
2 745
(3,28%)
-
6
Grażyna Maria Wilkowojska-Bielecka
432
(0,52%)
-
1
Jacek Dawid Ozdoba
8 628
(10,32%)
-
2
Wiktor Klimiuk
3 300
(3,95%)
-
4
Dorota Kopka
1 571
(1,88%)
-
8
Katarzyna Elżbieta Jasińska
2 680
(3,21%)
-
7
Sylwia Gabriela Pist
408
(0,49%)
-
5
Karolina Bałdyga
1 056
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA
-
4
Grzegorz Palarski
20
(0,02%)
-
1
Piotr Igor Ikonowicz
2 430
(2,91%)
-
2
Krzysztof Bielecki
94
(0,11%)
-
5
Dariusz Konopka
30
(0,04%)
-
3
Ewa Marta Rembiejewska
51
(0,06%)
-
7
Wioletta Kaczor
32
(0,04%)
-
8
Sylwia Anna Karaśkiewicz
17
(0,02%)
-
6
Krzysztof Marek Salich
14
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
7
Cezary Zbigniew Pachnik
107
(0,13%)
-
2
Marcin Leszczyński
265
(0,32%)
-
5
Piotr Krzysztof Kowalski
140
(0,17%)
-
6
Marzanna Pogłud-Kisielewska
105
(0,13%)
-
3
Marta Łoza
369
(0,44%)
-
1
Maria Elżbieta Dąbrowska-Majewska
2 151
(2,57%)
-
4
Natalia Fornalska
326
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Maciej Tomasz Kluczyński
344
(0,41%)
-
3
Julia Katarzyna Dąbrowska
182
(0,22%)
-
2
Konrad Luśniewski
74
(0,09%)
-
4
Eliza Ludmiła Smolarska-Kowalska
87
(0,10%)
-
6
Anna Maria Seweryn
152
(0,18%)
-
5
Ireneusz Adam Zakrzewski
56
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Rafał Patryk Kłos
504
(0,60%)
-
2
Agnieszka Zofia Tracz
101
(0,12%)
-
7
Katarzyna Magdalena Chudoń
56
(0,07%)
-
6
Tomasz Łukasz Zakrzewski
81
(0,10%)
-
5
Janina Kłos
65
(0,08%)
-
4
Weronika Tracz
81
(0,10%)
-
3
Damian Dariusz Baryga
44
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA
-
4
Anna Dominika Strzępek
19
(0,02%)
-
1
Arkadiusz Zbigniew Trzaska
112
(0,13%)
-
2
Krystyna Elżbieta Nowak
20
(0,02%)
-
6
Marcin Rafał Gajda
21
(0,03%)
-
3
Anna Maria Kuna
45
(0,05%)
-
5
Andrzej Jabłoński
34
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+
-
7
Krzysztof Kamil Kierzkowski
126
(0,15%)
-
4
Anna Barbara Wiadrowska
209
(0,25%)
-
6
Agnieszka Elżbieta Pabich-Tanajno
235
(0,28%)
-
2
Maciej Cieślak
229
(0,27%)
-
1
Dariusz Retelski
516
(0,62%)
-
3
Michał Pytlarczyk
98
(0,12%)
-
5
Marzena Barbara Petykiewicz
58
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA
-
5
Paweł Broniszewski
16
(0,02%)
-
6
Grażyna Dorota Matysiak
62
(0,07%)
-
7
Krzysztof Piotr Piętka
98
(0,12%)
-
3
Magdalena Dawidowicz
116
(0,14%)
-
4
Aida Simona Dudkiewicz
56
(0,07%)
-
1
Marcin Piotr Iskra
364
(0,44%)
-
2
Rafał Dariusz Godlewski
107
(0,13%)
Okręg 7
obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Targówek, Wawer i Wesoła
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Maciej Olaf Borowski-Monkiewicz
1 210
(1,09%)
-
5
Tomasz Rawski
134
(0,12%)
-
3
Łukasz Drozda
236
(0,21%)
-
4
Magdalena Klaudia Wolnik
112
(0,10%)
-
9
Radosław Krzysztof Wujcik
46
(0,04%)
-
2
Magdalena Joanna Piekarska
685
(0,62%)
-
6
Mirosława Wiesława Mazurek
84
(0,08%)
-
8
Marta Magdalena Taperek
94
(0,08%)
-
7
Bogusław Węgorowski
26
(0,02%)
-
10
Sylwia Borowska-Kazimiruk
126
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Anna Danuta Barańska-Wróblewska
674
(0,61%)
-
1
Sławomir Wawrzyniec Antonik
2 584
(2,33%)
-
3
Jarosław Robert Trzciński
678
(0,61%)
-
4
Katarzyna Władysława Biernacka
442
(0,40%)
-
5
Jacek Grzegorz Tomaszewski
245
(0,22%)
-
8
Tomasz Ćwik
236
(0,21%)
-
6
Dunia Stańczuk
498
(0,45%)
-
10
Witold Czesław Wojciechowicz
392
(0,35%)
-
7
Monika Sylwia Tomaszewska
414
(0,37%)
-
9
Żaneta Izabela Dąbrowska
390
(0,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Paweł Konrad Wojda
2 761
(2,49%)
-
4
Beata Barbara Michalec
3 770
(3,40%)
-
8
Piotr Jan Bojczew
429
(0,39%)
-
5
Jerzy Zdrzałka
1 352
(1,22%)
-
9
Joanna Małgorzata Dymowska
3 482
(3,14%)
-
3
Iwona Wujastyk
7 075
(6,37%)
-
6
Agnieszka Jaczewska-Golińska
3 929
(3,54%)
-
10
Rafał Teodor Utecht
1 025
(0,92%)
-
1
Sławomir Potapowicz
16 201
(14,60%)
-
2
Tomasz Stanisław Tretter
3 026
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jarosław Modzelewski
2 433
(2,19%)
-
2
Paweł Jakub Miszczuk
411
(0,37%)
-
3
Marlena Urszula Martyńska
438
(0,39%)
-
5
Jan Piotr Komosa
366
(0,33%)
-
4
Anna Maria Pruska-Wiszniowska
159
(0,14%)
-
8
Magdalena Owczarek
416
(0,37%)
-
6
Marek Antoni Ciesielski
135
(0,12%)
-
9
Artur Lech Banach
337
(0,30%)
-
7
Agnieszka Małgorzata Piasecka
470
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW
-
2
Ryszard Kacperczyk
23
(0,02%)
-
3
Krystyna Lempek
25
(0,02%)
-
5
Agata Łucja Foks
32
(0,03%)
-
7
Jowita Tarasiuk-Kostro
19
(0,02%)
-
8
Ewa Bielecka
34
(0,03%)
-
9
Czesław Zabłocki
18
(0,02%)
-
4
Marcin Budzyński
22
(0,02%)
-
1
Wirginia Janina Szmyt
57
(0,05%)
-
6
Tomasz Piotr Jedliński
29
(0,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Stanisław Kalski
95
(0,09%)
-
7
Dariusz Krzysztof Kozioł
91
(0,08%)
-
4
Beata Kornacka
218
(0,20%)
-
6
Andrzej Wiesław Szymański
112
(0,10%)
-
8
Iwona Szulakowska
128
(0,12%)
-
9
Zdzisław Adam Łomowski
102
(0,09%)
-
1
Anna Maria Żukowska
1 882
(1,70%)
-
3
Agata Alicja Czarnacka
287
(0,26%)
-
10
Dariusz Krzysztof Rozenek
1 634
(1,47%)
-
2
Dariusz Romuald Klimaszewski
771
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Alicja Żebrowska
6 582
(5,93%)
-
1
Cezary Andrzej Jurkiewicz
16 219
(14,61%)
-
4
Ewa Samonek
1 768
(1,59%)
-
3
Oliwer Jerzy Kubicki
2 514
(2,27%)
-
5
Piotr Jacek Żbikowski
1 138
(1,03%)
-
6
Jerzy Cezary Bilewicz
969
(0,87%)
-
7
Milena Emilia Radzio
1 007
(0,91%)
-
8
Stanisław Janiec
714
(0,64%)
-
9
Anna Helena Olejnik
1 317
(1,19%)
-
10
Mirosław Maciążek
1 957
(1,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA
-
1
Mirosława Pólkowska
456
(0,41%)
-
2
Małgorzata Władysława Ostrowska
143
(0,13%)
-
4
Barbara Dorota Wełpa
41
(0,04%)
-
3
Wiesława Urszula Olewińska-Świątek
56
(0,05%)
-
5
Aleksander Maria Sulkowski
45
(0,04%)
-
8
Konrad Andrzej Kardasiewicz
52
(0,05%)
-
10
Mirosław Jan Napłoszek
41
(0,04%)
-
9
Dorota Maria Woźniak
83
(0,07%)
-
7
Oskar Duda
84
(0,08%)
-
6
Krystyna Janina Bąk
78
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
2
Agnieszka Joanna Klembowska
975
(0,88%)
-
8
Jan Józef Wieczorek
128
(0,12%)
-
6
Barbara Katarzyna Kowalska
221
(0,20%)
-
7
Piotr Mikołaj Celmer-Domański
88
(0,08%)
-
9
Barbara Jędrzejczyk
298
(0,27%)
-
3
Maciej Zwierzyński
413
(0,37%)
-
1
Jan Tomasz Mencwel
2 783
(2,51%)
-
4
Maria Magdalena Fryza
286
(0,26%)
-
5
Marcin Krzysztof Dumieński
101
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Karton
55
(0,05%)
-
5
Ewa Maria Dereń
161
(0,15%)
-
1
Dariusz Wróblewski
346
(0,31%)
-
3
Antoni Paweł Wasilewski
53
(0,05%)
-
7
Małgorzata Irena Paczkowska
74
(0,07%)
-
4
Sebastian Kaczmarczyk
89
(0,08%)
-
6
Anna Mirosława Barbachowska
54
(0,05%)
-
8
Karolina Misiejko-Popkowska
107
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Mariusz Władysław Kłos
138
(0,12%)
-
2
Ewa Ogrodniczak
148
(0,13%)
-
1
Maciej Juliusz Maciejowski
633
(0,57%)
-
4
Wioletta Kierko
55
(0,05%)
-
5
Piotr Wojciechowski
166
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+
-
6
Dominika Anna Tarkowska
177
(0,16%)
-
4
Andrzej Kosiorek
149
(0,13%)
-
3
Nikodem Artur Sałagaj
101
(0,09%)
-
1
Daniel Hubert Owczarczyk
758
(0,68%)
-
5
Mateusz Mróz
231
(0,21%)
-
2
Aleksander Mazurek
155
(0,14%)
-
7
Magdalena Pudlarz
137
(0,12%)
-
8
Katarzyna Maria Jaśkiewicz
75
(0,07%)
-
9
Paulina Wiadrowska
164
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA
-
1
Jacek Piotr Wojciechowicz
2 634
(2,37%)
-
3
Teresa Sarrach
205
(0,18%)
-
2
Grzegorz Jerzy Zawistowski
127
(0,11%)
-
4
Sandra Paulina Borowiecka
70
(0,06%)
-
5
Ludmiła Taciak
230
(0,21%)
-
6
Sebastian Wojciech Brożyna
32
(0,03%)
Okręg 8
obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Ursynów i Wilanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Mateusz Józef Urban
158
(0,16%)
-
8
Adam Edward Ostolski
180
(0,18%)
-
6
Dariusz Andrzej Krawczak
131
(0,13%)
-
1
Dagmara Dorota Misztela
2 451
(2,45%)
-
2
Joanna Iwona Mazgajska
489
(0,49%)
-
3
Gabriela Maria Morawska
350
(0,35%)
-
5
Dawid Mentel
160
(0,16%)
-
7
Janina Łukowska
142
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
8
Lucyna Zofia Bieniasz-Ząbek
321
(0,32%)
-
1
Piotr Janowski
1 597
(1,60%)
-
3
Paulina Anna Kołpa-Szymańska
553
(0,55%)
-
2
Andrzej Mirosław Zapolski-Downar
250
(0,25%)
-
4
Bartłomiej Wolke
175
(0,18%)
-
5
Jolanta Dorota Wajszczuk
347
(0,35%)
-
7
Arkadiusz Antoni Kacprzak
179
(0,18%)
-
6
Sylwia Maria Jasińska
649
(0,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Ewa Janczar
5 619
(5,62%)
-
4
Robert Andrzej Woźniak
1 823
(1,82%)
-
1
Aleksandra Małgorzata Gajewska
32 568
(32,60%)
-
5
Przemysław Sławosz Dąbrowski
1 427
(1,43%)
-
2
Tomasz Andrzej Żyłka
2 921
(2,92%)
-
8
Maciej Wyszyński
2 763
(2,77%)
-
7
Renata Monika Królak
2 238
(2,24%)
-
6
Iwona Pawłowska
2 515
(2,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Marcin Kalicki
386
(0,39%)
-
1
Lidia Izabela Sankowska-Grabczuk
1 897
(1,90%)
-
6
Dorota Bryczkowska
165
(0,17%)
-
7
Paweł Marek Budrewicz
142
(0,14%)
-
8
Łukasz Przemysław Zdrojkowski
184
(0,18%)
-
4
Ludomir Paweł Jastrzębski
126
(0,13%)
-
5
Agnieszka Olewnik
491
(0,49%)
-
2
Paweł Skwierawski
299
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW
-
7
Stanisław Sebastian Anaszewski
1
(0,00%)
-
2
Elżbieta Olechnowicz
26
(0,03%)
-
3
Grażyna Suwińska
9
(0,01%)
-
5
Grażyna Maria Nalewajko
14
(0,01%)
-
6
Jarosław Jan Lempek
4
(0,00%)
-
4
Agnieszka Magdalena Buczyńska
23
(0,02%)
-
8
Joanna Kazimiera Wiśniewska
28
(0,03%)
-
1
Sylwester Stanisław Szafarz
52
(0,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Włodzimierz Józef Czajka
100
(0,10%)
-
1
Piotr Gadzinowski
3 532
(3,54%)
-
3
Mirosław Kazimierz Nizielski
72
(0,07%)
-
4
Tomasz Maria Faliszewski
171
(0,17%)
-
7
Zenobia Wiktoria Makowska
100
(0,10%)
-
5
Małgorzata Kozakiewicz
304
(0,30%)
-
8
Andrzej Bolesław Izdebski
193
(0,19%)
-
2
Dorota Barbara Wasilewska
700
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marcin Henryk Wawrzyniak
3 283
(3,29%)
-
5
Krzysztof Stanisław Daniluk
752
(0,75%)
-
3
Jolanta Krystyna Kasztelan
2 168
(2,17%)
-
4
Elżbieta Maria Urbanowicz
1 594
(1,60%)
-
6
Jakub Franciszek Wilkoszewski
339
(0,34%)
-
8
Ewa Maria Smalcerz
1 814
(1,82%)
-
7
Juliusz Zbigniew Rzepczyński
427
(0,43%)
-
1
Michał Szpądrowski
9 146
(9,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA
-
1
Jarosław Ryszard Dubiel
408
(0,41%)
-
3
Jacek Zbigniew Gruca
60
(0,06%)
-
4
Iwona Katarzyna Skrzyńska
69
(0,07%)
-
2
Monika Moraczewska
244
(0,24%)
-
5
Teresa Beata Stawicka
71
(0,07%)
-
6
Tadeusz Zygmunt Muszel
24
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
3
Piotr Kopalko
189
(0,19%)
-
1
Paweł Karol Przewłocki
2 188
(2,19%)
-
2
Katarzyna Maja Kwiecińska-Otachel
1 326
(1,33%)
-
5
Małgorzata Justyna Osas
360
(0,36%)
-
4
Piotr Jan Cybula
193
(0,19%)
-
6
Krzysztof Andrzej Markiewicz
116
(0,12%)
-
7
Małgorzata Marton
389
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Sławomir Wojciech Bugajczyk
30
(0,03%)
-
6
Andrzej Misiak
61
(0,06%)
-
1
Małgorzata Bożena Tyszka-Hebda
418
(0,42%)
-
2
Michał Wojciechowski
217
(0,22%)
-
3
Paulina Małgorzata Nazaruk
80
(0,08%)
-
5
Aleksandra Tytus
74
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Czesław Przystawa
516
(0,52%)
-
2
Joanna Krzysztofik
133
(0,13%)
-
3
Marta Cymerman-Maciejowska
82
(0,08%)
-
4
Maciej Grzegorz Zakrzewski
83
(0,08%)
-
5
Katarzyna Anna Karczmarewicz
40
(0,04%)
-
6
Tomasz Zbigniew Redłowski
57
(0,06%)
-
7
Daniel Jasiński
65
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+
-
7
Maciej Maksymilian Sętorek
66
(0,07%)
-
4
Kinga Diana Wasiak
215
(0,22%)
-
5
Jakub Gąsior
189
(0,19%)
-
2
Izabela Elżbieta Korda
224
(0,22%)
-
6
Daniel Jan Sypuła
83
(0,08%)
-
3
Agata Katarzyna Mielcarek
179
(0,18%)
-
1
Maciej Hubert Jednoralski
789
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA
-
2
Piotr Mieczysław Bednarek
133
(0,13%)
-
4
Monika Luiza Ustrzycka
130
(0,13%)
-
7
Sławomir Litwin
123
(0,12%)
-
3
Bogdan Krzysztof Kozyra
131
(0,13%)
-
1
Lech Włodzimierz Jaworski
1 160
(1,16%)
-
5
Małgorzata Monika Jaworska-Gilde
75
(0,08%)
-
6
Danuta Wanda Turkiewicz
179
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Halina Maria Król
32
(0,03%)
-
8
Stanisław Ambroziewicz
0
(0%)
-
3
Halina Olasz
21
(0,02%)
-
1
Wacław Demecki
65
(0,07%)
-
2
Adam Kulczycki
38
(0,04%)
-
7
Elżbieta Barbara Piegdoń
6
(0,01%)
-
6
Danuta Sabina Pietraszkiewicz
17
(0,02%)
-
5
Adam Piegdoń
10
(0,01%)
Okręg 9
obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bemowo, Ursus i Włochy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
5
Katarzyna Komadowska
180
(0,16%)
-
1
Justyna Anna Drath
1 950
(1,74%)
-
9
Michał Marian Modzelewski
87
(0,08%)
-
3
Justyna Helena Kasparek
242
(0,22%)
-
6
Artur Paweł Dąbrowski
346
(0,31%)
-
4
Michał Witold Daszkowski
167
(0,15%)
-
8
Jakub Piotr Sobczak
146
(0,13%)
-
2
Luiza Anna Podedworny
328
(0,29%)
-
7
Małgorzata Olga Wojtowicz
200
(0,18%)
-
10
Filip Rafał Będziński
120
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Marcin Artur Stępniewski
526
(0,47%)
-
1
Stanisław Juliusz Pawełczyk
1 913
(1,71%)
-
4
Henryk Grzegrzółka
836
(0,75%)
-
7
Aleksandra Wiener
413
(0,37%)
-
3
Paulina Iga Plizga
614
(0,55%)
-
6
Tomasz Michał Żyliński
237
(0,21%)
-
8
Mariusz Janusz Blim
239
(0,21%)
-
9
Dominika Iwona Krężel
327
(0,29%)
-
10
Martyna Maria Gostkowska
771
(0,69%)
-
5
Karolina Paula Alchimowicz
338
(0,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
10
Grzegorz Bronisław Kuca
3 543
(3,17%)
-
6
Piotr Sławomir Pełka
2 205
(1,97%)
-
7
Katarzyna Anita Bohdanowicz-West
902
(0,81%)
-
8
Justyna Ewa Zając
3 616
(3,23%)
-
9
Bohdan Janusz Skup
467
(0,42%)
-
2
Maria Łukaszewicz
7 006
(6,26%)
-
1
Mariusz Rafał Frankowski
19 123
(17,09%)
-
4
Agata Martyna Diduszko-Zyglewska
4 036
(3,61%)
-
3
Aleksandra Julia Śniegocka-Goździk
5 197
(4,65%)
-
5
Aleksandra Leszczyńska
3 330
(2,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Karolina Agnieszka Kawęcka
540
(0,48%)
-
6
Piotr Edward Klimaszewski
194
(0,17%)
-
7
Władysława Mirosława Obłucka
72
(0,06%)
-
9
Zofia Maria Kropielnicka
332
(0,30%)
-
8
Leszek Piotr Łukasik
338
(0,30%)
-
3
Zofia Wanda Piotrowska
328
(0,29%)
-
4
Maciej Stanisław Dziadosz
288
(0,26%)
-
2
Joanna Krzemień
1 266
(1,13%)
-
1
Sebastian Adrian Tyszczuk
2 172
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW
-
1
Małgorzata Rutowicz-Rak
82
(0,07%)
-
2
Oliwia Karina Nalewajko
30
(0,03%)
-
4
Teresa Małgorzata Lewandowska
46
(0,04%)
-
3
Emilia Beata Ratuska
13
(0,01%)
-
6
Marcin Adam Olszewski
23
(0,02%)
-
7
Monika Jedlińska
23
(0,02%)
-
5
Dariusz Józef Seredyński
10
(0,01%)
-
8
Wiktor Jerzy Kobyliński
22
(0,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Katarzyna Agnieszka Sykuła
308
(0,28%)
-
10
Katarzyna Anna Munio
615
(0,55%)
-
9
Grzegorz Witold Wiśniewski
106
(0,09%)
-
4
Paweł Stanisław Kazimierczuk
121
(0,11%)
-
1
Andrzej Marcin Golimont
2 377
(2,12%)
-
2
Sylwia Wróblewska
1 480
(1,32%)
-
3
Andrzej Pac
112
(0,10%)
-
7
Monika Edyta Mycka
125
(0,11%)
-
5
Magdalena Skawińska
258
(0,23%)
-
8
Krzysztof Jakubowski
206
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Błażej Leszek Poboży
12 586
(11,25%)
-
2
Piotr Mazurek
4 284
(3,83%)
-
5
Katarzyna Kostyra
1 581
(1,41%)
-
6
Maria Ewa Dziambor
392
(0,35%)
-
7
Krzysztof Marek Woźniak
837
(0,75%)
-
4
Monika Sobczak
3 885
(3,47%)
-
3
Stanisław Krzysztof Dratkiewicz
1 682
(1,50%)
-
8
Cezary Sebastian Izdebski
481
(0,43%)
-
9
Alina Prokopczuk
923
(0,82%)
-
10
Andrzej Piotr Sosnowski
1 452
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA
-
4
Paweł Benedykt Nosal
45
(0,04%)
-
1
Tomasz Dariusz Laskowski
500
(0,45%)
-
6
Maria Górecka
114
(0,10%)
-
2
Sasza Kiriłowa-Reszka
63
(0,06%)
-
7
Maciej Jaroszewski
36
(0,03%)
-
5
Anna Wężyk
106
(0,09%)
-
3
Wojciech Janusz Bafeltowski
18
(0,02%)
-
9
Elżbieta Stanisława Dąbrowska
65
(0,06%)
-
10
Elżbieta Ewa Bojczuk
66
(0,06%)
-
8
Jarosław Tworkowski
17
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
4
Przemysław Roman Gan
230
(0,21%)
-
8
Marcin Kawka
243
(0,22%)
-
7
Paulina Zofia Makowelska
147
(0,13%)
-
3
Damian Daniel Siembida
254
(0,23%)
-
1
Klaudia Barbara Jastrzębska
3 367
(3,01%)
-
2
Jolanta Barbara Piecuch
695
(0,62%)
-
5
Justyna Natalia Czarnocka
427
(0,38%)
-
6
Marcin Piotr Kurnik
108
(0,10%)
-
10
Maciej Piskorz
200
(0,18%)
-
9
Magdalena Luiza Bielecka
207
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Kamil Ernest Nowosielski
437
(0,39%)
-
7
Marcin Michał Jabłoński
84
(0,08%)
-
4
Elżbieta Krystyna Czupryniewicz-Stroińska
65
(0,06%)
-
3
Małgorzata Halina Pastewka
142
(0,13%)
-
6
Jerzy Wrzesiński
48
(0,04%)
-
5
Lucyna Emilia Friedel
72
(0,06%)
-
8
Teofil Józef Stanisławski
64
(0,06%)
-
2
Jan Paweł Nowicki
185
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
6
Marcin Boch
52
(0,05%)
-
1
Oskar Przemysław Kida
676
(0,60%)
-
4
Stanisław Szczęsny Knorr
88
(0,08%)
-
3
Justyna Horodyńska
149
(0,13%)
-
7
Marta Karina Midak
51
(0,05%)
-
5
Olga Małgorzata Szpringier
42
(0,04%)
-
8
Joanna Hetman-Krajewska
82
(0,07%)
-
2
Jarosław Grzegorz Kowalski
168
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+
-
1
Monika Anna Włodarczyk-Szankin
850
(0,76%)
-
4
Maciej Wojtyś
169
(0,15%)
-
5
Eryk Igor Bojarski
100
(0,09%)
-
2
Patrycja Agnieszka Krzyszczak
175
(0,16%)
-
7
Wiktoria Katarzyna Radzka
139
(0,12%)
-
6
Adrian Konrad Mróz
166
(0,15%)
-
3
Patryk Piotr Tyl
163
(0,15%)
-
8
Mikołaj Robert Sulejczak
61
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA
-
2
Jan Krzysztof Płaska
78
(0,07%)
-
4
Stanisław Piotr Mystkowski
31
(0,03%)
-
1
Izabela Renata Chmielewska
880
(0,79%)
-
3
Ewa Sawicka
176
(0,16%)
-
5
Sebastian Mariusz Dziewulski
91
(0,08%)
-
6
Magdalena Wasilewska
94
(0,08%)
-
7
Ewa Cieśluk
105
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Edward Borycki
15
(0,01%)
-
1
Krzysztof Paweł Prokopczyk
76
(0,07%)
-
2
Bogumił Roman Gacek
38
(0,03%)
-
5
Henryka Urszula Sztelak
15
(0,01%)
-
4
Ilona Stanisława Starodomska
21
(0,02%)
-
8
Zbigniew Bogdan Burliński
15
(0,01%)
-
10
Zbigniew Andrzej Sękowski
25
(0,02%)
-
7
Urszula Salomea Mirecka
32
(0,03%)
-
9
Elżbieta Wiesława Gacek
25
(0,02%)
-
6
Beata Hanna Prokopczyk
34
(0,03%)