Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Rumin
Pokaż więcej
Dominika Ciszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
201
(42,14%)
Tomasz Alfons Wilczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO
223
(46,75%)
Dawid Tabaka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(11,11%)
Okręg 2
Sołectwo Stare Miasto ulice: Czereśniowa, Główna, Janowicka, Klonowa, Kwiatowa, Lisiecka, Ogrodowa
Pokaż więcej
Andrzej Wojciech Szyszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
119
(37,66%)
Andrzej Baniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO
6
(1,90%)
Robert Sebastian Patrzykąt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI
28
(8,86%)
Grażyna Horzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”
82
(25,95%)
Józef Szmaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(25,63%)
Okręg 3
Sołectwo Stare Miasto ulice: Akacjowa, Lawendowa, Malinowa, Olchowa, Osiedle Lecha, Rumińska, Rychwalska, Wichrowe Wzgórze, Wiśniowa, Wypoczynkowa, Zielone Wzgórze
Pokaż więcej
Andrzej Piotr Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
88
(22,68%)
Włodzimierz Piotr Gidaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
88
(22,68%)
Maciej Paweł Milczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO
32
(8,25%)
Piotr Adam Mejer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI
48
(12,37%)
Katarzyna Gabriela Maciejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”
75
(19,33%)
Aneta Szymczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(14,69%)
Okręg 4
Sołectwo Stare Miasto ulice: Agrestowa, Dębowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Kasztanowa, Morwowa od nr 16, Orzechowa, Porzeczkowa, Różana, Szkolna
Pokaż więcej
Anna Monika Horzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
100
(26,32%)
Beata Maria Jaśkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO
35
(9,21%)
Lidia Agnieszka Kamińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
91
(23,95%)
Waldemar Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”
154
(40,53%)
Okręg 5
Sołectwo Stare Miasto ulice: Brzoskwiniowa, Brzozowa, Cisowa, Jaśminowa, Kalinowa, Liliowa, Lipowa, Magnoliowa, Makowa, Morelowa, Morwowa od nr 1 do nr 15, Sosnowa, Śliwkowa, Topolowa, Wierzbowa
Pokaż więcej
Łukasz Andrzej Fibakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
38
(10,00%)
Halina Turajska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
139
(36,58%)
Albert Stanisławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO
74
(19,47%)
Andrzej Jerzy Pogoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI
56
(14,74%)
Małgorzata Ewa Bąkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”
33
(8,68%)
Ryszard Marian Szopa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(10,53%)
Okręg 6
Sołectwa: Janowice, Żychlin ulice: Cyprysowa, Czeremchowa, Jabłoniowa, Jodłowa, Lipiny, Modrzewiowa
Pokaż więcej
Marcin Janke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
98
(27,15%)
Mirosław Kujawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
100
(27,70%)
Paweł Baczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BACZYŃSKIEGO
20
(5,54%)
Marcin Rosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNY SAMORZĄD”
90
(24,93%)
Józef Sylwester Waleryszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(14,68%)
Okręg 7
Sołectwo Żychlin ulice: Leśna, Osiedle Słoneczne, Parkowa, Świerkowa, Tuliszkowska
Pokaż więcej
Bogdan Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
150
(45,73%)
Ewelina Andrzejak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI
178
(54,27%)
Okręg 8
Sołectwo Żychlin ulice: Borowa, Bukowa, Cisowa, Grabowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Kalinowa, Południowa, Poziomkowa, Sosnowa, Staromiejska, Wrzosowa, Zielony Zakątek
Pokaż więcej
Karol Tadeusz Teodorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
216
(53,07%)
Marek Mijalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
131
(32,19%)
Henryk Józef Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”
60
(14,74%)
Okręg 9
Sołectwa: Karsy, Krągola, Krągola Pierwsza
Pokaż więcej
Konstanty Budner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
113
(25,68%)
Marlena Barbara Wojewoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO
41
(9,32%)
Jan Janiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI
22
(5,00%)
Tymon Longin Zioła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
146
(33,18%)
Tomasz Jan Goździk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”
66
(15,00%)
Michał Tadeusz Walczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(11,82%)
Okręg 10
Sołectwa: Kazimierów, Lisiec Mały
Pokaż więcej
Zdzisław Zimny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
113
(34,66%)
Agnieszka Komicz-Muszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO
21
(6,44%)
Natalia Kwiecińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI
60
(18,40%)
Joanna Marlena Roszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”
54
(16,56%)
Grzegorz Lis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(23,93%)
Okręg 11
Sołectwo Lisiec Wielki
Pokaż więcej
Tomasz Kwieciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
148
(35,75%)
Marek Olejnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI
43
(10,39%)
Paweł Roman Kwieciński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
223
(53,86%)
Okręg 12
Sołectwa: Bicz, Żdżary
Pokaż więcej
Lesław Kazimierz Wejman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
288
(78,05%)
Mariola Wioletta Przybylska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO
46
(12,47%)
Marlena Maria Wesołowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(9,49%)
Okręg 13
Sołectwo Główiew
Pokaż więcej
Mirosław Józef Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
130
(40,12%)
Arkadiusz Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI
44
(13,58%)
Kazimierz Kuźniacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(4,32%)
Michał Kałużny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA KAŁUŻNEGO
136
(41,98%)
Okręg 14
Sołectwo Modła Królewska
Pokaż więcej
Juliusz Krzyżak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
163
(44,78%)
Jarosław Krzysztof Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI
107
(29,40%)
Agnieszka Ewa Witkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(25,82%)
Okręg 15
Sołectwa: Barczygłów, Trójka
Pokaż więcej
Piotr Bońka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
53
(16,11%)
Daniel Gracjan Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARE MIASTO
10
(3,04%)
Grzegorz Robert Gradecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY AKTYWNI MŁODZI
36
(10,94%)
Mirosław Marek Stasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(38,91%)
Edward Jan Białas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O GMINĘ”
52
(15,81%)
Eugeniusz Ireneusz Bacherowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(5,17%)
Andrzej Nieznański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NIEZNAŃSKIEGO
33
(10,03%)