Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kielce

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    ALEJA: IX Wieków Kielc, Solidarności (wszystkie nieparzyste), Tysiąclecia Państwa Polskiego. PLAC: Artystów, Konstytucji 3 Maja, Najświętszej Maryi Panny, Niepodległości, Rynek, Stanisława Moniuszki, Świętego Wojciecha, Wolności, Zamkowy. RONDO: Gustawa Herlinga-Grudzińskiego, Jerzego Giedroycia, Prezydenta Kazimierza Sabbata. SKWER: Harcerski im. Szarych Szeregów, Ireny Sendlerowej, Jana Bularskiego, Stefana Żeromskiego. ULICA: 1 Maja od nr 54 do nr 106A (parzyste) i od nr 51 do nr 75 (nieparzyste), Adama Mickiewicza, Aleksandry Dobrowolskiej, Astronautów, Biskupa Wincentego Kadłubka, Bodzentyńska, Bukowa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Czarnowska, Czerwonego Krzyża, Dąbrowska, Dębowa, Domaniówka od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 3A (nieparzyste), Duża, Elizy Orzeszkowej od nr 2 do nr 22 (parzyste), Ewangelicka, Gabrieli Zapolskiej od nr 22 (parzyste i nieparzyste do końca), Generała Józefa Bema, Generała Tadeusza Kościuszki, Głęboczka, Henryka Sienkiewicza, Hipoteczna, Ignacego Paderewskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jana Kasprowicza, Jana Pawła II (wszystkie parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste), Jarońskich, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Jesionowa, Józefa Szermentowskiego, Juliusza Słowackiego, Kapitulna, Kasztanowa, Kąpielowa, Klonowa od nr 2 do nr 38 (parzyste) i od nr 1 do nr 49 (nieparzyste), Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosynierów, Kozia, Krakowska od nr 2 do nr 30 (parzyste), Krzywa, Księdza Mikołaja Kopernika, Księdza Stanisława Staszica, Leopolda Staffa, Leśna, Lotnicza, Ludwika Zamenhofa, Mała, Marii Konopnickiej, Marszałkowska od nr 2 do nr 78 (parzyste) i od nr 1 do nr 59 (nieparzyste), Masłowska od nr 1 do nr 5 (parzyste i nieparzyste), Mikołaja Reja, Miodowa, Modrzewiowa, Mojżesza Pelca, Mostowa, Niecała, Niska, Nowa, Nowowiejska, Nowy Świat, Ogrodowa, Orla, Owocowa, Panoramiczna, Piesza, Piotrkowska, Planty, Pocieszka, Polna, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Prosta od nr 2 do nr 58 (parzyste) i od nr 1 do nr 43 (nieparzyste), Przechodnia, Przecznica, Przelot, Przemysława Gosiewskiego, Radiowa, Robotnicza numer 49 i od nr 1 do nr 10A (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 7, Równa, Sabinówek, Sadowa, Seminaryjska, Silniczna, Składowa, Solna, Spacerowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stara, Starodomaszowska, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Stolarska, Studencka, Studzienna, Szpitalna, Szydłówek Dolny, Szydłówek Górny, Świętego Leonarda, Świętokrzyska od nr 1 do nr 20 (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 15, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Targowa, Tarnowska od nr 2 do nr 58 (parzyste), Topolowa, Turystyczna (wszystkie nieparzyste), Warszawska od nr 2 od nr 148 (parzyste) i od nr 1 do nr 117 (nieparzyste), Wesoła, Wierzbowa, Winnicka, Wiosenna, Wiśniowa, Wojciecha Bartosa Głowackiego, Wojewódzka, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 77 (nieparzyste), Wspólna, Zacisze, Zagnańska od nr 1 do nr 63 (parzyste i nieparzyste) i od nr 64 do nr 86 (parzyste), Zagórska od nr 2 do nr 32 (parzyste) i od nr 1 do nr 15 (nieparzyste), Zamkowa, Zdrojowa, Złota, Zygmunta Wróblewskiego, Źródłowa (wszystkie parzyste), Żabia, Żelazna, Żytnia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Marcin Piotr Walas
      243 (1,55%)
    2. 1 Joanna Maria Litwin
      1 402 (8,94%)
    3. 5 Weronika Ewa Czech
      134 (0,85%)
    4. 3 Patryk Grzegorz Kucharczyk
      216 (1,38%)
    5. 4 Katarzyna Magdalena Szostak
      239 (1,52%)
    6. 2 Konrad Więch
      278 (1,77%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Świercz
      607 (3,87%)
    2. 6 Małgorzata Joanna Strachowska
      29 (0,18%)
    3. 5 Beata Elżbieta Starzyk
      41 (0,26%)
    4. 7 Ziemowit Przemysław Ciupa
      85 (0,54%)
    5. 4 Tomasz Jan Jakubczyk
      71 (0,45%)
    6. 2 Barbara Bożena Jakacka-Green
      90 (0,57%)
    7. 3 Irena Barbara Misiek
      54 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Urszula Marta Oettingen
      250 (1,59%)
    2. 2 Rafał Młynarczyk
      122 (0,78%)
    3. 6 Henryk Bernat
      30 (0,19%)
    4. 3 Renata Wróbel
      61 (0,39%)
    5. 4 Marcin Byszewski
      46 (0,29%)
    6. 5 Emilia Agnieszka Pióro
      64 (0,41%)
    7. 7 Tomasz Borowiec
      106 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Paweł Król
      105 (0,67%)
    2. 3 Zofia Elżbieta Skowerska
      55 (0,35%)
    3. 1 Emilia Anna Ogonowska-Jaroń
      417 (2,66%)
    4. 2 Konrad Marcin Kuśmierski
      93 (0,59%)
    5. 4 Michał Wojciech Major
      65 (0,41%)
    6. 5 Urszula Joanna Paczkowska
      29 (0,18%)
    7. 6 Ewa Justyna Machnicka
      48 (0,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Artur Piotr Pękala
      265 (1,69%)
    2. 4 Andrzej Tomasz Boś
      35 (0,22%)
    3. 1 Małgorzata Diana Marenin
      542 (3,46%)
    4. 5 Anna Jadwiga Czernic
      35 (0,22%)
    5. 7 Agnieszka Joanna Marzec
      72 (0,46%)
    6. 6 Marek Jerzy Walo
      48 (0,31%)
    7. 3 Tatiana Klaudia Mastalerz
      65 (0,41%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Maria Zofia Werpachowska
      85 (0,54%)
    2. 2 Monika Beata Kowalczyk
      246 (1,57%)
    3. 7 Leszek Zenon Zieliński
      82 (0,52%)
    4. 1 Agata Ewa Wojda
      2 881 (18,37%)
    5. 3 Katarzyna Maria Czech-Kruczek
      294 (1,88%)
    6. 5 Tomasz Tadeusz Nowak
      164 (1,05%)
    7. 4 Wojciech Jerzy Pakulski
      118 (0,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dawid Łukasz Boszczyk
      33 (0,21%)
    2. 2 Julita Monika Sikora
      47 (0,30%)
    3. 1 Arkadiusz Cezary Jelonek
      121 (0,77%)
    4. 7 Andrzej Adam Durnaś
      36 (0,23%)
    5. 4 Beata Jolanta Nowakowska
      43 (0,27%)
    6. 6 Alicja Ewa Zarzecka
      45 (0,29%)
    7. 5 Marcin Paweł Jurczyk
      23 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Władysław Burzawa
      649 (4,14%)
    2. 3 Anna Ewa Gromska
      135 (0,86%)
    3. 4 Leszek Marian Osterczy
      147 (0,94%)
    4. 6 Przemysław Tomasz Sztorc
      23 (0,15%)
    5. 2 Tomasz Andrzej Bracichowicz
      70 (0,45%)
    6. 5 Justyna Monika Kowalczyk
      38 (0,24%)
    7. 7 Ewa Jadwiga Sayor
      96 (0,61%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Elżbieta Maria Hermanowska
      401 (2,56%)
    2. 2 Jarosław Daniel Karyś
      1 465 (9,34%)
    3. 6 Anna Maria Głowacka
      257 (1,64%)
    4. 5 Jadwiga Anna Barga-Więcławska
      70 (0,45%)
    5. 3 Dariusz Przemysław Mazur
      334 (2,13%)
    6. 7 Kamil Jakub Chałaciński
      212 (1,35%)
    7. 1 Piotr Michał Kisiel
      1 523 (9,71%)

    Okręg 2

    ALEJA: Jerzego Szajnowicza-Iwanowa. RONDO: Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, Majora Franciszka Jaskulskiego „Zagończyka”, Majora Ignacego Skowrona, Pamięci Męczeństwa Kresowian, Pułkownika Jana Zientarskiego, Pułkownika Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki”, Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, Stanisława Mikołajczyka. ULICA: 1 Maja od nr 108 (parzyste do końca) i od nr 77 (nieparzyste do końca), Batalionów Chłopskich, Białogońska, Biskupa Adama Naruszewicza, Bolesława Markowskiego, Częstochowska, Dewońska, Długa, Działkowa, Edmunda Massalskiego, Edwarda Meissnera, Fałdowa, Generała Romualda Traugutta, Gliniana, Górnicza, Graniczna, Grochowa, Gruchawka, Grunwaldzka od nr 30 (parzyste do końca) i od nr 57 (nieparzyste do końca), Gwarków numer 2, Helenówek, Herbska, Hercyńska, Hilarego Mali, Hoża, Hubalczyków, Iglasta, Jagiellońska od nr 2 do nr 58 (parzyste) i od nr 1 do nr 57 (nieparzyste), Jarząbek, Jerzego Bogumiła Puscha, Jędrusiów, Jurajska, Kaczowa, Karbońska, Karola Olszewskiego, Kazimierza Kaznowskiego, Kazimierza Smolaka, Kolejarzy, Kongresowa, Kredowa, Króla Bolesława Chrobrego, Króla Kazimierza Wielkiego, Króla Władysława Jagiełły, Króla Władysława Łokietka, Krótka, Krucza, Księcia Mieszka I, Księdza Grzegorza Piramowicza, Księżniczki Dąbrówki, Lecha, Lisia, Lubiczna, Łazy, Łąkowa od nr 13 (parzyste i nieparzyste do końca), Łódzka, Machnowicka, Majora Jana Piwnika „Ponurego”, Malików, Mariana Raciborskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Miedziana, Miła, Młoda, Niewachlowska, Oficerska, Oskara Kolberga, Pawia, Permska, Piaseczny Dół, Piastowska, Piekoszowska (wszystkie parzyste) i od nr 53 (nieparzyste do końca), Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego „Wilka”, Podwalna, Poprzeczna, Pradło, Praussów, Przejazd, Przemysłowa, Przęsłowa, Przygodna, Robotnicza numer 7 i od nr 11 (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 49, Romualda Mielczarskiego od nr 117 (nieparzyste do końca) i od nr 10 (parzyste do końca) z wyłączeniem numerów 32A i 32B, Rzepichy, Samuela Bogumiła Lindego, Skrajna, Skrzetlewska, Sokola, Sowia, Starowiejska, Stawki, Strycharska, Sylurska, Sylwestra Kowalczewskiego, Szczygla, Szklana, Ślichowicka, Średnia, Świętej Weroniki, Tartaczna, Tektoniczna, Towarowa, Transportowców, Triasowa, Tytusa Chałubińskiego, Wronia, Wróbla, Wygoda, Wygon, Wystawowa, Zakładowa, Zamość, Zastawie, Żelaznogórska, Żurawia, Żołnierzy Wyklętych.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Piotr Wojciech Szczepański
      78 (0,46%)
    2. 6 Ksenia Maria Buglewicz
      106 (0,62%)
    3. 7 Dariusz Paweł Gacek
      608 (3,57%)
    4. 4 Augustyna Krzysztofa Nowacka
      156 (0,92%)
    5. 2 Anna Żmudzińska
      483 (2,83%)
    6. 3 Sylwia Marzena Jurasik
      567 (3,33%)
    7. 1 Jarosław Marian Bukowski
      1 131 (6,63%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Dariusz Piotr Krogulec
      289 (1,70%)
    2. 5 Beata Mazur
      82 (0,48%)
    3. 2 Jolanta Joanna Dziewięcka
      97 (0,57%)
    4. 3 Przemysław Sławomir Ślusarczyk
      151 (0,89%)
    5. 7 Małgorzata Katarzyna Błońska
      43 (0,25%)
    6. 1 Krzysztof Adamczyk
      738 (4,33%)
    7. 4 Marek Stanisław Fijałkowski
      91 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jan Ryk
      328 (1,92%)
    2. 4 Albert Augustyn Dziedzic
      42 (0,25%)
    3. 5 Aleksandra Wioletta Suska
      67 (0,39%)
    4. 3 Michał Sola
      69 (0,40%)
    5. 2 Grzegorz Piotr Mróz
      151 (0,89%)
    6. 6 Janina Barbara Stochmal
      29 (0,17%)
    7. 7 Teresa Synowiec
      63 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Wiesław Kasza
      330 (1,94%)
    2. 4 Ewa Perczak
      68 (0,40%)
    3. 2 Michał Franciszek Piotrowski
      169 (0,99%)
    4. 3 Jakub Wojciech Wzorek
      105 (0,62%)
    5. 6 Ewelina Edyta Pawlikowska-Wijas
      49 (0,29%)
    6. 5 Czesława Basiak
      21 (0,12%)
    7. 7 Adrian Ireneusz Grudziński
      179 (1,05%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Oleg Nadir Magdziarz Ibrahim-El-Nur
      316 (1,85%)
    2. 2 Andrzej Ordysiński
      153 (0,90%)
    3. 6 Tomasz Bardzki
      26 (0,15%)
    4. 5 Patrycja Szułkiewicz
      23 (0,13%)
    5. 3 Magdalena Monika Marenin
      135 (0,79%)
    6. 4 Daniel Grzegorczyk
      189 (1,11%)
    7. 7 Edyta Maria Parandyk
      122 (0,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHROBRY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Przemysław Szczepan Cudziło
      4 (0,02%)
    2. 1 Dawid Stefan Kurowski
      259 (1,52%)
    3. 4 Anna Katarzyna Kruszyńska
      13 (0,08%)
    4. 2 Marek Jan Arczewski
      59 (0,35%)
    5. 5 Agnieszka Ewa Piechota
      16 (0,09%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Jan Kopacz
      289 (1,70%)
    2. 1 Karol Stanisław Wilczyński
      1 255 (7,36%)
    3. 3 Patryk Jarosław Cylara
      467 (2,74%)
    4. 4 Ewelina Czekaj
      323 (1,89%)
    5. 7 Inez Joanna Romaniec-Clark
      293 (1,72%)
    6. 5 Mirosława Ewa Parlak
      141 (0,83%)
    7. 6 Bartosz Krzysztof Koziej
      79 (0,46%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE FORUM OBYWATELSKIE W KIELCACH

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Maria Jaskulska-Fert
      9 (0,05%)
    2. 4 Leon Tomczyk
      9 (0,05%)
    3. 2 Dorota Małgorzata Korus
      7 (0,04%)
    4. 1 Marianna Barbara Bugajska
      28 (0,16%)
    5. 3 Andrzej Emil Wilkosz
      29 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Józef Kruk
      28 (0,16%)
    2. 3 Antoni Filiks
      21 (0,12%)
    3. 1 Hubert Adam Sikora
      134 (0,79%)
    4. 4 Angelika Patrycja Janosik-Bielska
      40 (0,23%)
    5. 5 Tomasz Jelonek
      44 (0,26%)
    6. 2 Justyna Anna Stępień
      87 (0,51%)
    7. 6 Weronika Patrycja Oleksiak
      28 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Patrycja Jedynak
      222 (1,30%)
    2. 3 Rafał Jan Gil
      94 (0,55%)
    3. 1 Robert Siejka
      508 (2,98%)
    4. 7 Regina Barbara Zapała
      257 (1,51%)
    5. 4 Małgorzata Wypych
      47 (0,28%)
    6. 6 Wiktoria Ogonowska
      21 (0,12%)
    7. 5 Wojciech Jacek Ostrowski
      32 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tadeusz Krzysztof Kozior
      936 (5,49%)
    2. 1 Marcin Stępniewski
      2 215 (12,99%)
    3. 3 Monika Słoniewska
      621 (3,64%)
    4. 4 Barbara Słapek
      401 (2,35%)
    5. 6 Ewa Grażyna Kotyza
      386 (2,26%)
    6. 7 Leszek Piotr Zbroszczyk-Rylski
      275 (1,61%)
    7. 5 Jolanta Ewa Cichosz
      116 (0,68%)

    Okręg 3

    RONDO: Cichociemnych-Spadochroniarzy Armii Krajowej, Geodetów. SKWER: Świętej Jadwigi Królowej. ULICA: Aleksandra Gierymskiego, Aleksandra Janowskiego, Andrzeja Struga, Artura Grottgera, Barczańska, Beskidzka, Bęczkowska, Bieszczadzka, Biskupa Mieczysława Jaworskiego, Domaniówka od nr 8 (parzyste do końca) i od nr 5 (nieparzyste do końca), Elizy Orzeszkowej od nr 24 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Emilii Znojkiewiczowej, Florentyny Malskiej, Folwarczna, Franciszka Loefflera, Franciszka Smuglewicza, Gabrieli Zapolskiej od nr 1 do nr 21 (parzyste i nieparzyste), Generała Władysława Sikorskiego, Heleny Modrzejewskiej, Ignacego Daszyńskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Kiepury, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Jana Samsonowicza, Jana Styki, Jeleniowska, Józefa Brandta, Józefa Chełmońskiego, Józefa Elsnera, Juliana Fałata, Karczunek, Karkonoska, Karola Kurpińskiego, Karpacka, Klonowa od nr 40 (parzyste do końca) i od nr 51 (nieparzyste do końca), Ludomira Różyckiego, Ludwika Solskiego, Magazynowa, Marii Krzyżanowskiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Marszałkowska od nr 80 (parzyste do końca) i od nr 61 (nieparzyste do końca), Masłowska od nr 6 (parzyste i nieparzyste do końca), Mieczysławy Ćwiklińskiej, Mikołaja Gomółki, Olgi Boznańskiej, Orląt Lwowskich, Osiedle Na Stoku, Osiedle Sieje, Peryferyjna, Piaski Małe, Piaski Nad Rzeką, Pienińska, Piwowarska, Północna, Radomska, Rafała Hadziewicza, Sieje, Stare Sieje, Starogórska, Stefana Jaracza, Sudecka, Szybowcowa, Świętego Pawła, Tatrzańska, Turystyczna (parzyste), Walerego Przyborowskiego, Warszawska od nr 150 (parzyste do końca) i od nr 119 (nieparzyste do końca), Wincentego Witosa, Wincentego z Kielc, Wita Stwosza, Władysława Maleckiego, Władysława Orkana, Wojciecha Bogusławskiego, Wojciecha Kossaka, Wojciecha Żywnego, Wschodnia, Wysoka, Zagnańska od nr 88 (parzyste do końca) i od nr 65 (nieparzyste do końca), Zofii Nałkowskiej, Zygmunta Noskowskiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Krzysztof Mariusz Łyżwa
      59 (0,33%)
    2. 1 Kamil Jerzy Suchański
      2 687 (15,12%)
    3. 2 Anna Maria Kibortt
      380 (2,14%)
    4. 5 Agnieszka Katarzyna Ciesielska
      147 (0,83%)
    5. 7 Ewa Zofia Stachura
      261 (1,47%)
    6. 6 Kacper Wojciech Stachurski
      237 (1,33%)
    7. 3 Karol Grzegorz Rębosz
      139 (0,78%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Paweł Garbuzik
      201 (1,13%)
    2. 1 Marcin Świercz
      442 (2,49%)
    3. 2 Anna Maria Syska
      77 (0,43%)
    4. 6 Kinga Barbara Rak
      23 (0,13%)
    5. 7 Daniel Ryszard Pióro
      126 (0,71%)
    6. 4 Krzysztof Sebastian Marwicki
      213 (1,20%)
    7. 5 Barbara Jakubowska
      52 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Markiewicz
      300 (1,69%)
    2. 2 Tomasz Boś
      84 (0,47%)
    3. 4 Paweł Jarosław Moń
      25 (0,14%)
    4. 3 Ewelina Irena Tymoszuk
      32 (0,18%)
    5. 7 Anna Magdalena Lenckowska
      55 (0,31%)
    6. 6 Agnieszka Elżbieta Majcher
      89 (0,50%)
    7. 5 Grzegorz Józef Bujak
      53 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dawid Marian Lewicki
      569 (3,20%)
    2. 5 Magdalena Maria Deep
      45 (0,25%)
    3. 4 Katarzyna Edyta Głodkowska
      38 (0,21%)
    4. 3 Michał Adam Stachurski
      100 (0,56%)
    5. 7 Wojciech Witold Kubeczko
      51 (0,29%)
    6. 6 Paulina Anna Kasza
      38 (0,21%)
    7. 2 Cezary Włodzimierz Głuszek
      104 (0,59%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Joanna Grzela
      1 253 (7,05%)
    2. 4 Marek Zgrzebnicki
      34 (0,19%)
    3. 3 Halina Kosecka
      107 (0,60%)
    4. 6 Piotr Jarosław Urbański
      34 (0,19%)
    5. 5 Agata Dominika Pawłowska
      57 (0,32%)
    6. 7 Igor Lech Zwolański
      78 (0,44%)
    7. 2 Alina Zielonka-Szwach
      47 (0,26%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Zapała
      2 069 (11,64%)
    2. 2 Izabella Hanna Jaros
      326 (1,83%)
    3. 3 Jakub Czesław Juszyński
      137 (0,77%)
    4. 6 Łukasz Leszek Nowak
      52 (0,29%)
    5. 4 Sylwia Danuta Pikus
      67 (0,38%)
    6. 5 Paweł Seweryn Michalski
      62 (0,35%)
    7. 7 Milot Jakubowski
      112 (0,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Beata Pisarczyk
      123 (0,69%)
    2. 3 Agnieszka Monika Jaros
      78 (0,44%)
    3. 2 Krzysztof Robert Stefańczyk
      28 (0,16%)
    4. 6 Tadeusz Marian Adamczyk
      34 (0,19%)
    5. 5 Agnieszka Zając
      77 (0,43%)
    6. 7 Grażyna Teresa Durnaś
      25 (0,14%)
    7. 4 Piotr Janusz Sikora
      25 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jan Gierada
      550 (3,09%)
    2. 5 Magdalena Katarzyna Kozera
      59 (0,33%)
    3. 3 Mariusz Jacek Wierzbicki
      11 (0,06%)
    4. 2 Sylwia Aleksandra Cedro-Kaczmarczyk
      125 (0,70%)
    5. 4 Jacek Mirosław Zalewski
      69 (0,39%)
    6. 6 Izabela Pać
      52 (0,29%)
    7. 7 Piotr Władysław Burzawa
      185 (1,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Urszula Anna Łukaszyk
      360 (2,03%)
    2. 1 Dariusz Jerzy Kisiel
      2 082 (11,71%)
    3. 3 Marian Kubik
      1 030 (5,79%)
    4. 2 Jacek Tadeusz Sabat
      911 (5,13%)
    5. 4 Piotr Szymon Kwiecień
      310 (1,74%)
    6. 5 Aleksandra Urszula Klusek-Gębska
      378 (2,13%)
    7. 7 Beata Urszula Studniarek
      201 (1,13%)

    Okręg 4

    ALEJA: Księdza Jerzego Popiełuszki, Solidarności (wszystkie parzyste). PLAC: Świętego Stanisława Biskupa. RONDO: Czwartaków. SKWER: 50 - lecia KSM. ULICA: Admirała Józefa Unruga, Agrestowa, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Barwinek, Bąkowa, Berberysowa, Bitwy nad Bzurą, Bohaterów Warszawy, Bolesława Prusa, Brzechowska, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Cedro Mazur, Cedrowa, Cedzyńska, Ceglana, Chabrowa, Ciekocka, Cisowa, Cmentarna, Czołgistów, Daleka, Daleszycka, Dereniowa, Dobra, Dobrzyńska, Domaszowska, Domki, Duńska, Dymińska od nr 40 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Dzielna, Edwarda Taylora, Emilii Plater, Fryderyka Chopina, Generała Bolesława Szareckiego, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Józefa Hauke-Bosaka, Generała Stanisława Maczka, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Generała Tadeusza Klimeckiego, Generała Władysława Andersa, Głogowa, Górna, Grenadierów, Gustawa Morcinka, Helska, Jadwigi Prendowskiej (wszystkie parzyste) z wyłączeniem numeru 2, Jałowcowa, Jana Chryzostoma Paska od nr 1 do nr 13, Jana Karskiego, Jana Kochanowskiego od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Jana Matejki, Jarzynowa, Jaśminowa, Jędrzejowska, Jodłowa, Juliana Tuwima, Kapitana Władysława Raginisa, Karola Szymanowskiego, Klecka, Kocka, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księdza Ignacego Jana Skorupki, Księdza Piotra Ściegiennego od nr 81 do nr 199 (nieparzyste), Księdza Stanisława Konarskiego, Kujawska, Kutnowska, Legnicka, Leszczyńska, Litewska, Lubrzanka, Ludwiki Wawrzyńskiej, Łopianowa, Łotewska, Łukowa, Łysogórska, Majora Henryka Sucharskiego, Maksymiliana Strasza, Malinowa, Małopolska, Mazurska, Mąchocka, Mieczysława Karłowicza, Modlińska, Monte Cassino, Morelowa, Nad Wizną, Napękowska, Narciarska, Narwicka, Niestachowska, Norweska, Oboźna, Ojca Kolumbina Tomaszewskiego, Oksywska, Orzechowa, Otrocz, Piaskowa, Pińczowska, Pod Telegrafem, Podgórska, Podlasie, Poleska, Poligonowa, Pomorska, Powstania Styczniowego, Prochownia, Prosta od nr 60 (parzyste do końca) i od nr 45 (nieparzyste do końca), Pułkownika Dionizego Czachowskiego od nr 32 (parzyste do końca) i od nr 35 (nieparzyste do końca), Pułkownika Józefa Teligi, Pułkownika Stanisława Dąbka, Radlińska, Radostowa, Rakowska, Rolna, Romualda, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rozmarynowa, Rumiankowa, Sandomierska, Saperów, Skalista od nr 1 do nr 10 (parzyste i nieparzyste), Sosnowa, Spółdzielcza, Starowapiennikowa, Stefana Starzyńskiego, Studziankowska, Sybiraków, Szczecińska, Szwedzka od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Śląska, Świerczyńska, Świerkowa, Świętego Stanisława Kostki, Świętojańska, Świętokrzyska numer 15 i od nr 21 (parzyste i nieparzyste do końca), Tadeusza Szymona Włoszka, Tarnowska od nr 60 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Tobrucka, Tomasza Zielińskiego, Tujowa, Ułańska, Uniwersytecka, Wapiennikowa (wszystkie parzyste), numery: 21 i 39F i od nr 41 (nieparzyste), Warkocz, Warzywna, Wiejska, Wielkopolska, Wikaryjska, Włoszczowska, Wojska Polskiego nr 76 (parzyste do końca) i od nr 79 (nieparzyste do końca), Wrzosowa, Wydryńska, Zagórska od nr 34 (parzyste do końca) i od nr 17 (nieparzyste do końca), Zbigniewa Herberta, Zbożowa, Zielna, Zwierzyniecka, Źródłowa (wszystkie nieparzyste), Żniwna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Karina Magdalena Perz
      82 (0,46%)
    2. 2 Katarzyna Aleksandra Kwietniak
      1 640 (9,26%)
    3. 5 Dorota Wiktoria Jończyk
      119 (0,67%)
    4. 7 Tomasz Olesiński
      251 (1,42%)
    5. 1 Tomasz Michał Porębski
      1 139 (6,43%)
    6. 3 Dariusz Łuczak
      144 (0,81%)
    7. 4 Bogusław Rokosz
      177 (1,00%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Agnieszka Małgorzata Perczak-Buda
      77 (0,43%)
    2. 1 Jacek Marian Wołowiec
      667 (3,77%)
    3. 5 Waldemar Sławomir Rogala
      55 (0,31%)
    4. 6 Magdalena Anna Gryga
      44 (0,25%)
    5. 3 Sebastian Jerzy Ostrowski
      151 (0,85%)
    6. 2 Iwona Elżbieta Witek
      69 (0,39%)
    7. 7 Tomasz Zenon Kot
      84 (0,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Ewelina Konstancja Mońska-Gliwińska
      39 (0,22%)
    2. 4 Arkadiusz Jerzy Krakowiak
      34 (0,19%)
    3. 2 Krzysztof Ryszard Stanisławski
      69 (0,39%)
    4. 3 Grażyna Kamila Boruń
      59 (0,33%)
    5. 6 Grzegorz Dominik Kaczor
      35 (0,20%)
    6. 1 Anna Beata Kochanek
      365 (2,06%)
    7. 7 Robert Wtulich
      56 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Katarzyna Piotrowska
      46 (0,26%)
    2. 7 Edyta Elżbieta Czarnecka
      61 (0,34%)
    3. 2 Krzysztof Aleksander Chaba
      184 (1,04%)
    4. 4 Monika Agnieszka Pęcak
      37 (0,21%)
    5. 3 Paweł Łukasz Jaroszewski
      79 (0,45%)
    6. 1 Mateusz Michał Machnicki
      723 (4,08%)
    7. 6 Arkadiusz Stanisław Jaroń
      63 (0,36%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marcin Tomasz Pasek
      41 (0,23%)
    2. 3 Marek Waldemar Świeca
      58 (0,33%)
    3. 1 Marcin Chłodnicki
      1 601 (9,04%)
    4. 2 Maria Anna Mozer-Baran
      44 (0,25%)
    5. 6 Bożena Sieczka
      130 (0,73%)
    6. 4 Janina Łucak
      77 (0,43%)
    7. 7 Monika Kamila Skowron
      68 (0,38%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Elżbieta Myślińska
      653 (3,69%)
    2. 7 Michał Andrzej Piasecki
      220 (1,24%)
    3. 3 Henryk Wojciech Rumas
      62 (0,35%)
    4. 5 Łukasz Duraziński
      63 (0,36%)
    5. 1 Arkadiusz Jacek Kubiec
      1 437 (8,12%)
    6. 6 Emilia Beata Żukowska
      141 (0,80%)
    7. 4 Grażyna Szkonter
      62 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE FORUM OBYWATELSKIE W KIELCACH

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Andrzej Sobaś
      14 (0,08%)
    2. 3 Aniceta Maria Adamczak-Łypacz
      11 (0,06%)
    3. 5 Bożena Aleksandra Nowak
      12 (0,07%)
    4. 1 Dariusz Zdzisław Staniec
      37 (0,21%)
    5. 4 Stanisław Bogdan Nowak
      11 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mateusz Mieczysław Piecaba
      23 (0,13%)
    2. 3 Dominika Ewelina Krawczyk
      44 (0,25%)
    3. 4 Wojciech Janusz Kasiński
      25 (0,14%)
    4. 5 Natalia Marta Skalska
      58 (0,33%)
    5. 6 Marlena Magdalena Sikora
      48 (0,27%)
    6. 1 Magdalena Kinga Pawlik-Kirkiewicz
      84 (0,47%)
    7. 7 Krzysztof Igor Kobierski
      30 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Lidia Bożena Witkowska
      58 (0,33%)
    2. 2 Mariusz Jacek Olszewski
      379 (2,14%)
    3. 3 Krzysztof Borek
      159 (0,90%)
    4. 6 Iwona Katarzyna Kijewska
      39 (0,22%)
    5. 1 Tomasz Jan Bogucki
      669 (3,78%)
    6. 4 Małgorzata Ewa Misztal-Kątnik
      115 (0,65%)
    7. 7 Jolanta Zofia Taźbierska
      28 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zdzisław Leszek Łakomiec
      1 869 (10,56%)
    2. 3 Daniel Krzysztof Przybylski
      305 (1,72%)
    3. 6 Jolanta Siuda
      302 (1,71%)
    4. 4 Bogumiła Marta Wróblewska
      346 (1,95%)
    5. 2 Wiesław Ryszard Koza
      1 339 (7,56%)
    6. 7 Maksymilian Krzysztof Ślusarczyk
      256 (1,45%)
    7. 5 Joanna Tekla Laskowska
      236 (1,33%)

    Okręg 5

    ALEJA: Górników Staszicowskich, Legionów, Na Stadion. PLAC: Karczówka-Klasztor, Marszałka Józefa Piłsudskiego. Rondo: Generała Antoniego Hedy-Szarego. SKWER: Brzezinki, Edmunda Niziurskiego, Pamięci Ofiar Katynia. ULICA: 1905 Roku, Adolfa Dygasińskiego, Alabastrowa, Aleksandra Fredry, Aleksandrówka, Armii Krajowej, Artylerzystów, Barytowa, Bernardyńska, Będzińska, Biesak, Biskupa Czesława Kaczmarka, Bobrowa, Bobrzańska, Boczna, Bocznica, Borowa, Braterska, Browarna, Bruszniowa, Bursztynowa, Buska, Charsznicka, Chęcińska, Chłodna, Chłopska, Chorzowska, Ciepła, Cynkowa, Czernidło, Diamentowa, Do Modrzewia, Dobromyśl, Dolna, Dolomitowa, Dymińska od nr 2 do nr 38 (parzyste), Dyrekcji Głównej Górniczej, Dzika, Fabryczna, Fosforytowa, Gajowa, Galenowa, Garbarska, Generała Mariana Langiewicza, Giętówka, Gipsowa, Giserska, Grabinów, Granitowa, Grobla, Gromadzka, Grunwaldzka od nr 2 do nr 28 (parzyste) i od nr 1 do nr 55 (nieparzyste), Grzybowa, Gwarków (parzyste i nieparzyste) z wyłączeniem numeru 2, Hetmana Jana Karola Chodkiewicza, Hetmana Jana Tarnowskiego, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Husarska, Hutnicza, Iłżecka, Jadwigi Prendowskiej (wszystkie nieparzyste) i numer 2, Jagiellońska od nr 60 (parzyste) i od nr 59 (nieparzyste), Jagodowa, Jana Chryzostoma Paska od nr 14 (parzyste i nieparzyste), Jana Kamińskiego, Jana Kochanowskiego od nr 32 (parzyste do końca) i od nr 9 (nieparzyste do końca), Jana Pawła II od nr 11 (nieparzyste do końca), Janczarska, Janowska, Janusza Kusocińskiego, Jaskółcza, Jeziorko, Józefa Zaorskiego, Kalcytowa, Kalinowa, Kamienna, Karczówkowska, Karola Henryka Kadena, Kolonia, Konecka, Konstantego Miodowicza, Końcowa, Krakowska od nr 32 (parzyste do końca) i (wszystkie nieparzyste), Króla Jana III Sobieskiego, Króla Stefana Batorego, Kruszcowa, Kryształowa, Krzemionkowa, Księcia Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego, Księdza Antoniego Żrałka, Księdza Augustyna Kordeckiego, Księdza Hugona Kołłątaja, Księdza Piotra Ściegiennego (wszystkie parzyste) i od nr 1 do 79 (nieparzyste) oraz od nr 201 (nieparzyste), Kuźników, Kwarciana, Kwarcytowa, Laskowa, Leona Skibińskiego, Leszka Drogosza, Leśniówka, Lisowczyków, Lubelska, Łagowska, Łanowa, Łąkowa od nr 1 do nr 12 (parzyste i nieparzyste), Łopuszniańska, Mahometańska, Majora Jurija Gagarina, Malachitowa, Mała Zgoda, Marii Opielińskiej, Marmurowa, Maślana, Mechaników, Miechowska, Mineralna, Mleczna, Młyńska, Mokra, Na Ługach, Nałęczów, Nastole, Natalii Machałowej, Niwy Lisowskie, Obrońców Westerplatte, Obrzeżna, Okólnik, Okrężna, Olkuska, Ołowiana, Opatowska, Opoczyńska, Osobna, Owsiana, Pakosz, Pallotyńska, Pancerna, Pańska, Parkowa, Patrol, Petyhorska, Piekoszowska od nr 1 do nr 51 (nieparzyste), Pietraszki, Piotra Michałowskiego, Pirytowa, Plażowa, Podhalańska, Podklasztorna, Podleśna, Południowa, Posłowicka, Prezydenta Stefana Artwińskiego, Przegony, Przyłogi, Ptasia, Pułkownika Dionizego Czachowskiego od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 33 (nieparzyste), Pułkownika Mariana Sołtysiaka „Barabasza”, Rajtarska, Romualda Mielczarskiego od nr 2 do nr 8 (parzyste) i od nr 1 do nr 115 (nieparzyste) oraz numery 32A i 32B, Różana, Rybna, Rzeczna, Rzeszowska, Sędziszowska, Siedmiu Źródeł, Sienna, Skalista od nr 11 (parzyste i nieparzyste do końca), Skibowa, Skowronki, Sławkowska, Słoneczna, Spokojna, Stacyjna, Stokowa, Sucha, Sukowska, Szkolna, Szwedzka od nr 12 (parzyste do końca) i od nr 9 (nieparzyste do końca), Szwoleżerów, Ślazy, Ślusarska, Świętego Rafała Kalinowskiego, Świętej Barbary, Tarasowa, Tatarska, Trzuskawicka, Urzędnicza, Ustronie, Wapiennikowa od nr 1 do nr 37 (nieparzyste) z wyłączeniem numeru 21, Wąsosz, Weterynaryjna, Wiślicka, Władysława Dzikowskiego, Wodna, Wojciecha Szczepaniaka, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 74 (parzyste), Wolbromska, Wójtostwo, Wybraniecka, Za Torem, Za Walcownią, Zagonowa, Zagrabowicka, Zagrodowa, Zakopiańska, Zakręt, Zalesie, Zamknięta, Zamojska, Zapomniana, Zaścianek, Zenobiusza Klembowskiego, Zgoda, Zgórska, Zimna, Zygmunta Kwasa, Żwirowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Kamila Maria Drezno
      203 (1,15%)
    2. 4 Alicja Katarzyna Kucharska
      220 (1,25%)
    3. 3 Zbigniew Małkowski
      245 (1,39%)
    4. 6 Katarzyna Barbara Kościelecka
      71 (0,40%)
    5. 7 Maciej Arkadiusz Bursztein
      950 (5,40%)
    6. 1 Joanna Małgorzata Winiarska
      2 122 (12,06%)
    7. 5 Waldemar Rafał Matwiejew
      164 (0,93%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Aneta Mariola Tomaszewska
      126 (0,72%)
    2. 6 Marek Maciej Wrona
      275 (1,56%)
    3. 4 Piotr Arkadiusz Dominiczak
      237 (1,35%)
    4. 3 Karolina Anna Kępczyk
      204 (1,16%)
    5. 5 Tomasz Jan Hałatkiewicz
      22 (0,12%)
    6. 2 Iwona Marzena Grabowska
      66 (0,37%)
    7. 1 Dawid Zdzisław Kędziora
      521 (2,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Bartosz Jerzy Wawrzycki
      56 (0,32%)
    2. 1 Łukasz Piotr Wasilewski
      400 (2,27%)
    3. 6 Małgorzata Wanda Wilczyńska
      67 (0,38%)
    4. 7 Konrad Fit
      55 (0,31%)
    5. 4 Teresa Jarońska
      52 (0,30%)
    6. 2 Justyna Anna Cieśla
      80 (0,45%)
    7. 5 Katarzyna Natalia Antosz
      29 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Michał Piotr Gad
      48 (0,27%)
    2. 2 Izabela Honorata Rusin
      87 (0,49%)
    3. 6 Honorata Helena Kuc-Stępień
      21 (0,12%)
    4. 1 Krzysztof Pająk
      269 (1,53%)
    5. 7 Seweryn Piotr Pawlik
      46 (0,26%)
    6. 5 Daniel Marian Lewicki
      131 (0,74%)
    7. 4 Magdalena Łucja Wysocka
      52 (0,30%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Jan Rusin
      40 (0,23%)
    2. 1 Przemysław Piotr Chmiel
      480 (2,73%)
    3. 3 Marek Stefan Modrzejewski
      82 (0,47%)
    4. 4 Sylwia Maria Chłodnicka-Opoka
      120 (0,68%)
    5. 5 Sonia Patrycja Szular
      67 (0,38%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Tytus Kowalski
      852 (4,84%)
    2. 3 Izabela Sławomira Rycerska
      173 (0,98%)
    3. 2 Michał Jerzy Braun
      1 623 (9,22%)
    4. 4 Andrzej Zdzisław Petrus
      125 (0,71%)
    5. 5 Paweł Wałdon
      67 (0,38%)
    6. 7 Kamila Wojda
      404 (2,30%)
    7. 6 Beata Surdyk
      81 (0,46%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE FORUM OBYWATELSKIE W KIELCACH

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Stanisław Jerzy Barycki
      219 (1,24%)
    2. 2 Janusz Marian Kosiński
      14 (0,08%)
    3. 5 Lidia Żmuda
      25 (0,14%)
    4. 3 Beata Anna Królikowska
      13 (0,07%)
    5. 4 Karol Zygmunt Grzybowski
      14 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Milena Karolina Oleksiak
      57 (0,32%)
    2. 3 Maciej Mateusz Krzemiński
      43 (0,24%)
    3. 1 Piotr Kazimierz Piecaba
      81 (0,46%)
    4. 5 Piotr Krawczyk
      54 (0,31%)
    5. 7 Piotr Łankiewicz
      47 (0,27%)
    6. 6 Mirosława Alina Kubisz
      26 (0,15%)
    7. 4 Helena Maria Pawlik
      21 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Witold Borowiec
      564 (3,20%)
    2. 2 Marek Staniak
      247 (1,40%)
    3. 3 Andrzej Włodzimierz Tłuczyński
      129 (0,73%)
    4. 4 Beata Agnieszka Wójcik
      98 (0,56%)
    5. 7 Michał Władysław Burzawa
      128 (0,73%)
    6. 6 Bogusława Irena Bochenek
      36 (0,20%)
    7. 5 Wioletta Iwona Mastalerz
      29 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Lidia Starosz
      263 (1,49%)
    2. 2 Arkadiusz Stanisław Ślipikowski
      1 284 (7,30%)
    3. 1 Marianna Anna Noworycka-Gniatkowska
      2 190 (12,44%)
    4. 6 Marcin Wiktor Ludwinek
      163 (0,93%)
    5. 5 Józef Wacław Kuleszyński
      350 (1,99%)
    6. 3 Paulina Maria Żarnowiec
      193 (1,10%)
    7. 7 Alicja Janiak
      380 (2,16%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Najczęściej czytane