Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Boczna, Farna, Hallera, Jeziorna, Kościelna, Krzyżowa, Młyńska od nr 1 do nr 17, Plac Wolności, Podgórna, Ratuszowa, Studzienna, Średnia, Wodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Leszek Feliks Kąkol
118
(32,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Lucyna Sztandera
90
(24,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Halama
103
(28,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Krystian Piotr Pyrc
39
(10,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Anna Marlena Plata
11
(3,05%)
Okręg 2
miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Koronowska, Krótka, Nowy Rynek, Ogrodowa, Przesmyk, Sienkiewicza, Spadowa, Targowa, Wiatrakowa, Więcborska, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 23
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Marcin Gulka
127
(31,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Anna Miczko
186
(46,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Michał Damian Polski
41
(10,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Andrzej Stanisław Marglewski
47
(11,72%)
Okręg 3
miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Elizy Orzeszkowej, Ignacego Krasickiego, Kwiatowa, Letniskowa, Na Skarpie, Plażowa, Polna, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Stefana Kisielewskiego, Turystyczna, Wczasowa, Wypoczynkowa, Zakątek, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Marian Kazimierz Herder
108
(24,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kazimierz Barabas
54
(12,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Mariola Mosiądz-Śmigiel
142
(32,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Hanna Maria Błędzińska
79
(18,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Karol Paweł Piątkowski
55
(12,56%)
Okręg 4
miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 - część, ulice: Asnyka, Bratkowa, Chabrowa, Chopina, Henryka Wieniawskiego, Jana Kiepury, Jana Kochanowskiego, Korczaka, ks. Stanisława Żurka, Liliowa, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Owocowa, Pawła Kalinowskiego, Prusa, Reja, Różana, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Sobieszczyka, Storczykowa, Topolowa, Tulipanowa, Wiklinowa, Witolda Małcużyńskiego, Wojciecha Kossaka, Wojska Polskiego od nr 24 do końca, Wrzosowa, Zofii Nałkowskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Robert Zygmunt Sieg
245
(44,55%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Iga Myślińska-Kitza
78
(14,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimiera Pawłowska
92
(16,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Arkadiusz Gnaś
93
(16,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Sławomir Prusak
42
(7,64%)
Okręg 5
miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Adama Mickiewicza, Aleja Lipowa, Bergera, Brzozowa, Bukowa, Chojnicka, Cicha, Jana Matejki, Leśna, Osiedle Leśne, Parkowa, Radosna, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Janusz Piotr Tomas
250
(48,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Dorota Kozioł
85
(16,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Monika Krzyżkowska
89
(17,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Karol Walaszek
53
(10,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Marek Senske
40
(7,74%)
Okręg 6
miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Bajkowa, Bema, Dr A. Pokrzywnickiego, Gryfa Pomorskiego, Janusza Kusocińskiego, Kamila Baczyńskiego, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Odrodzenia, Sportowa, Tartaczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Franciszek Lesinski
220
(49,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Radosław Słupikowski
42
(9,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Piotr Knapik
86
(19,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Marcin Rekowski
86
(19,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Sławomir Janusz Małyska
7
(1,59%)
Okręg 7
miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Fabryczna, Komierowska, Osiedle Słowackiego bloki od nr 1 do nr 4, Przemysłowa, Składowa, bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Zakładowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Jadwiga Janina Bukolt
120
(35,61%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Katarzyna Pyrc
47
(13,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Jacek Patryk Kapsa
89
(26,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Maria Mściszewska
16
(4,75%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Waldemar Tuński
65
(19,29%)
Okręg 8
miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 - część, ulice: Osiedle Słowackiego bloki od nr 5 do nr 13
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Artur Juhnke
144
(44,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Leśniak
28
(8,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Kazimierz Wargin
77
(23,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Grzegorz Dudek
65
(19,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Małgorzata Anna Mściszewska
13
(3,98%)
Okręg 9
miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 - część, ulice: Osiedle Słowackiego bloki od nr 14 do nr 19, Wysoka, Młyńska od nr 18 do końca, Stodolna, Niechorska, Rzeczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Piotr Czesław Warmiński
96
(27,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Damian Mikołaj Nagel
25
(7,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zenon Sylwester Adamski
66
(19,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Ireneusz Jacek Ruszczyk
52
(14,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Małgorzata Urszula Wilke
12
(3,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Barbara Szlezer
96
(27,67%)
Okręg 10
sołectwa: Niechorz, Świdwie, Wysoka Krajeńska, Zboże
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Lucyna Pająk
182
(51,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Stanisław Adamczak
63
(17,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Król
88
(24,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Szymon Henryk Bilski
23
(6,46%)
Okręg 11
sołectwa: Iłowo, Jazdrowo, Kawle, Radońsk, Wiśniewa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Stanisław Aleksander Pałubicki
52
(16,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zdzisław Jan Grzeca
160
(49,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Drobczyński
74
(22,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Sebastian Adam Nikel
32
(9,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Waldemar Will
7
(2,15%)
Okręg 12
sołectwa: Lutowo, Lutówko, Wiśniewka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Mateusz Oelberg
154
(42,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Danuta Wańke
126
(34,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Józef Leszek Pawlisz
84
(23,08%)
Okręg 13
sołectwa: Dziechowo, Piaseczno, Sikorz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Mirosław Benedykt Pestka
122
(30,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Piotr Hochel
53
(13,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zdzisław Franciszek Szwarc
135
(33,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Michał Wojciech Łaszczyk
93
(23,08%)
Okręg 14
sołectwa: Skarpa, Teklanowo, Trzciany, Włościbórz, Zalesie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Mieczysław Wojciech Kęsik
63
(16,07%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Antoni Feliks Dolny
252
(64,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Krystian Murawski
77
(19,64%)
Okręg 15
sołectwa: Komierowo, Wałdowo, Wałdówko, Wilkowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
-
14
Tadeusz Pieczywek
87
(21,59%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marian Antoni Pukownik
78
(19,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Górska
75
(18,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
-
15
Tomasz Dudek
19
(4,71%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Tobiasz Świniarski
144
(35,73%)