Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Skarżysko-Kamienna

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Ulice: Asfaltowa; Bazaltowa; Wincentego Bilskiego; Bobowskich ; Borówkowa; Bursztynowa ; Chałubińskiego; Chemiczna; Chłodna; Cicha; Ciepła; Cmentarna; Dionizego Czachowskiego; Czerwonego Krzyża; Dębowa; Długosza; Dobra; Dygasińskiego ; Dzielna; Ekonomii; Fabryczna; Franciszkańska; Maksymiliana Gierymskiego; Głogowa; Gołębia; Granitowa; Grzybowa; Harcerska; Mjr. Hubala; Iglasta; Jagodowa; Aleja Jana Pawła II; Jaracza; Jaskółcza; Jastrzębia; Jeżynowa; Jodłowa; Kanarkowa ; Kilińskiego; Kosynierów ; Kościuszki; Krakowska od nr 2 do 6 (parzyste) i do nr 1 do nr 109 (nieparzyste); Kredytowa; Krucza; Krzemowa; Krzywa; Mariana Langiewicza; Legionów od nr 64 do końca (parzyste) i od nr 63 do końca (nieparzyste) ; Limanowskiego ; 11 Listopada; Łyżwy; 1 Maja; 3 Maja; Malinowa; Marmurowa; Młoda; Młodzawy ; Multanka; Aleja Niepodległości od nr 2 do nr 68 (parzyste); Niska od nr 10 do końca (parzyste) i od nr 1 1 do końca (nieparzyste); Nowa ; Obuwnicza; Obywatelska; Ogólna; Ogrodnicza; Oleśnicka; Organizacji Orzeł Biały; Orzeszkowej ; Juliusza Osterwy; Partyzantów; Piaskowa; Piękna; Aleja Marszałka J . Piłsudskiego od nr 62 do końca (parzyste) i od nr 59 do końca (nieparzyste); Praga; Prezydenta RP Ignacego Mościckiego ; Prosta; Ptasia; Porzeczkowa; Poziomkowa; Podemłynek ; Podjazdowa; Przechodnia; Przekątna; Przesmyk; Racławicka; Reja; Robotnicza; Równoległa; Rynek; Rzeczna; Rzemieślnicza; Rzeźniana; Skalna; Skowronkowa; Słoneczna; Słowikowa; Sosnowa; Spacerowa; Spokojna; Sportowa; Staffa; Staszica; Andrzeja Struga; 17 Stycznia; Szarych Szeregów; Szkolna; Szmaragdowa; Średnia; Świerkowa; Świeża; Towarowa ; Ukośna; Walecznych; Wąska; Wesoła; Wierzbowa; Wiklinowa; Wioślarska; Wiśniowa; Witwickich; Wojska Polskiego ; Wrzosowa; Wschodnia; Wspólna; Wysoka; Zacisze; Zaporęba ; Zbrojna; Zwycięzców ; Żurawia; Źródlana;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ SKARŻYSKA-KAMIENNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Gąska
      935 (20,74%)
    2. 2 Małgorzata Wąsik
      63 (1,40%)
    3. 3 Grażyna Janina Wódz
      23 (0,51%)
    4. 5 Aneta Nurkowska
      99 (2,20%)
    5. 4 Zygmunt Edmund Tarabasz
      31 (0,69%)
    6. 6 Małgorzata Jadwiga Żebrowska
      10 (0,22%)
    7. 7 Przemysław Żmijewski
      94 (2,09%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Stanisław Waldemar Grzesiak
      302 (6,70%)
    2. 2 Anna Irena Jóźwik
      209 (4,64%)
    3. 3 Barbara Kieres
      280 (6,21%)
    4. 7 Mariusz Piotr Cieślik
      154 (3,42%)
    5. 4 Bernadeta Agnieszka Siudzik
      24 (0,53%)
    6. 5 Piotr Marek Winiarski
      46 (1,02%)
    7. 6 Jarosław Dariusz Dróżdż
      58 (1,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogusław Jerzy Ciok
      454 (10,07%)
    2. 7 Zdzisław Kobierski
      89 (1,97%)
    3. 5 Sławomir Tadeusz Kubikowski
      37 (0,82%)
    4. 6 Bogdan Bińczak
      21 (0,47%)
    5. 3 Agnieszka Zyta Bąk
      85 (1,89%)
    6. 4 Anna Barbara Krzysztoszek
      15 (0,33%)
    7. 2 Urszula Katarzyna Szymkowiak
      165 (3,66%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Jerzy Stanisław Krawczyk
      54 (1,20%)
    2. 1 Jolanta Irena Jelonek
      164 (3,64%)
    3. 3 Piotr Ryszard Sieracki
      18 (0,40%)
    4. 4 Natalia Anna Lewandowska
      55 (1,22%)
    5. 6 Damian Kwaśniewski
      10 (0,22%)
    6. 2 Paweł Mieczysław Gębski
      55 (1,22%)
    7. 5 Aleksandra Maria Anioł
      41 (0,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Sadza
      49 (1,09%)
    2. 6 Teresa Bożena Konderko
      12 (0,27%)
    3. 7 Maciej Świercz
      9 (0,20%)
    4. 2 Sławomir Dariusz Uciński
      28 (0,62%)
    5. 3 Izabela Strzelec
      26 (0,58%)
    6. 4 Barbara Alicja Dzida
      17 (0,38%)
    7. 5 Piotr Głowacki
      17 (0,38%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Artur Pejas
      90 (2,00%)
    2. 1 Agnieszka Dorota Schmeidel
      50 (1,11%)
    3. 3 Daniel Misiewicz
      16 (0,35%)
    4. 2 Edyta Paczkowska
      25 (0,55%)
    5. 4 Tomasz Kaprzyk
      16 (0,35%)
    6. 5 Monika Bożena Jędrzejczyk
      16 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZE SKARŻYSKO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dorota Goryca-Nowak
      17 (0,38%)
    2. 2 Arkadiusz Ołownia
      29 (0,64%)
    3. 7 Ewa Monika Michalczewska
      46 (1,02%)
    4. 1 Grzegorz Zdzisław Łapaj
      415 (9,21%)
    5. 4 Adam Bogusław Biesiaga
      7 (0,16%)
    6. 6 Katarzyna Magdalena Czekaj
      14 (0,31%)
    7. 5 Krzysztof Stanisław Łyżwa
      18 (0,40%)

    Okręg 2

    Ulice: Bankowa; Długa; Działkowa; Główna; Jagiellońska ; Jałowcowa ; Juliana Fałata; Kolejowa; Kopernika; Kosmonautów ; Wojciecha Kossaka; Kościelna ; Książęca; Laskowa; Lotnicza; Leśna; Leśna Polana; Mała; Józefa Małowicza; Matejki; Miła; Modrzewiowa ; Aleja Niepodległości od nr 70 do końca (parzyste) i od nr 79 do końca (nieparzyste); Nizinna; Oseta Wasilewskiego; Parkingowa; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 52 do nr 60 (parzyste); Pogodna; Podlaska; Pułaskiego od nr 32 do końca (parzyste) i od nr 37 do końca (nieparzyste); Rajdowa; Rejowska od nr 30 do końca (parzyste) i od nr 45 do końca (nieparzyste); Rycerska; Sokola od nr 2 do końca (parzyste); Spółdzielcza od nr 40 do końca (parzyste) i od nr 35 do końca (nieparzyste); Szydłowiecka; Św. Brata Alberta; Turystyczna; Warszawska; Widokowa; Wiejska od nr 26 do końca (parzyste) i od nr 5 do końca (nieparzyste); Wieżowa; Zagórska; Zielna; Żwirki i Wigury;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ SKARŻYSKA-KAMIENNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Magdalena Ciok
      37 (0,86%)
    2. 1 Juliusz Bilski
      141 (3,26%)
    3. 4 Jacek Cieślak
      13 (0,30%)
    4. 6 Aneta Edyta Załęcka
      27 (0,62%)
    5. 3 Alina Stanisława Mączyńska
      24 (0,56%)
    6. 7 Jakub Marek Bilski
      49 (1,13%)
    7. 2 Grzegorz Wiśniewski
      56 (1,30%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ireneusz Kazimierz Warchałowski
      145 (3,35%)
    2. 1 Artur Konrad Mazurkiewicz
      599 (13,85%)
    3. 4 Katarzyna Joanna Stępniak
      113 (2,61%)
    4. 6 Monika Bochnacka
      58 (1,34%)
    5. 7 Piotr Edward Janowski
      165 (3,82%)
    6. 5 Zofia Kwietniewska
      108 (2,50%)
    7. 2 Arkadiusz Józef Bogucki
      209 (4,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Franciszek Iskra
      203 (4,69%)
    2. 3 Ewa Ślusarczyk
      18 (0,42%)
    3. 4 Rafał Uciński
      144 (3,33%)
    4. 1 Andrzej Warwas
      427 (9,88%)
    5. 5 Iwona Monika Misiopecka-Bilska
      33 (0,76%)
    6. 6 Wiesław Witkowski
      9 (0,21%)
    7. 7 Jolanta Agnieszka Sochacka
      93 (2,15%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Agnieszka Pogodzińska
      147 (3,40%)
    2. 4 Dariusz Marek Pisarek
      67 (1,55%)
    3. 6 Joanna Minda
      16 (0,37%)
    4. 7 Tomasz Ciok
      77 (1,78%)
    5. 5 Karolina Magdalena Godzina
      29 (0,67%)
    6. 1 Paweł Adam Krupa
      379 (8,77%)
    7. 3 Magdalena Joanna Michalska
      42 (0,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogumił Benisławski
      50 (1,16%)
    2. 3 Paweł Adam Kwiatkowski
      24 (0,56%)
    3. 2 Ryszard Chała
      23 (0,53%)
    4. 4 Joanna Rogala-Bastrzyk
      8 (0,19%)
    5. 5 Mirosława Elżbieta Stelmasiuk
      12 (0,28%)
    6. 6 Agnieszka Agata Trojanowska
      12 (0,28%)
    7. 7 Artur Witold Madej
      81 (1,87%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ryszard Tadeusz Orlikowski
      86 (1,99%)
    2. 6 Janusz Piotr Osóbka
      47 (1,09%)
    3. 7 Mariusz Krzysztof Sokołowski
      36 (0,83%)
    4. 5 Jolanta Maria Dulęba
      8 (0,19%)
    5. 2 Maria Kosiec
      35 (0,81%)
    6. 3 Sylwia Jaworska-Sokołowska
      23 (0,53%)
    7. 4 Maria Małgorzata Ciosk
      12 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZE SKARŻYSKO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Bożenna Henryka Zdanowicz
      17 (0,39%)
    2. 4 Artur Ryszard Kondysz
      42 (0,97%)
    3. 5 Małgorzata Katarzyna Matla
      9 (0,21%)
    4. 1 Wiesław Mieczysław Szwajewski
      272 (6,29%)
    5. 7 Krzysztof Sitkowski
      27 (0,62%)
    6. 2 Teresa Anna Jezierska
      49 (1,13%)
    7. 6 Paweł Stefan Hartwich
      23 (0,53%)

    Okręg 3

    Ulice: Armii Krajowej; Asnyka; Gajowa; Górnicza; Grabowa; Grottgera; Kochanowskiego; Konarskiego od nr 2 do końca (parzyste) i od nr 1 do nr 31 (nieparzyste) i od nr 39 do końca (nieparzyste); Krakowska od nr 146 do końca (parzyste); Krasińskiego od nr 18 do końca (parzyste); Łowiecka; Mickiewicza od nr 14 do końca (parzyste) i od nr 17 do końca (nieparzyste); Moniuszki; Orla; Okrzei od nr 1 do końca (nieparzyste); Orkana; Płac Floriański; Ks. Jerzego Popiełuszki od nr 2 do nr 10 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Powstańców Warszawy; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 16 do nr 22 a (parzyste) i od nr 36 do nr 48 (parzyste) oraz od nr 1 do nr 13 (nieparzyste) i od nr 41 do nr 57 (nieparzyste); Pułaskiego od nr 2 do nr 30 (parzyste) i od nr 1 do nr 35 (nieparzyste); Rejowska od nr 2 do nr 28 (parzyste) i od nr 1 do nr 43 (nieparzyste); Pilota Janusza Rybickiego; Sezamkowa; Sienkiewicza; Słowackiego od nr 2 do nr 22 (parzyste) i od nr 1 do 25 (nieparzyste); Sokola od nr 1 do końca (nieparzyste); Sporna; Spółdzielcza od nr 2 do nr 38 (parzyste) i od nr 1 do nr 33 (nieparzyste); Stokowa; Szpitalna; Świętokrzyska; Wiejska od nr 2 do nr 24 (parzyste) i od nr 1 do nr 3 (nieparzyste); Wileńska; Wyspiańskiego; Aleja Tysiąclecia od nr 26 do końca (parzyste) i od nr 27 do końca (nieparzyste); Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ SKARŻYSKA-KAMIENNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jarosław Kotwica
      24 (0,50%)
    2. 2 Joanna Maria Robakowska
      134 (2,78%)
    3. 3 Rafał Sebastian Lewandowski
      163 (3,38%)
    4. 6 Dorota Swajdo
      58 (1,20%)
    5. 7 Michał Fiutowski
      40 (0,83%)
    6. 4 Magdalena Barbara Kalbarczyk
      42 (0,87%)
    7. 1 Konrad Bolesław Krönig
      565 (11,73%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Konrad Leszek Sokół
      223 (4,63%)
    2. 7 Krzysztof Randla
      302 (6,27%)
    3. 1 Piotr Jan Brzeziński
      576 (11,96%)
    4. 5 Sylwia Beata Niegowska
      54 (1,12%)
    5. 3 Mariusz Grzegorz Jędrzejewski
      40 (0,83%)
    6. 6 Magdalena Wiśniewska
      92 (1,91%)
    7. 4 Małgorzata Anna Czajkowska
      94 (1,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Plucner
      106 (2,20%)
    2. 1 Leszek Jarosław Lepiarz
      225 (4,67%)
    3. 6 Paulina Piasta
      23 (0,48%)
    4. 7 Paweł Ireneusz Strzelecki
      23 (0,48%)
    5. 3 Teresa Janina Pniak
      74 (1,54%)
    6. 5 Monika Kępa
      60 (1,25%)
    7. 4 Arnold Adam Migus
      21 (0,44%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Renata Anida Bodo
      47 (0,98%)
    2. 6 Grażyna Jolanta Gorgoń
      32 (0,66%)
    3. 4 Monika Anna Kowalska
      32 (0,66%)
    4. 7 Jacek Wierzchowski
      175 (3,63%)
    5. 1 Mirosław Karol Gibaszewski
      235 (4,88%)
    6. 2 Bartosz Krzysztof Młynarczyk
      140 (2,91%)
    7. 5 Wioletta Monika Tusznio
      31 (0,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Ciepiński
      170 (3,53%)
    2. 2 Jarosław Czarnota
      77 (1,60%)
    3. 7 Lidia Maria Ligór
      18 (0,37%)
    4. 3 Janusz Antoni Jaworski
      10 (0,21%)
    5. 5 Agnieszka Banaś
      30 (0,62%)
    6. 6 Grażyna Kubiak
      9 (0,19%)
    7. 4 Krzysztof Jakub Gruszczyński
      9 (0,19%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paulina Sylwia Oshkina
      48 (1,00%)
    2. 6 Damian Paweł Podsiadlik
      10 (0,21%)
    3. 1 Waldemar Jan Mazur
      183 (3,80%)
    4. 7 Kamil Adam Zdziech
      19 (0,39%)
    5. 4 Bartosz Niziołek
      11 (0,23%)
    6. 5 Irena Glijer
      19 (0,39%)
    7. 3 Urszula Jolanta Skorupa
      35 (0,73%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZE SKARŻYSKO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Konrad Cyprian Wikarjusz
      204 (4,24%)
    2. 4 Jan Konrad Maślikowski
      64 (1,33%)
    3. 3 Katarzyna Sieczka
      42 (0,87%)
    4. 2 Ewa Maria Olszewska
      73 (1,52%)
    5. 7 Michał Andrzej Mańkowski
      135 (2,80%)
    6. 5 Bożena Matla
      7 (0,15%)
    7. 6 Katarzyna Agnieszka Stopa
      12 (0,25%)

    Okręg 4

    Ulice: Akacjowa; Apteczna; Bernatka; Brzozowa; Budowlanych; Bukowa; Energetyków; Grota Roweckiego; Jaworowa; Jesionowa; Kasztanowa; Klonowa; Konarskiego od nr 33 do nr 37 (nieparzyste); Konopnickiej; Krakowska od nr 8 do nr 144 c (parzyste) i od nr 111 do końca (nieparzyste); Krasińskiego od nr 2 do nr 16 (parzyste) i od nr 1 do końca (nieparzyste); Legionów od nr 2 do nr 62 (parzyste); od nr 1 do nr 61 (nieparzyste); Lipowa; Łąkowa; Metalowców; Mickiewicza od nr 2 do nr 12 (parzyste) i od nr 1 do 15 (nieparzyste); Mostowa; Aleja Niepodległości od nr l do nr 77 (nieparzyste); Niska od nr 2 do nr 8 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste); Norwida; Odlewnicza; Okrzei od nr 2 do końca (parzyste); Paryska; Aleja Marszałka J. Piłsudskiego od nr 2 do nr 14 (parzyste) i od nr 24 do nr 34 (parzyste) oraz od nr 15 do nr 39 (nieparzyste) oraz nr 50; Polna; Południowa; Ponurego; Ks. Jerzego Popiełuszki od nr 12 do końca (parzyste) i od nr 1 1 do końca (nieparzyste); Prusa; Sikorskiego; Słowackiego od nr 24 do końca (parzyste) i od nr 27 do końca (nieparzyste); Tartaczna; Tokarska; Topolowa; Torowa; Traugutta; Ale Tysiąclecia od nr 2 do nr 24 (parzyste) i od nr 1 do nr 25 (nieparzyste); Urzędnicza; Żytnia;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ SKARŻYSKA-KAMIENNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Grażyna Barbara Majewska
      121 (2,28%)
    2. 2 Janusz Marian Ordyński
      144 (2,72%)
    3. 1 Krystyna Górnaś-Salata
      317 (5,98%)
    4. 3 Monika Joanna Kuśmierczyk
      61 (1,15%)
    5. 6 Michał Zdzisław Bilski
      15 (0,28%)
    6. 5 Jacek Michał Kurpeta
      37 (0,70%)
    7. 7 Michał Maciej Waligóra
      50 (0,94%)
    8. 8 Edyta Sylwia Górlicka
      85 (1,60%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Wiktor Artur Geller
      116 (2,19%)
    2. 7 Iwona Winiarska
      35 (0,66%)
    3. 1 Mariusz Bodo
      901 (17,00%)
    4. 2 Jerzy Tadeusz Stopa
      162 (3,06%)
    5. 4 Justyna Anna Warwas
      44 (0,83%)
    6. 5 Kamil Krystian Sasal
      91 (1,72%)
    7. 3 Przemysław Bieniek
      117 (2,21%)
    8. 6 Renata Barbara Kasprzycka
      69 (1,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Bożena Małgorzata Burchart
      28 (0,53%)
    2. 1 Marcin Kruk
      86 (1,62%)
    3. 4 Krzysztof Ogłoza
      147 (2,77%)
    4. 6 Monika Agata Kowalska
      29 (0,55%)
    5. 2 Marek Jerzy Miernik
      49 (0,92%)
    6. 8 Grzegorz Paździsz
      155 (2,92%)
    7. 3 Jacek Mirosław Jamroz
      173 (3,26%)
    8. 5 Natalia Anna Sasal
      25 (0,47%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Leszek Golik
      395 (7,45%)
    2. 3 Ryszard Kaleta
      160 (3,02%)
    3. 5 Grażyna Pająk
      71 (1,34%)
    4. 7 Igor Maciej Hentka
      75 (1,42%)
    5. 2 Mikołaj Kwaśniak
      255 (4,81%)
    6. 8 Radosław Adam Żmijewski
      107 (2,02%)
    7. 4 Agnieszka Regina Winiarska
      45 (0,85%)
    8. 6 Teresa Ziomek
      15 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Poznański
      78 (1,47%)
    2. 2 Krzysztof Piotr Jędrzejczyk
      20 (0,38%)
    3. 3 Karol Mateusz Gregiel
      82 (1,55%)
    4. 4 Sławomir Bogdan Ślęzak
      3 (0,06%)
    5. 5 Piotr Andrzej Starnowski
      6 (0,11%)
    6. 8 Maria Ewa Winiarska
      16 (0,30%)
    7. 7 Anna Świercz
      17 (0,32%)
    8. 6 Małgorzata Benisławska
      9 (0,17%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Henryk Zalega
      158 (2,98%)
    2. 2 Halina Karpińska
      157 (2,96%)
    3. 3 Bronisław Józef Pisarski
      67 (1,26%)
    4. 4 Grażyna Stanisława Sobutka
      8 (0,15%)
    5. 5 Bogdan Krawczyk
      22 (0,42%)
    6. 6 Mateusz Marcin Zep
      35 (0,66%)
    7. 7 Anna Mariola Kędzierska-Pejas
      23 (0,43%)

    KOMITET WYBORCZY LEPSZE SKARŻYSKO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Józef Tomasz Nowak
      91 (1,72%)
    2. 7 Agnieszka Mirosława Kamińska
      42 (0,79%)
    3. 5 Bartosz Julian Stopa
      7 (0,13%)
    4. 2 Agnieszka Anna Buryło
      35 (0,66%)
    5. 1 Ewa Justyna Warszawa
      120 (2,26%)
    6. 4 Katarzyna Anna Bilska
      54 (1,02%)
    7. 8 Łukasz Wisowaty
      36 (0,68%)
    8. 6 Maciej Tomasz Wesołowski
      34 (0,64%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Najczęściej czytane