Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Skalbmierz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    część miasta Skalbmierz-ulice: Kanonijska, M. Reja, Ppor. Sokoła, T. Kościuszki.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Leszek Andrzej Śmiech
      110 (48,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Krystian Kazimierz Łudzik
      16 (7,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SKALBMIERZ NASZ DOM

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zbigniew Jan Kaciński
      47 (20,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SKALBMIERZA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Tomasz Konrad Paryż
      53 (23,45%)

    Okręg 2

    część miasta Skalbmierz-ulice: 1 - go Maja, A. Mickiewicza, Gen. Wł. Andersa, K. Pułaskiego, M. Kopernika, Partyzantów, Ppor. Brzozy II-go, Republiki Partyzanckiej, św. Jana Pawła II.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Jacek Juszczyk
      111 (48,90%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Białczyk
      94 (41,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ZIEMIA SKALBMIERSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krzysztof Antoni Zyguła
      22 (9,69%)

    Okręg 3

    część miasta Skalbmierz-ulice: 5 - go Sierpnia, Kępa, pl. M. Curie-Skłodowskiej, Szkolna, Wincentego Witosa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tadeusz Adam Kotyza
      102 (53,68%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Teresa Kulczyńska
      23 (12,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SKALBMIERZ NASZ DOM

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grzegorz Śliwiński
      65 (34,21%)

    Okręg 4

    sołectwa: Bełzów, Boszczynek, Szczekarzów.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Monika Elżbieta Jaskuła
      79 (40,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Janus
      79 (40,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marta Anna Pisarek
      36 (18,56%)

    Okręg 5

    sołectwa: Bolowiec, Małoszów, Przybenice.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Leszek Walczak
      103 (54,79%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Waldemar Stanisław Musiał
      85 (45,21%)

    Okręg 6

    sołectwa: Kózki, Sielec Biskupi, Zakrzów.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Janusz Buras
      157 (57,51%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jerzy Roman Czapla
      116 (42,49%)

    Okręg 7

    sołectwa: Baranów, Sietejów, Zakrzówek.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Zbigniew Bil
      92 (48,17%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Stanisław Marian Grądek
      99 (51,83%)

    Okręg 8

    sołectwa: Tempoczów-Kolonia, Tempoczów-Rędziny.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Helena Robak
      63 (29,86%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marian Józef Jakubas
      101 (47,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Albert Łukasz Jackiewicz
      47 (22,27%)

    Okręg 9

    sołectwo: Rosiejów.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mariola Iwona Bączek
      49 (37,98%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Augustyn Nowak
      80 (62,02%)

    Okręg 10

    sołectwa: Podgaje, Szarbia Zwierzyniecka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tadeusz Andrzej Wójcik
      88 (57,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Tomasz Łukasz Pawlik
      64 (42,11%)

    Okręg 11

    sołectwo: Drożejowice.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Grażyna Śliwa
      106 (51,71%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Krzysztof Banaś
      99 (48,29%)

    Okręg 12

    sołectwa: Grodzonowice, Sielec-Kolonia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Mirosław Buda
      96 (50,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ZIEMIA SKALBMIERSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Robert Krzysztof Różycki
      93 (49,21%)

    Okręg 13

    sołectwa: Kobylniki, Krępice.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Grażyna Tańcula
      65 (33,33%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wiesław Roch Krawiec
      130 (66,67%)

    Okręg 14

    część sołectwa Topola nr : 131 - 182, 189 - 266, 268 - 276, 278 do końca.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Stanisław Fakowski
      74 (38,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Agnieszka Anna Wiertek
      119 (61,66%)

    Okręg 15

    część sołectwa Topola nr : 1 - 130, 183 - 188, 267, 277.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zbigniew Bator
      107 (51,44%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aleksandra Jadwiga Nowak
      33 (15,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ZIEMIA SKALBMIERSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dominik Klasiński
      68 (32,69%)