Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO: BAGIENICE DUŻE, SOŁECTWO BAGIENICE MAŁE, SOŁECTWO BAGIENICE NOWE, SOŁECTWO GOŚCISZKA 1 - 48, MIEJSCOWOŚĆ: WYGODA
Pokaż więcej
Waldemar Skuza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(50,33%)
Piotr Łebkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
76
(49,67%)
Okręg 2
SOŁECTWO: GOŚCISZKA 49 - 139
Pokaż więcej
Zdzisław Malanowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(21,18%)
Irena Katarzyna Dworecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
56
(32,94%)
Aneta Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA
8
(4,71%)
Marek Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018
70
(41,18%)
Okręg 3
SOŁECTWO: ZIELONA ul. 1 - GO MAJA 1A - 2, ul. OBWODOWA
Pokaż więcej
Barbara Ewa Socińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(48,89%)
Beata Gadzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
29
(21,48%)
Danuta Ożarowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA
14
(10,37%)
Dorota Irena Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(19,26%)
Okręg 4
SOŁECTWO: ZIELONA ul. 1 - GO MAJA PARZYSTE 4A - 8D, ul. PIWNA, ul. ROBOTNICZA, ul. POGODNA
Pokaż więcej
Beata Raźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
52
(28,11%)
Tomasz Wiloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA
24
(12,97%)
Marcin Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO
58
(31,35%)
Andrzej Krzywda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(18,38%)
Michał Świniarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018
17
(9,19%)
Okręg 5
SOŁECTWO: ZIELONA ul. 1 - GO MAJA NIEPARZYSTE 3 - 113A, PARZYSTE 78A - 148, UL POLNA.
Pokaż więcej
Ewa Pietrzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(26,54%)
Jerzy Milewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
63
(38,89%)
Maria Puszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA
7
(4,32%)
Miłosz Matyjasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO
37
(22,84%)
Agnieszka Sękowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(7,41%)
Okręg 6
SOŁECTWO: ZIELONA ul. KAMIONKOWA, ul. OGRODOWA, ul. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, ul. WYZWOLENIA
Pokaż więcej
Waldemar Pasikowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(21,23%)
Małgorzata Stanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
6
(4,11%)
Sylwia Prusak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA
14
(9,59%)
Dariusz Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO
78
(53,42%)
Ireneusz Władysław Kramkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(11,64%)
Okręg 7
SOŁECTWO ZIELONA: ul. MARII DĄBROWSKIEJ, 1 - GO MAJA PARZYSTE 10 - 76, 98 - 98E, ul. SZKOLNA, ul. SŁONECZNA
Pokaż więcej
Magdalena Rochna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(30,36%)
Agnieszka Szeluga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
50
(29,76%)
Dariusz Marcinkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA
31
(18,45%)
Andrzej Tadeusz Naworski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(21,43%)
Okręg 8
SOŁECTWO NIDZGORA, SOŁECTWO OLSZEWKO, MIEJSCOWOŚĆ: OLSZEWKO, MIEJSCOWOŚĆ CHODUBKA, SOŁECTWO KUCZBORK-WIEŚ, ul. GLINKI, ul. OGRODOWA
Pokaż więcej
Zygmunt Piotr Pstrągowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(17,09%)
Wojciech Jarzynka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
59
(29,65%)
Jolanta Teresa Sękowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO
66
(33,17%)
Michał Tadeusz Wysocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(5,03%)
Jarosław Szczech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018
30
(15,08%)
Okręg 9
SOŁECTWO KUCZBORK-WIEŚ: ul. ADAMA MICKIEWICZA, ul. NOWE OSIEDLE, ul. MAZOWIECKA , ul. ZACHODNIA, ul. PÓŁNOCNA MIEJSCOWOŚĆ: PRZYSPA
Pokaż więcej
Witold Wiktor Sznyter
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(14,29%)
Dariusz Wojciech Piejdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO
148
(78,31%)
Marianna Tylicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(7,41%)
Okręg 10
SOŁECTWO KUCZBORK-OSADA: ul. ADAMA MICKIEWICZA ul. ŚWIERKOWA, ul. MŁYŃSKA ul. STARY RYNEK, MIEJSCOWOŚĆ: KOZIELSK
Pokaż więcej
Adam Andrzej Głuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
29
(18,13%)
Iwona Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA
24
(15,00%)
Sylwia Stępka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO
65
(40,63%)
Teresa Gburczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(3,75%)
Małgorzata Nierzwicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018
36
(22,50%)
Okręg 11
SOŁECTWO KRZYWKI-BRATKI, SOŁECTWO OSOWA-MIANOWO, MIEJSCOWOŚĆ: MIANOWO, MIEJSCOWOŚĆ: OSOWA
Pokaż więcej
Dawid Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
32
(29,63%)
Teresa Trzcińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO
37
(34,26%)
Dorota Szczechowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(20,37%)
Agnieszka Dobrzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018
17
(15,74%)
Okręg 12
SOŁECTWO ŁĄŻEK: MIEJSCOWOŚĆ: ŁĄŻEK, MIEJSCOWOŚĆ: NIEDZIAŁKI, SOŁECTWO SZRONKA
Pokaż więcej
Marcin Krogulski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(37,50%)
Dariusz Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO
50
(36,76%)
Ireneusz Konarzewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(25,74%)
Okręg 13
SOŁECTWO NOWA WIEŚ
Pokaż więcej
Jacek Lukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO
47
(36,72%)
Jolanta Ewa Stanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(17,19%)
Jerzy Cencelewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018
23
(17,97%)
Andrzej Rymarczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
36
(28,13%)
Okręg 14
SOŁECTWO SARNOWO, SOŁECTWO CHOJNOWO 1 - 12 I OD 105 - 117
Pokaż więcej
Eugeniusz Majewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(39,06%)
Małgorzata Szlejzer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
6
(4,69%)
Krzysztof Ogrodowczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA
6
(4,69%)
Anna Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRZYBICKIEGO
23
(17,97%)
Agnieszka Rzymowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WZU 2018
43
(33,59%)
Okręg 15
SOŁECTWO CHOJNOWO: 13 - 104
Pokaż więcej
Arkadiusz Kacprzycki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
124
(62,94%)
Jan Wółkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM
17
(8,63%)
Jerzy Piórek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KRAWCZYKA
12
(6,09%)
Ilona Maria Kosek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(22,34%)