Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Siedlce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Luiza Marzęcka-Strzałek
146
(1,90%)
-
1
Jan Osiej
902
(11,71%)
-
3
Piotr Konrad Woźnica
326
(4,23%)
-
5
Małgorzata Biaduń
171
(2,22%)
-
6
Jacek Piotr Kuźniarski
480
(6,23%)
-
4
Aldona Agata Rosa
108
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Piotr Krzysztof Naumiuk
143
(1,86%)
-
2
Małgorzata Cepek
857
(11,13%)
-
1
Sławomir Dariusz Piotrowski
848
(11,01%)
-
3
Jadwiga Lucyna Prokurat
331
(4,30%)
-
4
Małgorzata Zdunek
289
(3,75%)
-
6
Leszek Borkowski
557
(7,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zygmunt Jakub Wielogórski
457
(5,93%)
-
2
Marek Plichta
362
(4,70%)
-
3
Ewa Zielińska
228
(2,96%)
-
6
Dariusz Zbigniew Stopa
1 278
(16,59%)
-
5
Anna Małgorzata Stańczuk
140
(1,82%)
-
4
Magdalena Wysocka
80
(1,04%)
Okręg 2
Skórzec, Wodynie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Grażyna Pietrak
289
(5,21%)
-
3
Łukasz Alaba
48
(0,87%)
-
5
Andrzej Satyła
63
(1,14%)
-
4
Magdalena Miazga
69
(1,24%)
-
2
Jacek Kluczek
179
(3,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Edward Kokoszka
927
(16,72%)
-
5
Marek Sulej
211
(3,81%)
-
4
Jadwiga Będkowska
304
(5,48%)
-
1
Marian Jerzy Sekulski
732
(13,21%)
-
3
Grażyna Chraniuk
582
(10,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Agnieszka Maria Szostek
314
(5,66%)
-
3
Elżbieta Łastowska
160
(2,89%)
-
5
Benon Kukla
571
(10,30%)
-
1
Stanisław Kaliński
691
(12,47%)
-
2
Michał Gajowniczek
403
(7,27%)
Okręg 3
Kotuń, Mokobody, Suchożebry
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
5
Karolina Danuta Centkowska
22
(0,27%)
-
6
Jacek Maksymilian Szymański
51
(0,63%)
-
2
Karol Wołosiewicz
194
(2,38%)
-
7
Grzegorz Wacław Olszewski
330
(4,05%)
-
4
Katarzyna Dmowska
92
(1,13%)
-
1
Janusz Stanisław Ciok
218
(2,68%)
-
3
Magdalena Aldona Paczóska
602
(7,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Agnieszka Soszyńska
560
(6,87%)
-
3
Dorota Todorska
304
(3,73%)
-
6
Iwona Marianna Jastrzębska
319
(3,92%)
-
1
Bartłomiej Kurkus
991
(12,16%)
-
2
Witold Wiktor Kąkol
575
(7,06%)
-
7
Jerzy Tadeusz Pawlik
112
(1,37%)
-
4
Bogusław Waldemar Gruszka
415
(5,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Małgorzata Grażyna Stolarzewska-Sierakowska
813
(9,98%)
-
2
Jan Kuć
810
(9,94%)
-
3
Józefa Marianna Rychlik
495
(6,08%)
-
4
Wiesław Stanisław Klimek
130
(1,60%)
-
5
Agnieszka Woźny
189
(2,32%)
-
6
Daniel Polkowski
774
(9,50%)
-
7
Justyna Poboży
152
(1,87%)
Okręg 4
Korczew, Mordy, Paprotnia, Przesmyki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Grzegorz Koryciński
107
(1,72%)
-
4
Katarzyna Wiktoria Sawicka
30
(0,48%)
-
5
Elżbieta Małgorzata Pazik
18
(0,29%)
-
6
Kamil Pawłowski
112
(1,81%)
-
1
Stanisław Jan Ładziak
382
(6,16%)
-
2
Jolanta Stańczuk
187
(3,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Iwona Agnieszka Kryńska
319
(5,14%)
-
4
Teresa Kozos
403
(6,50%)
-
6
Ewa Elżbieta Jarocka
460
(7,42%)
-
3
Grzegorz Miezianko
700
(11,28%)
-
2
Wojciech Łęczycki
314
(5,06%)
-
1
Marek Gorzała
712
(11,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jolanta Franczuk
588
(9,48%)
-
6
Sławomir Sylwester Orzyłowski
204
(3,29%)
-
5
Ewa Kamińska
156
(2,51%)
-
1
Piotr Dymowski
901
(14,53%)
-
4
Jolanta Krystyna Wakulińska
231
(3,72%)
-
3
Mieczysław Stanisław Ślaz
379
(6,11%)
Okręg 5
Domanice, Wiśniew, Zbuczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Renata Agata Waszkiewicz
40
(0,47%)
-
2
Sławomir Orzyłowski
175
(2,04%)
-
5
Wojciech Maciej Jurzyk
235
(2,74%)
-
3
Beata Maria Rybaczewska
223
(2,60%)
-
1
Jacek Maciej Izdebski
480
(5,59%)
-
7
Bartosz Przemysław Kurowski
171
(1,99%)
-
6
Martyna Jastrzębska
179
(2,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Kazimierz Prochenka
1 046
(12,18%)
-
2
Antoni Marian Wiszniewski
585
(6,81%)
-
5
Maria Teresa Konstańczuk
475
(5,53%)
-
3
Grzegorz Józef Pomikło
647
(7,53%)
-
4
Wojciech Biarda
790
(9,20%)
-
6
Małgorzata Maria Dymecka
528
(6,15%)
-
7
Marlena Anna Paczek
407
(4,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Adam Górka
294
(3,42%)
-
3
Małgorzata Borkowska
212
(2,47%)
-
7
Beata Małgorzata Sieczkiewicz
250
(2,91%)
-
6
Agata Cisak
178
(2,07%)
-
4
Tomasz Jan Miszta
910
(10,60%)
-
1
Andrzej Bogdan Wróbel
545
(6,35%)
-
5
Dariusz Ignacy Młynarczyk
218
(2,54%)