Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Luzino

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Luzino ulice: Czesława Miłosza, Drzewiarza, Gen. Dąbrowskiego, Gen. Fieldorfa, Gen. Pułaskiego, Graniczna, Gryfa Pomorskiego, Grzybowa, Jana Pawła II, Kamienna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Ks. Jana Twardowskiego, Ks. Jastaka, Ks. Sumińskiego, Kusocińskiego, Majkowskiego, Majora Sucharskiego, Mickiewicza, Obrońców Poczty Gdańskiej, Obrońców Westerplatte, Olimpijska, Osiedlowa, Partyzantów, Polna, Prosta, Przemysłowa, Przy Torze, Pułkownika Dąbka, Siostry Faustyny, Spacerowa, Solidarności, Tartaczna, Wejherowska, Wielki Las, Władysława Markowskiego, Wojska Polskiego, Borowikowa, Kurkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Jan Millek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LUZIŃSKA

    161 (34,85%)

    Wiesław Marian Trepczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    301 (65,15%)

    Okręg 2

    Sołectwo Luzino ulice: Akacjowa, Bukowa, Ceynowy, Cicha, Cisowa, Cedrowa, Derdowskiego, Dębowa, Dobra, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Letnia, Lęborska, Lipowa, Modrzewiowa, Olchowa, Orzechowa, Północna, Przyleśna, Sosnowa, Spółdzielców, Wierzbowa, Wilczka, Wybickiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Ewa Labudda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LUZIŃSKA

    120 (24,29%)

    Dariusz Adam Richert

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    208 (42,11%)

    Kazimierz Kulhawik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄSIEDZI

    166 (33,60%)

    Okręg 3

    Sołectwo Luzino ulice: Asnyka, Borówkowa, Chabrowa, Grabowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jodłowa, Konwaliowa, Malinowa, Oliwkowa, Owocowa, Paraszyńska, Południowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Słowackiego, Strzebielińska, Świerkowa, Truskawkowa, Wąska, Wiejska, Wrzosowa, Żurawinowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Magdalena Szczepaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LUZIŃSKA

    195 (48,39%)

    Aleksandra Stanisława Meyer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA MEYER

    208 (51,61%)

    Okręg 4

    Sołectwo Luzino ulice: 10 Marca, 3 Maja, Bankowa, Bądkowskiego, Biała, Bursztynowa, Brylantowa, Diamentowa, Długa, Fiołkowa, Gen. Hallera, Gen. Sikorskiego, Grodzka, Jana Waraksy, Jasna, Jaśminowa, Koralowa, Krokusowa, Kryształowa, Ks. Rzepczyńskiego, Ks. Wryczy, Majora Hubala, Miętowa, Narcyzowa, Ofiar Grudnia 1970, Ofiar Stutthofu, Okrężna, Perłowa, Poprzeczna, Por. Bernarda Michałki, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Starowiejska, Strażacka, Szafirowa, Szmaragdowa, Topazowa, Turkusowa, Zakątna, Zbigniewa Herberta, Złota, Żołnierzy Niezłomnych

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Krzysztof Mutka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LUZIŃSKA

    262 (54,47%)

    Stanisław Wacław Cejrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    219 (45,53%)

    Okręg 5

    Sołectwo Luzino ulice: Abrahama, Chopina, Chrobrego, Kaszubska, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Ks. Gończa, Ks. Machalewskiego, Ks. Sychty, Leona Roppla, Ogrodowa, Okólna, Pomorska, Remusa, Rotmistrza Pileckiego, Rybacka, Rzeczna, Sobieskiego, Stolema, Szkolna, Wejhera, Wiśniowa, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Łukasz Slas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LUZIŃSKA

    263 (56,68%)

    Ryszard Antoni Kryża

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    201 (43,32%)

    Okręg 6

    Sołectwo Luzino ulice: Dolna, Grabskiego, Krótka, Krzywa, Kuczewska, Łączna, Miła, Młyńska, Pawła Miotk, Piaskowa, Piękna, Robakowska, Wolna, Wspólna, Zacisze, Zgody, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Jarosław Zelewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LUZIŃSKA

    197 (46,14%)

    Sylwester Grzegorz Piątek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    230 (53,86%)

    Okręg 7

    Sołectwo Luzino ulice: Brzozowa, Kwiatowa, Lawendowa, Łąkowa, Podgórna, Robotnicza, Słoneczna, Wschodnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartłomiej Teodor Formela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Kębłowo ulice: Akacjowa, Baczyńskiego, Borówkowa, Brzechwy, Brzozowa, Bukowa, Charwatyńska, Dębowa, Diamentowa, Fiołkowa, Gen. Fieldorfa, Jagodowa, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Krótka, Lazurowa, Leszczynowa, Leśna Polana, Lęborska, Lipowa, Łąkowa, Makowa, Mickiewicza, Miętowa, Mjr. Szendzielarza, Narcyzowa, Norwida, Orzechowa, Reja, Reymonta, Rolnicza, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Sienkiewicza, Słowackiego, Spokojna, Staffa, Szafirowa, Świerkowa, Wiejska (od skrzyżowania z ul. Charwatyńską do skrzyżowania z ul. Chłopską, Ludową), Witosa, Wrzosowa, Wspólna, Zamkowa, Zbożowa, Żurawinowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Siulkowski-Wytwer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LUZIŃSKA

    166 (47,43%)

    Stanisław Engelbrecht

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    184 (52,57%)

    Okręg 9

    Sołectwo Kębłowo ulice: 11 Listopada, Abrahama, Barokowa, Bursztynowa, Chłopska, Doktora Jagalskiego, Gen. Andersa, Gospodarska, Graniczna, Herberta, Heweliusza, Jodłowa, Kopernika, Kościuszki, Krokusowa, ks. Twardowskiego, Lema, Leśnicza, Łączna, Miłosza, Modrzewiowa, Morska, Obr. Helu, Okrężna, Orzeszkowej, Perłowa, Przyleśna, Pszczelarska, Solidarności, Strażacka, Śliwkowa, Uczniowska, Wejherowska, Wiejska (od skrzyżowania z ul. Chłopską, Ludową do skrzyżowania z ul. Wejherowską) Wiśniowa, Wolności, Zagrodowa, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Franciszek Koszałka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LUZIŃSKA

    172 (44,91%)

    Zenon Daniel Dawidowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    211 (55,09%)

    Okręg 10

    Sołectwo Kębłowo ulice: 10 Lutego, 3 Maja, Broniewskiego, Cedrowa, Chopina, Chrobrego, Daglezjowa, Gdańska, Gen. Bema, Gen. Hallera, Grabowa, Gryczana, Hetmańska, Husarska, Kasztelańska, Klonowa, Kochanowskiego, Komandorska, Konopnickiej, Krasickiego, Krucza, Ks. Popiełuszki, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Ludowa, Ogrodowa, Olchowa, Piaskowa, Polna, Północna, Prosta, Prusa, Pszeniczna, Rzepakowa, Siewna, Sobieskiego, Sosnowa, Starowiejska, Świętej Jadwigi, Topolowa, Waszyngtona, Wejhera, Wierzbowa, Wybickiego, Zakątna, Zamenhoffa, Żurawia, Żwirki i Wigury

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Patryk Karol Miotke

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Zelewo, Kochanowo, Zielnowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Jan Groth

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    123 (33,88%)

    Kazimierz Franciszek Budnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄSIEDZI

    52 (14,33%)

    Łucja Urszula Tokarska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁUCJA TOKARSKA

    188 (51,79%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Robakowo, Sychowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edmund Słowi

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    231 (45,65%)

    Jakub Henryk Kunz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „JAKUB KUNZ”

    275 (54,35%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Milwino, Dąbrówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rajmund Franciszek Gaffke

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LUZIŃSKA

    67 (23,67%)

    Sylwia Agnieszka Trepczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    216 (76,33%)

    Okręg 14

    Sołectwo Barłomino

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Andrzej Stenka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Wyszecino, Tępcz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Rozalia Licau

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM

    0 (0,00%)