Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grochowiska, Okrężna, Szkolna, Topolowa, Lotników Liberatora
Pokaż więcej
Dominik Adrian Przybyło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(20,48%)
Robert Grzesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
132
(79,52%)
Okręg 2
Akacjowa, Kasztanowa, Kościelna, Witosa nr 75 - 87 nr nieparzyste, od 88 do końca
Pokaż więcej
Eugeniusz Władysław Stanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
0
(0,00%)
Okręg 3
Dębowa, Kopernika od nr 81 do końca, Mickiewicza, Szczucińska od nr 73 do końca nr nieparzyste, Wierzbowa
Pokaż więcej
Grzegorz Stanisław Moździerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
73
(37,06%)
Czesław Miotła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(17,26%)
Zbigniew Toczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
90
(45,69%)
Okręg 4
Cicha, Jagiellońska, Mały Dwór, Polna, Słoneczna, Strażacka, pl. Św. Kazimierza, Józefa Otfinowskiego, Ks. Henryka Florka, Ks. Ignacego Piwowarskiego
Pokaż więcej
Bernadetta Pikul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
61
(29,47%)
Michał Wolak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(28,99%)
Michał Adam Błach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
86
(41,55%)
Okręg 5
Narożniki nr 6 - 25, 28 - 46c nr parzyste, Górki, Leśna, Orzeszkowej nr 1 - 32
Pokaż więcej
Witold Henryk Łącz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
67
(24,63%)
Kazimierz Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(41,54%)
Alfreda Szkotak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
92
(33,82%)
Okręg 6
Witosa nr 1 - 74, 76 - 82 nr parzyste, Kopernika nr 4 - 80
Pokaż więcej
Kazimierz Giża
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
111
(45,49%)
Ryszard Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
133
(54,51%)
Okręg 7
Szczucińska nr 9 - 72, 76 do końca parzyste, Zadębie, Orzeszkowej nr 33 - 90, 101 - końca nr nieparzyste
Pokaż więcej
Bogusława Witaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
47
(26,70%)
Łukasz Szwajkosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(28,98%)
Stefan Kacała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
78
(44,32%)
Okręg 8
Narożniki nr 27 - 55 nr nieparzyste, od nr 56 do końca, Graniczna, E. Orzeszkowej od nr 98 do końca nr parzyste, Wesoła, Zdrojowa, Spacerowa
Pokaż więcej
Maria Cedzidło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
39
(26,17%)
Grzegorz Wiesław Golemo
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(13,42%)
Ryszard Wąż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
90
(60,40%)
Okręg 9
600 - Lecia Luszowic, Doktora Suwady, Mielecka, Słoneczna, Zachodnia, Tarnowska nr 1 - 47a, Witosa nr 5 - 105
Pokaż więcej
Halina Jużba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
65
(35,14%)
Małgorzata Ślipek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(29,19%)
Władysław Bator
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
66
(35,68%)
Okręg 10
Tarło, Dąbrowska, Pl. Św. Józefa, Krótka, Dworska od nr 84 do końca, Poprzeczna, Ks. Leśniaka
Pokaż więcej
Marcin Łukasz Zuziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
88
(35,48%)
Augustyn Michał Niemczura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(28,63%)
Krzysztof Mędala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
89
(35,89%)
Okręg 11
Tarnowska od nr 48 do końca, Brzozowa, Równoległa
Pokaż więcej
Celina Ramocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
85
(36,02%)
Józef Foszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
151
(63,98%)
Okręg 12
Kwiatowa, Leśna, Polna, Nadbrzeżna, Dworska nr 2 - 83, Dębowa, Starowiejska, Witosa od nr 106 do końca
Pokaż więcej
Marek Biel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
83
(51,88%)
Łukasz Marek Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(23,75%)
Marzena Maria Drożdżowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
39
(24,38%)
Okręg 13
Maria Monika Wąż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
71
(32,27%)
Kinga Burzec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(24,55%)
Antoni Maciej Kusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
95
(43,18%)
Okręg 14
Bogdan Tadeusz Pikul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
120
(42,11%)
Mariusz Krzysztof Bąba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(14,04%)
Alicja Teresa Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
117
(41,05%)
Paweł Piotr Jagiełło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA OBYWATELI
8
(2,81%)
Okręg 15
Maria Wałaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA
81
(31,40%)
Stanisław Warzecha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(24,81%)
Stanisław Żurawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA
113
(43,80%)