Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Zakrzewek
Pokaż więcej
Marian Sylwester Plamowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(33,33%)
Agnieszka Justyna Trawińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA
110
(66,67%)
Okręg 2
Sołectwo Łysek
Pokaż więcej
Paweł Janusz Sowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA
118
(67,82%)
Andrzej Walter
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(32,18%)
Okręg 3
Sołectwo Morzyczyn
Pokaż więcej
Sławomir Kozyra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(46,67%)
Adam Pańka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(53,33%)
Okręg 4
Sołectwa: Kalina, Stara Ruda
Pokaż więcej
Leszek Jan Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(25,00%)
Paweł Władysław Liśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA
81
(31,64%)
Halina Molenda-Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
111
(43,36%)
Okręg 5
Sołectwo Wilcza Kłoda
Pokaż więcej
Kazimierz Zdrojewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Racięcin
Pokaż więcej
Jan Jakubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwa: Sadlno, Helenowo
Pokaż więcej
Elżbieta Józefa Walicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwa: Słomkowo, Witkowice, Kwiatkowo
Pokaż więcej
Janusz Marian Mroczkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwa: Kazubek, Ziemięcin
Pokaż więcej
Włodzimierz Gemziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(39,41%)
Agata Korytowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA
44
(25,88%)
Agnieszka Małgorzata Bańczyk-Andrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA ANDRZEJEWSKIEGO
59
(34,71%)
Okręg 10
Sołectwo Kryszkowice
Pokaż więcej
Piotr Paweł Krygier
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(30,30%)
Jan Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA
115
(69,70%)
Okręg 11
Sołectwo Tomisławice
Pokaż więcej
Józef Czesław Imbiorski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(46,51%)
Kazimierz Stanisław Stanny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA
92
(53,49%)
Okręg 12
Sołectwo Wierzbinek
Pokaż więcej
Janusz Andrzej Jarkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA
66
(23,49%)
Dariusz Bąkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BĄKOWSKIEGO
87
(30,96%)
Ryszard Andrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA ANDRZEJEWSKIEGO
128
(45,55%)
Okręg 13
Sołectwa: Boguszyce, Synogać
Pokaż więcej
Wiktor Malcer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
135
(58,44%)
Lech Grzegorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA ANDRZEJEWSKIEGO
22
(9,52%)
Jan Matuszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(32,03%)
Okręg 14
Sołectwa: Zaryń, Zielonka
Pokaż więcej
Bogdan Bernard Kaczalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZCZEPANKIEWICZA
124
(52,77%)
Zygmunt Markiewicz
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
30
(12,77%)
Gabriela Andrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELI ANDRZEJEWSKIEJ
81
(34,47%)
Okręg 15
Sołectwa: Mąkoszyn, Goczki, Posada
Pokaż więcej
Dariusz Zbigniew Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)