Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
17 Marca 1 - 2, 38 - 46, Adama Mickiewicza 3 - 6, Agrestowa, Akacjowa, Akademicka, Aleja Celników Polskich, Aleja Rodła, Aleja wojska Polskiego, Boczna, Brukowa, Brzozowa, Bukowa, Bulwar Nad Nogatem im. Macieja Kilarskiego, Bydgoska, Ceglana, Ciepła, Cisowa, Czereśniowa, Daleka, Dębowa, Dworcowa, Działkowa, Elbląska, Fryderyka Chopina, Gen. Grota-Roweckiego, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Władysława Andersa, Głogowa, Główna, Grudziądzka, Heleny i Stanisława Sierakowskich, Jana Kiepury, Jarosława Dąbrowskiego, Jaśminowa, Jesionowa, Józefa Piłsudskiego, Karola Szymanowskiego, Kielecka, Klonowa, Koszykowa, Kościelna, Krzywa, Kwiatowa, Kwidzyńska, Leśna, Lotnicza, Lubelska, Ludwika Solskiego, Łąkowa, Maksymiliana Krajewskiego, Malinowa, Marszałkowska, Mazurów, Mikołaja Reja, Młodych, Most imienia Pawła Włodkowica, Most im. św. Wojciecha, Nogatowa, Ogrodowa, Okopowa, Parkowa, Piaskowa, Piastowska, Pilotów, Plac Kazimierza Jagiellończyka, Plac Wiesława Jedlińskiego, Pl. Gabriela Narutowicza, Poczty Gdańskiej, Pomorska, Porzeczkowa, Rakowiec, Rondo im. Związku Polaków "Młody Las", Rondo Kazimierza Jagiellończyka, Rondo Lotników Polskich, Rondo Portowe, Rondo Przewodników Malborskich, Rondo Solidarności, Różana, Saperów, Skwer Żołnierzy wyklętych, Sportowa, Stare Miasto, Starościańska, Tadeusza Kościuszki, Tczewska, Topolowa, Toruńska, Trakt Jana Pawła II, Walerego Wróblewskiego, Wałowa, Warecka, Warszawska, Warsztatowa, Wąska, Wierzbowa, Wilcza, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wiślana, Wołyńska, Wspólna, Zamkowa, Zieleniecka, Żelazna, Żuławska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Robert Gross
44
(1,01%)
-
5
Maciej Cymański
169
(3,88%)
-
1
Wioletta Klepacka
344
(7,90%)
-
2
Jowita Anna Sobczak
144
(3,31%)
-
8
Magdalena Zofia Sycz
30
(0,69%)
-
3
Andrzej Krzysztof Czech
138
(3,17%)
-
6
Tomasz Marcin Górski
56
(1,29%)
-
4
Barbara Krystyna Kucharska
27
(0,62%)
-
7
Janina Antonina Zawadzka
85
(1,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Arkadiusz Władysław Mroczkowski
505
(11,60%)
-
2
Zbigniew Kowalski
286
(6,57%)
-
3
Anna Aleksandra Pobłocka
85
(1,95%)
-
6
Łukasz Brzostek
111
(2,55%)
-
5
Małgorzata Maria Rybczyńska
89
(2,04%)
-
4
Artur Jacek Golwiej
15
(0,34%)
-
7
Elżbieta Janina Sarnowska
39
(0,90%)
-
8
Mirosław Boniecki
114
(2,62%)
-
9
Justyna Agnieszka Pawłowska
55
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHARZEWSKIEGO
-
4
Edwin Cichy
51
(1,17%)
-
5
Marta Markowska
27
(0,62%)
-
2
Dariusz Tadeusz Kowalczyk
263
(6,04%)
-
1
Kazimierz Andrzej Pietkiewicz
364
(8,36%)
-
3
Anna Grażyna Pasek
48
(1,10%)
-
6
Tomasz Ryszard Gratkiewicz
78
(1,79%)
-
7
Krystyna Teresa Grabka
33
(0,76%)
-
8
Justyna Piędel
19
(0,44%)
-
9
Piotr Topolski
88
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MALBORK 2018
-
2
Dominika Karasińska
25
(0,57%)
-
1
Aleksandra Karolina Dziedzina
96
(2,20%)
-
7
Mieczysława Brzozowska
4
(0,09%)
-
4
Magdalena Lucyna Węzina
18
(0,41%)
-
3
Łukasz Michał Chrząszcz
15
(0,34%)
-
6
Daniel Eugeniusz Żuk
10
(0,23%)
-
5
Tomasz Marcin Olszewski
21
(0,48%)
-
8
Małgorzata Szymańska
38
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALKA Z KORUPCJĄ BOGUMIŁY SKÓRA
-
1
Bogumiła Skóra
66
(1,52%)
-
3
Karol Grzegorz Więcławski
3
(0,07%)
-
2
Andrzej Borowski
3
(0,07%)
-
6
Stanisława Maria Peszyńska
5
(0,11%)
-
4
Arkadiusz Paweł Frost
13
(0,30%)
-
5
Bożena Borowska
3
(0,07%)
-
7
Bożena Elżbieta Machota
3
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TWORZĄ OBYWATELE
-
3
Grzegorz Tkaczyk
42
(0,96%)
-
5
Maria Chojnacka
8
(0,18%)
-
4
Martyna Małgorzata Kwiatkowska
7
(0,16%)
-
1
Marcin Jan Niedźwiecki
33
(0,76%)
-
2
Patryk Mieczysław Pęczek
25
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALBORSKA LIGA SAMORZĄDOWA
-
2
Robert Andrzej Król
123
(2,82%)
-
9
Monika Stępień-Dylert
25
(0,57%)
-
1
Zenon Kowiel
111
(2,55%)
-
6
Wojciech Szczepański
61
(1,40%)
-
3
Iwona Barbara Wrona
36
(0,83%)
-
4
Zbigniew Jezierski
71
(1,63%)
-
7
Marta Staszkiewicz
25
(0,57%)
-
8
Patryk Wojciech Borzęcki
97
(2,23%)
-
5
Barbara Anna Sawicka
61
(1,40%)
Okręg 2
Benedykta Dybowskiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Gen. de Gaulle'a, Generała Władysława Sikorskiego, Gen. Józefa Bema, Jana Czerskiego, Jana Fałata, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Matejki, Jaskółcza, Józefa Wybickiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Karola Pomianowskiego, Kazimierza Michałowskiego, K. C. Norwida, Krakowska, Krucza, Majora Henryka Sucharskiego, Mariana Smoluchowskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Nowowiejskiego, Orla, Partyzantów, Pionierów, Plac Ludwika Waryńskiego, Plac św. Urszuli Ledóchowskiej, Pl. Janusza Kusocińskiego, Pl. Stanisława Wyspiańskiego, Poznańska, Rolnicza, Romualda Cebertowicza, Sadowa, Słoneczna, Słowicza, Stanisława Mikołajczyka, Stefana Okrzei, Tadeusza Kotarbińskiego, Torowa, Westerplatte, Władysława Reymonta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Danuta Pietkiewicz
80
(1,52%)
-
1
Adam Ilarz
303
(5,75%)
-
6
Anna Maria Burnicka
19
(0,36%)
-
3
Sławomir Jerzy Grudziński
59
(1,12%)
-
2
Mirosław Jasiński
97
(1,84%)
-
4
Jadwiga Szprengel
26
(0,49%)
-
7
Ryszard Franciszek Klonowski
163
(3,09%)
-
9
Michał Edward Anslik
25
(0,47%)
-
5
Anna Róża Tomasik
18
(0,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Joanna Maria Iglińska
247
(4,69%)
-
5
Maria Anna Rakowska
45
(0,85%)
-
1
Jerzy Kazimierz Skonieczny
242
(4,59%)
-
4
Szymon Żołędziewski
98
(1,86%)
-
3
Józef Barnaś
176
(3,34%)
-
6
Krystyna Janina Panek
121
(2,30%)
-
7
Mariusz Karol Zawadziński
147
(2,79%)
-
9
Dariusz Ryszard Rowiński
244
(4,63%)
-
8
Ewa Marta Karamon
158
(3,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHARZEWSKIEGO
-
2
Edward Władysław Orzęcki
114
(2,16%)
-
7
Agnieszka Helena Predygier
56
(1,06%)
-
5
Magdalena Guzow
62
(1,18%)
-
1
Marek Charzewski
804
(15,26%)
-
4
Adam Ryszard Hoderny
95
(1,80%)
-
6
Grzegorz Bogdan Wojdanowski
87
(1,65%)
-
3
Marzena Piesik
45
(0,85%)
-
8
Mariola Mielewska
22
(0,42%)
-
9
Zdzisław Edmund Leszczyński
86
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MALBORK 2018
-
5
Daria Elżbieta Bielińska
38
(0,72%)
-
3
Monika Rozalia Kosianowska
40
(0,76%)
-
8
Piotr Bartosz
14
(0,27%)
-
9
Bartłomiej Łukasz Szatkowski
40
(0,76%)
-
6
Izabela Anna Krzemianowska-Starzec
43
(0,82%)
-
1
Paweł Kazimierz Dziwosz
548
(10,40%)
-
2
Mariusz Artur Worona
81
(1,54%)
-
4
Bożena Alina Kędzierska
23
(0,44%)
-
7
Anna Danuta Bojcun
20
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALKA Z KORUPCJĄ BOGUMIŁY SKÓRA
-
2
Hanna Maria Ewertowska
16
(0,30%)
-
4
Dariusz Wojciech Gajewski
6
(0,11%)
-
5
Radosław Losz
4
(0,08%)
-
3
Danuta Lipowska
10
(0,19%)
-
6
Wioleta Kuśmierz
1
(0,02%)
-
1
Sławomir Piotr Żukowski
19
(0,36%)
-
7
Roman Maciej Dziekoński
12
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TWORZĄ OBYWATELE
-
1
Waldemar Wiesław Klawiński
40
(0,76%)
-
5
Elżbieta Joanna Sobczak
9
(0,17%)
-
2
Tomasz Wojciech Sztejner
45
(0,85%)
-
4
Joanna Skorowska
5
(0,09%)
-
3
Dariusz Jerzy Werkowski
27
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALBORSKA LIGA SAMORZĄDOWA
-
1
Bożena Helena Piątkowska
151
(2,87%)
-
5
Grzegorz Marek Michalewicz
15
(0,28%)
-
3
Ryszard Franciszek Gurtiaków
120
(2,28%)
-
4
Elżbieta Adrych
11
(0,21%)
-
6
Piotr Szymon Modrzewski
14
(0,27%)
-
2
Beata Jadwiga Komoszyńska
130
(2,47%)
-
8
Kamila Woronowicz
50
(0,95%)
-
7
Elżbieta Bożena Więckiewicz
71
(1,35%)
-
9
Sebastian Adrian Izbicki
28
(0,53%)
Okręg 3
17 Marca 6 - 32, 500 - lecia, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza 20 - 82, Admiralicji, Aleja Armii Krajowej, Aleja Sprzymierzonych, Andrzeja struga, Bałtycka, Bartosza Wojciecha Głowackiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bronisława Czecha, Bronisława Malinowskiego, Dąbrówki, Feliksa Stamma, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Józefa Hallera, Gen. Władysława Raczkiewicza, Góralska, Grunwaldzka, Haliny Konopackiej, Hanki Ordonówny, Heleny Marusarzówny, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Łasaka, Henryka Sienkiewicza, Hieronima Derdowskiego, Jagiellońska, Jana Bażyńskiego, Jana III Sobieskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Kostki, Jana Pawła II, Jana Wejhera, Janusza Korczaka, Jasna, Józefa Prądzyńskiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Pułaskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Koszalińska, Krótka, Ks. Władysława Łęgi, Księżycowa, Lecha Bądkowskiego, Leonida Teligi, Ludwika Pasteura, Mała, Marii Rodziewiczówny, Mazowiecka, Mieszka I, Mikołaja Kopernika, Miła, Mjr. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki", Morska, Na Skarpie, Obrońców Przebraża, Olimpijczyków, Piękna, Plac 3 - go maja, Plac Kazimierza Wielkiego, Plac Leopolda Staffa, Plac Słowiański, Plac Wolności, Plac zabaw im. Zygmunta Bukalskiego, Pl. Ludwika Zamenhofa, Pl. Stanisława małachowskiego, Polna, Poprzeczna, Rondo Danuty Siedzikówny PS. "INKA", Rondo im. Augustyna Szpręgi, Rzemieślnicza, Skwer Esperanto, Skwer Ignacego Jana Paderewskiego, Skwer ks. Feliksa Sawickiego, Słupecka, Stanisława Dygata, Stanisława Hadyny, Stanisławy Walasiewiczówny, Stefana Batorego, Stefana Jaracza, Stefana Żeromskiego, Sympatyczna, szeroka, Świętej Faustyny Kowalskiej, targowa, Urocza, Widokowa, Wileńska, Wincentego Pola, Władysława Broniewskiego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Włościańska, Zaciszna, Zagórna, Zakopiańska, Zygmunta Starego, Żeglarska, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Klonowski
510
(10,38%)
-
4
Sławomir Krzysztof Brodowski
26
(0,53%)
-
2
Leszek Malewski
120
(2,44%)
-
3
Tomasz Łukasz Wojnowski
55
(1,12%)
-
5
Jacek Albrecht
46
(0,94%)
-
9
Anna Małgorzata Lubowicka
38
(0,77%)
-
6
Agnieszka Justyna Żołądecka
58
(1,18%)
-
7
Danuta Kochańska
30
(0,61%)
-
8
Dorota Beata Ułas
45
(0,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jacek Kazimierz Markowski
450
(9,16%)
-
4
Alina Anna Jastrzębska
84
(1,71%)
-
2
Ryszard Jan Znaniecki
204
(4,15%)
-
3
Marek Paweł Pośpiech
117
(2,38%)
-
5
Stanisław Berliński
103
(2,10%)
-
6
Jarosław Tomasz Dymek
216
(4,40%)
-
7
Elżbieta Kazimiera Lange
59
(1,20%)
-
8
Alicja Teresa Chlebowicz
79
(1,61%)
-
9
Jolanta Iwona Leszczyńska
245
(4,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHARZEWSKIEGO
-
5
Anna Maria Wolanin
65
(1,32%)
-
1
Jan Tadeusz Wilk
505
(10,28%)
-
3
Halina Wiesława Ostrowska
92
(1,87%)
-
2
Jerzy Zygmunt Czernik
68
(1,38%)
-
4
Jacek Paweł Skrzyniarz
46
(0,94%)
-
8
Marek Jacek Mróz
84
(1,71%)
-
9
Krystyna Keńska
95
(1,93%)
-
7
Wiesława Irena Cicherska
23
(0,47%)
-
6
Dariusz Henryk Drabik
89
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ MALBORK 2018
-
3
Artur Damian Jankowicz
85
(1,73%)
-
2
Wiesław Kazimierz Dziwosz
192
(3,91%)
-
1
Bogusław Andrzej Wanat
149
(3,03%)
-
4
Tadeusz Konicki
28
(0,57%)
-
7
Anna Stanisława Czubińska
57
(1,16%)
-
5
Kamila Jadwiga Witkowska
18
(0,37%)
-
6
Agnieszka Piechota
44
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALKA Z KORUPCJĄ BOGUMIŁY SKÓRA
-
1
Zbigniew Jażdżewski
37
(0,75%)
-
6
Piotr Marek Werkowski
5
(0,10%)
-
3
Maria Zofia Naruszewicz
6
(0,12%)
-
4
Kamila Agata Kamińska
5
(0,10%)
-
7
Beata Anita Kościesza
7
(0,14%)
-
2
Przemysław Sergiusz Kaczor
4
(0,08%)
-
5
Daria Maria Więcławska
5
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TWORZĄ OBYWATELE
-
2
Henryk Józef Kapela
19
(0,39%)
-
5
Hanna Grażyna Burdzicka
3
(0,06%)
-
4
Patrik Wojciech Wiatr
12
(0,24%)
-
1
Remigiusz Chojnacki
83
(1,69%)
-
3
Irena Sławińska
8
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MALBORSKA LIGA SAMORZĄDOWA
-
1
Tadeusz Woźny
131
(2,67%)
-
3
Aneta Kielak
31
(0,63%)
-
7
Jolanta Bronisława Lewandowska
32
(0,65%)
-
2
Jerzy Stanisław Sekuła
81
(1,65%)
-
4
Janusz Jaskulski
90
(1,83%)
-
8
Beata Danuta Rychtowska
11
(0,22%)
-
5
Ryszard Edmund Siekierski
122
(2,48%)
-
6
Grzegorz Andrzej Głowiński
25
(0,51%)
-
9
Hanna Maria Augustynowicz
69
(1,41%)