Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wyszogród ul.: Baczyńskiego, Pokoju, Sienkiewicza, Warszawska, Zamieście
Pokaż więcej
Lech Franciszek Olejnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR
39
(21,08%)
Małgorzata Iwona Kocot
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(20,00%)
Arkadiusz Zbigniew Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
88
(47,57%)
Piotr Kamil Rasztemborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO
21
(11,35%)
Okręg 2
Wyszogród ul.: Asnyka, Broniewskiego, Czerwińska, Gałczyńskiego, Grabowskiego, Narutowicza, Prusa, Słowackiego, Żeromskiego
Pokaż więcej
Piotr Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR
94
(34,56%)
Wiesław Tomkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(18,01%)
Tomasz Wyszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”
44
(16,18%)
Beata Anna Krawczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
41
(15,07%)
Andrzej Jerzy Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WYSZOGRÓD
30
(11,03%)
Jacek Racki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO
14
(5,15%)
Okręg 3
Wyszogród ul.: Mickiewicza, Okólna, Płocka parzyste 36 - 38a, Rębowska parzyste 56a - 60, 61 - 77
Pokaż więcej
Robert Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR
31
(17,03%)
Hubert Więckowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(22,53%)
Robert Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”
13
(7,14%)
Paulina Sieklucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
68
(37,36%)
Karolina Ewa Kiedrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WYSZOGRÓD
29
(15,93%)
Okręg 4
Wyszogród ul.: Kościuszki, Krótka, Ogrodowa, Płocka 3 - 35, 39 - 51, Przechodnia, Rębowska 1 - 10, 23, nieparzyste 25 - 31, 32 - 35, 39, Spacerowa, Wąska, Wspólna
Pokaż więcej
Joanna Urszula Misiakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(42,31%)
Piotr Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”
30
(12,82%)
Iwona Gortat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
96
(41,03%)
Zbigniew Paradowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO
9
(3,85%)
Okręg 5
Wyszogród ul.: Kilińskiego, Klasztorna , Niepodległości 22b, Rynek, Wiślana
Pokaż więcej
Barbara Dominikiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR
50
(32,89%)
Hanna Małgorzata Sidor
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(21,05%)
Katarzyna Matuszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”
25
(16,45%)
Piotr Cezary Kafliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
40
(26,32%)
Dariusz Adam Szafrański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WYSZOGRÓD
5
(3,29%)
Okręg 6
Wyszogród ul.: Niepodległości 22a, 24 - 64, Poniatowskiego, Rybaki, Słoneczna, Szkolna, Zacisze
Pokaż więcej
Katarzyna Janczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR
54
(37,24%)
Dorota Piegat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”
7
(4,83%)
Honorata Krysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
47
(32,41%)
Robert Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WYSZOGRÓD
19
(13,10%)
Barbara Krystyna Kornatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO
18
(12,41%)
Okręg 7
Wyszogród ul.: Niepodległości 4, 5, 5a - 22, 22c, Rębowska parzyste 20 - 28a, parzyste 36 - 38, 40, 41 - 56, 57
Pokaż więcej
Jacek Janczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR
32
(17,78%)
Krzysztof Franciszek Smółka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(27,22%)
Artur Przemysław Szafaryn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”
39
(21,67%)
Rafał Grudny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
45
(25,00%)
Maciej Krzemiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO
15
(8,33%)
Okręg 8
Ciućkowo, Wilczkowo
Pokaż więcej
Ewa Szymerska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR
14
(7,91%)
Wojciech Wiktor Lubiszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(38,42%)
Krystyna Anna Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”
11
(6,21%)
Joanna Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
58
(32,77%)
Piotr Malczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO
26
(14,69%)
Okręg 9
Drwały, Marcjanka
Pokaż więcej
Bogusław Adam Karasiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(22,98%)
Marcin Bartłomiej Stelmach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”
70
(43,48%)
Edyta Bilon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
54
(33,54%)
Okręg 10
Rakowo, Starzyno
Pokaż więcej
Jolanta Kęsicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(21,05%)
Mirosław Konrad Paradowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”
40
(30,08%)
Jacek Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
65
(48,87%)
Okręg 11
Bolino, Chmielewo, Grodkówko, Pozarzyn, Wiązówka
Pokaż więcej
Joanna Weronika Lewandowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(35,34%)
Katarzyna Turkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”
35
(30,17%)
Magdalena Tatarka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
40
(34,48%)
Okręg 12
Bartosz Pielaciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR
42
(14,09%)
Zbigniew Feliks Madany
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(30,20%)
Mirosław Krzemiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA OJCZYZNA WYSZOGRÓD”
19
(6,38%)
Artur Ziębiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
45
(15,10%)
Marzena Szymerska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RĘBOWA
102
(34,23%)
Okręg 13
Grodkowo, Pruszczyn, Rostkowice
Pokaż więcej
Elżbieta Pydyniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(26,67%)
Julia Budnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
55
(22,92%)
Adam Zdzisław Żuławnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO
9
(3,75%)
Mariusz Caban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM
43
(17,92%)
Marzena Goliszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRUSZCZYN
69
(28,75%)
Okręg 14
Renata Agnieszka Sabatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR
6
(4,35%)
Andrzej Stefan Dobaczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(57,97%)
Sławomir Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
38
(27,54%)
Tomasz Piotr Majerkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KŁOBUKOWSKIEGO
14
(10,14%)
Okręg 15
Radosław Buczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK JANCZAK - NAJLEPSZY WYBÓR
19
(11,52%)
Waldemar Łątka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(38,79%)
Marcin Sielczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONA GORTAT UCZCIWA SZANSA ROZWOJU
82
(49,70%)