Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Lubowidz, ulice: ul. Klary Szczęsnej, ul. Krótka, ul. Ogrodowa, ul. Wrzosowa, ul. Wyzwolenia
Pokaż więcej
Michał Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
142
(53,99%)
Roman Bartkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(24,71%)
Urszula Marońska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(21,29%)
Okręg 2
Sołectwo: Lubowidz, ulice: ul. 10 Lipca, ul. Młyńska, ul. Nowa, ul. Wilcza, ul. Żuromińska
Pokaż więcej
Andrzej Antoni Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
116
(47,74%)
Dorota Małgorzata Ostrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(24,28%)
Jacek Bartwicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(27,98%)
Okręg 3
Sołectwo: Lubowidz, ulice: ul. Leszczynowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Kwiatowa, ul. Słoneczna, ul. Zielona
Pokaż więcej
Leopold Janusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
119
(46,12%)
Tomasz Jan Drążewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
139
(53,88%)
Okręg 4
Sołectwo: Konopaty, Sołectwo: Lubowidz, ulice: ul. Gamy, ul. Jana Pawła II, ul. Podświętna
Pokaż więcej
Marzena Jabłońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
150
(75,38%)
Grażyna Dramińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(24,62%)
Okręg 5
Sołectwo: Bądzyn, Sołectwo: Dziwy, miejscowości: Dziwy, Pątki, Sołectwo: Łazy, miejscowości: Biały Dwór, Łazy
Pokaż więcej
Wiesława Pomianowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
83
(40,49%)
Andrzej Budzich
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
122
(59,51%)
Okręg 6
Sołectwo: Galumin, Sołectwo: Mały Las, Sołectwo: Osówka, miejscowości: Lisiny, Osówka, Sołectwo: Sztok, Sołectwo: Toruniak, Sołectwo: Żelaźnia
Pokaż więcej
Mieczysław Rogoziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
143
(60,85%)
Michał Zarzycki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(39,15%)
Okręg 7
Sołectwo: Przerodki, Sołectwo: Wylazłowo
Pokaż więcej
Jerzy Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
0
(0,00%)
Hanna Szuba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0%)
Okręg 8
Sołectwo: Kozilas, Sołectwo: Straszewy, Sołectwo: Wronka
Pokaż więcej
Roman Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
203
(76,03%)
Mateusz Grzemski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(23,97%)
Okręg 9
Sołectwo: Ruda, Sołectwo: Zieluń, ulice: ul. Piastowska, ul. Stefana Batorego
Pokaż więcej
Katarzyna Teresa Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
55
(35,03%)
Tomasz Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(64,97%)
Okręg 10
Sołectwo: Zieluń-Osada, ulice: ul. Jagiellońska, Plac 1 Maja, ul. Szkolna, ul. Świętojańska, ul. Zygmuntowska
Pokaż więcej
Artur Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
82
(42,49%)
Marian Marek Osik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(57,51%)
Okręg 11
Sołectwo: Cieszki, Sołectwo: Sinogóra
Pokaż więcej
Marek Sławomir Skoroch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
83
(30,40%)
Krzysztof Siatkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
190
(69,60%)
Okręg 12
Sołectwo: Kipichy, Sołectwo: Płociczno
Pokaż więcej
Paweł Kaczorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
93
(59,24%)
Jerzy Andrzej Orzechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(40,76%)
Okręg 13
Sołectwo: Rynowo, Sołectwo: Syberia, Sołectwo: Zdrojki, Sołectwo: Żarnówka
Pokaż więcej
Kazimierz Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
145
(47,85%)
Zbigniew Szałkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
158
(52,15%)
Okręg 14
Sołectwo: Huta, Sołectwo: Mleczówka, Sołectwo: Zatorowizna, miejscowości: Kaleje, Zatorowizna
Pokaż więcej
Tadeusz Robert Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
141
(61,84%)
Jarosław Czapliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(38,16%)
Okręg 15
Sołectwo: Jasiony, Sołectwo: Obórki, Sołectwo: Purzyce, miejscowości: Goliaty, Purzyce, Sołectwo: Suchy Grunt.
Pokaż więcej
Zbigniew Jan Gajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
104
(56,52%)
Małgorzata Świtajska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(43,48%)