Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Alicja Paulina Misiak
393
(3,53%)
-
1
Stanisław Batóg
798
(7,18%)
-
6
Ryszard Marian Sucharzewski
131
(1,18%)
-
2
Leszek Guzal
431
(3,88%)
-
4
Krystyna Anna Semrau
680
(6,12%)
-
8
Benedykt Władysław Straszak
179
(1,61%)
-
3
Katarzyna Małgorzata Ciepiela
404
(3,63%)
-
9
Stanisław Lech Zalewski
409
(3,68%)
-
7
Lidia Grażyna Chwała
256
(2,30%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Zbigniew Bąk
449
(4,04%)
-
9
Grażyna Anna Medyńska
244
(2,19%)
-
1
Wanda Alicja Bartos
300
(2,70%)
-
2
Barbara Suchorowska
123
(1,11%)
-
4
Edward Stanisław Anioł
285
(2,56%)
-
7
Sylwia Anna Janicka
144
(1,30%)
-
8
Damian Kosma Sierant
375
(3,37%)
-
3
Krzysztof Antoni Janecki
125
(1,12%)
-
6
Dominik Marek Wesołowski
116
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
2
Ewa Agnieszka Pielak
145
(1,30%)
-
6
Urszula Danuta Mazur
56
(0,50%)
-
1
Romuald Leon Zgrzywa
369
(3,32%)
-
4
Mariola Anna Pawłowska
25
(0,22%)
-
8
Agata Urszula Gąsiorek
58
(0,52%)
-
3
Robert Paweł Widanka
95
(0,85%)
-
5
Piotr Król
186
(1,67%)
-
7
Tomasz Kos
88
(0,79%)
-
9
Maciej Adamkiewicz
94
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
-
2
Adam Andrzej Kowal
534
(4,80%)
-
3
Piotr Mazur
300
(2,70%)
-
7
Edward Mikołaj Skowron
106
(0,95%)
-
1
Henryka Markowska
385
(3,46%)
-
9
Andrzej Jan Kruzel
572
(5,14%)
-
5
Gabriela Iwona Urbańska
311
(2,80%)
-
4
Małgorzata Dorota Kazimierska
259
(2,33%)
-
6
Małgorzata Wiesława Stachura
71
(0,64%)
-
8
Paweł Artur Skowron
79
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY POWIAT STASZOWSKI
-
1
Mirosław Wyrzykowski
357
(3,21%)
-
2
Joanna Ewa Jarosz
92
(0,83%)
-
6
Łukasz Mariusz Urban
215
(1,93%)
-
5
Jacek Bogdan Krzysztofik
75
(0,67%)
-
3
Justyna Anna Mysłek
87
(0,78%)
-
7
Renata Majka
65
(0,58%)
-
4
Marzanna Agnieszka Tomporowska
85
(0,76%)
-
8
Piotr Skuza
148
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY „NIEZADOWOLENI”
-
1
Jacek Skórski
221
(1,99%)
-
2
Sylwia Maria Falasa
26
(0,23%)
-
5
Michał Sowiński
29
(0,26%)
-
7
Małgorzata Jolanta Wojciechowska
13
(0,12%)
-
6
Piotr Jerzy Wojtycha
36
(0,32%)
-
3
Marzena Halina Idzik
73
(0,66%)
-
4
Barbara Kaczmarska
22
(0,20%)
Okręg 2
Osiek, Bogoria
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zofia Jarkowska
327
(4,11%)
-
3
Józef Żółciak
580
(7,30%)
-
4
Jan Sowiński
424
(5,34%)
-
1
Anna Renata Niziałek
811
(10,21%)
-
5
Danuta Gawlik
288
(3,62%)
-
6
Wacław Adam Słodkowski
290
(3,65%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jerzy Marian Chudy
987
(12,42%)
-
4
Ewa Mariola Bednarska
67
(0,84%)
-
6
Renata Seremak
38
(0,48%)
-
3
Zbigniew Dariusz Borek
519
(6,53%)
-
2
Marek Adam Chyla
846
(10,65%)
-
5
Monika Alina Sławska
108
(1,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
3
Magdalena Agnieszka Wilk
472
(5,94%)
-
1
Zbigniew Wiącek
821
(10,33%)
-
4
Stanisław Jurkowski
268
(3,37%)
-
5
Małgorzata Legiecka
31
(0,39%)
-
2
Barbara Korytnicka
183
(2,30%)
-
6
Marcin Mateusz Mazurkiewicz
84
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
-
6
Sylwia Justyna Jońca
84
(1,06%)
-
5
Renata Wioletta Niekurzak
68
(0,86%)
-
1
Małgorzata Maria Jońca
210
(2,64%)
-
2
Stefan Irek
119
(1,50%)
-
3
Marek Stanisław Okoń
89
(1,12%)
-
4
Artur Nowak
39
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY POWIAT STASZOWSKI
-
3
Marzanna Urszula Żyła
76
(0,96%)
-
1
Joanna Maria Urbańska
53
(0,67%)
-
2
Edward Ferenc
65
(0,82%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Mariusz Ryszard Zyngier
1 941
(33,99%)
-
4
Alina Switek
260
(4,55%)
-
2
Anna Kosowicz
376
(6,58%)
-
3
Wiesław Tadeusz Łaszyca
266
(4,66%)
-
5
Wojciech Zając
95
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Walczyk
968
(16,95%)
-
2
Barbara Dorota Lipka
237
(4,15%)
-
5
Maria Sipowicz
182
(3,19%)
-
4
Krzysztof Jędryka
145
(2,54%)
-
3
Mieczysław Dudek
398
(6,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
1
Jan Makuła
112
(1,96%)
-
4
Przemysław Arkadiusz Pawlak
120
(2,10%)
-
3
Karolina Arendarska
29
(0,51%)
-
2
Ewa Bialik
91
(1,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
-
5
Agnieszka Anna Zielińska
81
(1,42%)
-
3
Michał Mielnik
47
(0,82%)
-
1
Halina Maria Guła
200
(3,50%)
-
2
Alfreda Maria Świtek
109
(1,91%)
-
4
Mirosław Gad
54
(0,95%)
Okręg 4
Łubnice, Oleśnica, Szydłów, Rytwiany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Monika Maria Wójcik
197
(2,29%)
-
2
Jolanta Wójtowicz
546
(6,36%)
-
1
Grzegorz Marek Rajca
1 413
(16,45%)
-
3
Robert Józef Wyrazik
383
(4,46%)
-
6
Wioletta Suroń-Piotrowicz
58
(0,68%)
-
7
Leszek Bartłomiej Świątek
513
(5,97%)
-
5
Zdzisław Gądek
124
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adam Kacper Siekierski
483
(5,62%)
-
6
Jan Cecelon
93
(1,08%)
-
7
Jolanta Agnieszka Hynek
163
(1,90%)
-
5
Bogusława Dybus
46
(0,54%)
-
3
Jerzy Marian Karwasiński
291
(3,39%)
-
4
Mieczysława Stanisława Sikora
167
(1,94%)
-
1
Michał Tomasz Skotnicki
1 593
(18,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
-
2
Zofia Teresa Magiera
320
(3,73%)
-
3
Marian Stanisław Nowak
131
(1,53%)
-
1
Tadeusz Marek Marczewski
142
(1,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
-
2
Krzysztof Józef Ratusznik
356
(4,15%)
-
1
Janusz Bąk
575
(6,70%)
-
3
Stanisław Wojterski
109
(1,27%)
-
4
Bożena Barbara Kwiatkowska
120
(1,40%)
-
5
Jadwiga Sosnowska
57
(0,66%)
-
6
Marta Justyna Wojtaś
18
(0,21%)
-
7
Adam Rafał Murdza
14
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY POWIAT STASZOWSKI
-
1
Maciej Piotr Zaliński
135
(1,57%)
-
3
Iwona Jastrząb
36
(0,42%)
-
2
Marcin Ireneusz Wyrzykowski
22
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY „NIEZADOWOLENI”
-
1
Katarzyna Aneta Duda
43
(0,50%)
-
2
Barbara Marzena Gołda
30
(0,35%)
-
3
Adrian Arkadiusz Kwiecień
193
(2,25%)
-
4
Marek Rudnik
187
(2,18%)
-
5
Elżbieta Ewa Wójcik
30
(0,35%)