Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grochowo Drugie, Sztutowo ulice: Gdańska nr 40, 42, 42A, 67, 69, 71, 73, Kanałowa, Królewiecka, Sztutowska Kępa
Pokaż więcej
Katarzyna Drynko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(58,33%)
Paweł Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA FARINADE
35
(41,67%)
Okręg 2
Sztutowo ulice: Zalewowa nr 2, 4, 6, 8, 10, Zaułek, Makowa, Chabrowa, Parkowa
Pokaż więcej
Piotr Jacek Daniluk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(38,37%)
Andrzej Kusik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
15
(17,44%)
Igor Rudziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA FARINADE
38
(44,19%)
Okręg 3
Sztutowo ulice: Zalewowa nr 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H
Pokaż więcej
Krystyna Elżbieta Skrzek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
78
(58,21%)
Anna Lilianna Gałązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA FARINADE
56
(41,79%)
Okręg 4
Sztutowo ulice: Bursztynowa, Grzybowa, Jagodowa, Jaśkowa Polana, Leśna, Marii Konopnickiej, Mierzeja Park, Morska, Obozowa nr 2a, 4, 6, 6A, 8, 10 - 10C, 12 - 12C, 14 - 14a, 16, Różana, Wrzosowa, Zalewowa nr 11 - 23
Pokaż więcej
Martyna Paulina Iwaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(13,33%)
Arkadiusz Marek Walczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
62
(51,67%)
Mirosław Jan Daniluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA FARINADE
42
(35,00%)
Okręg 5
Sztutowo ulice: Bałtycka, Obozowa nr 1, 7a - 7e, 9 - 9c, 11a, 13, 15, 17 - 17c, 19 - 19b, 21, 23 - 23D, 25, 27, Szkolna nr 18, 20, 22, 24, 26, 28A, 28b, Wąska, Wczasowa
Pokaż więcej
Adam Grzesiowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3
(3,57%)
Piotr Szlendak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
51
(60,71%)
Robert Marek Szeszuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA FARINADE
25
(29,76%)
Krystyna Targosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE „BAŁTYCKA”
5
(5,95%)
Okręg 6
Sztutowo ulice: Gdańska nr 24 - 24a, 26, 28, 30a, 34a, 36, 45, 47 - 47a, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, Okrężna, Pocztowa, Pogodna, Polna, Szkolna nr 1 - 15, 16, 36d, 38e, Turystyczna, Zalewowa nr 1, 3, 5, 7 - 7c, Błękitna, Wesoła 1, 3, 5, 7, 9
Pokaż więcej
Henryk Jan Kucwaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(18,66%)
Andrzej Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
69
(51,49%)
Michał Szyszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA FARINADE
40
(29,85%)
Okręg 7
Sztutowo ulice: Cicha, Kolejowa, Krótka, Lipowa, Słoneczna, Sportowa, Szkolna nr 15a - 15c, 19, 21, 23 - 23d, 27, 31, 33 - 33a, 35 - 35b, 37, 38 - 38d, 38f, 44A, 46, 48 - 48c, 50, 52, 54 - 54e, 56 - 56c, 58, Wesoła 2, 4, 6, 8, 10
Pokaż więcej
Marian Sylwester Łosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
77
(61,60%)
Zofia Polatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA FARINADE
26
(20,80%)
Stanisław Bolesław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA NOWAKA
22
(17,60%)
Okręg 8
Sztutowo ulice: Bukowa, Gdańska nr 1 - 19, 21 - 21b, 25 - 25a, 27, 29 - 29a, 31 - 31a, 33 - 33A, 35, 37, 39 - 39a, 41, 43 - 43b, Kwiatowa, Muzealna, Przemysłowa
Pokaż więcej
Marcin Mieczysław Owsiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA OWSIŃSKIEGO
119
(90,84%)
Sylwester Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA FARINADE
12
(9,16%)
Okręg 9
Skowronki, Kąty Rybackie ulice: Barkasowa, Bosmańska, Bursztynowa, Kwiatowa, Piaskowa od nr 37 do nr 52, Portowa, Rybacka od nr 66 do nr 195, Wczasowa
Pokaż więcej
Irena Ewa Chlebowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
103
(76,87%)
Bożena Leszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA FARINADE
31
(23,13%)
Okręg 10
Kąty Rybackie ulice: Morska, Piaskowa od nr 1 do nr 34, Rybacka od nr 1 do nr 65, Słoneczna
Pokaż więcej
Robert Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
0
(0,00%)
Okręg 11
Kąty Rybackie ulice: Akacjowa, Brzozowa, Kasztanowa, Krótka, Leśna, Polna, Szyprów, Zaciszna, Zalewowa
Pokaż więcej
Jolanta Renata Brandt
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(41,05%)
Jerzy Jan Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
56
(58,95%)
Okręg 12
Grochowo Trzecie
Pokaż więcej
Józef Marian Grudniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(19,15%)
Jan Józef Friszkemut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
38
(80,85%)
Okręg 13
Kobyla Kępa, Łaszka od nr 42 do nr 61
Pokaż więcej
Zbigniew Kazimierz Zieliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(74,74%)
Józef Władysław Klimowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA FARINADE
24
(25,26%)
Okręg 14
Łaszka od nr 1 do nr 41
Pokaż więcej
Jan Zwiewka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(32,00%)
Ryszard Stanisław Krugły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
51
(68,00%)
Okręg 15
Grochowo Pierwsze, Płonina, Graniczna, Groszkowo
Pokaż więcej
Diana Grudkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(45,05%)
Anna Magdalena Zalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY SZTUTOWO
50
(54,95%)