Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ostrowiec Świętokrzyski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    OSIEDLE "KAMIENNA": Aleja 25 - lecia Wolności (numery od 1 do 21 - numery nieparzyste i od 2 do 4 - numery parzyste), Aleja 3 Maja, Cegielniana, Chmielna, Czysta, Focha Ferdynanda, Furmańska, Kamienna, Kilińskiego Jana, Kubasińskiej Miry, Mickiewicza Adama (numery od 23 do 27 - numery nieparzyste), Podwale, Reja Mikołaja, Składowa, Słowackiego Juliusza, Smolna, Teatralna, Wałowa, Wesoła, Wierzbowa, Zagłoby Onufrego (numery od 3 do 5 - numery nieparzyste i numery od 14 do 32a-numery parzyste), Żabia, OSIEDLE "KOSZARY": Bałtowska (numery od 117 do końca tej ulicy-numery nieparzyste i numery od 222 do końca tej ulicy numery parzyste), Boczna, Bursztynowa, Dębowa, Jeżewskiego Stanisława, Kąty Denkowskie, Kochowskiego Wespazjana, Kopalniana, Koralowa, Milewskiego Jana (numery od 1 do 16), Mrozowskiego Adama, Nadkoszary, Niecała, Perłowa, Plac Świętego Józefa, Ptasia, Rozległa, Rubinowa, Samsonowicza Jana (nr 4), Skośna, Słodowa, Stawki Denkowskie, Sucha, Szafirowa, Szmaragdowa (nr 1 i numery od 2 do nr 12 - numery parzyste), Świerkowa, Świętojańska, Wiklinowa, Zapłocie, Zbożowa, Złota, OSIEDLE "ZŁOTEJ JESIENI": Chrzanowskiego Leona (od ul. Polnej do ul. Ostrowieckiej-prawa strona oraz odcinek od ul. Wroniej do ul. Ostrowieckiej-lewa strona), Denkowska, Krucza, Osiedle Patronackie, Szczygla, Wronia, dr Wardyńskiego Adama, Polna (numery od 1 do nr 13 - numery nieparzyste), Radwana Mieczysława-budynki numer: 11, 12, 13, 14, 15, OSIEDLE "OGRODY": bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Ogrody nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9a, 9b, 10, 10a, 11, 11a, 12, 13, 15a, 15b, 17a, 17b, 19, 22, 23, 24, 25, 25a, 25b, 26, 26a, 26b, 27, 30, 31, 32, 35/5, 35/6, 36, 37, 38, 69 ulice: Aleja Jana Pawła II (od ul. Leona Chrzanowskiego do ul. Mieczysława Radwana-lewa strona), Chrzanowskiego Leona (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II-lewa strona), dr Dziewulskiego Eugeniusza, Polna (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Leona Chrzanowskiego-lewa strona), Radwana Mieczysława (od Alei Jana Pawła II do ul. Polnej-lewa strona), OSIEDLE "STAWKI": bloki mieszkalne i domy jedno rodzinne położone na terenie Osiedla Stawki nr: 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21a, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 46a, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 81, 82, 83, 95, 96, 97, 98, 100 ulice: 11 - go Listopada, Bałtowska (numery od 57 do nr 113 - numery nieparzyste i od nr 98 do nr 180 - numery parzyste), Hubalczyków, Sikorskiego Władysława (numery od 5 do 17 - numery nieparzyste i od nr 4 do 16a-numery parzyste), Słoneczna (od nr 1 do 15 - numery nieparzyste), Stawki, Szmaragdowa (od nr 3 do końca tej ulicy-numery nieparzyste i od nr 14 do końca tej ulicy-numery parzyste)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Katarzyna Beata Goworek
      251 (3,74%)
    2. 6 Justyna Walczak
      376 (5,60%)
    3. 1 Stanisław Choinka
      825 (12,29%)
    4. 2 Joanna Pikus
      892 (13,29%)
    5. 4 Urszula Anna Uba
      334 (4,97%)
    6. 5 Justyna Kinga Pastuszko
      214 (3,19%)
    7. 7 Robert Andrzej Cedro
      132 (1,97%)
    8. 8 Daniel Grzegorz Strojny
      410 (6,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Krzywiec
      27 (0,40%)
    2. 1 Arkadiusz Utnik
      100 (1,49%)
    3. 3 Beata Maria Formela
      10 (0,15%)
    4. 6 Jacek Świstak
      15 (0,22%)
    5. 4 Mariusz Machajski
      10 (0,15%)
    6. 5 Iwona Pronobis
      23 (0,34%)
    7. 7 Jolanta Lucyna Borek
      22 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Krystyna Babczyk
      46 (0,69%)
    2. 3 Zbigniew Ryszard Szelągiewicz
      99 (1,47%)
    3. 7 Wiesław Dębski
      93 (1,39%)
    4. 6 Zenon Sławomir Chojna
      55 (0,82%)
    5. 1 Dariusz Stanisław Kaszuba
      1 068 (15,91%)
    6. 2 Jerzy Waldemar Wrona
      287 (4,27%)
    7. 5 Grażyna Żak
      75 (1,12%)
    8. 8 Daria Zalewska
      63 (0,94%)

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Adrian Marzec
      383 (5,70%)
    2. 5 Jacek Leszek Szczepański
      27 (0,40%)
    3. 3 Małgorzata Danuta Kasprzyk
      135 (2,01%)
    4. 2 Ida Katarzyna Michoń
      41 (0,61%)
    5. 4 Damian Rafał Kowalski
      113 (1,68%)
    6. 7 Mateusz Gagat
      68 (1,01%)
    7. 6 Paweł Robert Surmański
      95 (1,41%)
    8. 8 Jolanta Ewa Skowron
      17 (0,25%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Wieczorek
      157 (2,34%)
    2. 2 Edyta Agnieszka Słowikowska
      108 (1,61%)
    3. 4 Barbara Alicja Rdzanek
      25 (0,37%)
    4. 6 Grażyna Teresa Gagat
      34 (0,51%)
    5. 3 Andrzej Sękiewicz
      73 (1,09%)
    6. 5 Czesław Jan Kaczmarczyk
      11 (0,16%)

    Okręg 2

    OSIEDLE "CZĘSTOCICE": Boernera Ignacego (numery od 1 do nr 5 - numery nieparzyste i nr 2), Bugaja Leszka, Chmielowska, Cicha, Dąbrówki, Drukarska, Górna, Józefówka, Kanałowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mała, Osadowa, Parkowa, Paulinowska, Podgórze, Poprzeczna, Prosta, Sadowa, Szewieńska, Świętokrzyska (numery od 29 do końca tej ulicy-numery nieparzyste i numery od 24 do końca tej ulicy-numery parzyste), Urocza, Zofiówka, Żeromskiego Stefana (numery od 64 do nr 152 - numery parzyste i nr 91), OSIEDLE "KOLONIA ROBOTNICZA": Bacewiczówny Grażyny, Bieliny, Borowa, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chabrowa, Chopina Fryderyka, Cisowa, Cyprysowa, Daleka, Długa, Folwark Piaski, Goździkowa, Grabowa, Graniczna, Gronowa, Grzybowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Klonowa, Kłosowa, Kolonia Robotnicza, Las Rzeczki, Lazurowa, Leszczynowa, Lipowa, Makowa, Modrzewiowa, Morwowa, Noskowskiego Zygmunta, Nowe Piaski, Ogińskiego Michała Kleofasa, Okrężna, Olchowa, Olszynowa, Orzechowa, Paderewskiego Ignacego, Platanowa, Północna, Promienna, Przyjemna, Przytulna, Radosna, Relaksowa, Różyckiego Lubomira, Sasankowa, Sienkiewicza Henryka (numery od 108 do końca tej ulicy-numery parzyste), Spacerowa, Spokojna, Szpitalna, Szymanowskiego Karola, Wiązowa, Wieniawskiego Henryka, Źródlana, OSIEDLE "KUŹNIA": Czerwińskiego Sławomira, Dobra, Kuźnia, Lelewela Joachima, Reńskiego Józefa, Sienkiewicza Henryka (numery od 49 do 131 - numery nieparzyste), Sosnowa, Widok, Zagłoby Onufrego (numery od 34 do końca tej ulicy-numery parzyste), Żeromskiego Stefana (numery od 2 do nr 62 - numery parzyste i nr 3 i 5), Żurawia, OSIEDLE "TRÓJKĄT": Mickiewicza Adama (numery od 9 do 11 - numery nieparzyste i numery od 10 do 20 - numery parzyste), Polna (numery od 19 do 39 - numery nieparzyste), Sienkiewicza Henryka (numery od 6 do 62 - numery parzyste), OSIEDLE "SPÓŁDZIELCÓW": Iłżecka (numery od 61 do 79 - numery nieparzyste), Kopernika Mikołaja (numery od 27 do 45 numery nieparzyste i numery od 10 do 42 - numery parzyste), Polna (numery od 42 do 82 - numery parzyste), Rosłońskiego Jana, Waryńskiego Ludwika (numery od 26 do 32 - numery parzyste), Wspólna (numery od 2 do 44 - numery parzyste), OSIEDLE "ŚRÓDMIEŚCIE": Czerwonego Krzyża, Głogowskiego Jana, Górzysta, Iłżecka (numery od 1 do nr 51 - numery nieparzyste i numery od 2 do 46 - numery parzyste), Kościelna, Młyńska, Nowa, Okólna, Piwna, Plac Świętego Floriana, Polna nr 17 i nr 17a, Rynek, Sienkiewicza Henryka (numery od 9 do 25 - numery nieparzyste), Siennieńska (numery od 1 do 45 - numery nieparzyste i numery od 2 do 52 - numery parzyste), Starokunowska, Stodolna, Szeroka, Tylna, OSIEDLE "SIENKIEWICZOWSKIE": Kochanowskiego Jana, Konopnickiej Marii (numery od 1 do 11 - numery nieparzyste i numery od 2 do 10 - numery parzyste), Kopernika Mikołaja (numery od 1 do 17 - numery nieparzyste i numery od 4 do 8 - numery parzyste), Matejki Jana, Orzeszkowej Elizy, Polna (numery od 88 do nr 92 - numery parzyste), Reymonta Władysława, Sienkiewicza Henryka (numery od 64 do 96 - numery parzyste), Waryńskiego Ludwika (numery od 1 do 35 - numery nieparzyste i numery od 2 do 22 - numery parzyste), Wspólna (numery od 1 do 23 - numery nieparzyste), Wyspiańskiego Stanisława (numery od 1 do 25 - numery nieparzyste i od 2 do 24 - numery parzyste)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Renata Anna Olszańska
      211 (3,16%)
    2. 3 Andrzej Pałka
      684 (10,25%)
    3. 1 Mariusz Zbigniew Łata
      984 (14,75%)
    4. 2 Aron Adrian Pietruszka
      929 (13,93%)
    5. 6 Iwona Janina Serwin
      118 (1,77%)
    6. 4 Iwona Lilla Miszczyszyn
      157 (2,35%)
    7. 7 Grażyna Ewa Dobosz Sypulska
      106 (1,59%)
    8. 8 Artur Zawadzki
      388 (5,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Rafał Szymański
      23 (0,34%)
    2. 1 Piotr Maciej Górczyński
      201 (3,01%)
    3. 3 Beata Teresa Suchecka
      18 (0,27%)
    4. 4 Urszula Czuba
      17 (0,25%)
    5. 5 Danuta Teresa Wierzchoń
      16 (0,24%)
    6. 6 Hubert Łukasz Struski
      15 (0,22%)
    7. 7 Ewa Ziółkowska
      20 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ernest Maciej Krajewski
      224 (3,36%)
    2. 3 Teresa Cebula
      92 (1,38%)
    3. 7 Marcin Jan Sitarz
      53 (0,79%)
    4. 1 Karol Jacek Wójcik
      770 (11,54%)
    5. 8 Renata Zofia Duda
      265 (3,97%)
    6. 6 Magdalena Kalista-Jasiak
      40 (0,60%)
    7. 2 Jacek Andrzej Sobolak
      130 (1,95%)
    8. 5 Jarosław Dariusz Comber
      99 (1,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Dąbrowski
      33 (0,49%)
    2. 5 Urszula Elżbieta Kałuża
      35 (0,52%)
    3. 6 Marta Mariola Jeżewska
      13 (0,19%)
    4. 4 Joanna Zawal
      26 (0,39%)
    5. 8 Władysław Bzymek
      16 (0,24%)
    6. 3 Krzysztof Adam Przepiórka
      10 (0,15%)
    7. 7 Kamil Piotr Federowicz
      11 (0,16%)
    8. 1 Jacek Obcowski
      129 (1,93%)

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Emil Gardiasz
      35 (0,52%)
    2. 1 Paweł Adam Celebański
      149 (2,23%)
    3. 3 Janusz Stanisław Bargieł
      18 (0,27%)
    4. 5 Małgorzata Anna Gut
      75 (1,12%)
    5. 4 Mariusz Sławomir Maciąg
      48 (0,72%)
    6. 6 Iwona Agnieszka Chuchała
      28 (0,42%)
    7. 7 Kamil Zieja
      45 (0,67%)
    8. 8 Iwona Teresa Kosiorowska
      38 (0,57%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Grzegorz Mariusz Rożnowski
      117 (1,75%)
    2. 1 Donata Janina Dudek
      114 (1,71%)
    3. 4 Wiesław Jerzy Wójcik
      34 (0,51%)
    4. 2 Krystyna Maria Wasilewska
      56 (0,84%)
    5. 5 Janusz Jerzy Czajkowski
      81 (1,21%)

    Okręg 3

    OSIEDLE "GUTWIN": Agrestowa, Akacjowa, Aroniowa, Cytrynowa, Dunalka, Fiołkowa, Gajowa, Gościniec, Herbaciana, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Konwaliowa, Kopaniny, Korzenna, Lawendowa, Leśna, Leśny Zakątek, Łowiecka, Malinowa, Miętowa, Migdałowa, Milewskiego Jana (numery od 17 do końca tej ulicy-numery nieparzyste), Miodowa, Morelowa, Oliwkowa, Orla, Owocowa, Pistacjowa, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przeskok, Przesmyk, Pszczela, Rozmarynu, Rzeczki, Sezamkowa, Siennieńska (numery od nr 91 do końca tej ulicy), Szałwiowa, Targowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Tymiankowa, Wrzosowa, Wylot, Wysoka, Zalesie, Zwierzyniecka, Żurawinowa, OSIEDLE "PUŁANKI": Bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Pułanki nr: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49a, 49b, 50, 51. ulice: Akademicka, Aleja Jana Pawła II (od nr 1 do nr 83 - numery nieparzyste), Armii Krajowej, Jasińskiego Tadeusza, Nowotrzeciaków, Skwer im. Honorowych Dawców Krwi, OSIEDLE "PIASKI-HENRYKÓW": Asnyka Adama, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Borowikowa, Botaniczna, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Broniewskiego Władysława, Brzechwy Jana, Chełmońskiego Józefa, Chłodna, Cybisa Jana, Dąbrowskiej Marii, Dygasińskiego Adolfa, Fałata Juliana, Fredry Aleksandra, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gierymskiego Aleksandra, Gombrowicza Witolda, Grabowiecka, Grottgera Artura, Iglasta, Iłżecka (numery od 82 do końca ulicy-numery parzyste i numery od 83 do końca tej ulicy-numery nieparzyste), Iwaszkiewicza Jarosława, Jesienna, Jeżynowa, Kasprowicza Jana, Konarskiego Stanisława, Konopnickiej Marii (numery od nr 12 do 82 - numery parzyste i od nr 13 do 81 - numery nieparzyste), Korczaka Janusza, Kossaka Juliusza, Krasickiego Ignacego, Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Kurkowa, Leśmiana Bolesława, Letnia, Łąkowa, Magnoliowa, Malczewskiego Jacka, Miła, Mokra, Morcinka Gustawa, Nałkowskiej Zofii, Naruszewicza Adama, Norwida Cypriana Kamila, Okrzei Stefana, Orkana Władysława, Osikowa, Piaski, Plenerowa, Podleśna, Prusa Bolesława, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Raciborskiego Mariana, Rodakowskiego Henryka, Rodzinna, Rydla Lucjana, Staffa Leopolda, Struga Andrzeja, Syrokomli Władysława, Szymborskiej Wisławy, Temidy, Torfowa, Truflowa, Trzeciaków, Tuwima Juliana, Waryńskiego Ludwika (numery od 37 do 55 - numery nieparzyste), Wiosenna, Witkiewicza Stanisława, Witosa Wincentego, Wodna, Wolskiej Maryli, Wspólna (numery od 25 do nr 121 - numery nieparzyste, numery od 48 do 108 - numery parzyste), Wybickiego Józefa, Wyspiańskiego Stanisława (numery od 27 do końca ulicy-numery nieparzyste i numery od 30 do końca tej ulicy-numery parzyste), Zacisze, Zapolskiej Gabrieli, Zielna, Ziołowa, OSIEDLE "SŁONECZNE": Bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Słonecznego nr: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 16, 16a, 17, 18, 19, 21, 22, 22a, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53 ulice: Aleja Jana Pawła II (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Iłżeckiej-prawa strona), Iłżecka (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II-prawa strona), Polna (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Iłżeckiej-prawa strona), Radwana Mieczysława (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II-lewa strona)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marta Monika Woźnicka-Kuzdak
      1 030 (13,92%)
    2. 5 Irena Krystyna Kowalczyk-Kwiecień
      234 (3,16%)
    3. 2 Kamil Damian Stelmasik
      898 (12,13%)
    4. 3 Magdalena Klimas
      333 (4,50%)
    5. 6 Małgorzata Stafijowska
      294 (3,97%)
    6. 7 Radosław Bogdan Stępniak
      112 (1,51%)
    7. 4 Włodzimierz Leszek Stec
      467 (6,31%)
    8. 8 Marek Paweł Giemza
      540 (7,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Monika Wioletta Głodek
      14 (0,19%)
    2. 5 Józef Marian Kiełczewski
      11 (0,15%)
    3. 2 Marcin Czuba
      50 (0,68%)
    4. 3 Łukasz Jerzy Tkacz
      40 (0,54%)
    5. 1 Radosław Paweł Jesionek
      75 (1,01%)
    6. 6 Beata Anna Krzywiec
      8 (0,11%)
    7. 7 Karolina Walczak
      26 (0,35%)
    8. 8 Dariusz Wojciech Banaś
      8 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Artur Głąb
      775 (10,47%)
    2. 4 Tomasz Magierowski
      147 (1,99%)
    3. 2 Grażyna Elżbieta Maj
      435 (5,88%)
    4. 7 Agnieszka Marta Kutera
      108 (1,46%)
    5. 6 Dariusz Ignacy Urbański
      48 (0,65%)
    6. 5 Mirosław Paweł Bąk
      118 (1,59%)
    7. 3 Anna Dudek
      165 (2,23%)
    8. 8 Grzegorz Piotr Gołębiowski
      312 (4,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Dominik Kapusta
      6 (0,08%)
    2. 7 Eliza Diana Barska
      15 (0,20%)
    3. 5 Sylwia Krysztaszek
      14 (0,19%)
    4. 4 Łukasz Dąbrowski
      26 (0,35%)
    5. 1 Tomasz Żelazowski
      110 (1,49%)
    6. 2 Anna Maria Plaskota
      47 (0,64%)
    7. 3 Maciej Paweł Chrzanowski
      39 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Julita Sobańska
      139 (1,88%)
    2. 1 Dariusz Tomasz Karwiński
      187 (2,53%)
    3. 4 Radosław Skrok
      48 (0,65%)
    4. 6 Krzysztof Sylwester Majewski
      18 (0,24%)
    5. 5 Anna Dziadowicz
      37 (0,50%)
    6. 8 Dominika Małgorzata Lipka
      64 (0,86%)
    7. 3 Maja Sidowska
      52 (0,70%)
    8. 7 Andrzej Łojek
      31 (0,42%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Leszek Andrzej Chajski
      43 (0,58%)
    2. 1 Zuzanna Teresa Kaczmarczyk
      132 (1,78%)
    3. 3 Janusz Henryk Jurys
      60 (0,81%)
    4. 5 Ewa Alicja Janik
      33 (0,45%)
    5. 4 Włodzimierz Urbański
      52 (0,70%)

    Okręg 4

    OSIEDLE "HUTNICZE": Aleja Solidarności, Boernera Ignacego (numery od 7 do 19 - numery nieparzyste i od nr 4 do nr 40 - numery parzyste), Centralnego Okręgu Przemysłowego, Fabryczna, Hutników, Klimkiewiczowska, Kościuszki Tadeusza, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Łączna, Moniuszki Stanisława, ks. Józefa Poniatowskiego (numery od 1 do 7 - numery nieparzyste i numery od 2 do 10 - numery parzyste), Sandomierska (numery od 1 do 5 - numery nieparzyste i numery od 6 do 10 - numery parzyste), Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Świętokrzyska (numery od 1 do 25 - numery nieparzyste i numery od 4 do 8 - numery parzyste), Traugutta Romualda, Trawna, Zamłynie, Zgoda, OSIEDLE "LUDWIKÓW": Aleja 25 - lecia Wolności (numery od 23 do 91 - numery nieparzyste), Bławatna, Jasna, ks. Józefa Poniatowskiego (numery od 9 do 57 - numery nieparzyste i numery od 12 do 60 - numery parzyste), Modra, Mostowa (numery od 34 do 120 - numery parzyste i numery od 49 do 79 - numery nieparzyste), Niska, Opatowska, Partyzantów, Różana, Sandomierska (numery od 7 do 95 - numery nieparzyste i numery od 12 do 112 - numery parzyste), Stalowa, Śliska, Wąwozy, Wiejska, Winnica, Zygmuntówka, Żytnia, OSIEDLE "DENKÓW": Browarna, Chrzanowskiego Leona (od ul. Wroniej do ul. J. Kilińskiego), Garncarska, Hedy Antoniego ps. "Szarego", Mostowa (numery od 1 do 39 - numery nieparzyste i numery od 2 do 32 - numery parzyste), Niewiadoma, Ostrowiecka, Podstawie, Rudzka, Rynek Denkowski, Samsonowicza Jana od nr 7 do końca tej ulicy (nr nieparzyste) i od nr 18 do końca tej ulicy (numery parzyste), Spółdzielcza, Szkolna, Tomaszów, Topolowa, Wiśniowa, Wschodnia, Zielona, OSIEDLE "ROSOCHY" Bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Rosochy nr: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 74, 76, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 111 ulice: Chrzanowskiego Leona (od Alei Jana Pawła II do ul. Wroniej-lewa strona), Jutrzenki, Ogrodowa, Pogodna, Sikorskiego Władysława (numery od nr 49 do końca ulicy-numery nieparzyste i od 40 do końca-numery parzyste), Słoneczna (numery od nr 17 do 63 - numery nieparzyste i od 10 do 30 - numery parzyste), Tęczowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Irena Władysława Renduda-Dudek
      640 (11,89%)
    2. 7 Agnieszka Ewa Buczkowska
      125 (2,32%)
    3. 3 Kamil Kutryba
      903 (16,77%)
    4. 5 Bożenna Maria Morycińska
      306 (5,68%)
    5. 2 Włodzimierz Józef Sajda
      718 (13,34%)
    6. 4 Krystyna Zofia Dziewięcka
      230 (4,27%)
    7. 6 Dariusz Majewski
      76 (1,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Anna Ewa Hajdukiewicz
      29 (0,54%)
    2. 1 Michał Mroczkowski
      106 (1,97%)
    3. 3 Rafał Zbigniew Cieloch
      17 (0,32%)
    4. 2 Donata Lidia Rasińska
      10 (0,19%)
    5. 4 Mariusz Adam Pronobis
      10 (0,19%)
    6. 6 Sebastian Kunicki
      13 (0,24%)
    7. 5 Małgorzata Machajska
      15 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Jacek Grygiel
      114 (2,12%)
    2. 4 Aneta Katarzyna Serweta
      248 (4,61%)
    3. 7 Andrzej Skrzypczak
      180 (3,34%)
    4. 5 Grażyna Czaplińska
      37 (0,69%)
    5. 1 Mateusz Czeremcha
      511 (9,49%)
    6. 2 Tadeusz Relikowski
      140 (2,60%)
    7. 3 Elżbieta Monika Wypchło
      62 (1,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Wojciech Aleksander Parcheta
      15 (0,28%)
    2. 2 Mateusz Cheba
      30 (0,56%)
    3. 6 Ewa Zofia Wielguszewska
      40 (0,74%)
    4. 1 Tadeusz Jan Sobolewski
      105 (1,95%)
    5. 5 Andrzej Aleksander Gatkowski
      12 (0,22%)
    6. 4 Patrycja Agnieszka Pańczyk
      11 (0,20%)
    7. 7 Aneta Ludynia
      41 (0,76%)

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Katarzyna Agnieszka Borowiak
      42 (0,78%)
    2. 1 Anna Żelazowska-Przewłoka
      118 (2,19%)
    3. 2 Aneta Magdalena Sajecka
      51 (0,95%)
    4. 7 Wiesława Henryka Maj
      79 (1,47%)
    5. 5 Andrzej Banaczek
      17 (0,32%)
    6. 6 Sylwester Czesław Bernacki
      6 (0,11%)
    7. 3 Mieczysław Longin Żaczek
      30 (0,56%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grażyna Maj
      154 (2,86%)
    2. 2 Tomasz Hubert Karbowniczek
      41 (0,76%)
    3. 3 Piotr Adam Sztuka
      32 (0,59%)
    4. 5 Ewa Maria Gałczyńska
      14 (0,26%)
    5. 4 Jerzy Żelazny
      56 (1,04%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Najczęściej czytane