Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część gminy Nowogard obejmująca ulice: 700 Lecia od nr 5 do nr 22, 3 Maja, 15 Lutego, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Batalionów Chłopskich, Bohaterów Warszawy, Cmentarna, Dworcowa, Fabryczna, Górna, Gryfitów, Henryka Sienkiewicza, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Pawła II, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księcia Racibora I, Kwietniowa, Ludwika Waryńskiego, Łąkowa, Magazynowa, Mikołaja Reja, Młynarska, Nadtorowa, Ogrodowa, Pocztowa, Polna, Radosława, Rtm. W. Pileckiego, Stanisława Rzeszowskiego, Stefana Żeromskiego, Światowida, Wartcka, Władysława Reymonta, Zaciszna, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I ROZWÓJ
-
3
Witalij Grebieniuk
28
(0,78%)
-
1
Piotr Słomski
118
(3,27%)
-
7
Maciej Michoński
6
(0,17%)
-
2
Krystyna Bożena Kłosowska
15
(0,42%)
-
6
Marzena Lipczyńska
2
(0,06%)
-
9
Piotr Wojciechowski
24
(0,66%)
-
4
Joanna Zięciak
18
(0,50%)
-
5
Agata Maria Tychoniec
19
(0,53%)
-
8
Feliks Murawski
2
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA
-
3
Izabella Pędziwiatr
95
(2,63%)
-
5
Dorota Mariola Sokolińska-Wąsik
27
(0,75%)
-
7
Tomasz Marek Kwiatkowski
56
(1,55%)
-
8
Paweł Piotr Błaszczyk
43
(1,19%)
-
9
Zbigniew Krzysztof Ceranka
158
(4,37%)
-
1
Michał Grzegorz Wiatr
686
(18,99%)
-
2
Dariusz Kielan
96
(2,66%)
-
6
Anna Grzelak
27
(0,75%)
-
4
Beata Sierzchała
74
(2,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Joanna Jemilianowicz
35
(0,97%)
-
6
Krzysztof Kulpa
20
(0,55%)
-
8
Sandra Kwiatkowska
9
(0,25%)
-
4
Magdalena Wojciechowska
34
(0,94%)
-
1
Jolanta Józefa Jackowiak
57
(1,58%)
-
3
Krzysztof Zenon Turek
29
(0,80%)
-
5
Anna Teresa Zamara
57
(1,58%)
-
7
Błażej Andrzej Juszczyk
18
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Elżbieta Ewa Reichert
27
(0,75%)
-
5
Marian Sudomierski
46
(1,27%)
-
8
Ewa Brzezińska
29
(0,80%)
-
1
Stanisław Wiśniewski
243
(6,73%)
-
6
Katarzyna Sylwia Szkup
9
(0,25%)
-
3
Emilia Kluszczyńska-Breyer
50
(1,38%)
-
9
Andrzej Gaczkowski
14
(0,39%)
-
4
Jan Szymaniak
49
(1,36%)
-
2
Martyna Rogala-Bator
131
(3,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Wojciech Grzegorz Włodarczyk
306
(8,47%)
-
2
Anna Ewa Wiąz
205
(5,68%)
-
4
Dawid Jurczyk
87
(2,41%)
-
5
Krzysztof Mariusz Bosiacki
118
(3,27%)
-
3
Paweł Kazimierz Lembas
169
(4,68%)
-
9
Marta Krystyna Pińkowska
83
(2,30%)
-
7
Jolanta Bąk
124
(3,43%)
-
8
Dorota Iwona Banasik
56
(1,55%)
-
6
Renata Jadwiga Stasiak
113
(3,13%)
Okręg 2
Część gminy Nowogard obejmująca ulice: 700 Lecia nr 4 i od nr 23 do 27, 5 Marca, Armii Krajowej, Bankowa, Bartosza Głowackiego, Blacharska, Brzozowa, Cypriana Kamila Norwida, Dębowa, Gen. Józefa Bema, Gen. Józefa Wybickiego, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Jesionowa, Jodłowa, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kosynierów, Kościelna, Kowalska, Leśna, Lipowa, Luboszan, Lutyków, Macieja Rataja, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Monte Cassino, Obodrytów, Osiedlowa, Plac Ofiar Katynia, Plac Szarych Szeregów, Plac Wolności, Promenada, Pustać, Racławicka, Romualda Traugutta, Sądowa, Smużyny, Stanisława Staszica, Stefana Czarnieckiego, Stefana Grota-Roweckiego, Słoneczna, Stolarska, Szkolna, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Teodora Roosevelta, Topolowa, Warszawska, Wiejska, Wileńska, Wojska Polskiego, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I ROZWÓJ
-
1
Marek Krzywania
58
(1,58%)
-
3
Anna Tracz
17
(0,46%)
-
2
Krzysztof Leszek Kosiński
24
(0,65%)
-
5
Natalia Obracianko
8
(0,22%)
-
4
Andrzej Wasiak
37
(1,01%)
-
6
Danuta Celmer
21
(0,57%)
-
8
Tomasz Andrzej Wójcik
5
(0,14%)
-
7
Maria Leśniak
14
(0,38%)
-
9
Janusz Zdzisław Syfert
18
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA
-
3
Adam Roman Czernikiewicz
102
(2,78%)
-
5
Teresa Jadwiga Ziółkowska
17
(0,46%)
-
4
Agnieszka Biegańska-Sawicka
91
(2,48%)
-
6
Grzegorz Paweł Owczarek
48
(1,31%)
-
7
Urszula Alina Chmielecka
56
(1,52%)
-
2
Lidia Marzena Bogus
94
(2,56%)
-
1
Jowita Agata Pawlak
344
(9,36%)
-
9
Sławomir Tomasz Kucal
99
(2,69%)
-
8
Dawid Krata
45
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Roman Kwiatkowski
35
(0,95%)
-
8
Agnieszka Monika Musiał
6
(0,16%)
-
4
Irena Kulinicz
50
(1,36%)
-
6
Tomasz Grzegorz Kwiatkowski
14
(0,38%)
-
1
Stanisław Michał Saniuk
240
(6,53%)
-
2
Rafał Marcin Paśko
118
(3,21%)
-
5
Kamila Piórkowska
22
(0,60%)
-
7
Piotr Stanisław Buriak
19
(0,52%)
-
9
Hanna Krugły
11
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marcin Michał Nieradka
305
(8,30%)
-
3
Ryszard Jerzy Majdziński
20
(0,54%)
-
4
Mirosław Berezowski
56
(1,52%)
-
5
Krzysztof Gabriel Nowak
15
(0,41%)
-
9
Jerzy Jan Filipczak
26
(0,71%)
-
2
Janina Mucek
58
(1,58%)
-
7
Paulina Władysława Swatko
7
(0,19%)
-
6
Krystyna Stanisława Oświęcimska
6
(0,16%)
-
8
Magdalena Magierecka
10
(0,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Renata Piwowarczyk
139
(3,78%)
-
7
Rafał Krzysztoszek
42
(1,14%)
-
4
Anna Łysiak
131
(3,57%)
-
6
Jacek Franciszek Wierny
71
(1,93%)
-
8
Barbara Mucha
49
(1,33%)
-
1
Robert Antoni Czapla
765
(20,82%)
-
9
Olga Zofia Tomków
64
(1,74%)
-
2
Marcin Wolny
228
(6,21%)
-
5
Karolina Jaklińska-Czyżak
69
(1,88%)
Okręg 3
Część gminy Nowogard obejmująca sołectwa: Bieniczki, Błotno, Boguszyce, Brzozowo, Czermnica, Dąbrowa Długołęka, Glicko, Grabin, Jarchlino, Karsk, Konarzewo, Krasnołęka, Kulice, Lestkowo, Łęgno, Maszkowo, Miętno, Olchowo, Orzechowo, Orzesze, Osowo, Ostrzyca, Sąpolnica, Sikorki, Słajsino, Strzelewo, Szczytniki, Świerczewo, Trzechel, Wierzbięcin, Wierzchy, Wojcieszyn, Wołowiec, Wyszomierz, Żabowo, Żabówko.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I ROZWÓJ
-
6
Ewa Maciąg
7
(0,24%)
-
5
Izabela Pacer
13
(0,45%)
-
7
Janina Regina Ujazda
23
(0,80%)
-
1
Jacek Jurczak
23
(0,80%)
-
9
Irena Anna Czerewacz
27
(0,94%)
-
2
Roman Garguliński
43
(1,50%)
-
4
Daniel Zając
11
(0,38%)
-
3
Martyna Kaczmarek
9
(0,31%)
-
8
Tomasz Tracz
10
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA
-
1
Andrzej Kania
183
(6,39%)
-
2
Michał Ryszard Krata
130
(4,54%)
-
8
Jolanta Gandurska
68
(2,37%)
-
3
Bogumił Gała
114
(3,98%)
-
4
Irena Czyżak
76
(2,65%)
-
9
Arkadiusz Ciechanowski
114
(3,98%)
-
7
Edyta Grażyna Damas
16
(0,56%)
-
5
Jan Artemiuk
67
(2,34%)
-
6
Marika Bąk
62
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Joanna Gębala
25
(0,87%)
-
6
Małgorzata Saja
47
(1,64%)
-
5
Tomasz Karol Luter
21
(0,73%)
-
8
Paweł Milczarek
31
(1,08%)
-
4
Katarzyna Monika Kolless
8
(0,28%)
-
2
Tadeusz Banachomski
33
(1,15%)
-
1
Michał Jan Bociarski
248
(8,66%)
-
7
Jacek Piotr Kaciupa
16
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dariusz Olejnik
142
(4,96%)
-
2
Małgorzata Stańczyk
85
(2,97%)
-
5
Edward Gibki
38
(1,33%)
-
7
Grzegorz Szulc
4
(0,14%)
-
4
Joanna Zielińska
38
(1,33%)
-
6
Danuta Janina Błażejewska
17
(0,59%)
-
3
Katarzyna Ewa Derdak
39
(1,36%)
-
8
Wojciech Breyer
15
(0,52%)
-
9
Anna Szkołuda
51
(1,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Jolanta Bednarek
129
(4,50%)
-
3
Jerzy Kubicki
186
(6,49%)
-
5
Mirosława Teresa Cwajda
40
(1,40%)
-
9
Tomasz Krzysztof Litwin
117
(4,08%)
-
1
Jacek Rafiński
171
(5,97%)
-
6
Mieszko Florkowski
60
(2,09%)
-
2
Jacek Jankowski
190
(6,63%)
-
8
Krystyna Maciejewska
84
(2,93%)
-
7
Anna Kubowicz
34
(1,19%)