Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lisia Góra

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Lisia Góra obejmujące ulice: Długą, Mielecką, Szkolną

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Mirosław Taraszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    243 (54,85%)

    Tadeusz Stanisław Wapiennik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    200 (45,15%)

    Okręg 2

    Sołectwo Lisia Góra obejmujące ulice: Południową, Leśną, Stefana Jaracza, Zagumnie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Jacek Taraszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    240 (48,00%)

    Ryszard Wojciech Michoń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    260 (52,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Lisia Góra obejmujące ulice: 1 Maja, Breńską, Józefa Bema, Stefana Czarnieckiego, Łukowską, Macieja Rataja, Majora Henryka Sucharskiego, Rolniczą, Tadeusza Kościuszki, Tarnowską, Warzywną, Wincentego Witosa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wacław Kukla

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    234 (49,89%)

    Wiesław Augustyn

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    235 (50,11%)

    Okręg 4

    Sołectwo Pawęzów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Jagieła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    165 (40,64%)

    Janusz Władysław Wałaszek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    241 (59,36%)

    Okręg 5

    Sołectwo Nowa Jastrząbka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Maria Tomala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    270 (59,21%)

    Andrzej Kalisz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    186 (40,79%)

    Okręg 6

    Sołectwo Zaczarnie od nr domu 23 do nr domu 155A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Stanisław Kuta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    258 (75,66%)

    Janusz Wojciech Stelmach

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (24,34%)

    Okręg 7

    Sołectwo Zaczarnie od nr domu 1 do nr domu 22 oraz od nr domu 156 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Marek Stach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    157 (47,29%)

    Andrzej Stanisław Schab

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    175 (52,71%)

    Okręg 8

    Sołectwo Nowe Żukowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Franciszek Jan Bernat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE ŻUKOWICE FRANCISZEK BERNAT

    88 (18,80%)

    Małgorzata Anna Tokarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    187 (39,96%)

    Adam Krzysztof Wiatr

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    193 (41,24%)

    Okręg 9

    Sołectwo Stare Żukowice od nr domu 1 do nr domu 106C oraz od nr domu 231 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Piotr Wiatr

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WIATRA

    247 (54,05%)

    Piotr Grzegorz Garncarz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    121 (26,48%)

    Marek Zdzisław Cygan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI LISIA GÓRA

    89 (19,47%)

    Okręg 10

    Sołectwo Stare Żukowice od nr domu 107 do nr domu 230C

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Andrzej Świeca

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    123 (36,50%)

    Arkadiusz Józef Kuta

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    214 (63,50%)

    Okręg 11

    Sołectwo Łukowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Mirosław Siwek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    0 (0,00%)

    Włodzimierz Piotr Czarnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    0 (0%)

    Okręg 12

    Sołectwo Breń

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Maria Merchut- Węc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    224 (70,66%)

    Andrzej Pinas

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    93 (29,34%)

    Okręg 13

    Sołectwo Brzozówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Madej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    336 (65,88%)

    Rafał Janusz Kozioł

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    174 (34,12%)

    Okręg 14

    Sołectwo Kobierzyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Stefan Witek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    176 (62,63%)

    Daniel Józef Nędza

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    105 (37,37%)

    Okręg 15

    Sołectwo Śmigno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Józef Szatko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA 2018

    97 (23,89%)

    Renata Małgorzata Sadowy

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (8,62%)

    Mariusz Paweł Kornaus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORNAUSA

    274 (67,49%)