Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Szembruczek
Pokaż więcej
Paweł Jan Watkowski
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
45
(40,54%)
Radosław Wódka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
52
(46,85%)
Szymon Mariusz Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(12,61%)
Okręg 2
Sołectwa Gubiny, Budy
Pokaż więcej
Jarosław Marek Gutorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
12
(11,43%)
Barbara Skonieczna
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
22
(20,95%)
Piotr Pawłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(53,33%)
Alina Katarzyna Kaliszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(14,29%)
Okręg 3
Sołectwo Gubiny-osada leśna Jamy
Pokaż więcej
Sylwia Janina Mazurek
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
53
(67,95%)
Grzegorz Korzeń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(32,05%)
Okręg 4
Sołectwo Szembruk od nr 1 do 68 do końca
Pokaż więcej
Milena Staszczyk
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
7
(6,25%)
Tomasz Jan Kurzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
84
(75,00%)
Zuzanna Elżbieta Lisiewicz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
21
(18,75%)
Okręg 5
Sołectwo Szembruk od nr 69 do końca
Pokaż więcej
Mirosława Maria Janc
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
44
(45,36%)
Maciej Mikołaj Gachewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
51
(52,58%)
Szymon Tadeusz Hackert
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
2
(2,06%)
Okręg 6
Sołectwo Kłódka
Pokaż więcej
Jacek Chróścicki
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
118
(79,19%)
Rafał Waldemar Bielewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(20,81%)
Okręg 7
Sołectwo Rogóźno od nr 1 - 69
Pokaż więcej
Wiesław Ziołkowski
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
43
(24,16%)
Hanna Maria Hydzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
67
(37,64%)
Piotr Wojciech Śleboda
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
29
(16,29%)
Mateusz Omieczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(21,91%)
Okręg 8
Sołectwo Rogóźno od nr 70 - 126, od nr 172 - 187
Pokaż więcej
Ewa Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
58
(29,29%)
Mateusz Jurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
53
(26,77%)
Ryszard Józef Lipowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
57
(28,79%)
Jolanta Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5
(2,53%)
Mirosław Dorosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(12,63%)
Okręg 9
Sołectwo Rogóźno od nr 127 - 171, od nr 188 do końca
Pokaż więcej
Emilia Kosiłko
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
33
(30,84%)
Donata Klak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
16
(14,95%)
Piotr Marek Strużyński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
4
(3,74%)
Kamilla Marszałek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(41,12%)
Dawid Aleksander Kaliszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(9,35%)
Okręg 10
Sołectwa Rogóźno-Zamek od nr 1 - 27, Bukowiec z osadą Sobótka
Pokaż więcej
Jacek Kamiński
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
65
(50,00%)
Izabela Borkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
38
(29,23%)
Katarzyna Janc
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
27
(20,77%)
Okręg 11
Sołectwo Rogóźno-Zamek od nr 28 do końca
Pokaż więcej
Łukasz Piotr Pilcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
37
(42,53%)
Mirosław Jan Klonowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
50
(57,47%)
Okręg 12
Sołectwo Skurgwy
Pokaż więcej
Piotr Andrzej Kurdyn
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
36
(37,89%)
Kinga Halik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
48
(50,53%)
Fryderyk Kędracki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(11,58%)
Okręg 13
Sołectwo Białochowo od nr 1 - 54A
Pokaż więcej
Łukasz Paweł Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
55
(82,09%)
Kazimierz Ireneusz Klak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(17,91%)
Okręg 14
Sołectwo Białochowo od nr 55 do końca
Pokaż więcej
Anna Macidłowska
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
21
(24,42%)
Monika Wierzchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
27
(31,40%)
Krystyna Beata Podziawo
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
38
(44,19%)
Okręg 15
Sołectwo Zarośle
Pokaż więcej
Janina Grażyna Hoffmann
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
41
(29,71%)
Jarosław Mariusz Długoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ROGÓŹNO
55
(39,86%)
Alicja Szczepańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(23,19%)
Grzegorz Edwin Kikulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(7,25%)