Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto NAKŁO NAD NOTECIĄ-Samorządy Mieszkańców numer: 1, 2, 3, 4, 9
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAKIELSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
8
Marceli Miłosz Duda
12
(0,36%)
-
4
Leszek Jaskólski
31
(0,92%)
-
1
Piotr Marciniak
73
(2,17%)
-
5
Anna Tadych
16
(0,48%)
-
3
Bolesław Bogusław Kalisz
101
(3,01%)
-
2
Łukasz Sławomir Przykłocki
102
(3,03%)
-
6
Mirosława Kazimiera Grabarkiewicz
2
(0,06%)
-
7
Krystyna Maria Powalisz
6
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Józef Walenty Stanulewicz
7
(0,21%)
-
2
Ewelina Ciszewska
30
(0,89%)
-
7
Hanna Justyna Przybylska
16
(0,48%)
-
3
Karolina Anna Konkol
55
(1,64%)
-
5
Honorata Anna Drożniak
12
(0,36%)
-
6
Krzysztof Paweł Dembiński
24
(0,71%)
-
8
Andrzej Zdzisław Wilk
8
(0,24%)
-
1
Józef Marek Kucharski
86
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA NAPIERAŁY RAZEM DLA NAKŁA
-
7
Bogusława Kopras
54
(1,61%)
-
1
Jan Władysław Światłowski
189
(5,62%)
-
6
Daniel Kończak
175
(5,21%)
-
2
Katarzyna Joanna Borzych-Kubacka
190
(5,65%)
-
5
Tomasz Dawid Hopfinger
34
(1,01%)
-
4
Iwona Teresa Gołata-Arndt
48
(1,43%)
-
3
Michał Gacka
291
(8,66%)
-
8
Edward Pubanc
129
(3,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Mariusz Wojciechowski
15
(0,45%)
-
6
Łukasz Zieliński
34
(1,01%)
-
4
Katarzyna Małgorzata Zielińska-Mika
39
(1,16%)
-
1
Kazimierz Stanisław Wnuk
256
(7,62%)
-
2
Zbigniew Nadarzewski
140
(4,17%)
-
3
Mariola Anna Kloska
121
(3,60%)
-
5
Elżbieta Ewa Budziszak
52
(1,55%)
-
8
Dorota Józefa Murach-Jagła
64
(1,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Piotr Józef Dutkiewicz
115
(3,42%)
-
1
Antoni Aleksander Żygowski
354
(10,53%)
-
2
Szymon Jan Karolczak
248
(7,38%)
-
5
Andrzej Markiewicz
32
(0,95%)
-
7
Izabela Rosa
21
(0,62%)
-
8
Kazimierz Toczko
74
(2,20%)
-
3
Małgorzata Grażyna Skarżyńska
73
(2,17%)
-
6
Beata Gabriela Witusińska
32
(0,95%)
Okręg 2
Miasto NAKŁO NAD NOTECIĄ-Samorządy Mieszkańców numer: 5, 6, 7, 8, 10, 11; Sołectwa; BIELAWY, LUBASZCZ, OLSZEWKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAKIELSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Jacek Adamczewski
101
(2,74%)
-
5
Joanna Weronika Głowska
10
(0,27%)
-
4
Katarzyna Maria Przykłocka
18
(0,49%)
-
3
Rafał Andrzej Mróz
117
(3,17%)
-
2
Krzysztof Jan Mikietyński
43
(1,17%)
-
6
Beata Elżbieta Kempińska
9
(0,24%)
-
7
Marcin Tadych
9
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Ewelina Cecylia Łasińska
7
(0,19%)
-
9
Arkadiusz Marcin Kamiński
14
(0,38%)
-
5
Joanna Łasińska-Wełnińska
15
(0,41%)
-
6
Monika Maria Buczynska
16
(0,43%)
-
1
Zenon Radecki
112
(3,04%)
-
2
Daniel Marek Hapka
42
(1,14%)
-
7
Piotr Nurczyński
33
(0,90%)
-
4
Anna Urbańska
20
(0,54%)
-
3
Władysław Gajewski
89
(2,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA NAPIERAŁY RAZEM DLA NAKŁA
-
1
Sławomir Napierała
399
(10,82%)
-
2
Jan Grabarski
308
(8,36%)
-
6
Michał Krzoska
146
(3,96%)
-
9
Paulina Teresa Przywecka-Puziak
58
(1,57%)
-
5
Agnieszka Beata Korzeniewska
28
(0,76%)
-
3
Ewa Zofia Haberska
246
(6,67%)
-
4
Andrzej Koniarski
89
(2,41%)
-
8
Agnieszka Justyna Misiorek-Franków
28
(0,76%)
-
7
Ryszard Wojciech Kubiak
237
(6,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Tomasz Jańczak
44
(1,19%)
-
4
Tomasz Jan Zemło
19
(0,52%)
-
5
Hanna Złocińska
19
(0,52%)
-
9
Natalia Łukaszewska
29
(0,79%)
-
6
Bartosz Grzegorz Chrośniak
8
(0,22%)
-
1
Monika Młynarczyk
281
(7,62%)
-
3
Paulina Dzikowska
37
(1,00%)
-
8
Zygmunt Paweł Stempiński
35
(0,95%)
-
7
Edyta Zalewska-Tamas
15
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Wojciech Żarek
46
(1,25%)
-
1
Jolanta Łucja Tadych
347
(9,41%)
-
7
Czesława Longina Janik
50
(1,36%)
-
4
Jerzy Olejarz
97
(2,63%)
-
3
Janusz Józef Nadobny
71
(1,93%)
-
2
Jan Marciniak
354
(9,60%)
-
6
Iwona Maria Różańska
40
(1,09%)
Okręg 3
Sołectwa: CHRZĄSTOWO, GORZEŃ, GUMNOWICE, KARNOWO, KARNÓWKO, KAZIN, MAŁOCIN, MICHALIN, MINIKOWO, POLICHNO, PATEREK, POTULICE, ROZWARZYN, SUCHARY, ŚLESIN, TRZECIEWNICA, WIESZKI, WYSTĘP
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAKIELSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Magdalena Charczun
53
(1,20%)
-
2
Ewa Magdalena Kelm
75
(1,70%)
-
7
Daria Jarząbek
62
(1,40%)
-
6
Wojciech Bronowicz
9
(0,20%)
-
4
Marek Józef Mikietyński
9
(0,20%)
-
3
Józef Janeczko
24
(0,54%)
-
5
Władysław Gajdziński
2
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Wiesława Maria Bembnista-Musiał
30
(0,68%)
-
3
Edward Paweł Romiński
82
(1,86%)
-
2
Wacław Mroczkowski
63
(1,43%)
-
1
Anna Grażyna Karolczak
109
(2,47%)
-
5
Tadeusz Zbigniew Kunikowski
26
(0,59%)
-
4
Anetta Anna Nowak
58
(1,31%)
-
8
Augustyn Bondyra
33
(0,75%)
-
9
Barbara Gwit-Stróżewska
50
(1,13%)
-
6
Sylwester Józef Eszer
42
(0,95%)
-
10
Mariusz Franciszek Wojciechowski
22
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA NAPIERAŁY RAZEM DLA NAKŁA
-
3
Ewa Marta Hoppe
276
(6,25%)
-
6
Mariusz Radosław Malikowski
201
(4,55%)
-
7
Halina Maria Mnichowska
219
(4,96%)
-
9
Michał Płuciennik
112
(2,53%)
-
10
Joanna Pochowska
44
(1,00%)
-
8
Mieczysława Ewa Palicka
152
(3,44%)
-
2
Marek Balcer
130
(2,94%)
-
1
Paweł Wiśniewski
464
(10,50%)
-
4
Dominika Kałużna
143
(3,24%)
-
5
Hieronim Stanisław Kołaczek
90
(2,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Dariusz Domek
372
(8,42%)
-
8
Julita Jagoda Kot
17
(0,38%)
-
3
Tomasz Bzdawka
155
(3,51%)
-
6
Dariusz Piotr Zenelt
2
(0,05%)
-
5
Zdzisław Antoni Sell
284
(6,43%)
-
4
Beata Kaźmierkowska
8
(0,18%)
-
2
Bernadeta Ewa Nowaczyk
257
(5,82%)
-
7
Małgorzata Kubiak
13
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Ewa Lewandowska
66
(1,49%)
-
6
Ewa Katarzyna Gembiak
19
(0,43%)
-
8
Hanna Barbara Niemczewska
28
(0,63%)
-
7
Paulina Garstecka
19
(0,43%)
-
5
Krzysztof Izydor Kopeć
19
(0,43%)
-
3
Piotr Niemczewski
116
(2,63%)
-
1
Sławomir Krainski
281
(6,36%)
-
2
Przemysław Jan Leppert
183
(4,14%)