Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kalisz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Aleja Wojska Polskiego (nieparzyste 75 – 201) Aleja Wolności ul. Adama Asnyka (nieparzyste nr 1 – 47 i parzyste nr 2 – 46) ul. Babina ul. Bankowa ul. Biskupia ul. Boczna ul. Browarna ul. Cegielniana ul. Adama Chodyńskiego ul. Fryderyka Chopina ul. Ciasna ul. Cicha ul. Cmentarna ul. Czaszkowska ul. Częstochowska (nieparzyste nr 1 – 33) ul. Jarosława Dąbrowskiego ul. Dobrzecka (nieparzyste nr 1 – 5 i parzyste nr 2 – 22) ul. Fabryczna ul. Franciszkańska ul. Garbarska Główny Rynek ul. Gołębia ul. Górna ul. Górnośląska (nieparzyste nr 1 – 37 i parzyste nr 2 – 46) ul. Grodzka ul. Handlowa ul. Harcerska ul. Wojciecha Jabłkowskiego ul. Jasna ul. Berka Joselewicza ul. Kadecka ul. Kanonicka ul. Kazimierzowska ul. Kokanińska (nieparzyste nr 11 – 13a) ul. Kolegialna ul. Mikołaja Kopernika ul. Tadeusza Kościuszki ul. Kredytowa ul. Krótka ul. Krucza ul. Kwiatowa ul. Legionów (nieparzyste nr 1 – 29a i parzyste nr 2 – 42) ul. Lipowa ul. Lotnicza ul. Łazienna ul. Łączna ul. 3 Maja z targowiskiem ul. Majkowska (nieparzyste nr 1 – 3 i parzyste nr 2 – 4) ul. Mariańska ul. Młynarska (nieparzyste nr 1 – 27 i parzyste nr 2 – 12) ul. Mostowa ul. Gabriela Narutowicza ul. Niecała Nowy Rynek ul. Nowy Świat ul. Ogrodowa (nieparzyste nr 1 – 9 i parzyste nr 2 – 8) ul. Ostrowska (nieparzyste nr 1 – 43 i parzyste nr 2 – 36) ul. Alfonsa Parczewskiego ul. Park Miejski ul. Piekarska ul. Piskorzewie (nieparzyste nr 1 – 7 i parzyste nr 2 – 4) ul. Piskorzewska Plac Wojciecha Bogusławskiego Plac Jana Kilińskiego Plac Jana Pawła II Plac Świętego Józefa ul. Podgórze ul. Polna (parzyste nr 2 – 42 wyłączając nr 2a i 2b) ul. Południowa (nieparzyste nr 1 – 11) ul. Poznańska (nieparzyste nr 1 – 13 i parzyste nr 2 - 6) ul. Prosta ul. Przechodnia ul. Przemysłowa ul. Kazimierza Pułaskiego ul. Rzemieślnicza ul. Rzeźnicza ul. Skalmierzycka (nieparzyste nr 1 – 31b i parzyste nr 2 – 10a) ul. Stanisława Staszica (nieparzyste nr 11 – 59 i parzyste nr 12 – 54) ul. Stawiszyńska (parzyste nr 2 – 28a) ul. Strzelecka ul. Sukiennicza ul. Józefa Sułkowskiego ul. Szklarska ul. Szkolna ul. Śródmiejska ul. Świętego Stanisława ul. Targowa ul. Teatralna ul. Towarowa ul. Ułańska Wał Bernardyński (nieparzyste nr 1 – 9) Wał Staromiejski ul. Warszawska (nieparzyste nr 1 – 11) ul. Wąska (nieparzyste nr 1 – 23) ul. Widok (nieparzyste nr 1 – 35d i parzyste nr 2 – 56) ul. Wodna (nieparzyste nr 1 – 7 i parzyste nr 2 – 4) ul. Wronia ul. Wspólna ul. Zacisze ul. Zamkowa ul. Zgodna ul. Złota (nieparzyste nr 1 – 31 i parzyste nr 2 – 20a)

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Łukasz Piotr Włodarek
      159 (1,65%)
    2. 1 Karolina Monika Pawliczak
      1 027 (10,63%)
    3. 5 Aneta Joanna Joachimkowska
      102 (1,06%)
    4. 4 Mirosław Bolesław Jurek
      99 (1,02%)
    5. 3 Elżbieta Maria Przybylska
      73 (0,76%)
    6. 6 Zbyszek Jacek Górka
      97 (1,00%)
    7. 7 Bartosz Zenon Wasiak
      29 (0,30%)
    8. 8 Krzysztof Piotr Ścisły
      56 (0,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO I SAMORZĄDNY ZGODNIE DLA KALISZA

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Beata Magdalena Waszkiewicz-Kępczyńska
      116 (1,20%)
    2. 1 Grzegorz Stanisław Chwiałkowski
      282 (2,92%)
    3. 7 Marcin Szcześniak
      71 (0,73%)
    4. 3 Krzysztof Gorzkiewicz
      27 (0,28%)
    5. 2 Mirosław Józef Gabrysiak
      409 (4,23%)
    6. 6 Adela Maria Przybył
      229 (2,37%)
    7. 5 Janusz Andrzej Pęcherz
      1 196 (12,38%)
    8. 4 Sylwia Estera Kowalik
      33 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Grygorcewicz
      16 (0,17%)
    2. 6 Beata Agnieszka Podolska
      25 (0,26%)
    3. 1 Bogdan Mirosław Przybylski
      125 (1,29%)
    4. 5 Ewelina Alicja Matczak
      51 (0,53%)
    5. 2 Igor Karol Wojciechowski
      29 (0,30%)
    6. 4 Klaudia Weronika Żubertowska
      35 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Beata Mykytyn
      67 (0,69%)
    2. 8 Katarzyna Joanna Skarżyńska
      131 (1,36%)
    3. 1 Roman Piotrowski
      832 (8,61%)
    4. 2 Martin Daniel Zmuda
      480 (4,97%)
    5. 3 Włodzimierz Staszak
      104 (1,08%)
    6. 5 Jacek Andrzej Konopczyński
      111 (1,15%)
    7. 7 Tomasz Efinowicz
      19 (0,20%)
    8. 6 Magdalena Julia Kranc
      137 (1,42%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Eskan Darwich
      1 305 (13,51%)
    2. 8 Błażej Jan Majerowicz
      176 (1,82%)
    3. 6 Paula Anna Rybak
      52 (0,54%)
    4. 2 Magdalena Izabela Walczak
      335 (3,47%)
    5. 5 Marta Monika Raszkowska
      132 (1,37%)
    6. 3 Łukasz Witold Myszko
      81 (0,84%)
    7. 4 Robert Roman Mróz
      62 (0,64%)
    8. 7 Piotr Michał Urbaniak
      84 (0,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SAPIŃSKIEGO - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Marcin Sapiński
      220 (2,28%)
    2. 4 Agnieszka Dorota Fiechowska
      11 (0,11%)
    3. 7 Halszka Krystyna Całujek
      7 (0,07%)
    4. 5 Magdalena Paulina Bartnik
      11 (0,11%)
    5. 3 Michał Paweł Kowal
      41 (0,42%)
    6. 6 Michał Piotr Melke
      11 (0,11%)
    7. 2 Małgorzata Maria Zarzycka
      56 (0,58%)
    8. 8 Elżbieta Teresa Kubiak
      13 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KALISZANIE PIOTR KOŚCIELNY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wieńczysław Adam Prokop
      57 (0,59%)
    2. 2 Wojciech Paweł Głuchowski
      80 (0,83%)
    3. 7 Martyna Czubak
      16 (0,17%)
    4. 3 Katarzyna Józefa Fijołek
      42 (0,43%)
    5. 6 Mateusz Robert Kubacki
      9 (0,09%)
    6. 5 Robert Andrzej Ryzner
      5 (0,05%)
    7. 4 Zenona Jolanta Kubiak
      33 (0,34%)
    8. 8 Dawid Andrzejczak
      8 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TU I TERAZ”

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Urszula Barabasz
      21 (0,22%)
    2. 1 Robert Jędrzejewski
      115 (1,19%)
    3. 3 Gracjan Szymon Wawrzyniak
      33 (0,34%)
    4. 4 Tomasz Adam Stasiński
      25 (0,26%)
    5. 6 Izabela Anna Kudła
      14 (0,14%)
    6. 5 Agata Marta Kołeczko
      100 (1,04%)
    7. 7 Adam Gościniarek
      27 (0,28%)
    8. 8 Zbigniew Piotr Maj
      311 (3,22%)

    Okręg 2

    Aleja Gen. Władysława Sikorskiego Aleja Walecznych Aleja Wojska Polskiego (parzyste nr 178 – 180) ul. Achajska ul. Aleksandryjska ul. Antyczna ul. Artylerzystów ul. Ateńska ul. Barska ul. Baśniowa ul. Będzińska ul. Cezarego Biernackiego ul. Biwakowa ul. Bizantyjska ul. Wojciecha Bogusławskiego ul. Bolesława Chrobrego ul. Bolesława Krzywoustego ul. Bolesława Pobożnego ul. Borkowska ul. Botaniczna ul. Tadeusza Boya – Żeleńskiego ul. Braci Gillerów ul. Braci Niemojowskich ul. Brzozowa ul. Budowlanych ul. Budziszyńska ul. Bukowa ul. Celtycka (nieparzyste nr 1 – 123 i parzyste nr 2 – 84) ul. Cementowa ul. Ceramiczna ul. Józefa Chełmońskiego ul. Chełmska ul. Chęcińska ul. Chłodna ul. Chmielna ul. Chocimska ul. Ciepła ul. Ciesielska ul. Cieszyńska ul. Cyprysowa ul. Czarna Droga ul. Częstochowska (nieparzyste nr 37 – 229 i parzyste nr 4 – 212h) ul. Czołgistów ul. Dacka ul. Dalmacka ul. Dębowa ul. Długa ul. Dobra ul. Dobrzyńska ul. Dolna ul. Dożynkowa ul. Drukarzy ul. Duktowa ul. Benedykta Dybowskiego ul. Dyngusowa ul. Egipska ul. Elektryczna ul. Etruska ul. Fenicka ul. Aleksandra Fredry ul. Fromborska ul. Gajowa ul. Gajusza ul. Galijska ul. Galla Anonima ul. Garncarska ul. Gdańska ul. Gdyńska ul. Gen. Ryszarda Kuklińskiego ul. Gen. Edmunda Taczanowskiego ul. Geodetów ul. Gliniana ul. Cypriana Godebskiego ul. Gotów ul. Grabowa ul. Grabowska ul. Grobla ul. Gronowa ul. Grzybowa ul. Gwiaździsta ul. Helska ul. Henryka Brodatego ul. Hoża ul. Hutników ul. Ludwika Idzikowskiego ul. Iglasta ul. Jałowcowa ul. Jesionowa ul. Jodłowa ul. Mieczysława Karłowicza ul. Feliksa Karśnickiego ul. Kasztanowa ul. Kasztelańska ul. Kaszubska ul. Stanisława Kaszyńskiego ul. Kazimierza Wielkiego ul. Kąpielowa ul. Kątna ul. Klonowa ul. Kniejowa ul. Kokanińska (nieparzyste nr 1 - 9) ul. Kołobrzeska ul. Konińska ul. Franciszka Kopernickiego ul. Koralowa ul. Augustyna Kordeckiego ul. Juliusza Kossaka ul. Kosynierów ul. Kowalska ul. Kozienicka ul. Krakowska ul. Ignacego Kraszewskiego ul. Kręta ul. Kruszwicka ul. Krzywa ul. Ks. Józefa Sieradzana ul. Ks. Bolesława Stefaniaka ul. Książęca ul. Księżnej Jolanty ul. Kubusia Puchatka ul. Tadeusza Kubalskiego ul. Kujawska ul. Kwiatów Polskich ul. Lajkonika ul. Latyńska ul. Lawendowa ul. Lechicka ul. Legnicka ul. Leśna ul. Lęborska ul. Lisia ul. Lubelska ul. Łąkowa ul. Łęgowa ul. Łomżyńska ul. Łowicka ul. Łowiecka ul. Łódzka ul. Łucznicza ul. Łużycka ul. Macedońska ul. Makowa ul. Kornela Makuszyńskiego ul. Karola Malaperta ul. Malborska ul. Malinowa ul. Marka ul. Marynarska ul. Marzanny ul. Mazowiecka ul. Henryka Melcera ul. Piotra Michałowskiego ul. Mieczysława Starego ul. Miedziana ul. Mieszka I ul. Migdałowa ul. Miła ul. Juliana Miłkowskiego ul. Czesława Miłosza ul. Miodowa ul. Modrzewiowa ul. Stanisława Moniuszki ul. Gustawa Morcinka ul. Morelowa ul. Murarska ul. Myśliwska ul. Nad Prosną ul. Nałęczowska ul. Zofii Nałkowskiej ul. Nędzerzewska ul. Niedzicka ul. Niedźwiedzia ul. Nieszawska ul. Cypriana Kamila Norwida ul. Ogniskowa ul. Okrąglicka ul. Olszowa ul. Opatowiecka ul. Osadnicza ul. Juliusza Osterwy ul. Owsiana ul. Ignacego Paderewskiego ul. Panońska ul. Paprotna ul. Parkowa ul. Partyzantów ul. Pasterska ul. Perska ul. Ludwika Perzyny ul. Piaszczysta ul. Piesza ul. Józefa Piłsudskiego (nieparzyste nr 27 – 37) ul. Pionierska ul. Pisankowa ul. Piwna ul. Platanowa ul. Władysława Podkowińskiego ul. Podleśna ul. Pokrzywnicka ul. Polanka ul. Polna (nieparzyste nr 63b – 133 i parzyste nr 50 – 156) ul. Połabska ul. Połaniecka ul. Południowa (parzyste nr 2 – 108) ul. Pomorska ul. Pontonowa ul. Potokowa ul. Poziomkowa ul. Prastara ul. Próżna ul. Bolesława Prusa ul. Przebierańców ul. Przesiekowa ul. Przesmyk ul. Przęślik ul. Pszenna ul. Ptolemeusza ul. Pucka ul. Pusta ul. Józefa Raciborskiego ul. Racławicka ul. Józefa Radoszewskiego ul. Józefa Radwana ul. Rajskowska ul. Raszyńska ul. Władysława Reymonta ul. Rodowa ul. Stefana Rogozińskiego ul. Rolna ul. Romańska (nieparzyste nr 1 – 19 i parzyste nr 2 – 20) ul. Różana ul. Róży Wiatrów ul. Jerzego Rubińskiego ul. Rusałki ul. Rybacka ul. Rzeczna ul. Rzymska ul. Sandomierska ul. Saperska ul. Sarmacka ul. Sarnia ul. Henryka Sienkiewicza ul. Sieradzka ul. Siewna ul. Skarszewska ul. Bolesława Skarżyńskiego ul. Słowiańska ul. Sobótki ul. Sopocka ul. Sosnowa ul. Spacerowa ul. Spartańska ul. Spokojna ul. Sportowa ul. Srebrna ul. Leopolda Staffa ul. Jana Stanisławskiego ul. Stare Miasto ul. Starożytna ul. Stawiszyńska (nieparzyste nr 1 – 191 i parzyste nr 32 – 190) ul. Stefana Batorego ul. Stolarska ul. Sulisławicka (parzyste nr 18 – 42) ul. Sylwiusza ul. Szałasowa ul. Józefa Szaniawskiego ul. Szeroka ul. Szlak Bursztynowy (nieparzyste nr 5 – 19) ul. Szwedzka ul. Karola Szymanowskiego ul. Ślepa ul. Świerkowa ul. Tacyta ul. Tarczowa ul. Termopilska ul. Tęczowa ul. Tęczyńska ul. Topiel ul. Topolowa ul. Toporowa ul. Torowa (nieparzyste nr 103 – 123) ul. Toruńska ul. Tracka ul. Turowa ul. Tuszyńska ul. Juliana Tuwima ul. Tyniecka ul. Uniejowska Wał Bernardyński (nieparzyste nr 11 – 79) Wał Jagielloński Wał Jana Matejki Wał Piastowski ul. Józefa Wanata ul. Wapienna ul. Warszawska (nieparzyste nr 13 – 101b i parzyste nr 2 – 88a) ul. Wczasowa ul. Wenedów ul. Wiankowa ul. Wiatraki ul. Wielka ul. Henryka Wieniawskiego ul. Wierzbowa ul. Więzienna ul. Winiarska ul. Wiosenna ul. Wioślarska ul. Władysława Jagiełły ul. Władysława Łokietka ul. Włókniarzy ul. Wojciecha z Brudzewa ul. Wrzesińska ul. Wrzosowa ul. Leona Wyczółkowskiego ul. Wygon ul. Wyjazdowa ul. Wykopaliskowa ul. Wypoczynkowa ul. Stanisława Wyspiańskiego ul. Jana Onufrego Zagłoby ul. Zajęcza ul. Zapiecek ul. Zawodzie ul. Zbożowa ul. Zdrojowa ul. Jana Zemełki ul. Zielona ul. Zimna ul. Zjazd ul. Żelazna ul. Stefana Żeromskiego ul. Żołnierska ul. Żwirki i Wigury ul. Żwirowa ul. Żytnia

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Andrzej Grochowski
      458 (5,18%)
    2. 4 Małgorzata Mirosława Przybył
      46 (0,52%)
    3. 2 Andrzej Ignacy Płócienniczak
      93 (1,05%)
    4. 3 Iwona Małgorzata Jakubowska
      79 (0,89%)
    5. 5 Mirosław Andrzej Wojdziak
      66 (0,75%)
    6. 7 Tomasz Aleksander Tylak
      53 (0,60%)
    7. 6 Marzena Janina Stodulska
      48 (0,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO I SAMORZĄDNY ZGODNIE DLA KALISZA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Wojciech Dariusz Walczak
      135 (1,53%)
    2. 4 Stanisław Kazimierz Paraczyński
      364 (4,11%)
    3. 5 Aleksandra Anna Szymańska
      222 (2,51%)
    4. 3 Dariusz Józef Ozimek
      272 (3,07%)
    5. 1 Tomasz Ryszard Bezen
      309 (3,49%)
    6. 7 Ewa Aleksandra Witczak
      309 (3,49%)
    7. 2 Jolanta Maria Mancewicz
      252 (2,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Setla
      24 (0,27%)
    2. 6 Radosław Stefan Markiewicz
      27 (0,31%)
    3. 5 Magdalena Teresa Stolarek
      28 (0,32%)
    4. 3 Piotr Zbigniew Bereś
      64 (0,72%)
    5. 1 Zbigniew Franciszek Jaworski
      227 (2,57%)
    6. 4 Martyna Maria Karpińska
      26 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Elżbieta Barbara Dębska
      374 (4,23%)
    2. 1 Sławomir Grzegorz Lasiecki
      890 (10,06%)
    3. 2 Michał Leszek Kotkowski
      304 (3,44%)
    4. 5 Marek Jerzy Pogorzelec
      131 (1,48%)
    5. 6 Grażyna Ewa Piotrowska
      77 (0,87%)
    6. 4 Agnieszka Ewelina Szymczak
      186 (2,10%)
    7. 7 Andrzej Marian Orczykowski
      64 (0,72%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ewa Kochanek
      221 (2,50%)
    2. 1 Sławomir Mariusz Chrzanowski
      901 (10,18%)
    3. 2 Piotr Wacław Mroziński
      283 (3,20%)
    4. 6 Barbara Maria Zientek
      95 (1,07%)
    5. 5 Janina Owczarek
      47 (0,53%)
    6. 4 Jacek Jerzy Kołata
      229 (2,59%)
    7. 7 Paweł Przemysław Gołębiak
      154 (1,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SAPIŃSKIEGO - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Anna Małgorzata Pacholska
      35 (0,40%)
    2. 3 Krzysztof Józef Małyjasiak
      112 (1,27%)
    3. 6 Artur Stanisław Goplarek
      19 (0,21%)
    4. 4 Grażyna Jakóbczak
      138 (1,56%)
    5. 1 Piotr Tomasz Cieślak
      348 (3,93%)
    6. 2 Izabela Cecylia Musielak
      31 (0,35%)
    7. 7 Wiesława Bożena Machowska
      14 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KALISZANIE PIOTR KOŚCIELNY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Czesław Miluc
      108 (1,22%)
    2. 2 Daniel Marian Kaparuk
      63 (0,71%)
    3. 3 Małgorzata Ewa Wytwer
      40 (0,45%)
    4. 4 Hubert Michał Żurawski
      103 (1,16%)
    5. 5 Marika Małgorzata Paś
      52 (0,59%)
    6. 7 Michał Szyc
      50 (0,57%)
    7. 6 Patrycja Paulina Trzęsała
      15 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TU I TERAZ”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Maria Rosińska
      229 (2,59%)
    2. 7 Samuel Jędrzejewski
      64 (0,72%)
    3. 2 Mateusz Adam Antolczyk
      65 (0,73%)
    4. 4 Maciej Rafał Michoń
      44 (0,50%)
    5. 5 Magdalena Iwona Zawadzka
      79 (0,89%)
    6. 3 Jolanta Haduch
      147 (1,66%)
    7. 6 Paweł Jan Szastok
      33 (0,37%)

    Okręg 3

    Aleja Wojska Polskiego (nieparzyste nr 47 – 73 i parzyste nr 64 – 100) ul. Adama Asnyka (nieparzyste nr 49 – 89 i parzyste nr 48 – 62) ul. Babiogórska ul. Baligrodzka ul. Józefa Bema ul. Beskidzka ul. Bieszczadzka ul. Biskupicka (nieparzyste nr 1 – 3) ul. Błotna ul. Bogumiła i Barbary ul. Bukowińska ul. Celtycka (nieparzyste nr 125 – 197 i parzyste nr 92 – 196) ul. Chłopska ul. Chochołowska ul. Cisowa ul. Daleka ul. Marii Dąbrowskiej ul. Domowa ul. Dusznicka ul. Dworcowa ul. 25 Dywizji ul. Działkowa ul. Energetyków ul. Gen. Józefa Hallera ul. Gen. Mieczysława Smorawińskiego ul. Gen. Stefana Rostworowskiego ul. Gen. Stefana Roweckiego „GROTA” ul. Głogowska ul. Gościnna ul. Górnośląska (nieparzyste nr 37a – 83 i parzyste nr 48 – 84) ul. Graniczna (parzyste nr 2 – 58) ul. Grecka ul. Grunwaldzka ul. Halna ul. Inwestorska (nieparzyste od nr 23 do granic miasta i parzyste od nr 18 do granic miasta) ul. Izerska ul. Karkonoska ul. Karpacka ul. Kielecka ul. Kłodzka ul. Kmieca ul. Kolejowa ul. Marii Konopnickiej ul. Koszałka Opałka ul. Krajobrazowa ul. Kresowa ul. Lechosławska ul. Legionów (nieparzyste nr 33 – 49 i parzyste nr 44 – 68) ul. Leszczynowa ul. Łomnicka ul. Łysogórska ul. Malownicza ul. Mała ul. Andrzeja i Olgi Małkowskich ul. Metalowców ul. Miast Partnerskich ul. Adama Mickiewicza (nieparzyste nr 5 – 11 i parzyste nr 12 – 18) ul. Milenijna ul. Młynarska (nieparzyste nr 29 – 131 i parzyste nr 14 – 28) ul. Nektarowa ul. Noskowska ul. Obozowa ul. Olszynowa ul. Opłotki ul. Ostrowska (nieparzyste nr 45 – 95 i parzyste nr 38– 70) ul. Pałacowa ul. Panoramiczna ul. Pasieczna ul. Pejzażowa ul. Piechurów ul. Pienińska ul. Piwonicka Plac Bogurodzicy ul. Podmiejska (nieparzyste nr 1 – 29 i parzyste nr 2 – 22) ul. Pogodna ul. Polna (nieparzyste nr 1 – 63 i parzyste nr 2a, 2b) ul. Południowa (nieparzyste nr 13 – 17) ul. Poranna ul. Potulna ul. Powstańców Kościuszkowskich ul. Powstańców Listopadowych ul. Powstańców Styczniowych ul. Powstańców Śląskich ul. Powstańców Warszawskich ul. Powstańców Wielkopolskich ul. Promienna ul. 25 Pułku Artylerii ul. 29 Pułku Piechoty ul. Radosna ul. Romańska (nieparzyste nr 21 – 165 i parzyste nr 22 – 162) ul. Sąsiedzka ul. Serbinowska ul. Skalmierzycka (nieparzyste nr 33 – 81 i parzyste nr 12 – 22) ul. Skalna ul. Juliusza Słowackiego ul. Smolna ul. Smrekowa ul. Sokolnicka ul. Spółdzielcza ul. Starowiejska ul. Sudecka ul. Sulisławicka (nieparzyste nr 1 – 91 i parzyste nr 2 – 16 oraz nr 44 – 110) ul. Piotra Sulisławskiego ul. Szarych Szeregów ul. Szczypiornicka ul. Szlak Bursztynowy (nieparzyste nr 1 – 3) ul. Śnieżna ul. Świetlana ul. Świętokrzyska ul. Tatrzańska ul. Torowa (nieparzyste nr 1 – 101a i parzyste nr 2 – 12) ul. Tylna (nieparzyste nr 1 – 15 i parzyste nr 2 – 30) ul. Ukraińska ul. Wąska (nieparzyste nr 25 – 43) ul. Wesoła ul. Widok (nieparzyste nr 37 – 101 i parzyste nr 58 – 104) ul. Wrocławska ul. Zachodnia ul. Zagorzynek ul. Zakopiańska ul. Źródlana ul. Żabia

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Roman Jerzy Szychowski
      61 (0,54%)
    2. 1 Kamila Manuela Majewska
      960 (8,54%)
    3. 5 Joanna Nawrot
      35 (0,31%)
    4. 2 Dariusz Piotr Witoń
      371 (3,30%)
    5. 3 Marek Andrzej Durzalski
      339 (3,02%)
    6. 8 Lech Jan Błaszczyk
      21 (0,19%)
    7. 7 Beata Sylwia Białek
      26 (0,23%)
    8. 6 Mikołaj Kowalski
      148 (1,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO I SAMORZĄDNY ZGODNIE DLA KALISZA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Arkadiusz Andrzej Michalak
      115 (1,02%)
    2. 8 Anna Grażyna Zięba
      194 (1,73%)
    3. 1 Jakub Łukasz Kubisiak
      163 (1,45%)
    4. 2 Grzegorz Daniel Kulawinek
      616 (5,48%)
    5. 3 Grzegorz Dariusz Kuświk
      87 (0,77%)
    6. 5 Marek Tadeusz Nowak
      268 (2,38%)
    7. 7 Barbara Wrzesińska
      354 (3,15%)
    8. 6 Karolina Wioleta Sadowska
      426 (3,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Karol Tomasz Przybyła
      23 (0,20%)
    2. 7 Ewa Eugenia Matczak
      34 (0,30%)
    3. 3 Marcin Jacek Smardz
      29 (0,26%)
    4. 4 Stanisław Józef Świderek
      27 (0,24%)
    5. 1 Anna Fedorów
      169 (1,50%)
    6. 2 Janusz Kędzierski
      73 (0,65%)
    7. 6 Barbara Maria Ignaszak
      34 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Paweł Manikowski
      235 (2,09%)
    2. 7 Ireneusz Marian Kłaczyński
      68 (0,60%)
    3. 8 Dagmara Maria Mikołajczak
      134 (1,19%)
    4. 4 Elżbieta Izabela Kurzajczyk
      139 (1,24%)
    5. 2 Leszek Jerzy Ziąbka
      242 (2,15%)
    6. 1 Artur Piotr Kijewski
      1 373 (12,21%)
    7. 5 Robert Artur Tomaszewski
      82 (0,73%)
    8. 6 Bożena Maria Piotrowska
      119 (1,06%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Radosław Krzysztof Kołaciński
      1 260 (11,21%)
    2. 5 Katarzyna Beata Olesińska
      71 (0,63%)
    3. 6 Krzysztof Zdzisław Pokrzywa
      65 (0,58%)
    4. 7 Elżbieta Beata Bartczak
      105 (0,93%)
    5. 1 Barbara Anna Oliwiecka
      971 (8,64%)
    6. 3 Beata Sysiak
      97 (0,86%)
    7. 4 Tomasz Piotr Wasiak
      136 (1,21%)
    8. 8 Marcin Tomasz Janus
      63 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SAPIŃSKIEGO - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Natasza Oliwia Konarska-Rybka
      71 (0,63%)
    2. 2 Ewelina Maria Nowakowska
      85 (0,76%)
    3. 5 Janusz Robert Przybył
      22 (0,20%)
    4. 3 Mirosław Jerzy Lewandowski
      45 (0,40%)
    5. 6 Marta Małgorzata Brudzeńska
      26 (0,23%)
    6. 4 Magdalena Maria Kaźmierczak-Polowczyk
      22 (0,20%)
    7. 7 Piotr Tomasz Lisowski
      117 (1,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KALISZANIE PIOTR KOŚCIELNY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Szymon Jerzy Furman
      49 (0,44%)
    2. 1 Piotr Kościelny
      490 (4,36%)
    3. 6 Przemysław Hieronim Gajda
      19 (0,17%)
    4. 7 Lidia Krystyna Przybyła
      45 (0,40%)
    5. 8 Marcin Andrzej Karolak
      17 (0,15%)
    6. 3 Joanna Elżbieta Trzcińska
      22 (0,20%)
    7. 4 Paweł Adam Kuśmierek
      63 (0,56%)
    8. 5 Natalia Dobrochna Iwanow
      35 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TU I TERAZ”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Krzysztof Chlebba
      107 (0,95%)
    2. 3 Beata Magdalena Gałafin
      14 (0,12%)
    3. 4 Katarzyna Jarmuszkiewicz
      24 (0,21%)
    4. 6 Krystian Mateusz Tarłowski
      10 (0,09%)
    5. 5 Igor Mateusz Paprocki
      34 (0,30%)
    6. 7 Jan Zbigniew Bednarek
      20 (0,18%)
    7. 8 Iwona Agnieszka Rupiczak
      79 (0,70%)
    8. 2 Dominika Maria Pawlikowska
      92 (0,82%)

    Okręg 4

    Aleja Ks. Jerzego Popiełuszki Aleja Wojska Polskiego (nieparzyste nr 1 – 43 i parzyste nr 2 – 62b oraz nr 102 – 176a) ul. Agrestowa ul. Akacjowa ul. Armii Krajowej ul. Batalionu Parasol ul. Bażancia ul. Biskupicka (nieparzyste nr 5 – 25 i parzyste nr 24 – 28) ul. Brzoskwiniowa ul. Ignacego Adama Bujnickiego ul. Juliusza Bursche ul. Bursztynowa ul. Czereśniowa ul. Jana Długosza ul. Dobrzecka (nieparzyste nr 7 – 193 i parzyste nr 24 – 186) ul. Do Strugi ul. Gustawa Arnolda Fibigera ul. Graniczna (nieparzyste nr 1 – 49 i parzyste nr 74 – 82) ul. Inwestorska (nieparzyste nr 1 – 21 i parzyste nr 2 – 16) ul. Jagodowa ul. Jarzębinowa ul. Jaśminowa ul. Kalinowa ul. Kąpie ul. Jana Kochanowskiego ul. Korczak ul. Ks. Wacława Blizińskiego ul. Ks. Henryka Kaczorowskiego ul. Ks. Stanisława Piotrowskiego ul. Tadeusza Kulisiewicza ul. Ludowa ul. Maciejkowa ul. Majkowska (nieparzyste nr 5 – 21 i parzyste nr 6 – 34) ul. Mazurska ul. Adama Mickiewicza (nieparzyste nr 1 – 3 i parzyste nr 2 – 10) ul. Mylna ul. Niska ul. Obywatelska ul. Ogrodowa (parzyste nr 10 – 64, nieparzyste nr 11 – 67) ul. Orzechowa ul. Stefana Otwinowskiego ul. Piekart ul. Józefa Piłsudskiego (nieparzyste nr 1 – 25 i parzyste nr 2 – 46) ul. Piskorzewie (nieparzyste nr 9 – 21 i parzyste nr 6 – 12) Plac Bohaterów Westerplatte ul. Podmiejska (nieparzyste nr 35 – 41 i parzyste nr 24 – 56) ul. Edwarda Polanowskiego ul. Porzeczkowa ul. Poznańska (nieparzyste nr 15 – 207 i parzyste nr 8 – 184) ul. Północna ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego ul. Przybrzeżna ul. Ptasia ul. Mikołaja Reja ul. Robotnicza ul. Rycerska ul. Sadowa ul. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Słoneczna ul. Walentego Stanczukowskiego ul. Stanisława Staszica (nieparzyste nr 1 – 9 i parzyste nr 2 – 10a) ul. Strażaków Ochotników ul. Szewska ul. Szlachecka ul. Sylwestra Szpilowskiego ul. Świętego Michała ul. Tylna (nieparzyste nr 17 – 23) ul. Urzędnicza Wał Bernardyński (parzyste nr 2 – 52) ul. Wiejska ul. Wiśniowa ul. Wodna (nieparzyste nr 9 – 13) ul. Stanisława Wojciechowskiego ul. Wydarte ul. Wysoka ul. Złota (nieparzyste nr 33 – 87 i parzyste nr 22 – 162)

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sylwia Sielicka
      257 (2,27%)
    2. 4 Anna Szymczak
      115 (1,02%)
    3. 7 Aneta Kinga Hofmann
      106 (0,94%)
    4. 6 Agnieszka Dorota Ślęk
      27 (0,24%)
    5. 8 Andrzej Maksymilian Wypych
      80 (0,71%)
    6. 5 Magdalena Zborowska
      49 (0,43%)
    7. 3 Andrzej Włodzimierz Krupiński
      67 (0,59%)
    8. 1 Zbigniew Florian Włodarek
      803 (7,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO I SAMORZĄDNY ZGODNIE DLA KALISZA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dorota Jabłońska
      96 (0,85%)
    2. 7 Mateusz Jerzy Podsadny
      67 (0,59%)
    3. 1 Piotr Paweł Boratyński
      281 (2,49%)
    4. 4 Krystian Wojciech Kinastowski
      727 (6,43%)
    5. 6 Agnieszka Magdalena Orlicz - Błońska
      45 (0,40%)
    6. 2 Marian Durlej
      454 (4,02%)
    7. 5 Jacek Konopka
      218 (1,93%)
    8. 8 Ewa Skowrońska
      38 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Agata Maria Olszanowska
      25 (0,22%)
    2. 8 Michał Dariusz Bangrowski
      102 (0,90%)
    3. 4 Adam Marek Woźniak
      32 (0,28%)
    4. 1 Gustaw Andrzej Antczak
      180 (1,59%)
    5. 2 Piotr Karol Raczkowski
      30 (0,27%)
    6. 5 Magdalena Witczak
      40 (0,35%)
    7. 6 Monika Ewa Kuciak
      21 (0,19%)
    8. 7 Michał Paweł Schwacher
      16 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Monika Joanna Mazur
      213 (1,88%)
    2. 3 Adam Mikołaj Koszada
      178 (1,58%)
    3. 8 Jacek Wojciech Sośnicki
      217 (1,92%)
    4. 5 Marcin Szymczak
      124 (1,10%)
    5. 1 Tadeusz Edmund Skarżyński
      1 050 (9,29%)
    6. 7 Michał Włodzimierz Szablewski
      80 (0,71%)
    7. 6 Iwona Sylwia Perońska
      95 (0,84%)
    8. 2 Agnieszka Konieczna
      413 (3,65%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Wojciech Wysogląd
      92 (0,81%)
    2. 2 Marcin Łukasz Małecki
      523 (4,63%)
    3. 3 Hanna Maria Sowińska
      132 (1,17%)
    4. 4 Piotr Adam Walczak
      118 (1,04%)
    5. 5 Anna Maria Jakubowska
      94 (0,83%)
    6. 1 Dariusz Grodziński
      1 820 (16,10%)
    7. 6 Agnieszka Jolanta Świderska
      58 (0,51%)
    8. 7 Jarosław Jasiukiewicz
      40 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SAPIŃSKIEGO - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Jan Różalski
      278 (2,46%)
    2. 4 Jakub Tomasz Fichowski
      66 (0,58%)
    3. 1 Lidia Dorota Krzywoźniak
      356 (3,15%)
    4. 3 Jacek Kasprzak
      35 (0,31%)
    5. 5 Radosław Czesław Sapieja
      33 (0,29%)
    6. 7 Radosław Paweł Nowaczyk
      127 (1,12%)
    7. 8 Karolina Zofia Sowa
      57 (0,50%)
    8. 6 Joanna Magdalena Kusz
      12 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KALISZANIE PIOTR KOŚCIELNY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Waldemar Adam Kupny
      115 (1,02%)
    2. 3 Weronika Niemiec
      25 (0,22%)
    3. 1 Artur Piotr Dembny
      367 (3,25%)
    4. 5 Karolina Anna Kucner
      42 (0,37%)
    5. 7 Kamila Górna
      44 (0,39%)
    6. 4 Ireneusz Jerzy Smykaj
      41 (0,36%)
    7. 6 Adam Janusz Wiertelak
      49 (0,43%)
    8. 8 Paweł Kaczmarek
      0 (0%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TU I TERAZ”

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Kończalik
      35 (0,31%)
    2. 1 Sylwia Ewelina Marciniak
      231 (2,04%)
    3. 3 Marcin Michał Kubisiak
      64 (0,57%)
    4. 8 Radosław Marcin Zakierski
      61 (0,54%)
    5. 5 Anna Maria Kleczewska
      46 (0,41%)
    6. 4 Igor Władysław Krymski
      15 (0,13%)
    7. 6 Piotr Stanisław Urbański
      36 (0,32%)
    8. 7 Krystyna Irena Urbaniak
      43 (0,38%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    Plan na jesienne wieczory? Filmy, seriale w sieci. Podstawa to dobry, światłowodowy internet.

    Plan na jesienne wieczory? Filmy, seriale w sieci. Podstawa to dobry, światłowodowy internet.

    Najczęściej czytane