Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wysoka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Wysoka: Akacjowa, Batorego, Bohaterów 17 Października, Brzozowa, Cisowa, Curie-Skłodowskiej, Dębowa, Kwiatowa, Matejki, Podgórna, Strzelecka 2 - 4 parzyste, od 5 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Przemysław Lewicz
      78 (28,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Kowalski
      193 (71,22%)

    Okręg 2

    Wysoka: Dworcowa, Słoneczna, Strzelecka 3

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA STAŃCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Henryk Jan Stańczyk
      0 (0,00%)

    Okręg 3

    Wysoka: Kościuszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Łukasz Dymitruk
      137 (57,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Karol Paweł Wiśniewski
      45 (18,83%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesław Marek Guźniczak
      57 (23,85%)

    Okręg 4

    Wysoka: Ogrodowa, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Studzienny, Plac Wolności, Pocztowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Artur Kłysz
      74 (51,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mirosława Maria Wiczyńska
      70 (48,61%)

    Okręg 5

    Wysoka: Kościelna, Księdza Romana Budniaka, Plac Świętego Jana Pawła II, Szkolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Bartłomiej Dariusz Noculak
      77 (45,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Maria Teresa Tomczak
      40 (23,67%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mariusz Zygan
      52 (30,77%)

    Okręg 6

    Wysoka: Lubińskiego, Świętego Walentego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Ewelina Lewicz
      89 (57,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Antoni Kotecki
      46 (29,68%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Gerard Józef Felcyn
      20 (12,90%)

    Okręg 7

    Bądecz 1 - 23, od 71 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Emilia Dembińska
      0 (0,00%)

    Okręg 8

    Bądecz 25 – 68, Sędziniec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ireneusz Józef Tomczak
      47 (46,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Jan Grzybowski
      55 (53,92%)

    Okręg 9

    Czajcze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Jóźwina
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    Młotkowo, Wysoczka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paulina Strzałka
      126 (61,76%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Maj
      78 (38,24%)

    Okręg 11

    Jeziorki Kosztowskie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Łukasz Robert Lewicz
      67 (35,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Józef Adamczyk
      38 (20,32%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Magdalena Jolanta Piszczek
      82 (43,85%)

    Okręg 12

    Kijaszkowo, Tłukomy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Tadeusz Józef Radliński
      24 (10,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Bogusław Turkowiak
      89 (39,38%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Beata Ewa Hader
      113 (50,00%)

    Okręg 13

    Wysoka Mała, Wysoka Wielka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Jan Ciołek
      108 (75,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Waldemar Paweł Kotecki
      7 (4,86%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Kazimierz Mrowiński
      29 (20,14%)

    Okręg 14

    Kostrzynek, Mościska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA ROZWOJU GMINY WYSOKA

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Grażyna Maria Wrzaszczak
      96 (76,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MADEJA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Aleksandra Ryczek
      29 (23,20%)

    Okręg 15

    Gmurowo, Nowa Rudna, Rudna, Stare

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mateusz Bator
      87 (41,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA FONFERKA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Edmund Fonferek
      122 (58,37%)