Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Byczyna ulice : Błonie, Borkowska, Brzozowa, Cegielniana, Częstochowska, Górna, Nasalska, Polna, Stawowa, Zamojskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Piotr Leon Trybuś
69
(22,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Grażyna Melania Mączka
70
(22,58%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Witold Kapica
171
(55,16%)
Okręg 2
Miasto Byczyna ulice : Paruszowicka, Słoneczna, Spokojna, Wałowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Krzysztof Zbigniew Bytner
35
(11,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Marcin Grzegorz Altman
61
(20,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Urszula Teresa Dela
76
(25,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA RADOSZA
-
20
Dariusz Stanisław Radosz
122
(41,50%)
Okręg 3
Miasto Byczyna ulice : 3 Maja, Kościelna, Rynek, Szpitalna, Wąska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Grzegorz Marek Bednarek
65
(48,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Kazimierz Siudziński
16
(11,85%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krystyna Buksa
54
(40,00%)
Okręg 4
Miasto Byczyna ulice : Chopina, Długa, Floriańska, Krótka, Okrężna, Plac Wolności, Poprzeczna, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Donat Andrzej Woźniakowski
43
(29,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Barbara Krystyna Brzezińska
42
(28,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Stanisław Kulik
62
(42,18%)
Okręg 5
Miasto Byczyna ulice : 11 Listopada, Bolesława Chrobrego, Klonowa, Kościuszki, Mickiewicza, Poznańska, Sadowa, Słowackiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Gabriela Anna Paszek
127
(37,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Grzegorz Tomasz Bijak
126
(37,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Jan Tadeusz Romańczyk
87
(25,59%)
Okręg 6
Miasto Byczyna ulice : Basztowa, Dworcowa, Herbiniusa, Hołubka, Hotelowa, Kluczborska, Koëllinga, Kośnego, Krasińskiego, Kwiasowskiego, Lazara, Moniuszki, Parkowa, Plac Dworcowy, Polanowicka, Żółkiewskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Urszula Agnieszka Bilińska
138
(45,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Marcin Łukasz Godziszewski
97
(32,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Krzysztof Chojak
67
(22,19%)
Okręg 7
Sołectwa : Ciecierzyn, Gołkowice, Jaśkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Damian Mariusz Gocejna
174
(67,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Jerzy Kazimierz Dworak
19
(7,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Dorota Swerhun-Grzelak
64
(24,90%)
Okręg 8
Sołectwa : Dobiercice, Paruszowice wraz z przysiółkiem Paruszowice-Długa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Zygmunt Józef Wiśniewski
151
(59,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Tadeusz Zbigniew Czuba
102
(40,32%)
Okręg 9
Sołectwa : Gosław, Nasale, Pogorzałka, Pszczonki, Wojsławice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Małgorzata Rożniatowska
34
(15,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Małgorzata Magdalena Wojtal
36
(16,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aneta Ewelina Spodymek-Oberska
150
(68,18%)
Okręg 10
Sołectwa : Borek, Roszkowice, Sierosławice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Sebastian Rafał Wietecha
43
(19,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Mariusz Sąsiadek
75
(34,56%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Agnieszka Maślanka
99
(45,62%)
Okręg 11
Sołectwa : Janówka, Kostów, Miechowa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Andrzej Jan Kalista
36
(9,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Janusz Paweł Pustkowski
132
(35,68%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Marcin Janki
202
(54,59%)
Okręg 12
Sołectwo Polanowice wraz z przysiółkiem Polanowice-Brzózka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RADOMA
-
21
Adam Marian Radom
181
(76,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jadwiga Jolanta Urbańska
55
(23,31%)
Okręg 13
Sołectwa : Jakubowice, Proślice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Jerzy Ryszard Pluta
61
(27,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNE PROŚLICE
-
19
Adam Łukasz Suda
130
(58,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józefa Budel
33
(14,73%)
Okręg 14
Sołectwo Biskupice
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jacek Benedykt Kulisiński
99
(40,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Marcin Roman Przygoda
53
(21,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Edyta Alina Sztucka
94
(38,21%)
Okręg 15
Sołectwa : Chudoba, Kochłowice, Sarnów
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Arkadiusz Piotr Ostrowski
14
(8,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Władysław Michał Buła
69
(40,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA
-
18
Krystyna Sieja
60
(35,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jadwiga Krystyna Dombik
28
(16,37%)