Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Jędrzejów, ulice: Adama Mickiewicza, Andrzeja Walerona, Aleja Józefa Piłsudskiego, Bartosza Głowackiego, Browarna, Brzozowa, Cmentarna, Daszyńskiego, Dębowa, Dojazd, Dr Stanisława Sędka, Duh-Imbora, Feliksa Przypkowskiego 1 - 38, 40 - 48 parzyste, Henryka Sienkiewicza, Jana Pawła II, Jasionka, Juliusza Słowackiego, Kacpra Niemirskiego, Kazimierza Jeżewskiego, Kielecka, Kilińskiego, Klonowa, Kościelna, Krótka, Krzywa, Lipowa, Marii Konopnickiej, Małogoska, Mieszka I, Mikołaja Kopernika, Mjr AK S. Gądzio-Kos, Murawiec, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Górki Grabowskie, Partyzantów, Piastowska, Pińczowska, Pl. Tadeusza Kościuszki, Polna, Prosta, Rakowska, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Stefana Żeromskiego, Strażacka, Topolowa, Wiejska, Wiosenna, Zielona, Zygmunta Krasińskiego, 3 Maja, 11 Listopada 1 - 78, 80 - 80a
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Mariusz Zygmunt Chrzanowski
97
(3,49%)
-
2
Agata Dorota Cieśla
38
(1,37%)
-
5
Marta Ewa Marzec
42
(1,51%)
-
4
Jan Mieczysław Kwiecień
40
(1,44%)
-
6
Marcin Łukasz Rogowski
51
(1,84%)
-
7
Agnieszka Jolanta Zaczkowska
49
(1,76%)
-
3
Adam Jan Czajor
56
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
-
7
Marta Małgorzata Kwiecień
80
(2,88%)
-
3
Zbigniew Stanisław Kasprzak
247
(8,89%)
-
1
Karolina Dominika Jarosz
259
(9,32%)
-
2
Wojciech Mieczysław Zwierzchowski
421
(15,15%)
-
4
Karolina Larysa Bańbura
36
(1,30%)
-
5
Artur Józef Biały
57
(2,05%)
-
6
Tadeusz Stanisław Fiuk
42
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Paweł Marian Wojda
165
(5,94%)
-
1
Robert Jacek Kruk
456
(16,41%)
-
3
Konrad Czesław Kałka
198
(7,12%)
-
2
Urszula Maria Kruk
149
(5,36%)
-
4
Agnieszka Leokadia Gorzała
109
(3,92%)
-
7
Aneta Ewa Safin
50
(1,80%)
-
6
Iwona Elżbieta Jeżewska
57
(2,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Patrycja Aneta Kobos
18
(0,65%)
-
2
Michał Stanisław Sala
28
(1,01%)
-
5
Dorota Maria Cichoń
10
(0,36%)
-
4
Tomasz Łukasz Szczerba
18
(0,65%)
-
3
Kalina Anna Różańska
6
(0,22%)
Okręg 2
Miasto Jędrzejów, ulice: Adolfa Dygasińskiego, Armii Krajowej, Bajkowa, Batalionów Chłopskich, Blokowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cicha, Długa, Dr Antoniego Artymiaka, Dr Jana Karczewskiego, Feliksa Przypkowskiego 39 - 51 nieparzyste i od 50 do końca, Górna, Jana Sobieskiego, Jaśminowa, Kadłubka, Klasztorna, Kolejowa, Kpt. Józefa Kurka-Halnego, Kwiatowa, Mikołaja Reja, Nowa, Okrzei, Osiedlowa, Parkowa, Przemysłowa, Romana Dmowskiego, Słodowa, Słowiańska, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Konarskiego, Św. Barbary, Szansa, Warsztatowa, Wesoła, Wilanowska, Władysława Stanisława Reymonta, Wspólna, Zamoście, 11 Listopada 79 - 81 nieparzyste, od 82 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Ewa Danuta Maludzińska
70
(1,97%)
-
3
Leszek Marian Dzwonek
67
(1,89%)
-
8
Beata Renata Świerczewska
66
(1,86%)
-
7
Dawid Marian Stermach
84
(2,37%)
-
4
Ilona Ewa Gocoł
37
(1,04%)
-
6
Stanisław Marian Nawrot
111
(3,13%)
-
1
Andrzej Stanisław Błaszkiewicz
144
(4,06%)
-
2
Agnieszka Borowiecka
48
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
-
4
Urszula Katarzyna Jędrychowska
108
(3,04%)
-
7
Lucyna Maria Fiutek
61
(1,72%)
-
8
Rafał Jacek Chalewski
142
(4,00%)
-
3
Marek Eugeniusz Skrzypiec
202
(5,69%)
-
2
Eugeniusz Wacław Łata
168
(4,73%)
-
1
Paweł Grzegorz Błaszkiewicz
272
(7,66%)
-
6
Barbara Siewnicka
61
(1,72%)
-
5
Edyta Sylwia Kwiecień
60
(1,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Anna Gołdyn
70
(1,97%)
-
7
Marcin Benedykt Piszczek
349
(9,83%)
-
5
Michał Krystian Faryna
96
(2,70%)
-
3
Paweł Stefan Kowalski
137
(3,86%)
-
2
Łukasz Andrzej Skrzypczak
200
(5,64%)
-
1
Maria Dorota Barańska
391
(11,02%)
-
4
Andrzej Jan Jakubanis
233
(6,57%)
-
8
Elżbieta Bartosz
126
(3,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Marcin Grzegorz Mazur
78
(2,20%)
-
1
Magdalena Beata Sala
109
(3,07%)
-
6
Ewa Irena Opałka
13
(0,37%)
-
3
Ewa Anna Koterwa-Mularczyk
13
(0,37%)
-
4
Michał Stanisław Szczerba
19
(0,54%)
-
5
Robert Tomasz Zagała
14
(0,39%)
Okręg 3
Sołectwa: Brynica Sucha, Borów, Cierno-Zaszosie, Chorzewa, Diament, Książe-Skroniów, Lasków, Łączyn, Podchojny, Potok Mały, Potok Wielki, Prząsław, Prząsław Mały, Przysów, Skroniów, Sudół, Wilanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Bożena Irena Lniak
45
(1,65%)
-
5
Iwona Maria Marzec
23
(0,84%)
-
2
Łukasz Stanek
261
(9,55%)
-
7
Andrzej Edward Wnuk
176
(6,44%)
-
6
Michał Łukasz Nawrot
81
(2,96%)
-
3
Justyna Chomczyńska
3
(0,11%)
-
1
Andrzej Ignacy Bielecki
237
(8,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
-
4
Jadwiga Głogowska
81
(2,96%)
-
2
Michał Piotr Kowalczyk
70
(2,56%)
-
1
Jan Krzysztof Ziębiński
301
(11,01%)
-
7
Grażyna Ewa Nowak
20
(0,73%)
-
5
Stanisław Hatys
83
(3,04%)
-
6
Zdzisława Elżbieta Wypych
41
(1,50%)
-
3
Zdzisław Jerzy Polak
102
(3,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Stanisław Majchrzak
206
(7,53%)
-
2
Grzegorz Adam Kuśmierz
267
(9,77%)
-
5
Karina Magdalena Olesińska
118
(4,32%)
-
4
Leopold Jan Sputo
140
(5,12%)
-
3
Mirosław Sztabławy
233
(8,52%)
-
6
Maria Weronika Drożyńska
93
(3,40%)
-
7
Paulina Barbara Piotrowicz
44
(1,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Bernadetta Skalbmierska
6
(0,22%)
-
5
Marta Magdalena Stradomska
10
(0,37%)
-
1
Ryszard Wojciech Nowak
86
(3,15%)
-
3
Piotr Edward Wieszadło
2
(0,07%)
-
4
Justyna Agnieszka Kobos
5
(0,18%)
Okręg 4
Sołectwa: Borki, Brus, Chwaścice, Gozna, Ignacówka, Jasionna, Kulczyzna, Lścin, Ludwinów, Łysaków Drugi, Łysaków Kawęczyński, Łysaków pod Lasem, Mnichów, Piaski, Podlaszcze, Raków, Węgleniec, Wolica, Wólka, Zagaje
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Iwona Bronisława Kwas
67
(2,70%)
-
4
Jacek Górecki
85
(3,43%)
-
5
Agnieszka Ewa Jopek-Wasilewska
166
(6,70%)
-
6
Wojciech Tomasz Król
176
(7,10%)
-
3
Grzegorz Czesław Cichoń
99
(4,00%)
-
2
Aneta Renata Białek
46
(1,86%)
-
1
Kamil Sebastian Baran
101
(4,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY ZIEMIA JĘDRZEJOWSKA
-
6
Justyna Barbara Młyńczak
96
(3,87%)
-
5
Kamil Robert Chrzanowski
23
(0,93%)
-
4
Ewa Maria Sędek
52
(2,10%)
-
1
Janusz Andrzej Więckowski
89
(3,59%)
-
3
Jan Kazimierz Adamus
48
(1,94%)
-
2
Aneta Iwona Górska
47
(1,90%)
-
7
Łukasz Dariusz Pilarski
15
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Edyta Maria Tarach
167
(6,74%)
-
5
Marian Brewczyk
122
(4,92%)
-
6
Agata Stefania Blicharska
86
(3,47%)
-
7
Agnieszka Kowalczyk-Blicharska
105
(4,24%)
-
1
Wacław Zdzisław Kędra
376
(15,17%)
-
2
Marian Tadeusz Zimoch
314
(12,67%)
-
3
Teodor Eugeniusz Kot
198
(7,99%)