Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przemęt

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bucz, Bucz Nowy, Bucz Dębina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Maria Napierała

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    84 (15,91%)

    Tomasz Daniel Maciejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

    444 (84,09%)

    Okręg 2

    Barchlin, Borek, Borek Brzeźniak, Sączkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Szczepaniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    128 (32,08%)

    Jerzy Dominiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

    217 (54,39%)

    Zofia Wróblewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (13,53%)

    Okręg 3

    Biskupice, Popowo Stare, Poświętno, Sokołowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Józef Nowak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    144 (36,00%)

    Bernadeta Golińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

    256 (64,00%)

    Okręg 4

    Kluczewo, Siekowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hanna Dobijata

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    178 (39,21%)

    Justyna Bernadeta Mania

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

    79 (17,40%)

    Tomasz Szenknecht

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

    150 (33,04%)

    Joanna Makała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    47 (10,35%)

    Okręg 5

    Przemęt ul. Brzozowa, ul. Głęboka, ul. Kasztanowa, ul. Kluczewska, ul. Nowa, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Słoneczna, ul. Stawna, ul. Topolowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aldona Rimke

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    129 (35,93%)

    Łukasz Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

    188 (52,37%)

    Mieczysław Zygmanowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (11,70%)

    Okręg 6

    Przemęt ul. Biała Góra, ul. Jagiellońska, ul. Jeziorna, ul. Kasztelańska, ul. Klasztorna, ul. Konwaliowa, ul. Ogrodowa, ul. Opacka, ul. Piaskowa, ul. Rynek Księdza Mojżykiewicza, ul. Rzemieślnicza, ul. Starkowska, ul. Szkolna, ul. Zaborowska, ul. Zdrojowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Rademacher

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    220 (60,27%)

    Elżbieta Czekała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

    39 (10,68%)

    Magdalena Sycha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

    41 (11,23%)

    Robert Kwaczyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (17,81%)

    Okręg 7

    Perkowo, Siekówko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Piotr Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    230 (50,22%)

    Przemysław Kruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

    57 (12,45%)

    Irena Mikitiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

    109 (23,80%)

    Łukasz Witkiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    62 (13,54%)

    Okręg 8

    Mochy ul. 3 Maja, ul. Akacjowa, ul. Boczna, ul. Hubowa, ul. Jaśminowa, ul. Jeziorna, ul. Klonowa, ul. Konwaliowa, ul. Kościelna, ul. Kręta, ul. Lipowa, ul. Morenowa, ul. Podgórna, ul. Polna, ul. Różana, ul. Rzeczna, ul. Sadowa, ul. Spokojna, ul. Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Kokornaczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    200 (66,23%)

    Adam Stanisław Bartkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

    62 (20,53%)

    Krzysztof Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (13,25%)

    Okręg 9

    Mochy ul. Dębowa, ul. Grzybowa, ul. Końcowa, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Mleczarska, ul. Ogrodowa, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Przemęcka, ul. Rzemieślnicza, ul. Słoneczna, ul. Wałowa, ul. Wąska, ul. Wolności, ul. Wolsztyńska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Wita

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    246 (72,14%)

    Elżbieta Małgorzata Płatników

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

    41 (12,02%)

    Marcin Przydróżny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (15,84%)

    Okręg 10

    Solec, Solec Nowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Klecha

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Kaszczor

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Piotr Rzyski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    219 (42,94%)

    Ireneusz Jerzy Wolniczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

    230 (45,10%)

    Ewa Jakuszyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (11,96%)

    Okręg 12

    Błotnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stefan Napierała

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    107 (41,15%)

    Rafał Cezary Wojcieszyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

    90 (34,62%)

    Marcin Marciniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (24,23%)

    Okręg 13

    Górsko, Olejnica, Osłonin, Wieleń

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Katarzyna Maćkowiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    196 (49,37%)

    Marcin Drajerski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

    108 (27,20%)

    Robert Hűbner

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    93 (23,43%)

    Okręg 14

    Radomierz, Starkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Gracjan Kicinski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    208 (42,28%)

    Jarosław Olejniczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”

    106 (21,54%)

    Tomasz Piotr Kupisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

    123 (25,00%)

    Bartosz Ryszard Gertych

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (11,18%)

    Okręg 15

    Nowa Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Koziołek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    182 (50,28%)

    Jakub Kruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

    150 (41,44%)

    Daria Maria Józefowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (8,29%)