Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dziadkowice, Brzeziny.
Pokaż więcej
Franciszek Bakunowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
29
(22,31%)
Grzegorz Tymiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(51,54%)
Janina Okuniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA GMINA
34
(26,15%)
Okręg 2
Kąty od Nr 1 do 46.
Pokaż więcej
Adam Tarasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
62
(59,62%)
Mirosław Kosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(40,38%)
Okręg 3
Kąty od Nr 47 do końca.
Pokaż więcej
Dariusz Niedźwiedzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
97
(20,25%)
Adam Cwalina
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(46,51%)
Okręg 4
Malinowo, Lipiny.
Pokaż więcej
Grzegorz Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
32
(42,11%)
Emil Kłopotowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(42,11%)
Kamil Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA GMINA
12
(15,79%)
Okręg 5
Korzeniówka, Zaręby.
Pokaż więcej
Jerzy Paweł Kosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
56
(54,37%)
Michał Puchalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(45,63%)
Okręg 6
Żurobice od Nr 39 A do 96.
Pokaż więcej
Karol Tarasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
47
(59,49%)
Piotr Niewierowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(29,11%)
Joanna Lange
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA GMINA
9
(11,39%)
Okręg 7
Żurobice od Nr 1 do 38 oraz 97 - 114.
Pokaż więcej
Stanisława Koprowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
21
(29,17%)
Maciej Litwinowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(38,89%)
Maciej Stalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA GMINA
23
(31,94%)
Okręg 8
Dołubowo od Nr 1 do 16 oraz 81A do124.
Pokaż więcej
Teresa Wasilewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
31
(42,47%)
Piotr Małkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(49,32%)
Renata Ustyjańczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA GMINA
6
(8,22%)
Okręg 9
Dołubowo od 17 - 80, 125, Chrościanka 1.
Pokaż więcej
Adam Wisłocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
45
(54,88%)
Marek Trochimowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(45,12%)
Okręg 10
Mirosław Żukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
46
(58,97%)
Adam Danilczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(33,33%)
Bernardyna Malinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA GMINA
6
(7,69%)
Okręg 11
Smolugi, Smolugi Kolonia, Wojeniec.
Pokaż więcej
Zdzisław Andrzej Kazimierczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
20
(20,00%)
Zenon Antoni Woiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(39,00%)
Andrzej Puchalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA GMINA
41
(41,00%)
Okręg 12
Aleksander Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
35
(31,82%)
Antoni Glinko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(11,82%)
Zbigniew Osmólski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA GMINA
23
(20,91%)
Arkadiusz Malewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
39
(35,45%)
Okręg 13
Hornowo, Zaporośl.
Pokaż więcej
Wiesław Skłodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
31
(35,23%)
Władysław Szmurło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(64,77%)
Okręg 14
Hornowszczyzna, Żuniewo.
Pokaż więcej
Lucjan Tołwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
46
(58,97%)
Eugeniusz Komar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(34,62%)
Przemysław Ciepłucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA GMINA
5
(6,41%)
Okręg 15
Malewice, Jasienówka Duża, Mała Jasienówka.
Pokaż więcej
Marek Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
52
(61,90%)
Krzysztof Karnaszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(38,10%)