Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Lądek-Zdrój: ulice: Kłodzka 1 - 3, 5 - 5a nieparzyste, Rynek, Słodowa 1 - 3, Strażacka, Zdrojowa 1 - 6, 8 - 10 parzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Zbigniew Paweł Wiernusz
55
(30,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystyna Panuś
36
(19,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Monika Jadwiga Szymańska
19
(10,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Dorota Barbara Łakucewicz
65
(35,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WĘDZIŃSKI
-
21
Rafał Adam Sulżycki
7
(3,85%)
Okręg 2
Miasto Lądek-Zdrój: ulice: Adama Mickiewicza, Ceglana, Fabryczna, Kłodzka 4 - 24 parzyste, od 25 do końca, Kolejowa, Węglowa, Władysława Broniewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Jan Antoni Zawadzki
58
(27,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janina Maria Busz
36
(16,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Anna Beata Boduch
34
(16,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Sławomir Jacek Walentynowicz
62
(29,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WĘDZIŃSKI
-
21
Stanisław Tadeusz Targosz
22
(10,38%)
Okręg 3
Miasto Lądek-Zdrój: ulice: Fiołkowa, Gerberów, Graniczna, Klonowa, Krokusów, Ludwika Zamenhofa, Łąkowa, Makowa, Niezapominajek, Parkowa, Stokrotek, Storczyków, Trzech Wieszczy, Widok, Wiosenna, Wrzosowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Piotr Paweł Aksiuczyc
37
(15,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Jan Adamczyk
20
(8,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Beata Anna Dańkowska-Szczygieł
73
(30,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOZIARKA
-
18
Zdzisław Stanisław Koziarek
61
(25,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Tomasz Maciej Mazurek
38
(15,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WĘDZIŃSKI
-
21
Paweł Piotr Dywański
14
(5,76%)
Okręg 4
Miasto Lądek-Zdrój: Plac Jagielloński, ulice: Gwieździsta, Kościelna, Mariana Langiewicza, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Krzysztof Krawczyk
68
(31,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Katarzyna Jakubiec
31
(14,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Mariola Grażyna Kozińska
96
(44,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WĘDZIŃSKI
-
21
Adrian Dawid Brandiuk
20
(9,30%)
Okręg 5
Miasto Lądek-Zdrój: Plac Staromłyński, ulice: Macieja Rataja 1a - 1h, 4, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Tadeusza Kościuszki 8 - 10 parzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Jakub Łukasz Chilicki
60
(20,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Alina Krystyna Rogalska
34
(11,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Klaudia Mika
98
(33,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA KOZIARKA
-
18
Jarosław Zbigniew Beżyk
35
(12,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Dorota Olejnik
56
(19,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WĘDZIŃSKI
-
21
Maciej Radosław Tomaszkiewicz
6
(2,08%)
Okręg 6
Miasto Lądek-Zdrój: ulice: Macieja Rataja 1, od 3 do końca numery nieparzyste, Ogrodowa, Śnieżna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Ireneusz Dariusz Rakoczy
61
(22,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Łabuziński
64
(23,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Dorota Barbara Urbańczyk
96
(35,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Marta Maria Adamus
46
(16,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WĘDZIŃSKI
-
21
Ewa Małgorzata Targosz
4
(1,48%)
Okręg 7
Miasto Lądek-Zdrój: ulice: Krótka, Słodowa od 4 do końca, Zdrojowa 7 - 11 nieparzyste, od 14 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Wacław Burzyński
68
(28,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Maria Bałuch
43
(18,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Leszek Zygmunt Pazdyk
125
(52,97%)
Okręg 8
Miasto Lądek-Zdrój: ulice: Aleja Vaclava Havla, Brzozowa, Cicha, Lipowa, Marii Konopnickiej, Nadbrzeżna, Tadeusza Kościuszki 1 - 5 nieparzyste, 12a - 28a parzyste, Wolności, Zwycięstwa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Katarzyna Anna Bałuch
43
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogusław Witold Ciaputa
17
(7,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Małgorzata Bednarek
93
(43,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Marta Teresa Hawrot
29
(13,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ LĄDEK-ZDRÓJ
-
17
Magdalena Ryfa
33
(15,35%)
Okręg 9
Miasto Lądek-Zdrój: Plac Juliusza Słowackiego, Plac Mariański, Plac Skłodowskiej-Curie ulice: Aleja Marzeń, Cienista, Górzysta, Jadwigi, Kosmonautów, Leśna, Mikołaja Kopernika, Orla, Ostrowicza, Przechodnia, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Zamkowa, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Luiza Anna Gierzak
29
(12,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Maria Elżbieta Łukaszewska
46
(20,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Edyta Dorota Kolendo
69
(30,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARAŃSKIEGO
-
19
Robert Andrzej Dębski
32
(14,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ LĄDEK-ZDRÓJ
-
17
Radosław Ples
50
(22,12%)
Okręg 10
Miasto Lądek-Zdrój: Plac Partyzantów, ulice: Ignacego Paderewskiego, Józefa Bema, Miła, Spacerowa, Tadeusza Kościuszki 9 - 29 nieparzyste, od 30 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Agnieszka Adamkiewicz
38
(17,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Artur Mieczysław Dobrzyński
76
(35,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Bożena Urzędowska
56
(25,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Mirosława Maria Boduch
46
(21,30%)
Okręg 11
Wsie: Radochów, Stójków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA STUŁY
-
15
Tomasz Bronisław Stuła
93
(31,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Konrad Adam Szmidt
61
(20,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Wiesław Kalinowski
21
(7,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Agata Zofia Danik
82
(27,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WĘDZIŃSKI
-
21
Dariusz Sebastian Wędziński
25
(8,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ LĄDEK-ZDRÓJ
-
17
Sylwia Żaneta Łakucewicz
18
(6,00%)
Okręg 12
Wsie: Kąty Bystrzyckie, Konradów, Lutynia, Orłowiec, Wójtówka, Wrzosówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA STUŁY
-
15
Krzysztof Śliwowski
38
(16,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Sylwia Wioletta Mielczarek
29
(12,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Agata Dorota Opiła
55
(24,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Arkadiusz Aleksander Sumik
47
(20,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BARAŃSKIEGO
-
19
Tomasz Janusz Barański
55
(24,55%)
Okręg 13
Wieś: Skrzynka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Lidia Urban
47
(33,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Łukasz Paweł Mróz
95
(66,90%)
Okręg 14
Wieś Trzebieszowice: numery: 1 - 10, 11 - 27, 29 - 79 nieparzyste, 141 - 155 nieparzyste, od 156 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Paweł Andrzej Buła
63
(33,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bernadeta Grzeszczuk
29
(15,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Ewelina Anna Rycaj
65
(34,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Agnieszka Dorota Palus
20
(10,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WĘDZIŃSKI
-
21
Kamila Kociołek
11
(5,85%)
Okręg 15
Wieś Trzebieszowice: numery: 10 PGR, 28 - 80 parzyste, 81 - 140a, 142 - 152 parzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SZKUDLARKA
-
14
Przemysław Solarz
56
(27,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marian Antoni Kret
35
(16,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KACZMARCZYKA
-
20
Magdalena Podyma
105
(50,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁAKUCEWICZ
-
16
Grzegorz Aleksander Kopeć
8
(3,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WĘDZIŃSKI
-
21
Malwina Ordoń
2
(0,97%)