Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Srokowo

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Wilczyny.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Zabłotny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SROKOWO

    12 (18,46%)

    Małgorzata Lucyna Dwulat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    53 (81,54%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Jegławki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Lubera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SROKOWO

    66 (45,83%)

    Krzysztof Piotr Mościcki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    78 (54,17%)

    Okręg 3

    Sołectwo Kosakowo.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Budrewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAWSZE AKTYWNI”

    29 (32,58%)

    Karol Hatalak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    13 (14,61%)

    Maciej Kuriata

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    47 (52,81%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Bajory Wielkie.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Bogusław Czuczko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    28 (26,17%)

    Teresa Grażyna Krasucka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    79 (73,83%)

    Okręg 5

    Sołectwo Leśniewo.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Gryczka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    21 (21,88%)

    Krzysztof Mróz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SROKOWO

    27 (28,13%)

    Henryk Flis

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    48 (50,00%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Leśny Rów, Jankowice, Silec.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Stachurski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAWSZE AKTYWNI”

    57 (50,44%)

    Anna Klimaszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA KLIMASZEWSKA

    40 (35,40%)

    Kamil Pawłusewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    16 (14,16%)

    Okręg 7

    Część sołectwa Srokowo obejmująca ulice: Plac Rynkowy, Wileńska, Słoneczna, Chopina, Ludowa, Krótka, Piwna, Michała Kajki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusława Tabaka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    14 (14,29%)

    Jarosław Stanicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SROKOWO

    60 (61,22%)

    Regina Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    24 (24,49%)

    Okręg 8

    Część sołectwa Srokowo obejmująca miejscowości: Pieczarki, Sówka, Srokowski Dwór, Wilcze, Suchodoły, Wysoka Góra oraz ulicę Ogrodową.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Danuta Dudek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAWSZE AKTYWNI”

    29 (32,58%)

    Sylwia Kieler

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    5 (5,62%)

    Andrzej Kuriata

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SROKOWO

    47 (52,81%)

    Danuta Januszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    8 (8,99%)

    Okręg 9

    Część sołectwa Srokowo obejmująca ulice: Barciańska, Brzozowa, Łąkowa, Spacerowa, Zielona.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Piotr Iwaniura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    36 (24,66%)

    Marek Wawer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SROKOWO

    60 (41,10%)

    Waldemar Obolewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    50 (34,25%)

    Okręg 10

    Część sołectwa Srokowo obejmująca ulice: Kętrzyńska, Kwiatowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Gajowniczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAWSZE AKTYWNI”

    70 (44,59%)

    Anna Wiśniewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    21 (13,38%)

    Józef Polakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SROKOWO

    13 (8,28%)

    Dariusz Jan Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    53 (33,76%)

    Okręg 11

    Część sołectwa Srokowo obejmująca ulice: Lipowa, Wiejska, Węgorzewska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Cezary Boroch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAWSZE AKTYWNI”

    87 (55,06%)

    Elżbieta Niebieśniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    23 (14,56%)

    Janusz Bujalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    48 (30,38%)

    Okręg 12

    Część sołectwa Srokowo obejmująca ulice: Szkolna, Piekarska, Leśna, Traugutta, Strzelecka, Parkowa, Zjazdowa, Młyńska, Młynarska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Renc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    17 (17,71%)

    Piotr Marek Dziadoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SROKOWO

    44 (45,83%)

    Wiesława Pociej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    35 (36,46%)

    Okręg 13

    Część sołectwa Solanka z wyłączeniem miejscowości Solanka i miejscowości Młynowo.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Paweł Omieczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    33 (38,82%)

    Józef Łastówka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    38 (44,71%)

    Agnieszka Kieda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD

    14 (16,47%)

    Okręg 14

    Część sołectwa Solanka obejmująca miejscowości: Solanka i Młynowo.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Prawecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SROKOWO 2018-2023

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Siniec.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wioleta Darmofał

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAWSZE AKTYWNI”

    8 (7,41%)

    Renata Mendala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA KLIMASZEWSKA

    51 (47,22%)

    Bartosz Hoszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DLA GMINY SROKOWO

    28 (25,93%)

    Monika Stolarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - AKTYWNY SAMORZĄD

    21 (19,44%)