Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przerośl

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Śmieciuchówka , Morgi

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Olszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    56 (45,90%)

    Sylwester Milewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    66 (54,10%)

    Okręg 2

    Kruszki, Iwaniszki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Tomasz Szupień

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (69,23%)

    Rafał Bogdan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

    24 (30,77%)

    Okręg 3

    Łanowicze Duże, Łanowicze Małe, Olszanka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Lelo

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    17 (15,74%)

    Kazimierz Leończuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (63,89%)

    Agnieszka Siwula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

    22 (20,37%)

    Okręg 4

    Stara Pawłówka, Nowa Pawłówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesław Staniszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    41 (37,61%)

    Adam Stopko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (62,39%)

    Okręg 5

    Blenda, Bućki, Zarzecze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Serafin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    84 (75,00%)

    Halina Murawko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (17,86%)

    Antoni Zawadzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

    8 (7,14%)

    Okręg 6

    Przełomka, Wersele, Hańcza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Puza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    40 (47,06%)

    Wojciech Rubin

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (42,35%)

    Urszula Nowosadko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

    9 (10,59%)

    Okręg 7

    Krzywólka, Przystajne, Romanówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Radzewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    44 (47,83%)

    Daniel Rojek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (43,48%)

    Wacław Mentel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

    8 (8,70%)

    Okręg 8

    Rakówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    37 (50,00%)

    Danuta Kardel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (50,00%)

    Okręg 9

    Nowa Przerośl

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Kruszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    26 (37,68%)

    Adam Bytowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (62,32%)

    Okręg 10

    Kolonia Przerośl II, Prawy Las

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Kruszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    20 (19,23%)

    Kamil Podziewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    84 (80,77%)

    Okręg 11

    Kolonia Przerośl I, Zusenko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alicja Świerzbin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    32 (36,36%)

    Monika Wolińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (63,64%)

    Okręg 12

    Przerośl-ul. Wielka, ul. Wiżańska, ul. Rynek, ul. Holendry, ul. Katowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Rynkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    22 (20,75%)

    Piotr Zygmunt Dyczewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    67 (63,21%)

    Zofia Kowalewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

    17 (16,04%)

    Okręg 13

    Przerośl-ul. S. Batorego, ul. K. Kamińskiego, ul. Kościelna, ul. Rydzewskiego, ul. Szkilówka, ul. Szlaszyńskiego, ul. Żabia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Sześciła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    41 (37,96%)

    Andrzej Kowalewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (47,22%)

    Bogdan Palewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

    16 (14,81%)

    Okręg 14

    Przerośl-ul. Dworna od 1 do 21, 21A, 22, 23, od 24 do 43, ul. Spacerowa, ul. Suwalska, ul. Zusenkowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Bednarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY

    39 (35,78%)

    Damian Samsel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (44,95%)

    Edyta Izabela Olszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

    21 (19,27%)

    Okręg 15

    Przerośl-ul. Dworna 17A, 17B, 21B, 23A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Podziewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (38,82%)

    Maria Jolanta Gajda-Pstrzoch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ

    52 (61,18%)