Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Zgoda i Anielin obejmujące miejscowość Nutowo i Pomarzany
Pokaż więcej
Jerzy Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
27
(36,99%)
Artur Rędzikowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(63,01%)
Okręg 2
Sołectwa: Budy Nowe, Kąty
Pokaż więcej
Leszek Jacek Marszał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
34
(36,96%)
Michał Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
17
(18,48%)
Tomasz Szczęsny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(44,57%)
Okręg 3
Sołectwo Witoldów obejmujące miejscowość Budy Stare
Pokaż więcej
Paweł Małas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
26
(35,62%)
Ewelina Duklas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6
(8,22%)
Katarzyna Warmińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
21
(28,77%)
Andrzej Grochowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(27,40%)
Okręg 4
Sołectwo Rajmundów
Pokaż więcej
Wiesław Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
33
(66,00%)
Longina Katarzyna Staniszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(34,00%)
Okręg 5
Sołectwo Juków obejmujące miejscowość Franciszków
Pokaż więcej
Marian Zygmunt Szałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
16
(28,07%)
Roman Świerczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(28,07%)
Zdzisław Michalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(43,86%)
Okręg 6
Sołectwo Wilkowia obejmujące miejscowość Ryszardów
Pokaż więcej
Ryszard Bilicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
17
(20,99%)
Patrycja Karolina Rudnicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(19,75%)
Martyna Anita Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
16
(19,75%)
Monika Matusiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(39,51%)
Okręg 7
Część sołectwa Łanięta obejmująca nieruchomości (Nr 1 - 5)
Pokaż więcej
Krzysztof Jurkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
16
(23,88%)
Radosław Kazimierz Pawlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(50,75%)
Grażyna Pietrusińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(25,37%)
Okręg 8
Część sołectwa Łanięta obejmująca nieruchomości (Nr 10B - 16C, 24 - 43)
Pokaż więcej
Mirosław Zbigniew Oleradzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
60
(54,05%)
Paweł Janusz Czerwiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(45,95%)
Okręg 9
Część sołectwa Łanięta obejmująca nieruchomości (Nr 8, 10, 17/1 - 17/14, 18 - 23D)
Pokaż więcej
Przemysław Trafalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
37
(40,66%)
Małgorzata Szczęsna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(59,34%)
Okręg 10
Sołectwo Wola Chruścińska
Pokaż więcej
Grażyna Mariola Dyoniziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
13
(23,21%)
Anna Elżbieta Matusiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
43
(76,79%)
Okręg 11
Część sołectwa Chrosno obejmująca miejscowość Chruścinek
Pokaż więcej
Elżbieta Danuta Gospodarowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
34
(52,31%)
Marek Pasikowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(23,08%)
Zbigniew Stanisław Gątarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
16
(24,62%)
Okręg 12
Część sołectwa Chrosno obejmująca miejscowość Klonowiec Wielki
Pokaż więcej
Maciej Andrzej Kawczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
12
(19,35%)
Dorota Stańdo
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(17,74%)
Małgorzata Krystyna Tworus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4
(6,45%)
Beata Marta Maćczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(56,45%)
Okręg 13
Część sołectwa Suchodębie obejmująca nieruchomości (Nr 1 - 21A i Nr 51 - 74) oraz miejscowość Kliny
Pokaż więcej
Bożena Katarzyna Ziółkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
48
(48,98%)
Krzysztof Sadło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(12,24%)
Maciej Kazimierz Łysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
25
(25,51%)
Iwona Kujawowicz - Gołębiowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(13,27%)
Okręg 14
Część sołectwa Suchodębie obejmująca nieruchomości (Nr 23 - 49 i Nr 75 - 94) oraz miejscowość Lipie i Marianów
Pokaż więcej
Marzena Wojtalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK GMINY ŁANIĘTA”
49
(52,13%)
Mateusz Anglard
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(20,21%)
Aneta Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7
(7,45%)
Wojciech Wojtalik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(20,21%)
Okręg 15
Sołectwo Świeciny obejmujące miejscowość Bronisławów oraz Świecinki
Pokaż więcej
Krzysztof Staniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
13
(25,49%)
Dominik Kruszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(74,51%)