Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wieruszów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Wieruszów Ulice: Graniczna, Kępińska, Kolejowa, Kuźnicka, Księdza Mariana Myszkowiaka, Mirkowska, Ostrzeszowska, Podzamcze, Księdza Antoniego Rzadkiego, Rzemieślnicza, Spółdzielcza, Teklinowska, Willowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marian Małyszka
      68 (11,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WIERUSZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mirosław Marek Jakubczak
      539 (88,80%)

    Okręg 2

    Wieruszów Ulice: Aleja Jacka i Agatki, Bolesławiecka, Buźniczna, Cmentarna, Jarosława Dąbrowskiego, Getta Wieruszowskiego, Jana Kilińskiego, Klasztorna, Mikołaja Kopernika, Krótka, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Motowidłowska, Nadrzeczna, Stefana Okrzei, Polna, Poprzeczna, Przechodnia, Klemensa Wierusza, Wincentego Witosa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marian Szkopek
      72 (15,45%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Danuta Zgadzaj
      104 (22,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WIERUSZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Krzysztof Piluch
      290 (62,23%)

    Okręg 3

    Wieruszów Ulice: Aleja Turystyczna, Bulwar Różany, Braci Polaków, Ciasna, Ciemna, Jana Pawła II, Kaliska, Mała, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Piskorska, Prosta, Rynek, Słoneczna, Sportowa, Warszawska od nr 1 - 90a, Wrocławska, Zamkowa, Zielona.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Maciej Konrad Howis
      95 (21,02%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andżelika Katarzyna Kobielska
      108 (23,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WIERUSZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Kacper Adam Owczarski
      249 (55,09%)

    Okręg 4

    Wieruszów Ulice: Wschodnia, Osiedle Fabryczna blok I, II, IV, VIII, IX, X.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Marian Szafrański
      52 (14,13%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Eugeniusz Piotr Tomaszek
      86 (23,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WIERUSZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mariusz Mieczysław Bartodziejski
      230 (62,50%)

    Okręg 5

    Wieruszów Ulice: Osiedle Fabryczna blok nr III, V, VI, VII, XI, XII, XIII, Bursztynowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Dawid Błachowicz
      113 (38,18%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosław Mieczysław Mojsa
      183 (61,82%)

    Okręg 6

    Wieruszów Ulice: Aleja Solidarności, Biskupa Stefana Bareły, Pawła Brylińskiego, Fabryczna, Jałowcowa, Leśna, Marianów, Osiedlowa, Pogodna, Sosnowa, Spokojna, Szkolna, Ustronna, Ludwika Waryńskiego, Osiedle Waryńskiego, Żydowska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marlena Anna Ciężka
      268 (55,72%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Dariusz Gaj
      213 (44,28%)

    Okręg 7

    Wieruszów Ulice: Warszawska od nr 91 - 160, Osiedle Warszawska blok I-VI.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Paweł Franciszek Ostrycharz
      203 (61,70%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Robert Kołodziejczyk
      126 (38,30%)

    Okręg 8

    Wieruszów Ulice: Władysława Broniewskiego, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Ignacego Krasickiego, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Przejazd, Henryka Sienkiewicza, Spacerowa, Wieluńska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Ewelina Janina Żbik
      106 (30,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WRÓBLEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Czesław Kazimierz Wróblewski
      163 (47,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Rybak
      76 (22,03%)

    Okręg 9

    Wieruszów Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Handlowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Księdza Augustyna Kordeckiego, Kwiatowa, Lipowa, Modrzewiowa, Szpitalna, Wiśniowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Marian Piluch
      65 (17,20%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Magdalena Góral
      73 (19,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WIERUSZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Adam Śpigiel
      240 (63,49%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Teklinów, Nawrotów Sołectwo: Jutrków.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Katarzyna Węgrzyn
      121 (26,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WIERUSZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jarosław Marek Dębski
      331 (73,23%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Mirków.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Władysław Kokot
      123 (39,68%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Leszek Jerzy Mieszała
      98 (31,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WIERUSZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Kuch
      89 (28,71%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Wyszanów, Mieczków. Sołectwo: Lubczyna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEŁACNEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Piotr Niełacny
      0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Cieszęcin, Sołectwo: Kowalówka, Sołectwo: Polesie, Sopel.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wacław Józef Żbikowski
      160 (49,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WIERUSZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Iwona Ciężka-Głowacz
      165 (50,77%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Kuźnica Skakawska, Kuźnica Skakawska Skakawa, Dobrydział, Sołectwo: Mieleszynek. Sołectwo: Klatka, Mesznary.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Alfred Izydor Głowacz
      156 (31,33%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Remigiusz Przemysław Jasiński
      110 (22,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WIERUSZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Gotfryd
      232 (46,59%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Pieczyska, Grześka. Sołectwo: Chobanin, Górka Wieruszowska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA NAWROCKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zygmunt Łukasz Skubich
      153 (28,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WIERUSZÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dawid Mirosław Boryczko
      379 (71,24%)