Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kęty

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Dzielnica Stare Miasto, Dzielnica Podlesie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Jan Klęczar
      1 340 (29,98%)
    2. 2 Urszula Katarzyna Włodarczyk
      338 (7,56%)
    3. 6 Żaneta Maria Siwiec
      120 (2,69%)
    4. 3 Mirosława Beata Nycz
      232 (5,19%)
    5. 4 Łukasz Krzysztof Plewniak
      315 (7,05%)
    6. 8 Wiesław Maksymilian Gawęda
      465 (10,41%)
    7. 5 Grażyna Alicja Kowalska
      215 (4,81%)
    8. 7 Aneta Bernadeta Bogacz
      187 (4,18%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Ewa Małgorzata Orlicka-Bargieł
      118 (2,64%)
    2. 7 Małgorzata Kruczała
      35 (0,78%)
    3. 3 Wiesław Wadowski
      124 (2,77%)
    4. 4 Bożena Cieślińska
      125 (2,80%)
    5. 1 Jan Kubik
      348 (7,79%)
    6. 2 Eugeniusz Jan Królicki
      139 (3,11%)
    7. 6 Andrzej Jan Bryzek
      262 (5,86%)
    8. 8 Paweł Bolesław Hrapkowicz
      106 (2,37%)

    Okręg 2

    Dzielnica Nowe Miasto

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Piotr Paweł Żmuda
      175 (4,96%)
    2. 6 Jan Stanisław Godlewski
      239 (6,78%)
    3. 1 Marek Nycz
      653 (18,52%)
    4. 2 Janina Sordyl
      267 (7,57%)
    5. 3 Andrzej Czesław Wiśniowski
      412 (11,69%)
    6. 5 Maria Barbara Karaim
      459 (13,02%)
    7. 7 Dominika Aneta Kramarczyk
      153 (4,34%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Urszula Bagier
      96 (2,72%)
    2. 7 Ryszard Marian Matyjaszek
      131 (3,72%)
    3. 5 Andrzej Krzysztofik
      95 (2,70%)
    4. 2 Ilona Anna Kula
      281 (7,97%)
    5. 3 Jarosław Dawid Adamus
      97 (2,75%)
    6. 1 Marek Błasiak
      332 (9,42%)
    7. 6 Grażyna Zajączek
      135 (3,83%)

    Okręg 3

    Sołectwo Bielany, Sołectwo Łęki, Sołectwo Malec, Sołectwo Nowa Wieś

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Andrzej Jerzy Drabek
      346 (10,52%)
    2. 1 Dorota Grażyna Kusak
      584 (17,76%)
    3. 2 Janusz Raj
      487 (14,81%)
    4. 5 Magdalena Paulina Chrzanowska
      110 (3,34%)
    5. 6 Katarzyna Wiktoria Wapiennik
      38 (1,16%)
    6. 7 Wiesław Potoczny
      297 (9,03%)
    7. 4 Kazimierz Tolarczyk
      323 (9,82%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Katarzyna Zofia Kapica
      113 (3,44%)
    2. 1 Antoni Franciszek Mojżesz
      322 (9,79%)
    3. 4 Radosław Mariusz Bisaga
      116 (3,53%)
    4. 3 Paulina Danuta Mitoraj
      162 (4,93%)
    5. 2 Ewelina Stanisława Kołaczyk
      90 (2,74%)
    6. 6 Jakub Błażej Goc
      194 (5,90%)
    7. 7 Marcin Drzazga
      107 (3,25%)

    Okręg 4

    Sołectwo Bulowice, Sołectwo Witkowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Zofia Łysek
      98 (3,53%)
    2. 6 Krzysztof Biczak
      54 (1,94%)
    3. 4 Krzysztof Bogumił Fabija
      86 (3,10%)
    4. 2 Marian Zaręba
      364 (13,10%)
    5. 3 Anna Barbara Kijas
      106 (3,82%)
    6. 1 Tomasz Wojciech Janeczko
      601 (21,63%)
    7. 7 Lidia Kwartnik
      71 (2,56%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Luranc
      134 (4,82%)
    2. 4 Zofia Zacna
      151 (5,44%)
    3. 5 Lucyna Czaderna
      26 (0,94%)
    4. 3 Danuta Józefa Wysogląd
      211 (7,60%)
    5. 1 Janusz Kruczała
      606 (21,81%)
    6. 7 Lesław Bartłomiej Kuźma
      232 (8,35%)
    7. 6 Konrad Karol Urbańczyk
      38 (1,37%)