Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Kalinowo, ul. Osiedlowa
Pokaż więcej
Marian Jan Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI RACZYŃSKIEJ
59
(39,07%)
Mieczysław Głębocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
82
(54,30%)
Józef Paszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
10
(6,62%)
Okręg 2
Sołectwo: Kalinowo z wyłączeniem ul. Osiedlowej
Pokaż więcej
Grażyna Kołnacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI RACZYŃSKIEJ
41
(23,03%)
Dariusz Kuprewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
117
(65,73%)
Henryk Miller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
20
(11,24%)
Okręg 3
Sołectwa: Skomętno Wielkie, Długie, Piętki
Pokaż więcej
Leszek Miezio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
76
(49,35%)
Marek Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
78
(50,65%)
Okręg 4
Sołectwa: Dorsze, Iwaśki, Marcinowo
Pokaż więcej
Maciej Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI RACZYŃSKIEJ
21
(19,09%)
Lucjan Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
52
(47,27%)
Łukasz Kłoczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
37
(33,64%)
Okręg 5
Sołectwa: Maże, Prawdziska, Koleśniki, Krzyżewo, Grądzkie Ełckie
Pokaż więcej
Andrzej Miezio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI RACZYŃSKIEJ
55
(25,58%)
Tadeusz Rymarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
100
(46,51%)
Marek Szejda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
60
(27,91%)
Okręg 6
Sołectwo: Milewo
Pokaż więcej
Renata Wojtulewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI RACZYŃSKIEJ
15
(14,29%)
Beata Gudanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
44
(41,90%)
Iwona Kulbacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
46
(43,81%)
Okręg 7
Sołectwa: Wierzbowo, Zanie, Zocie, Turowo, Ginie
Pokaż więcej
Marek Nalewajko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
125
(63,78%)
Krzysztof Grzęda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
71
(36,22%)
Okręg 8
Sołectwa: Wysokie, Golubie, Szczudły, Zaborowo
Pokaż więcej
Aneta Wiszniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI RACZYŃSKIEJ
120
(56,87%)
Stanisław Zygmunt Chorąży
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
91
(43,13%)
Okręg 9
Sołectwa: Mazurowo, Kulesze, Golubka
Pokaż więcej
Mariola Jadwiga Raczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI RACZYŃSKIEJ
85
(59,44%)
Andrzej Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
58
(40,56%)
Okręg 10
Sołectwo: Pisanica od nr 1 do nr 69
Pokaż więcej
Bogumiła Skarżyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI RACZYŃSKIEJ
128
(61,84%)
Wiesław Kotowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
66
(31,88%)
Daniel Stradczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
13
(6,28%)
Okręg 11
Sołectwo: Pisanica od nr 70 i numery następne
Pokaż więcej
Ilona Kierkla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI RACZYŃSKIEJ
90
(55,21%)
Agnieszka Kalinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
28
(17,18%)
Krzysztof Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
45
(27,61%)
Okręg 12
Sołectwa: Sypitki, Stacze, Kucze, Czyńcze
Pokaż więcej
Krzysztof Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
79
(65,83%)
Marek Brzuchalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
41
(34,17%)
Okręg 13
Sołectwa: Laski Wielkie, Laski Małe, Łoje, Makosieje
Pokaż więcej
Marta Kraszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI RACZYŃSKIEJ
69
(48,94%)
Tadeusz Suchański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
72
(51,06%)
Okręg 14
Sołectwo Borzymy
Pokaż więcej
Małgorzata Karwowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
70
(52,24%)
Łukasz Matysiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
64
(47,76%)
Okręg 15
Sołectwa: Dudki, Romanowo, Romoty, Stożne, Skrzypki, Jędrzejki, Lisewo
Pokaż więcej
Beata Sutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI RACZYŃSKIEJ
36
(20,00%)
Iwona Michniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BEZDZIECKIEGO
77
(42,78%)
Paweł Bukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MARKIEWICZ
67
(37,22%)