Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Gielniów ulice: Szkolna, Armii Krajowej, Józefa Piłsudskiego (numery parzyste oprócz numerów: 6 a, 8, 14), Opoczyńska (numery nieparzyste), Pl. Wolności (numery od 1 do 40), Południowa, Strażacka, Słoneczna.
Pokaż więcej
Paweł Gabriel Chałubiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
45
(22,96%)
Henryka Jolanta Ziębicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
32
(16,33%)
Marcin Grudziecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
27
(13,78%)
Jerzy Kazimierz Ziębicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZIĘBICKIEGO
19
(9,69%)
Krystyna Władysława Iwanicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
16
(8,16%)
Justyna Anna Struzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
57
(29,08%)
Okręg 2
Sołectwo Gielniów ulice: Hubalczyków, Jasna, Józefa Piłsudskiego (numery nieparzyste), Opoczyńska (numery parzyste), Pl. Wolności (numery od 41 do 73), Sportowa, Zielona, Jaśminowa oraz Rożek.
Pokaż więcej
Grzegorz Marian Michałowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
72
(39,13%)
Jolanta Edyta Seta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
11
(5,98%)
Barbara Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
19
(10,33%)
Monika Edyta Koperkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
22
(11,96%)
Grzegorz Ładysław Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
60
(32,61%)
Okręg 3
Sołectwa: Wywóz, oraz Gielniów ul. Partyzantów, ul. Bł. Ładysława, ul. Józefa Piłsudskiego numery : 6 a, 8, 14
Pokaż więcej
Tadeusz Zenon Wasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
49
(24,38%)
Andrzej Ścierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
86
(42,79%)
Grażyna Barbara Piotrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
35
(17,41%)
Antonina Jarząbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
31
(15,42%)
Okręg 4
Sołectwo Brzezinki
Pokaż więcej
Nina Beata Chmielewska - Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
65
(44,83%)
Anna Katarzyna Krzyżanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
23
(15,86%)
Lech Grudziecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
23
(15,86%)
Barbara Krystyna Róg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
34
(23,45%)
Okręg 5
Sołectwa: Gałki, Mechlin, Huta.
Pokaż więcej
Władysław Dymski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
54
(29,67%)
Marta Anna Klier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
19
(10,44%)
Ewelina Anna Pramka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
39
(21,43%)
Bolesław Mocarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
50
(27,47%)
Mateusz Dębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA
20
(10,99%)
Okręg 6
Sołectwo Antoniów.
Pokaż więcej
Przemysław Dominik Socha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
32
(25,20%)
Wacław Marian Natorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
95
(74,80%)
Okręg 7
Sołectwo Bieliny.
Pokaż więcej
Krzysztof Marian Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
54
(29,83%)
Rafał Marcin Bąba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
76
(41,99%)
Karina Jagoda Chałubińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
51
(28,18%)
Okręg 8
Sołectwo Jastrząb.
Pokaż więcej
Władysława Maria Noga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
101
(58,05%)
Wiesława Plaskota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
15
(8,62%)
Barbara Witkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
26
(14,94%)
Mariusz Karol Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
32
(18,39%)
Okręg 9
Sołectwo Goździków.
Pokaż więcej
Edward Zaraś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
65
(39,63%)
Elżbieta Małgorzata Reguła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
40
(24,39%)
Artur Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
59
(35,98%)
Okręg 10
Sołectwa: Marysin, Zygmuntów.
Pokaż więcej
Michał Stanisław Sadza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(22,30%)
Andrzej Mieczysław Jędrykiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
58
(41,73%)
Dorota Bożena Wejner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
2
(1,44%)
Tadeusz Hubert Furman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
48
(34,53%)
Okręg 11
Sołectwa: Stoczki, Zielonka.
Pokaż więcej
Radosław Juliusz Stachecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
62
(45,59%)
Ewa Anna Leśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
8
(5,88%)
Mateusz Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
16
(11,76%)
Piotr Michał Gaca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4
(2,94%)
Wojciech Seweryn Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
46
(33,82%)
Okręg 12
Sołectwa: Drynia, Kotfin oraz wieś Bród.
Pokaż więcej
Jan Henryk Brola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
66
(33,67%)
Władysław Grzegorz Jeżak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
7
(3,57%)
Jacek Piotr Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
63
(32,14%)
Krzysztof Bąbik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
36
(18,37%)
Bronisława Anna Grabska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE
24
(12,24%)
Okręg 13
Sołectwo Rozwady bez wsi Bród.
Pokaż więcej
Mirosława Małgorzata Samson
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
99
(44,59%)
Joanna Beata Gajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LECHOWSKIEGO - NOWA JAKOŚĆ
4
(1,80%)
Adam Jacek Kopera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
54
(24,32%)
Iwona Ewa Michałowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
65
(29,28%)
Okręg 14
Sołectwo Snarki.
Pokaż więcej
Aneta Raczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
133
(65,52%)
Konrad Andrzej Wasilewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
70
(34,48%)
Okręg 15
Sołectwo Sołtysy.
Pokaż więcej
Robert Marek Paliwoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY GIELNIÓW
33
(23,74%)
Damian Radosław Paliwoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
21
(15,11%)
Sylwester Arkadiusz Paliwoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
8
(5,76%)
Mariusz Sławomir Węgrecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
77
(55,40%)