Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kraszewice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Mączniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Dorota Jakubczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    8 (8,99%)

    Mirosława Kaminik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    81 (91,01%)

    Okręg 2

    Racławice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dawid Piotr Kasprzak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    9 (7,44%)

    Jan Wacław Wojtaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”

    58 (47,93%)

    Agnieszka Małgorzata Kubera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    54 (44,63%)

    Okręg 3

    Renta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Wabnik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (28,17%)

    Józef Kazimierz Wojtaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    51 (71,83%)

    Okręg 4

    Jaźwiny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Pacholik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (15,27%)

    Małgorzata Stanisława Broniecka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    70 (53,44%)

    Andrzej Wróblewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”

    41 (31,30%)

    Okręg 5

    Kraszewice – sołectwo nr 1: ul. Mickiewicza, ul. Sienkiewicza, ul. Słowackiego, ul. Ciasna, ul. Grabowska od nr 1 do nr 9, nr 11.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Elżbieta Broda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”

    48 (39,02%)

    Daniel Andrzej Pyrgiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    75 (60,98%)

    Okręg 6

    Kraszewice – sołectwo nr 1: ul. Kaliska, ul. Głuszyńska , ul. Polna, ul. Leśna od nr 1 do 12 oraz 14, 16

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Skraburska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (31,85%)

    Karina Honorata Pacyna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”

    15 (11,11%)

    Artur Paweł Chowański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    77 (57,04%)

    Okręg 7

    Kraszewice – sołectwo nr 1: ul. Wieluńska od nr 1 do nr 58, nr 60, 62, 64, 66, 66A, 68, ul. Wieruszowska od nr 1 do nr 36, ul. Ks. Strugały, Plac Wolności, ul. Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Marek Puchała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”

    77 (57,04%)

    Piotr Pacholski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    58 (42,96%)

    Okręg 8

    Kraszewice – sołectwo nr 2: ul. Leśna nr 13, 15, 15A, od nr 17 do nr 42, ul. Młyńska, ul. Wieluńska nr 59, 61, 63, 65, 67, 67A, 69, 70 - 170, ul. Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisława Halina Zdych

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    53 (35,81%)

    Jan Mikołaj Kędzia

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”

    53 (35,81%)

    Patryk Paweł Ciołek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    42 (28,38%)

    Okręg 9

    Kraszewice – sołectwo nr 3, ul. Słoneczna, ul. Zacisze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Mamiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”

    63 (70,79%)

    Malwina Sobczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    26 (29,21%)

    Okręg 10

    Kraszewice – sołectwo nr 3, ul. Kwiatowa, ul. Grabowska nr 10, od nr 12 do nr 23, ul. Wieruszowska od nr 41 do nr 54

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Iwona Prędka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (20,28%)

    Karol Radosław Golanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”

    89 (62,24%)

    Dawid Paweł Łuszczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    25 (17,48%)

    Okręg 11

    Głuszyna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Maria Kolenda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (48,92%)

    Stanisław Jan Mucha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”

    26 (18,71%)

    Adrian Kruszakin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    45 (32,37%)

    Okręg 12

    Jelenie – sołectwo nr 1: Jelenie od nr 2 do nr 29, Jelenie Jeziorki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Magdalena Łuszczek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Jelenie– sołectwo nr 2: Jelenie od nr 79 do nr 103, Jelenie – sołectwo nr 1: Jelenie od nr 30 do nr 78

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edyta Agnieszka Bruchal

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    14 (13,86%)

    Tomasz Franciszek Owczarek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    2 (1,98%)

    Wioleta Bożena Kędzia

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”

    34 (33,66%)

    Paweł Piotr Ilski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    51 (50,50%)

    Okręg 14

    Kuźnica Grabowska: od nr 3 do nr 67

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusława Józefa Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (37,25%)

    Sylwester Mariusz Gołdyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    64 (62,75%)

    Okręg 15

    Kuźnica Grabowska: od nr 68 do nr 153, Osiedle Słoneczne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Jerzy Raszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    32 (21,19%)

    Marzena Barbara Łuszczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”

    19 (12,58%)

    Marcin Cichosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    100 (66,23%)