Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pęczniew

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Pęczniew-ulice: Dąbrowska, Krótka, Rynek, Spacerowa, Wodna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Marek Przespolewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO PRZESPOLEWSKIEGO

    26 (13,47%)

    Sławomir Szczepan Pawicki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    60 (31,09%)

    Dorota Rulka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    107 (55,44%)

    Okręg 2

    Pęczniew-ulica: Wspólna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Aleksander Kapituła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    71 (76,34%)

    Wioleta Katarzyna Górska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (23,66%)

    Okręg 3

    Pęczniew-ulice: Osiedle Młodych, Główna, Sportowa, Spółdzielcza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Józef Rozalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    98 (61,64%)

    Piotr Żeromiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (38,36%)

    Okręg 4

    Popów, Kraczynki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Andrzej Zych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    80 (55,56%)

    Andrzej Rosiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (44,44%)

    Okręg 5

    Rudniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Andrzejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    99 (71,22%)

    Jarosław Adam Kwapiszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (28,78%)

    Okręg 6

    Przywidz, Osowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Drożyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    52 (54,74%)

    Marek Polka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (45,26%)

    Okręg 7

    Lubola, Ferdynadów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusława Wanda Bednarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO PRZESPOLEWSKIEGO

    21 (16,94%)

    Alina Dorota Augustyniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    38 (30,65%)

    Anna Maria Pawełczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (25,00%)

    Leszek Kaczorowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    34 (27,42%)

    Okręg 8

    Brodnia, Brodnia Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Bogusława Smug

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO PRZESPOLEWSKIEGO

    7 (6,93%)

    Piotr Janusz Pryliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    47 (46,53%)

    Piotr Wojciech Domżał

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    47 (46,53%)

    Okręg 9

    Księża Wólka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Zygmunt Miłosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    68 (75,56%)

    Anna Maria Ratajczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (24,44%)

    Okręg 10

    Siedlątków, Księże Młyny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Paweł Wyderka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    85 (66,93%)

    Błażej Pawicki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (33,07%)

    Okręg 11

    Drużbin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Ewa Motylewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Dybów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Stanisław Dzikowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Wola Pomianowa, Borki Drużbińskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marianna Stanisława Kubiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO PRZESPOLEWSKIEGO

    14 (11,11%)

    Zbigniew Pietrzak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (26,98%)

    Mirosław Józef Pełczyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    78 (61,90%)

    Okręg 14

    Brzeg

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Dobruchowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    64 (45,71%)

    Zbigniew Zabłocki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    76 (54,29%)

    Okręg 15

    Jadwichna, Zagórki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Leśniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA

    60 (65,93%)

    Agnieszka Justyna Stępień

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (34,07%)