Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szamocin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Szamocin ulice: Chodzieska, Lipowa, Margonińska, Parkowa, Polna, Rolna, Staszica, Idziego Sutarskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Edmund Szychowiak
      13 (4,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jarosław Kazimierz Woźniczka
      162 (52,43%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Łysiak
      61 (19,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Jabłoński
      73 (23,62%)

    Okręg 2

    Szamocin ulice: Dworcowa, Ogrodowa, Plac Wolności

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wojciech Nalewalski
      69 (32,09%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sławomir Edwin Rybarczyk
      112 (52,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Justyna Ewa Troczyńska
      34 (15,81%)

    Okręg 3

    Szamocin ulice: Paderewskiego, Rynek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Halina Maria Kubit
      7 (4,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Adam Wołowicz
      92 (53,49%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Artur Krzysztof Wołowicz
      31 (18,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Kacper Speier
      42 (24,42%)

    Okręg 4

    Szamocin ulice: 19 Stycznia od nr 12 A do końca numery parzyste, Osiedle Smolary

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Adam Andrzej Wiklandt
      111 (49,78%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Katarzyna Anna Świerczyńska
      56 (25,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Izabela Pisarek
      56 (25,11%)

    Okręg 5

    Szamocin ulice: 19 Stycznia od nr 1 - 11 i od nr 13 do końca numery nieparzyste, Górna, Kościelna, Nowa, Osiedle Ks. Wacława Kusztelaka, Powstańców Wielkopolskich, Wodna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Michał Styza
      95 (32,76%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Leszek Korpal
      127 (43,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Hanna Joanna Kryger
      68 (23,45%)

    Okręg 6

    Szamocin ulice: Generała Józefa Hallera, Leśna, Nowy Ludwikowiec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Karol Nowak
      119 (55,35%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Józef Ryszard Wachowiak
      27 (12,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Karol Jerzy Spychalski
      69 (32,09%)

    Okręg 7

    Szamocin ulica Marcinkowskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marcin Piotr Nowak
      75 (30,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Franciszek Goliński
      50 (20,16%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jarosław Kołak
      123 (49,60%)

    Okręg 8

    Szamocin ulice: Akacjowa, Łączna, Łąkowa, Notecka, Piaskowa, Sikorskiego, Szkolna, Szpitalna, Tartaczna, Topolowa, Witosa, Wyszyńskiego, Zachodnia, Wschodnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jolanta Anna Sobieralska
      35 (15,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Andrzej Bogusław Szwed
      111 (47,64%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Szymon Andrzej Wiśniewski
      26 (11,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Waldemar Semrau
      61 (26,18%)

    Okręg 9

    Nałęcza, Józefowice, Kosarzyn

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sebastian Łosin
      55 (46,61%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Michał Jeremin
      40 (33,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dawid Ryszard Nowak
      23 (19,49%)

    Okręg 10

    Raczyn, Strzelczyki, Nadolnik

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zygmunt Gidaszewski
      109 (79,56%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jacek Tomasz Grochal
      9 (6,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Adam Adamczewski
      19 (13,87%)

    Okręg 11

    Laskowo, Mielimąka, Nowy Młyn, Piłka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Magdalena Maria Krzepisz-Davies
      22 (11,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krystyna Bednarska
      129 (66,49%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sławomir Kidoń
      20 (10,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michalina Joanna Komassa-Przybylska
      23 (11,86%)

    Okręg 12

    Atanazyn, Heliodorowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Danuta Teresa Polichońska
      99 (40,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mieczysław Wojciech Rybarczyk
      39 (15,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Angelika Grucholc
      109 (44,13%)

    Okręg 13

    Borowo, Borówki, Jaktorowo, Jaktorówko, Swoboda, Szamoty

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mateusz Kołodziejewski
      20 (10,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Natalia Maria Latańska
      57 (29,23%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Katarzyna Latosińska
      65 (33,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sylwia Monika Ciszewska
      53 (27,18%)

    Okręg 14

    Lipia Góra, Sokolec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Weronika Walczak
      61 (29,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bernard Henryk Michalski
      33 (15,94%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Aleksandra Maria Hoppenheit
      28 (13,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Rafał Ryszard Wiora
      85 (41,06%)

    Okręg 15

    Józefy, Lipa, Nowy Dwór

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Barbara Dawidowicz
      20 (11,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anna Drożdż
      58 (32,95%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Michał Jan Stelter
      63 (35,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Karolina Gałan
      35 (19,89%)