Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rudnik

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Rudnik : Akacjowa, Bukowa, Cisza, Grabowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Leszczynowa, Nowa, Słoneczna, Sosnowa, Szkolna, Wesoła

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Herbert Kosel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Rudnik: Arcybiskupa Gawliny, Mickiewicza, Pawłowska, Starowiejska, Sylwestra, Wiejska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Jan Kowacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    99 (72,26%)

    Karina Katarzyna Sukiennik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI

    38 (27,74%)

    Okręg 3

    Czerwięcice: Główna; Rudnik: Kozielska, Powstańców Śląskich, Rzeczna, Stawowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stefan Józef Absalon

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    91 (67,41%)

    Marian Krystian Plura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI

    44 (32,59%)

    Okręg 4

    Długa, Kolonia, Parkowa, Polna, Słoneczna, Strzybniczek, Zamkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Kazimierz Zawojski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”

    9 (9,57%)

    Mirosław Jacek Golijasz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    85 (90,43%)

    Okręg 5

    Gamów: Długa, Kurzydyma, Mickiewicza, Modzurowska, Ogrodowa, Stawowa, Szkolna, Wiatrakowa; Sławienko: Kręta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stefan Jacek Affa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”

    40 (19,80%)

    Maria Elżbieta Szreder

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    85 (42,08%)

    Grzegorz Sebastian Pendziałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI

    77 (38,12%)

    Okręg 6

    Jastrzębie: Raciborska; Ponięcice: Leśna, Łąkowa, Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Jerzy Passia

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”

    50 (40,65%)

    Artur Grzegorz Osak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    73 (59,35%)

    Okręg 7

    Dolędzin; Modzurów: 1 Maja, Bożka, Księdza Strzybnego, Słowackiego, Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Łucja Winkler

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    121 (73,78%)

    Natalia Mirela Fojcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI

    43 (26,22%)

    Okręg 8

    Szonowice: Konopnickiej, Obrońców Pokoju, Słowackiego, Wiosenna, Wygon

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksandra Gabriela Kremzer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    86 (81,90%)

    Marek Grzegorz Czekała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI

    19 (18,10%)

    Okręg 9

    Brzeźnica: Górna, Kozielska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksandra Anna Wiertelorz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”

    51 (41,13%)

    Ireneusz Janusz Jaśkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    73 (58,87%)

    Okręg 10

    Brzeźnica: Leśna; Ligota Książęca: Asnyka, Nad Potokiem, Sportowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Anna Schink

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”

    3 (2,94%)

    Rafał Krzysztof Pawlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    36 (35,29%)

    Gerard Panek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI

    63 (61,76%)

    Okręg 11

    Łubowice: Eichendorffa, Kasztanowa, Łąkowa, Polna, Wolności, Zamkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Marian Badurczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”

    79 (65,83%)

    Paweł Wojciech Kobza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    41 (34,17%)

    Okręg 12

    Grzegorzowice: Kolonia Gacki, Młyńska, Powstańców Śląskich 1d - 32/4

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sonia Kowalczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    62 (74,70%)

    Aleksandra Wiktoria Szołtysik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI

    21 (25,30%)

    Okręg 13

    Grzegorzowice: Łąkowa, Odrzańska, Powstańców Śląskich 33 - 62, Żabnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Anna Kornas-Zuber

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”

    14 (12,96%)

    Mirosława Magdalena Kroker

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    30 (27,78%)

    Edyta Elżbieta Reichel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI

    64 (59,26%)

    Okręg 14

    Sławików: Dębowa, Grzegorzowicka, Lasacka, Parkowa, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Strażacka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adrian Henryk Jasny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZJEDNOCZONA”

    42 (39,25%)

    Grzegorz Jan Pilich

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    65 (60,75%)

    Okręg 15

    Lasaki: Boczna, Kolonia, Kręta, Nadodrzańska, Sławikowska, Stara Odra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karina Barbara Walach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    32 (46,38%)

    Helga Maria Sekuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO PIERUSZKI

    37 (53,62%)