Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Będkowo, Boleścin, Brochocin, Brzyków, Droszów, Głuchów Górny, Jaszyce, Kobylice, Księginice, Malczów, Małuszyn, Marcinowo, Nowy Dwór, Piersno, Raszów, Rzepotowice, Skarszyn, Sulisławice, Świątniki, Taczów Mały, Taczów Wielki, Węgrzynów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Jadwiga Janiszewska
29
(1,46%)
-
1
Artur Stanisław Kania
189
(9,55%)
-
2
Dominika Maria Darowska
35
(1,77%)
-
3
Agnieszka Ewa Zalewska
19
(0,96%)
-
4
Tadeusz Grzybowski
33
(1,67%)
-
5
Jan Petri
15
(0,76%)
-
6
Małgorzata Wójcik
66
(3,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
-
4
Tadeusz Bartłomiej Cepiel
157
(7,93%)
-
2
Marek Andrzej Paszkot
202
(10,20%)
-
6
Anna Helena Nowaczek
88
(4,44%)
-
3
Barbara Julia Świdzińska
119
(6,01%)
-
1
Maria Barbara Ciepluch
316
(15,96%)
-
5
Renata Hamkało
143
(7,22%)
-
7
Kamil Marek Ankier
196
(9,90%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Piotr Szczurek
60
(3,03%)
-
5
Piotr Stanisław Bauza
26
(1,31%)
-
7
Julian Litwin
17
(0,86%)
-
6
Julia Maria Andrulewicz
16
(0,81%)
-
1
Małgorzata Lecyk
149
(7,53%)
-
2
Katarzyna Krzyżanowska-Wardęga
31
(1,57%)
-
3
Justyna Iwona Marszałek
74
(3,74%)
Okręg 2
Sołectwa: Biedaszków Mały, Biedaszków Wielki (obejmuje wieś Biedaszków Wielki i wieś Janiszów), Blizocin, Brzezie, Cerekwica, Domanowice, Jaźwiny, Koczurki, Komorowo, Komorówko, Koniowo, Kuźniczysko, Ligota, Masłowiec, Masłów, Skoroszów, Szczytkowice, Ujeździec Mały, Ujeździec Wielki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Zenon Adamiec
16
(0,83%)
-
5
Marian Kazimierz Dżumyga
15
(0,78%)
-
6
Sylwia Katarzyna Sikora
83
(4,33%)
-
3
Jowita Beata Jezioro-Wolska
34
(1,77%)
-
1
Łukasz Sławomir Małys
64
(3,34%)
-
2
Małgorzata Anna Boczoń-Świdzińska
26
(1,36%)
-
7
Paweł Jan Gulewicz
14
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
-
1
Beata Lidia Iżewska
165
(8,61%)
-
4
Barbara Irena Trelińska
132
(6,89%)
-
2
Edward Sikora
180
(9,39%)
-
3
Lech Taraszczuk
274
(14,29%)
-
6
Zenobiusz Modliborski
244
(12,73%)
-
5
Andrzej Daniel Janik
235
(12,26%)
-
7
Marta Katarzyna Piasecka
152
(7,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Anna Stefania Ośko-Łożyńska
51
(2,66%)
-
2
Mariusz Modelski
53
(2,76%)
-
4
Justyna Anna Wróbel
85
(4,43%)
-
5
Aneta Maria Kasperek
7
(0,37%)
-
7
Jarosław Kuna
24
(1,25%)
-
3
Bogdan Garncarek
48
(2,50%)
-
6
Ireneusz Konrad Smolarz
15
(0,78%)
Okręg 3
Trzebnica, ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Bartosza Głowackiego, Brama Trębaczy, Chabrowa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Drukarska, Fiołkowa, Gen. J. Bema, Graniczna, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Daszyńskiego, Jana Matejki, Jaśminowa, Juliusza Słowackiego, Kosmonautów, Kościelna, Krótka, Lawendowa, Ledowa, Lipowa, Marcinowska, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Morelowa, Młynarska, Obornicka, Orzechowa, Plac Marszałka J. Piłsudskiego, Plac Piotra Włostowica, Plac Zaułek Kupiecki, Polna, Rondo Żołnierzy Wyklętych, Rynek, Sadowa, Solna, Spokojna, Stanisława Piaskowskiego, Słoneczna, Tadeusza Kościuszki, Teatralna, Wałowa, Wąska, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wiśniowa, Wojciecha Drzymały, Wojska Polskiego, Władysława Broniewskiego, Wrzosowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marcin Siczek
118
(4,53%)
-
4
Iwona Tarnawska
40
(1,54%)
-
6
Elżbieta Janina Rzeszowska
38
(1,46%)
-
1
Zbigniew Norbert Kuźma
206
(7,92%)
-
2
Marek Krzysztof Rusak
34
(1,31%)
-
7
Jadwiga Wasilewska-Hruszczak
30
(1,15%)
-
5
Michał Marek Mokrzycki
126
(4,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
-
1
Marek Justyn Koliński
358
(13,76%)
-
4
Dariusz Mieczysław Bocian
130
(5,00%)
-
6
Ewa Maria Mroczek
99
(3,80%)
-
7
Paweł Maciej Wolski
151
(5,80%)
-
2
Elżbieta Nowak
168
(6,46%)
-
5
Dorota Bartosik
129
(4,96%)
-
3
Jan Stanisław Zielonka
132
(5,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Renata Urszula Bujak-Ziółkowska
290
(11,15%)
-
2
Mirosław Krzysztof Marzec
280
(10,76%)
-
7
Adrian Wojciech Opałka
103
(3,96%)
-
5
Ewa Teresa Rogowska
19
(0,73%)
-
3
Beata Małgorzata Śródka-Pawlaczyk
66
(2,54%)
-
4
Marcin Ludwik Hrycaj
66
(2,54%)
-
6
Stanisław Kornicki
19
(0,73%)
Okręg 4
Trzebnica, ulice: 1 Maja, 3 Maja, Aleksandry, Alpejska, Armii Krajowej, Błotnista, Bolesława Chrobrego, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Elizy Orzeszkowej, Franklina Roosevelta, Fryderyka Chopina, Gen. Grota-Roweckiego, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Grunwaldzka, Harcerska, Henryka Brodatego, Henryka Pobożnego, Ignacego Paderewskiego, Jagodowa, Jana Kilińskiego, Jana Pawła II, Janusza Korczaka, Jarzębinowa, Jędrzejowska, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Kolejowa, Krakowska, Ks. Dziekana Wawrzyńca Bochenka, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Marii Leszczyńskiej, Milicka, Miodowa, Mostowa, Na Wzgórzach, Nowa, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Oleśnicka, Owocowa, Parkowa, Piastowska, Piwniczna, Plac Błonia Trzebnickie, Plac Pionierów Ziemi Trzebnickiej, Pogodna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Prusicka, Przemysłowa. Samarytańska, Siostry Hilgi Brzoski, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Stawowa, Stefana Żeromskiego, Szarych Szeregów, Truskawkowa, Wesoła, Widokowa, Winna, Wrocławska, Węgrzynowska, Władysława Jagiełły, Władysława Stanisława Reymonta, Władysława Łokietka, Łączna, Łąkowa, Świętej Jadwigi, Świętojańska, Zielonego Dębu, Zielone Wzgórze, Żołnierzy Września
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Bartosz Jarosław Skulimowski
20
(0,63%)
-
1
Janusz Józef Szydłowski
413
(13,05%)
-
4
Wiesława Barbara Warchlewska
13
(0,41%)
-
8
Emilia Zofia Małys
31
(0,98%)
-
2
Mariusz Waldemar Czarny
61
(1,93%)
-
5
Tomasz Bednarz
44
(1,39%)
-
3
Paulina Katarzyna Gepner
95
(3,00%)
-
6
Leopold Kazimierz Wróblewski
38
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
-
4
Artur Zenon Gajowy
116
(3,67%)
-
3
Ewelina Jadwiga Trela
86
(2,72%)
-
5
Magdalena Orzechowska
156
(4,93%)
-
7
Alicja Józefa Stręk-Tworek
77
(2,43%)
-
8
Mateusz Marek Kempa
155
(4,90%)
-
6
Józef Skotny
64
(2,02%)
-
1
Marek Aureli Długozima
843
(26,64%)
-
2
Mateusz Stanisz
219
(6,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Krzysztof Maciej Śmiertka
201
(6,35%)
-
5
Anna Balicka
53
(1,68%)
-
3
Adriana Żak
80
(2,53%)
-
7
Jerzy Bogusław Janik
24
(0,76%)
-
8
Stanisław Gubernat
142
(4,49%)
-
2
Iwona Agnieszka Kurowska
117
(3,70%)
-
4
Damian Marek Kos
75
(2,37%)
-
6
Łukasz Czuchnowski
41
(1,30%)