Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Szelków

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Magnuszew Duży

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Marciszonek-Skudzińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    30 (25,42%)

    Joanna Czaplicka-Fabisiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGNUSZEW DUŻY

    88 (74,58%)

    Okręg 2

    Sołectwo Stary Szelków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Kamil Stańczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Kaptury, Nowy Szelków, Rostki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Mirosław Milczarczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    81 (60,00%)

    Wiesław Glinka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (40,00%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Laski, Orzyc

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesława Krakowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (47,14%)

    Mariusz Chodyna

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (52,86%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Smrock-Dwór, Smrock-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Marianna Jarkowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Osiedle Bazar

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Katarzyna Kucharska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Chyliny, Grzanka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hubert Rzewnicki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Makowica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Bartosiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Chrzanowo, Głódki, Pomaski Małe, Pomaski Wielkie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Roman Ruszczyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Magnuszew Mały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Dzikowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Przeradowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Krzysztof Gutowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Ciepielewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Jankowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Zakliczewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Całkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (27,34%)

    Ewa Chmielewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI ZAKLICZEWO

    93 (72,66%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Nowy Strachocin, Stary Strachocin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Stanisław Bladosz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Dzierżanowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Deptuła

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)