Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rząśnik

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Rząśnik, ul.: Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Graniczna, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Leśna, Macieja Rataja, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Wyszkowska od numeru 1 - 39 nieparzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hanna Wóltańska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (28,24%)

    Arkadiusz Antoniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    144 (54,96%)

    Janusz Stanisław Ostrowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    44 (16,79%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Rząśnik ul.: Wyszkowska parzyste od numeru 2 do końca, nieparzyste od numeru 41 do końca, Spokojna, Lubielska, Jasna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Barbara Deptuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE GMIN I POWIATU

    109 (39,78%)

    Dawid Deptuła

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    165 (60,22%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Rząśnik ul. Jesionowa, Polna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Barbara Świeżek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    148 (43,15%)

    Adam Kamiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    195 (56,85%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Dąbrowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Edward Dymczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    97 (37,02%)

    Marzena Renata Borek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    165 (62,98%)

    Okręg 5

    Sołectwo: Komorowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Anastazja Wielgolewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    132 (50,38%)

    Marek Kowalski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    130 (49,62%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Wólka Folwark, Wólka Przekory

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Adam Markowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    89 (67,42%)

    Joanna Łaszczych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    43 (32,58%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Nowe Wielątki, Wielątki Folwark, Wielątki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Stanisław Prus

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (20,98%)

    Zbigniew Stanisław Wierzchoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    137 (44,92%)

    Dariusz Jaskólski

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    104 (34,10%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Ochudno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Włodarczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (14,02%)

    Krystyna Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    84 (31,82%)

    Teresa Kulesza

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    143 (54,17%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Porządzie 1 - 70 - (litery od A do końca)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Kazimiera Wykowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (41,32%)

    Sławomir Tomasz Ostrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    98 (58,68%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Porządzie 71 - do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Deptuła

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (32,52%)

    Mirosław Goździewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    110 (67,48%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Grądy Polewne, Grodziczno, Nury, Stary Lubiel, Nowa Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Tomasz Łyczkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (23,43%)

    Grzegorz Jan Gołębiewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    94 (53,71%)

    Krzysztof Nowicki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    40 (22,86%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Ostrówek, Wincentowo, Janowo, Wólka Lubielska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Stopka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (40,70%)

    Kazimierz Kucharczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    102 (59,30%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Nowy Lubiel, Wólka Wojciechówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Maria Prusik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (31,68%)

    Krzysztof Aleksander Soliwoda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    110 (68,32%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Gołystok, Józefowo, Wola Polewna, Osiny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Zawada

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (50,00%)

    Sławomir Nowacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    83 (50,00%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Bielino, Plewica, Rogóźno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Stanisław Dziadak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    105 (47,51%)

    Piotr Leszczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    116 (52,49%)