Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bobrowniki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bobrowniki: Bażantów, Bocianów, Dąbrowskiej, Gminna, Ks. Mariana Bogusa, Młyńska, Olimpijska, Piłkarska, Polna, Rekreacyjna, Sienkiewicza od numeru 1 do numeru 120, Słowackiego, Sportowa, Wypoczynkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Maria Hetmańczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    189 (41,09%)

    Adam Jarosław Nocuń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    271 (58,91%)

    Okręg 2

    Bobrowniki: Krótka, Nowa, Sienkiewicza od numeru 121 do numeru 259, Strażacka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Joanna Zwierzchowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    74 (24,10%)

    Szymon Roman Cieśla

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    233 (75,90%)

    Okręg 3

    Bobrowniki: 1 Maja od numeru 24 do końca, Koszarowa, Podlipie, Sienkiewicza od numeru 260 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Przybylak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    102 (32,28%)

    Tomasz Marian Kurkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

    44 (13,92%)

    Remigiusz Józef Rygoł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    170 (53,80%)

    Okręg 4

    Bobrowniki: 1 Maja od numeru 1 do numeru 23A, Akacjowa, Podgórna, Teligi, Topolowa, Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Barbara Pawłowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    114 (46,53%)

    Jarosław Piotr Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    131 (53,47%)

    Okręg 5

    Dobieszowice: 27 Stycznia, Boczna, Dojazdowa, Dworska, Kościuszki od numeru 1 do numeru 54E, Ks. Mariana Bogusa, Polna, Szkolna, Wesoła, Wolności, Żytnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Maria Głogowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    165 (34,23%)

    Marcin Waldemar Trefon

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

    118 (24,48%)

    Barbara Katarzyna Brzozowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    199 (41,29%)

    Okręg 6

    Dobieszowice: Kościuszki od numeru 55 do końca, Krótka, Leśna, Mickiewicza, Młyńska, Moniuszki, Niebyła, Podleśna, Strażacka, Świerkowa, Wąska, Źródlana

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ilona Barbara Najda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    157 (38,77%)

    Piotr Waldemar Kulik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

    135 (33,33%)

    Krystian Szymon Dyszy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    113 (27,90%)

    Okręg 7

    Myszkowice, Twardowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Morek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    197 (42,37%)

    Czesław Dziedzic

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BOBROWNIKI

    81 (17,42%)

    Jacek Dariusz Grela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    187 (40,22%)

    Okręg 8

    Rogoźnik: Brylantowa, Diamentowa, Gawczyce, Narutowicza, Okrzei, Podmiedze, Polna, Szafirowa, Szmaragdowa, Trzcionki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Cezary Jacenty Cebula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    156 (38,14%)

    Jadwiga Barbara Wychowałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    253 (61,86%)

    Okręg 9

    Rogoźnik: 1 Maja, Kolejowa, Kościuszki od numeru 1 do numeru 160A, Krótka, Łączna, Podraszkowie, Zielone Wzgórze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alina Lucja Romik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    145 (40,73%)

    Mariusz Mirosław Łaski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    211 (59,27%)

    Okręg 10

    Rogoźnik: 11 Listopada, 3 Maja, Akacjowa, Bukowa, Cmentarna, Dębowa, Jesionowa, Klonowa, Kościuszki od numeru 161 do numeru 201, Krupna, Lipowa, Orzechowa, Szkolna, Wczasowa, Węgroda, Widokowa, Zacisze, Źródlana

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Zenon Binko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    184 (52,12%)

    Tomasz Michał Jaros

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    169 (47,88%)

    Okręg 11

    Rogoźnik: Brzozowa, Fabryczna, Kościuszki od numeru 202 do końca, Ogrodowa, Ogrodzieniec, Osiedle Robotnicze, Parkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Ignacy Serweciński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    82 (24,48%)

    Jakub Oskar Kała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BOBROWNIKI

    111 (33,13%)

    Jerzy Jan Chudy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    142 (42,39%)

    Okręg 12

    Sączów: Bolesława Chrobrego, Owocowa, Pocztowa, Słoneczna, Wolności

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Józef Cichoń

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    36 (11,08%)

    Tomasz Zygmunt Gwóźdź

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    154 (47,38%)

    Alicja Grażyna Nabrdalik-Kocot

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    135 (41,54%)

    Okręg 13

    Sączów: Cmentarna, Kalinowa, Kościuszki, Leśna, Ogrodowa, Podgórna, Przełajka, Sienkiewicza, Siewierska, Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Aleksandra Zarodkiewicz-Czapla

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    79 (24,92%)

    Julia Romualda Chwała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    116 (36,59%)

    Kamila Anna Sokoła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    122 (38,49%)

    Okręg 14

    Siemonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Krzysztof Koc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    303 (59,30%)

    Mieczysław Błoński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    208 (40,70%)

    Okręg 15

    Wymysłów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksandra Jadwiga Rodak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK

    119 (38,26%)

    Anna Maria Flakiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ

    192 (61,74%)