Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Szubin: Osiedle Bydgoskie, Osiedle Leśne, Osiedle Spółdzielcze, Osiedle Stare Miasto
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY DOMŻAŁY-KACZMAREK
-
1
Karolina Anna Domżała-Kaczmarek
276
(6,79%)
-
7
Zbigniew Loch
28
(0,69%)
-
4
Mikołaj Maria Kalinowski
59
(1,45%)
-
2
Artur Daniel Krajewski
174
(4,28%)
-
3
Stanisław Wypych
213
(5,24%)
-
9
Natalia Angelika Krzyżanowska
3
(0,07%)
-
10
Marcin Klimek
27
(0,66%)
-
8
Agnieszka Tulińska
21
(0,52%)
-
5
Hanna Zamroczyńska
73
(1,80%)
-
6
Jolanta Małgorzata Szulc-Półtorak
72
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY SZUBIŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
3
Krzysztof Wojciech Chuderewicz
44
(1,08%)
-
1
Maciej Rejment
274
(6,74%)
-
2
Dorota Lewczyńska
106
(2,61%)
-
5
Jakub Cegiełka
47
(1,16%)
-
6
Ewa Niewinczany-Małecka
17
(0,42%)
-
4
Paulina Marietta Kruszka-Kubacka
34
(0,84%)
-
8
Małgorzata Krystyna Dudek
29
(0,71%)
-
7
Mirosław Iciak
19
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PIOTRKOWSKI GMINA SZUBIN RAZEM
-
2
Hanna Maria Adamczewska
267
(6,57%)
-
1
Mariusz Piotrkowski
571
(14,05%)
-
6
Maciej Balicki
56
(1,38%)
-
7
Helena Jeziorska
37
(0,91%)
-
8
Wiesław Adam Nitka
19
(0,47%)
-
4
Remigiusz Jan Kasprzak
143
(3,52%)
-
5
Alina Danuta Kokocińska
106
(2,61%)
-
9
Alina Jolanta Broda
24
(0,59%)
-
3
Marek Jarosław Gajewski
184
(4,53%)
-
10
Jan Józef Szparag
101
(2,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR MICHALAK WSPÓLNA GMINA SZUBIN
-
3
Stanisław Jan Głowacki
49
(1,21%)
-
6
Adrian Jarmuż
29
(0,71%)
-
4
Beata Bethke
49
(1,21%)
-
9
Zdzisław Józef Pilarski
79
(1,94%)
-
8
Lidia Małgorzata Garstecka
43
(1,06%)
-
7
Joanna Wach
40
(0,98%)
-
2
Marek Biernacki
162
(3,99%)
-
5
Wawrzyniec Stanisław Owczarzak
76
(1,87%)
-
10
Katarzyna Anna Twardowska
166
(4,09%)
-
1
Tomasz Kaszewski
346
(8,52%)
Okręg 2
Sołectwa: Brzózki, Godzimierz, Grzeczna Panna, Kołaczkowo, Kornelin, Łachowo, Małe Rudy, Nadkanale, Pińsko, Rynarzewo, Samoklęski Duże, Samoklęski Małe, Skórzewo, Stary Jarużyn, Szkocja, Szubin-Wieś, Tur, Wolwark, Zamość, Żurczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY DOMŻAŁY-KACZMAREK
-
5
Mariusz Jan Buczkowski
59
(1,70%)
-
6
Rafał Stanisław Grobelski
40
(1,15%)
-
7
Artur Szymon Przemorski
12
(0,34%)
-
1
Jacek Tomasz Gelert
124
(3,56%)
-
10
Michał Jan Kucharski
37
(1,06%)
-
2
Anna Katarzyna Fanslau
42
(1,21%)
-
3
Piotr Stanisław Adamczewski
168
(4,83%)
-
4
Małgorzata Maria Krall
70
(2,01%)
-
9
Justyna Magdalena Brzozowska-Wiśniewska
14
(0,40%)
-
8
Lucyna Anna Głowacka
34
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY SZUBIŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
2
Robert Krzysztof Rynarzewski
115
(3,31%)
-
3
Beata Woźniak
104
(2,99%)
-
4
Zbigniew Kazimierz Owczarzak
33
(0,95%)
-
5
Krzysztof Chruściński
58
(1,67%)
-
6
Rafał Paweł Mrówczyński
77
(2,21%)
-
7
Andrzej Kwaśniewski
74
(2,13%)
-
9
Agnieszka Katarzyna Kozdęba
12
(0,34%)
-
8
Weronika Zielińska
22
(0,63%)
-
10
Daria Maria Witka
11
(0,32%)
-
1
Wioletta Katarzyna Borys-Stachowiak
215
(6,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PIOTRKOWSKI GMINA SZUBIN RAZEM
-
4
Agnieszka Joanna Bączek
40
(1,15%)
-
1
Anna Mariola Kijowska
314
(9,03%)
-
2
Teresa Stachowiak
241
(6,93%)
-
5
Kazimierz Kont
74
(2,13%)
-
10
Mariusz Jerzy Pietrzycki
189
(5,43%)
-
6
Elżbieta Lidia Kozłowska
8
(0,23%)
-
7
Bartłomiej Gutkowski
20
(0,57%)
-
3
Paweł Wuka
82
(2,36%)
-
9
Magdalena Maria Dudek
5
(0,14%)
-
8
Dariusz Ćwik
5
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR MICHALAK WSPÓLNA GMINA SZUBIN
-
2
Barbara Maria Nikodem
76
(2,18%)
-
1
Artur Jan Michalak
340
(9,77%)
-
3
Ryszard Synakiewicz
160
(4,60%)
-
4
Ewa Małgorzata Myśliwiec
25
(0,72%)
-
8
Agata Napierała-Guzek
26
(0,75%)
-
10
Aleksandra Nowacka
35
(1,01%)
-
9
Marek Piotr Paliwoda
31
(0,89%)
-
7
Krzysztof Ośka
76
(2,18%)
-
5
Iwona Kornacka
104
(2,99%)
-
6
Violetta Anna Kończal
37
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Iwona Anna Szweda
61
(1,75%)
-
3
Michał Klawiński
33
(0,95%)
-
8
Sławomir Adam Kmieć
23
(0,66%)
-
4
Anna Krystyna Grabowska
57
(1,64%)
-
1
Krzysztof Grzegorz Tomaszewski
62
(1,78%)
-
5
Paweł Bojas
21
(0,60%)
-
6
Regina Szewczuk
13
(0,37%)
-
7
Łukasz Krzysztof Behrendt
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwa: Chomętowo, Chraplewo, Ciężkowo, Dąbrówka Słupska, Gąbin, Kowalewo, Królikowo, Mąkoszyn, Retkowo, Słonawy, Słupy, Smolniki, Szaradowo, Wąsosz, Wrzosy, Zalesie, Żędowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY DOMŻAŁY-KACZMAREK
-
3
Mateusz Paweł Rachubiński
9
(0,48%)
-
1
Krzysztof Robert Kroczka
68
(3,66%)
-
4
Bartosz Jan Andryszak
30
(1,61%)
-
2
Małgorzata Mielniczak
94
(5,05%)
-
5
Maria Stefania Piekarska
5
(0,27%)
-
7
Agnieszka Czechowska
8
(0,43%)
-
6
Mariusz Henryk Kasprzak
10
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY SZUBIŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
5
Józef Krzywdziński
12
(0,65%)
-
4
Jadwiga Katafiasz
16
(0,86%)
-
3
Sławomir Jacek Berka
169
(9,09%)
-
2
Roman Danielewski
174
(9,35%)
-
7
Karolina Michalak
14
(0,75%)
-
6
Jolanta Mieczysława Sikorska
12
(0,65%)
-
1
Henryk Sowa
135
(7,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PIOTRKOWSKI GMINA SZUBIN RAZEM
-
4
Daria Magdalena Bonczyńska
16
(0,86%)
-
1
Tadeusz Ciesielski
110
(5,91%)
-
5
Danuta Maria Boruch
85
(4,57%)
-
6
Andrzej Marian Tabuła
21
(1,13%)
-
7
Andrzej Jan Wolnik
180
(9,68%)
-
2
Elżbieta Katafiasz
141
(7,58%)
-
3
Radosław Borowiak
171
(9,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR MICHALAK WSPÓLNA GMINA SZUBIN
-
3
Agnieszka Mariola Adamowska
13
(0,70%)
-
1
Kamila Szczepaniak
74
(3,98%)
-
4
Agnieszka Krajnik-Damazyn
13
(0,70%)
-
5
Daniel Piotr Lubawy
33
(1,77%)
-
6
Marcin Andrzej Stefanowicz
8
(0,43%)
-
2
Mariola Luchowska
57
(3,06%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Bartosz Adam Paklepa
12
(0,65%)
-
2
Błażej Berka
69
(3,71%)
-
4
Krzysztof Pietrykowski
25
(1,34%)
-
1
Krystyna Elżbieta Sichel
38
(2,04%)
-
3
Krystyna Piątek
14
(0,75%)
-
5
Klaudia Agnieszka Ciabach
24
(1,29%)