Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stoszowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Budzów: od nr domu 1 do nr domu 69 (numery parzyste i nieparzyste)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Sikorski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    124 (76,54%)

    Józef Sekuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    38 (23,46%)

    Okręg 2

    Sołectwo Budzów: od nr domu 70 do nr domu 124 (numery parzyste) od nr domu 71 do nr domu 159 (numery nieparzyste), ul. H. Pobożnego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Chmiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    115 (66,09%)

    Violetta Elżbieta Miechurska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    59 (33,91%)

    Okręg 3

    Sołectwo Budzów: od numeru domu 126 do numeru domu 178 g (numery parzyste) od numeru domu 161 do końca (numery nieparzyste) Budzów-Kolonia, Sołectwo Mikołajów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Szczepan Gad

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    78 (54,55%)

    Elwira Józefa Miszczycha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    65 (45,45%)

    Okręg 4

    Sołectwo Grodziszcze Grodziszcze Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Adam Józefiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    104 (58,76%)

    Piotr Paweł Selwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    73 (41,24%)

    Okręg 5

    Sołectwo Rudnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Bogdan Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwo Jemna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Grycaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    45 (54,22%)

    Bartosz Adam Andruszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    38 (45,78%)

    Okręg 7

    Sołectwo Przedborowa: od nr 1 do numeru 60 Sołectwo Różana

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Kubicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    122 (70,52%)

    Agnieszka Dorota Droś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    51 (29,48%)

    Okręg 8

    Sołectwo Przedborowa: od numeru domu 61 do numeru domu 142

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Beata Spychalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    85 (39,53%)

    Czesław Karol Lorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    130 (60,47%)

    Okręg 9

    Sołectwo Srebrna Góra: ul. Górne Miasto ul. Warowna ul. Kręta ul. Ogrodowa ul. Krótka ul. Letnia ul. Polna ul. Szkolna ul. Słoneczna, ul. Leśna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Maria Wild

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    88 (46,81%)

    Bartosz Jan Jewczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    100 (53,19%)

    Okręg 10

    Sołectwo Srebrna Góra: ul. Plac Wypoczynkowy ul. Kolejowa ul. Jasna ul. Kąpielowa ul. Dworcowa ul. Zakładowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Emanuela Stanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    112 (67,88%)

    Dorota Bamburowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    53 (32,12%)

    Okręg 11

    Sołectwo Srebrna Góra: ul. Nowe Miasto ul. Zimowa ul. Widokowa ul. Alternatywy ul. Wąska, ul. Jesienna, ul. Wiosenna, Sołectwo Żdanów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Pilik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    51 (43,59%)

    Zbigniew Kazimierz Hojdus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    66 (56,41%)

    Okręg 12

    Sołectwo Stoszowice: od nr domu 1 do nr domu 29 od nr domu 114 do nr domu 159

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Marcin Jabłoński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    121 (73,78%)

    Dariusz Zbigniew Szmigiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    43 (26,22%)

    Okręg 13

    Sołectwo Stoszowice: od nr domu 30 do nr domu 51a od nr domu 83 do nr domu 113

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Semczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    89 (64,96%)

    Elżbieta Antonina Szopian

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    48 (35,04%)

    Okręg 14

    Sołectwo Stoszowice: od nr domu 52 do numeru domu 82, Stoszowice-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Władysław Giemza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    71 (68,93%)

    Magdalena Tęsna-Pitner

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    32 (31,07%)

    Okręg 15

    Sołectwo Lutomierz, Lutomierz-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karina Urszula Kaczmarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA

    84 (52,83%)

    Tomasz Gabriel Krzeszowiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA

    75 (47,17%)