Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Brzostek

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Brzostek-ulice: Aleksandra Gryglewskiego, Jana Winiarza, Królowej Jadwigi, Ks. Józefa Jałowego, Ks. Piotra Niezgody, Mariana Nałęcza Mysłowskiego, Mieczysława Woronieckiego, Okrągła, Polna, Przedmieście, Szkolna, Szkotnia, Teodora Furgalskiego, Zielona, Żydowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Józef Krzyszczuk
      236 (46,83%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Agnieszka Maduzia
      268 (53,17%)

    Okręg 2

    Brzostek-ulice: Ignacego Łukasiewicza, Ks. Kazimierza Ostafińskiego, Ogrodowa, Połaczówka, Południowa, Rynek, Słoneczna, Wąska, Węgierska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Maria Teresa Zatorska
      193 (43,27%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Barbara Zofia Szweda
      253 (56,73%)

    Okręg 3

    Brzostek-ulice: 11 - go Listopada, 20 - go Czerwca, Adama Mickiewicza, Równie, Schedy, Stara Droga, Stroma, Targowa. Zawadka Brzostecka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Marcin Jan Sas
      364 (76,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zbigniew Józef Raś
      113 (23,69%)

    Okręg 4

    Klecie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Jan Sarnecki
      153 (47,96%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Mieczysław Wal
      166 (52,04%)

    Okręg 5

    Bukowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Zofia Anna Roś
      130 (71,82%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesław Antoni Kowalski
      51 (28,18%)

    Okręg 6

    Januszkowice, Opacionka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ryszard Józef Chajec
      0 (0,00%)

    Okręg 7

    Nawsie Brzosteckie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIAI

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Bartłomiej Ziaja
      231 (60,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Józef Antoni Kobak
      154 (40,00%)

    Okręg 8

    Wola Brzostecka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Anna Nowicka
      114 (53,77%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Elżbieta Maria Zapał
      98 (46,23%)

    Okręg 9

    Kamienica Górna, Bączałka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Grażyna Cabaj
      293 (65,26%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marta Przewoźnik
      156 (34,74%)

    Okręg 10

    Grudna Górna, Grudna Dolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Krystyna Barbara Wójtowicz
      190 (55,07%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Kazimierz Augustyn
      155 (44,93%)

    Okręg 11

    Smarżowa, Głobikówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Jerzy Wojciech Kmiecik
      210 (61,40%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Samborski
      132 (38,60%)

    Okręg 12

    Siedliska-Bogusz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Bogdan Marek Stanek
      242 (60,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY TRACIŁOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Krystyna Traciłowska
      160 (39,80%)

    Okręg 13

    Gorzejowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Edyta Joanna Krzywińska
      137 (51,12%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Gustaw Hołowicki
      131 (48,88%)

    Okręg 14

    Kamienica Dolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Irena Barbara Wantuch
      51 (17,23%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Hipszer
      245 (82,77%)

    Okręg 15

    Przeczyca, Skurowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Alfred Nawracaj
      199 (44,92%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Jan Mroczek
      244 (55,08%)